Θέμα: My transformation

Σελίδα 3 από 25 ΠρώτηΠρώτη 1234513 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 45 από 361
  1. 11-10-13 09:27 #31
    Προεπιλογή
    Αυτο το προγραμμα ακολουθω.



    - Πρωινό σε ένα μπόλ κουάκερ με γάλα η γιαούρτι ελαφρύ +φρούτο+πολυβιταμίνη +βιταμίνη c 1000mg.

    - Δεκατιανό μια φέτα ψωμί ολικής ή πολύσπορο με βραστή γαλοπούλα +μαρούλι η σπανάκι.

    - Μεσημεριανό μερίδα στήθος κοτόπουλο ή μοσχάρι άπαχο ή γαλοπουλα στήθος +μισή κούπα καστανό ρύζι +σαλάτα πράσινη μπρόκολο μαρούλι σπανάκι +φρούτα εποχής προαιρετικά(λιγες φράουλες ,δαμάσκηνα) ή σολωμό,η τόνο ή τσιπούρα με μισή κούπα ρύζι καστανό +σαλάτα.

    - Πριν την προπόνηση μια ώρα πριν 4 ασπράδια αυγού +ένα κρόκο+πράσινο μήλο+1000mg vitamin c ή κονσέρβα τόνο σε νερό με σαλάτα πράσινη.

    - Μετά την προπόνηση 2scoop whey protein με νερό +2 κουταλιές ζάχαρη (χτυπάς μαζί)
    Ή ένα πράσινο μήλο +2scoop whey με νερό.
    - Βραδυνό μετα μιάμιση ώρα ότι το μεσημέρι χωρίς το ρύζι και τα φρούτα (σκέτο κρέας ή ψάρι με σαλάτα).

    - Μιση ώρα πριν τον ύπνο ενάμιση scoop whey με νερό.
    Και μετά μιση ώρα από αυτό και πριν τον ύπνο 10 γρ γλουταμίνη (2 κουταλιές γλυκού )με νερό.
    try hard or go home
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 11-10-13 10:05 #32
    Το avatar του χρήστη jannous44

    Εγγραφή
    11-12-2010
    Περ.
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    1.477
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο vaggan Εμφάνιση μηνυμάτων
    εγω κανω 16 και δεν το εχω κανει ακομα
    νατος ο ποιητης *γκουχουγκουχου*... κρατατε μικρο καλαθι
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη jannous44 : 11-10-13 στις 10:20
    Arnold Schwarzenegger - "The body is very important but the mind is more important than the body...because that's what then creates the will. The will that you need to go to the gym every day. The will that makes you go into the forced reps. The will that makes you go beyond when you're doing 500lb squats and you can't do another rep and your body is shaking. It's the will that makes you go down one more time and struggle up".
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 11-10-13 14:18 #33
    Προεπιλογή
    Μπράβο φίλε πολύ καλή η διαφορά στο σώμα σου μεσα σε ένα χρονο
    Even if nobody believes in me, supports me or recognizes my effort, I'll keep going...
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 11-10-13 15:05 #34
    Προεπιλογή
    Σας ευχαρισω ολους
    try hard or go home
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 11-10-13 16:03 #35
    Προεπιλογή
    Αλλη μια απο την χθεσινη προπονιση
    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες  
    try hard or go home
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 11-10-13 16:07 #36
    Προεπιλογή
    εχεις κανει καλη δουλεια...αλλα κανει μπαμ οτι εισαι ''μεσα'' ...δεν ειναι ωραιο να δινεις ελπιδες σε μικρα παιδια π προσπαθουν να το φτιαξουν με φυσικο τροπο
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 11-10-13 16:11 #37
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Pavlos19 Εμφάνιση μηνυμάτων
    εχεις κανει καλη δουλεια...αλλα κανει μπαμ οτι εισαι ''μεσα'' ...δεν ειναι ωραιο να δινεις ελπιδες σε μικρα παιδια π προσπαθουν να το φτιαξουν με φυσικο τροπο
    Ωπα ωπα μεσα που?
    try hard or go home
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 11-10-13 16:24 #38
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Pavlos19 Εμφάνιση μηνυμάτων
    εχεις κανει καλη δουλεια...αλλα κανει μπαμ οτι εισαι ''μεσα'' ...δεν ειναι ωραιο να δινεις ελπιδες σε μικρα παιδια π προσπαθουν να το φτιαξουν με φυσικο τροπο
    Φιλε μου έχω δυο γλυκύτατα παιδάκια 4 χρόνων και θέλω να τα χαρώ,δεν θα κάνω ποτε κάτι τέτοιο σαν αυτό που αναφέρεις το πιο σκληρό που έχω πάρει είναι κρεατίνη.βεβαια από την ώρα που εκτιθομαι πρέπει να ακούσω και να σεβαστό γνώμες σαν την δικη σου.Σέβομαι την γνώμη σου αλλα όχι δεν είμαι μέσα όπως λες βεβαια αν θέλει κανεις το πιστεύει
    try hard or go home
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 11-10-13 17:15 #39
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο kendal Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτο το προγραμμα ακολουθω.



    - Πρωινό σε ένα μπόλ κουάκερ με γάλα η γιαούρτι ελαφρύ +φρούτο+πολυβιταμίνη +βιταμίνη c 1000mg.

    - Δεκατιανό μια φέτα ψωμί ολικής ή πολύσπορο με βραστή γαλοπούλα +μαρούλι η σπανάκι.

    - Μεσημεριανό μερίδα στήθος κοτόπουλο ή μοσχάρι άπαχο ή γαλοπουλα στήθος +μισή κούπα καστανό ρύζι +σαλάτα πράσινη μπρόκολο μαρούλι σπανάκι +φρούτα εποχής προαιρετικά(λιγες φράουλες ,δαμάσκηνα) ή σολωμό,η τόνο ή τσιπούρα με μισή κούπα ρύζι καστανό +σαλάτα.

    - Πριν την προπόνηση μια ώρα πριν 4 ασπράδια αυγού +ένα κρόκο+πράσινο μήλο+1000mg vitamin c ή κονσέρβα τόνο σε νερό με σαλάτα πράσινη.

    - Μετά την προπόνηση 2scoop whey protein με νερό +2 κουταλιές ζάχαρη (χτυπάς μαζί)
    Ή ένα πράσινο μήλο +2scoop whey με νερό.
    - Βραδυνό μετα μιάμιση ώρα ότι το μεσημέρι χωρίς το ρύζι και τα φρούτα (σκέτο κρέας ή ψάρι με σαλάτα).

    - Μιση ώρα πριν τον ύπνο ενάμιση scoop whey με νερό.
    Και μετά μιση ώρα από αυτό και πριν τον ύπνο 10 γρ γλουταμίνη (2 κουταλιές γλυκού )με νερό.
    Έχω μερικές απορίες σε αυτά που διαβάζω
    1) Ο υδατάνθρακας μέχρι την προπόνηση σου φτάνει?Για σκληρές προπονήσεις που γράφεις ότι κάνεις και οι οποίες σε δικαιώνουν ως προς τα αποτελέσματα, μου φαίνεται υπερβολικά λίγος....
    2) Από το πρωί μέχρι το μεσημέρι σε κρατάει αυτό το δεκατιανό?
    3)Το συμπλήρωμα πρωτείνης ποιος ο λόγος να το πλακώνεις τόσο πολύ?2scoop μαζί και πριν τον ύπνο καπάκι άλλο ένα???
    4)Μετά την προπόνηση βλέπω υδατάνθρακας από μήλο και από ζάχαρη...

    Sorry που χαλάω το γεμάτο εύγε και μπράβο thread αλλά πάνω σε αυτά δεν έχει να κάνει κανείς άλλος κάποια παρατήρηση?Ή σας τύφλωσαν οι φωτό....?
    Σε συνδυασμό με την προπόνηση σε αυτοσχέδιο γυμναστήριο, προσχωρώ στην άποψη του Pavlou....
    Ή μάλλον να πω το τετριμμένο...Πολύ καλά γονίδια!!!
    Ένας στόχος που τίθεται σωστά, είναι ήδη ολοκληρωμένος κατά το ήμισυ.
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 11-10-13 17:22 #40
    Προεπιλογή
    Ποιός ο λόγος να τον κατηγορείτε εφ'όσον δεν έχει αρνηθεί τίποτα? Λες και βγάλατε λαβράκι...
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 11-10-13 17:23 #41
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο stef25 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έχω μερικές απορίες σε αυτά που διαβάζω
    1) Ο υδατάνθρακας μέχρι την προπόνηση σου φτάνει?Για σκληρές προπονήσεις που γράφεις ότι κάνεις και οι οποίες σε δικαιώνουν ως προς τα αποτελέσματα, μου φαίνεται υπερβολικά λίγος....
    2) Από το πρωί μέχρι το μεσημέρι σε κρατάει αυτό το δεκατιανό?
    3)Το συμπλήρωμα πρωτείνης ποιος ο λόγος να το πλακώνεις τόσο πολύ?2scoop μαζί και πριν τον ύπνο καπάκι άλλο ένα???
    4)Μετά την προπόνηση βλέπω υδατάνθρακας από μήλο και από ζάχαρη...

    Sorry που χαλάω το γεμάτο εύγε και μπράβο thread αλλά πάνω σε αυτά δεν έχει να κάνει κανείς άλλος κάποια παρατήρηση?Ή σας τύφλωσαν οι φωτό....?
    Σε συνδυασμό με την προπόνηση σε αυτοσχέδιο γυμναστήριο, προσχωρώ στην άποψη του Pavlou....
    Ή μάλλον να πω το τετριμμένο...Πολύ καλά γονίδια!!!
    απλά όταν ξεκίνησα έκανα αυτή την διατροφή στο διαδίκτυο και μου άρεσε δίχως να έχω της τρελες γνώσεις μονο τώρα θα την αλλάξω για να μπω σε περίοδο όγκου.
    δεν σε παρεξηγώ που συμφωνείς με τον paulo εδώ ακόμα και γνωστοί μου έχουν την ίδια γνώμη με εσάς τους δυο άρα δεν έχω λόγο να σε κάνω να την αλλάξεις.μπορεί να φαίνομαι έμπειρος αλλα δεν είμαι.
    Και γιαυτο μπήκα εδώ μέσα να απορροφήσω γνώσεις εμπειροτέρων.φεονοντε αστεία όλα αυτά αλλα είναι πραγματικότητα
    try hard or go home
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 11-10-13 17:28 #42
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο leftis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ποιός ο λόγος να τον κατηγορείτε εφ'όσον δεν έχει αρνηθεί τίποτα? Λες και βγάλατε λαβράκι...


    καλά το ξεκίνησες αλλα το έχασες στην πορεία.ποτε παραδέχτηκα χρήση ουσιών?δεν παραδέχτηκα απόλυτος τίποτα απλά σέβομαι την γνώμη όλων
    try hard or go home
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 11-10-13 17:35 #43
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο kendal Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλά το ξεκίνησες αλλα το έχασες στην πορεία.ποτε παραδέχτηκα χρήση ουσιών?δεν παραδέχτηκα απόλυτος τίποτα απλά σέβομαι την γνώμη όλων
    Δεν είπα ότι παραδέχτηκες. Είπα ότι δεν είχες αρνηθεί. (χωρίς να έχω δει το παρπάνω ποστ)
    Εμένα δεν με αφορά φυσικά. Και πιστεύω λάθος σου που δίνεις εξηγήσεις.
    Εγώ αυτό που βλέπω είναι ενα τρομερό αποτέλεσμα, ανεξαρτήτως το πως το πέτυχες.
    Αν απλά έβλεπα τις φωτογραφίες, θα έλεγα ότι έχει γίνει "χρήση". Αλλά παίζουν χίλια δυό πράγματα, όπως φωτισμός, πρήξιμο, γονίδια, καταφύσεις μυών κλπ κλπ.

    Οπότε από μένα, μόνο μπράβο θα εισπράξεις γιατί έχεις πετύχει ένα αξιοζήλευτο αποτέλεσμα.



    Επίσης, θα σε συμβούλευα να μην ξαναπάρεις γλουταμίνη γιατι έχει αποδειχθεί ότι είναι άχριστη και δεν προσφέρει τίποτα.
    Έχεις δεί διαφορά?
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 11-10-13 17:38 #44
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο leftis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν είπα ότι παραδέχτηκες. Είπα ότι δεν είχες αρνηθεί. (χωρίς να έχω δει το παρπάνω ποστ)
    Εμένα δεν με αφορά φυσικά. Και πιστεύω λάθος σου που δίνεις εξηγήσεις.
    Εγώ αυτό που βλέπω είναι ενα τρομερό αποτέλεσμα, ανεξαρτήτως το πως το πέτυχες.
    Αν απλά έβλεπα τις φωτογραφίες, θα έλεγα ότι έχει γίνει "χρήση". Αλλά παίζουν χίλια δυό πράγματα, όπως φωτισμός, πρήξιμο, γονίδια, καταφύσεις μυών κλπ κλπ.

    Οπότε από μένα, μόνο μπράβο θα εισπράξεις γιατί έχεις πετύχει ένα αξιοζήλευτο αποτέλεσμα.



    Επίσης, θα σε συμβούλευα να μην ξαναπάρεις γλουταμίνη γιατι έχει αποδειχθεί ότι είναι άχριστη και δεν προσφέρει τίποτα.
    Έχεις δεί διαφορά?
    συγγνώμη αν ήμουν επιθετικός απέναντι σου απλά παρασύρομαι μερικές φορες και μου κοστίζει αυτό πολλές φορεs.se υπερευχαριστώ για τα λόγια σου και θα σε ακούσω
    try hard or go home
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 11-10-13 18:06 #45
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο kendal Εμφάνιση μηνυμάτων
    απλά όταν ξεκίνησα έκανα αυτή την διατροφή στο διαδίκτυο και μου άρεσε δίχως να έχω της τρελες γνώσεις μονο τώρα θα την αλλάξω για να μπω σε περίοδο όγκου.
    δεν σε παρεξηγώ που συμφωνείς με τον paulo εδώ ακόμα και γνωστοί μου έχουν την ίδια γνώμη με εσάς τους δυο άρα δεν έχω λόγο να σε κάνω να την αλλάξεις.μπορεί να φαίνομαι έμπειρος αλλα δεν είμαι.
    Και γιαυτο μπήκα εδώ μέσα να απορροφήσω γνώσεις εμπειροτέρων.φεονοντε αστεία όλα αυτά αλλα είναι πραγματικότητα
    Και έκανες δλδ μόλις σε ένα χρόνο τέτοιο όγκο με μια διατροφή που δεν είναι για όγκο, όπως και εσύ παραδέχεσαι.....
    Μάλιστα...Τουλάχιστον αναγνώρισες το αστείο της όλης υπόθεσης...
    Ένας στόχος που τίθεται σωστά, είναι ήδη ολοκληρωμένος κατά το ήμισυ.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 3 από 25 ΠρώτηΠρώτη 1234513 ... ΤελευταίαΤελευταία