Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 44 από 44
  1. 18-11-15 00:54 #31
    Προεπιλογή
    Σε σχέση με την isolate της Myprotein τη θεωρείτε καλύτερη (όσοι έχουν δοκιμάσει και τις δύο). Τα μεταφορικά πόσα είναι; και πως παραγγέλνετε τώρα με τα Capital controls;
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 18-11-15 01:36 #32
    Το avatar του χρήστη zisis.z

    Εγγραφή
    23-06-2014
    Περ.
    ΑΘΗΝΑ
    Μηνύματα
    363
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sergio gta Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σε σχέση με την isolate της Myprotein τη θεωρείτε καλύτερη (όσοι έχουν δοκιμάσει και τις δύο). Τα μεταφορικά πόσα είναι; και πως παραγγέλνετε τώρα με τα Capital controls;
    Και οι δυο πολυ καλες με αριστα συστατικα και χωρις προσθετα κτλ....Η μονη διαφορα οτι η the protein works εχει πολυ καλυτερη τιμη και μαλιστα την αγοραζεις και απο Ελλαδα,ενω η αλλη για να την αγορασεις φθηνα θελει τεραστια παραγγελια και εκπτωση και παλι ακριβη βγαινει,οποτε ειδικα εμενα δεν με συμφερει καθολου, γιατι παντα αγοραζω μια πρωτεινη την φορα και οταν τελειωσει ξανακανω παραγγελια και δεν ειναι και καιροι για τοσα μαζεμενα λεφτα να δινει καποιος εγω πιστευω....αυτα απο εμενα και καλυτερα να μην το συνεχισουμε γιατι βγαινουμε απο το θεμα..................ααα και ξεχασα οπως επισης η σακουλα της the protein works ειναι καλυτερη κλεινει πιο ευκολα και πιο σωστα.....
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη zisis.z : 18-11-15 στις 01:49
    _______________________________________________________________________________________________________________
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 18-11-15 06:24 #33
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο zisis.z Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και οι δυο πολυ καλες με αριστα συστατικα και χωρις προσθετα κτλ....Η μονη διαφορα οτι η the protein works εχει πολυ καλυτερη τιμη και μαλιστα την αγοραζεις και απο Ελλαδα,ενω η αλλη για να την αγορασεις φθηνα θελει τεραστια παραγγελια και εκπτωση και παλι ακριβη βγαινει,οποτε ειδικα εμενα δεν με συμφερει καθολου, γιατι παντα αγοραζω μια πρωτεινη την φορα και οταν τελειωσει ξανακανω παραγγελια και δεν ειναι και καιροι για τοσα μαζεμενα λεφτα να δινει καποιος εγω πιστευω....αυτα απο εμενα και καλυτερα να μην το συνεχισουμε γιατι βγαινουμε απο το θεμα..................ααα και ξεχασα οπως επισης η σακουλα της the protein works ειναι καλυτερη κλεινει πιο ευκολα και πιο σωστα.....
    Aκριβως οτι ειπες...
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 18-11-15 13:24 #34
    Προεπιλογή
    Καλημέρα σε όλους,

    συγγνώμη αλλά επειδή είμαι λίγο έως πολύ άσχετος με ηλεκτρονικές αγορές από που μπορεί να την αγοράσει κανείς από Ελλάδα; Ευχαριστώ εκ των προτέρων και συγνώμη αν βγήκα εκτός θέματος.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 18-11-15 17:54 #35
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sergio gta Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλημέρα σε όλους,

    συγγνώμη αλλά επειδή είμαι λίγο έως πολύ άσχετος με ηλεκτρονικές αγορές από που μπορεί να την αγοράσει κανείς από Ελλάδα; Ευχαριστώ εκ των προτέρων και συγνώμη αν βγήκα εκτός θέματος.
    Αν κανεις μια αναζητηση στο διαδικτυο σιγουρα θα πεσεις πανω της!
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 19-11-15 20:02 #36
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο zisis.z Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και οι δυο πολυ καλες με αριστα συστατικα και χωρις προσθετα κτλ....Η μονη διαφορα οτι η the protein works εχει πολυ καλυτερη τιμη και μαλιστα την αγοραζεις και απο Ελλαδα,ενω η αλλη για να την αγορασεις φθηνα θελει τεραστια παραγγελια και εκπτωση και παλι ακριβη βγαινει,οποτε ειδικα εμενα δεν με συμφερει καθολου, γιατι παντα αγοραζω μια πρωτεινη την φορα και οταν τελειωσει ξανακανω παραγγελια και δεν ειναι και καιροι για τοσα μαζεμενα λεφτα να δινει καποιος εγω πιστευω....αυτα απο εμενα και καλυτερα να μην το συνεχισουμε γιατι βγαινουμε απο το θεμα..................ααα και ξεχασα οπως επισης η σακουλα της the protein works ειναι καλυτερη κλεινει πιο ευκολα και πιο σωστα.....
    Έχεις δίκιο αλλά υπάρχει λύση για την myprotein. Εγώ όταν κάνω παραγγελία εάν δεν είναι αρκετά μεγάλη βρίσκω 1-2 φίλους έτσι ώστε το κόστος να ξεπερνάει τα 200€ και να μας βγουν τα μεταφορικά δωρεάν. Επίσης θέλει να παρακολουθείς συχνά τη σελίδα τους ή να γραφτείς και να τσεκάρεις τα emails σου γιατί βγάζουν κάποιες μέρες μεγάλες προσφορές έτσι ώστε να τσιμπήσεις αυτή που σε συμφέρει. Τώρα για τη σακούλα της the protein works δεν γνωρίζω γιατί δεν έτυχε να τη δοκιμάσω ακόμη, αλλά μπορείς να κρατήσεις κανένα βαρελάκι από προηγούμενη πρωτεΐνη. Εγώ έχω πάρει από την mp και άδειο δοχείο που χωράει περίπου 1kg πρωτεΐνης (έχουν σε διάφορα μεγέθη) έτσι ώστε να μην χρειάζεται να ανοιγοκλείνω τη σακούλα συνέχεια και έτσι έχω σωθεί.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 24-11-15 12:52 #37
    Προεπιλογή
    Σας παρακαλω αν υπάρχει καποιος που ξερει να μου προτεινει καποιο e-shop για αυτη τη πρωτεϊνη, με προσωπικο μηνυμα ... Ευχαριστω !!
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 24-11-15 14:12 #38
    Το avatar του χρήστη zisis.z

    Εγγραφή
    23-06-2014
    Περ.
    ΑΘΗΝΑ
    Μηνύματα
    363
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Theos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σας παρακαλω αν υπάρχει καποιος που ξερει να μου προτεινει καποιο e-shop για αυτη τη πρωτεϊνη, με προσωπικο μηνυμα ... Ευχαριστω !!
    Φιλε σου εστειλα προσωπικο μηνυμα, αυτο το σαιτ που σου εστειλα ειναι το σαιτ απο Ελλαδα που αγοραζουμε ολοι,το αλλο που μπορεις να αγορασεις ειναι απο το εξωτερικο απο την ιδια την εταιρεια.....
    _______________________________________________________________________________________________________________
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 27-11-15 01:33 #39
    Προεπιλογή
    καλησπερα,

    εχω ακουσει καλα λογια για την συγκεκριμενη πρωτεινη και σκεφτομαι να την δοκιμασω.μια ερωτηση μονο,οταν λεει high in bcaa τι ενοει?οτι περιεχει extra bcaa ανα σκουπ?ρωταω γιατι εφοσον το σκουπ ειναι 25 γρ και η πρωτεινη ανα σκουπ 22γρ 2 γρ περιπου φατ και υδατανθρακες.αρα δεν περιεχει bcaa.τοτε γιατι λεει high in bcaa and glutamine?
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 29-11-15 14:02 #40
    Προεπιλογή
    Παιδια θελω να παραγγειλω πρωτεινη γιατι ξεμεινα,ειμαι αναμεσα σε αυτην και στην gold standard 100% whey της on.ποια να προτιμησω?η μια κανει 49 ευρω τα 2 κιλα και η αλλη 65 ευρω τα 2274γ+10%free.
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 29-11-15 16:48 #41
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    τα θεματα της αξιολογησης, αφορουν την αξιολογηση προιοντων κ οχι ερευνα αγορας με αναφορες τιμων.
    συγκρισεις μπορεις να κανεις σε προιοντα χωρις να αναφερεις τιμες, δεν εχει νοημα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 05-02-16 14:03 #42
    Προεπιλογή
    Τελος Chocolate Silk 2kg και Butterscotch Ripple 2kg με πολυ καλές εντυπώσεις και απο τις 2. Αναλαφρη σα πρωτεϊνη, ουτε βαρος ουτε φουσκωματα ωστε να χρειαστουν "ξεφουσκωματα" . Ψιλοαπίστευτη διαλυτοτητα σχεδον χωρις χτυπημα στο σεϊκερ ....

    Σοκολάτα
    Γευση: 9/10
    Διαλυτότητα : 10/10

    Καραμέλα
    Γευση: 8/10
    Διαλυτότητα : 10/10

    Keep
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 26-02-16 22:08 #43

    Εγγραφή
    26-02-2016
    Περ.
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    2
    Smile
    Καλησπέρα παιδιά διαβάζω καιρό το φόρουμ και μόλις τώρα γράφτηκα,θα μπορούσε κάποιος σε pm να μου πει απο που θα μπορούσα να την προμηθευτώ ?καποιο eshop η ακόμα και φυσικό κατάστημα απο Θεσσαλονίκη,ευχαριστώ
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 05-01-17 19:23 #44
    Προεπιλογή
    Αγόρασα τη συγκεκριμμένη πριν λίγες μέρες σε γεύση vanilia creme,πρώτη δοκιμή σήμερα,30 γρ σκόνη σε 250 ml νερό.Διαλυτότητα άψογη,γεύση άψογη(αν και λίγο έντονη).
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123