Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 15
  1. 10-10-13 11:58 #1
    Προεπιλογή Arnold Iron Whey (MusclePharm)
    Παρουσιάστηκε η νέα σειρά της Musclepharm Arnold Schwarzenegger Series.



    Όνομα: iron whey.jpg Εμφανίσεις: 2250 Μέγεθος: 34,2 KB



    Όνομα: Iron whey ingr-500x500.png Εμφανίσεις: 2510 Μέγεθος: 179,8 KB
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 10-10-13 17:52 #2
    Προεπιλογή
    Πολύ ακριβή...
    Υπάρχουν και άλλες με τα ίδια ή και καλύτερα συστατικά.
    Γ@@μένη διαφήμιση...
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 10-10-13 18:36 #3
    Προεπιλογή
    με καλυψε ο απο πανω.οντως η διαφημιση ειναι που ανεβαζει την τιμη κ ας ειναι μλκια η πρωτεινη.
    Το θέμα είναι να πείσουμε τις γυναίκες ότι η γκρίνια προκαλεί κυτταρίτιδα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 11-10-13 01:57 #4
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    Παρουσιάστηκαν οι νέες μ@λ@κίες του Arnold. Είναι ντροπή για όλους τους παλιούς bbers που κοροϊδεύουν τον κόσμο με άχρηστα συμπληρώματα στα οποία απλά βάζουν το όνομα τους. Α ρε μάγκα Ντόριαν. Ο μόνος ποιοτικός ακόμη κ στην μετ έπειτα πορεία του στο κομμάτι αυτό. Δεν πειράζει που τα συμπληρώματα του τα παίρνουν λίγοι, αυτός σου λέει εγώ βγάζω ένα κάθε δύο χρόνια έπειτα από μελέτες και θέλω να είναι από τα πιο δυνατά και προσεγμένα, αν θες ψάχνεσαι κ τ' αγοράζεις. Είναι καθαρά νόμοι του μάρκετινγκ. Αλλά δυστυχώς η ποσότητα πια υπερισχύει της ποιότητας. Αυτά από εμένα.

    edit: ακούγομαι καυστικός, αλλά να εξηγηθώ, δεν τα βγάζω άχρηστα, καλούτσικα είναι μερικά, αλλά είναι η προσδοκία που με επηρεάζει. Όταν πρωτοέμαθα για την συνεργασία Arnold και MP περίμενα κάτι πολύ καλύτερο από αυτό. Αν είναι φθηνά οκ κανένα θέμα, αν πάνε όμως να τα πουλήσουν ακριβά λόγω ονόματος τρώνε άκυρο από μένα προσωπικά.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη sobral : 11-10-13 στις 02:09
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 11-10-13 21:36 #5
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    τωρα στα γεραματα ο αρνι εχει και τις διατροφες απο τα διαζυγια θυμηθηκε να βγαλει πρωτεινη. μεχρι και ο μαρκυ μαρκ απο το pain and gain εβγαλε την δικη του σειρα συμπληρωματων σου λεει τωρα που γυριζει
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 18-10-13 16:39 #6
    Προεπιλογή
    τα είδα με ένα φίλο μου στο νουτρα και πραγματικά δεν λένε μια.
    την PhD και την ΑΜΙΧ, δεν την αλλάζω με τίποτα ρε που να ερχότανε ο terminator λέμε.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 27-11-13 13:51 #7
    War Veteran
    Το avatar του χρήστη RAMBO

    Εγγραφή
    06-01-2009
    Περ.
    Hardcore Earth
    Μηνύματα
    5.969
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sobral Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παρουσιάστηκαν οι νέες μ@λ@κίες του Arnold. Είναι ντροπή για όλους τους παλιούς bbers που κοροϊδεύουν τον κόσμο με άχρηστα συμπληρώματα στα οποία απλά βάζουν το όνομα τους. Α ρε μάγκα Ντόριαν. Ο μόνος ποιοτικός ακόμη κ στην μετ έπειτα πορεία του στο κομμάτι αυτό. Δεν πειράζει που τα συμπληρώματα του τα παίρνουν λίγοι, αυτός σου λέει εγώ βγάζω ένα κάθε δύο χρόνια έπειτα από μελέτες και θέλω να είναι από τα πιο δυνατά και προσεγμένα, αν θες ψάχνεσαι κ τ' αγοράζεις. Είναι καθαρά νόμοι του μάρκετινγκ. Αλλά δυστυχώς η ποσότητα πια υπερισχύει της ποιότητας. Αυτά από εμένα.

    edit: ακούγομαι καυστικός, αλλά να εξηγηθώ, δεν τα βγάζω άχρηστα, καλούτσικα είναι μερικά, αλλά είναι η προσδοκία που με επηρεάζει. Όταν πρωτοέμαθα για την συνεργασία Arnold και MP περίμενα κάτι πολύ καλύτερο από αυτό. Αν είναι φθηνά οκ κανένα θέμα, αν πάνε όμως να τα πουλήσουν ακριβά λόγω ονόματος τρώνε άκυρο από μένα προσωπικά.
    Οτι ακριβως ειπες
    Y.o.l.o
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 05-01-14 17:34 #8
    Προεπιλογή
    εγω την παρεγγιλα απο χορηγο σημερα σε σοκολατα πηραμε και το δωρο χριστουγεννων και λεω αντε να δωσω 10 ευρο να δοκιμασω κατι διαφορετικο μπουχτισαμε isolate απο πορτογαλο
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 05-01-14 18:21 #9
    Banned
    Εγγραφή
    20-03-2013
    Μηνύματα
    731
    Προεπιλογή
    Kαλοφαγωτη φιλε καλα εκανες.....Από τα συστατικα της που βλεπω μια χαρα είναι σε όλα προσεγμενη και η τιμη της οκ δινει και 71 δοσεις.....Καλο είναι να αλλαζουμε γενικα και να δοκιμάζουμε,όταν περνεις συνεχομενα την ιδια πρωτεινη δεν είναι τοσο καλο συνηθιζει ο οργανισμος εγω κάθε 2 με 3 τρεις μηνες αλλαζω.....Αν και τωρα δεν ψάχνομαι πολύ εχω καταλειξει μετα από τοσα χρονια στις 2 αγαπημενες μου και περνω ένα διαστημα την gold Standard και ένα διαστημα την combat Powder......
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 05-01-14 19:02 #10
    Προεπιλογή
    Τι εννοεις συνηθιζει ?
    Δηλαδη αν ετρωγες στηθος κοτοπουλο θα συνηθιζε και δεν θα σε "επιανε" ?
    Δεν ειναι αντιβιωση η πρωτεινη ...
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 05-01-14 19:08 #11
    Banned
    Εγγραφή
    20-03-2013
    Μηνύματα
    731
    Προεπιλογή
    Φιλε δεν είναι το ιδιο ......δεν είναι στην φυσικη του μορφη εχει πεσει αρκετη επεξεργασια και χημεια μεσα.....Για αυτό καλο είναι να μην περνουμε συνεχεια την ιδια πρωτεινη....Πιανει καλυτερα .....
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη totis : 05-01-14 στις 19:19
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 05-01-14 21:30 #12
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 05-01-14 22:17 #13
    Banned
    Εγγραφή
    20-03-2013
    Μηνύματα
    731
    Προεπιλογή
    sobral υπαρχουνε και αρκετοι που την σταματάνε και υποστηριζουν ότι αυτό είναι το σωστο και μαλιστα προχθες ημουνα με ένα από τους μεγαλύτερους προπονητες της εθνικης Ελλαδος στην αρση βαρων,δεν ξερω αν κανει να πω το ονομα του και με συμβουλεψε την πρωτεινη να την σταματω κατα τακτα χρονικα διαστηματα για να καθαριζει ο οργανισμος αλλα και για να μην συνηθιζει....Εγω βεβαια δεν μπορω να την σταματω εξαλλου πινω ένα σκουπ κάθε μερα απλα κάθε 2 με 3 μηνες αλλαζω πρωτεινη,την μια φορα περνω μια καθαρη γουει και την άλλη πολλων μορφων να εχει και καζεινη μεσα....Απλα να δω ποτε θα καταφερω να σταματήσω και για λιγο.......
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη totis : 05-01-14 στις 22:22
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 08-01-14 15:31 #14
    Προεπιλογή
    της πηρα και γω αψογη διαλυτοτιτα απο γευση τωρα μου αφησε μια αιδια στο τελος δεν ξερω πως να το περιγραψω αλλα πινοτανε αλλα στο τελος μια αιδια δεν ξερω αν το χει αλλος αυτο
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 20-12-17 23:26 #15
    Προεπιλογή Arnold Iron Whey γνωμες
    Γεια σας ειμαι νεος εδω και θα ηθελα να μου δωσετε καποιες πληροφοριες/γνωμες για την εξης πρωτεινη : Arnold Iron Whey δν εχω δει η εχω ακουσει ποτε κατι για αυτην και θα ηθελα να μαθω αν ειναι καλη...ευχαριστω...
    Απάντηση με παράθεση