Σελίδα 165 από 176 ΠρώτηΠρώτη ... 65115155163164165166167175 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 2.461 έως 2.475 από 2639
  1. 11-11-15 23:30 #2461
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.801
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο goldenera Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φανταστικός! Ηλία παρατηρώ ότι κάποιοι αθλητές, ενώ μεγαλώνουν σε ηλικία έχουν την τάση είτε να καλυτερεύουν είτε να παραμένουν σε πολύ καλά επίπεδα, ενώ άλλοι 'χαλάνε'. Πιστεύεις ότι είναι καθαρά γεννετικό το θέμα?

    στη φαση που είμαι μπορω εύκολα να απαντήσω Γιάννη , 2 πράγματα πρέπει να συνυπάρχουν γονίδια και υποδομή , ακόμη και χωρίς γονίδια με τεράστια προσπάθεια μπορεί κάποιος και στα 60 να έχει καλή κατάσταση αλλα όταν υπάρχουν και τα γονίδια τα πράματα είναι πιο εύκολα

    ο αμπντουλαχ στην μεταγεννέστερη φωτο είναι καλύτερος και με περισσότερα κιλά , δεν λέμε να έχει κάποιος τεράστιος τα κιλα που είχε στα νιάτα του αλλα να έχει κιλα τα οποία εύκολα θα κρατήσει και να δείχνει πάλι μεγάλος

    όλα είναι θέμα μεθοδικότητας , εγω βλέπω σε μένα αν είχα μεθοδικότητα σε προπόνηση και διατροφή και έκανα πιο αθλητική ζωή , (γιατι σε όλα μέσα είμαι και ξενύχτια) με 2-3 μήνες προετοιμασία θα μπορούσα αν ήθελα βέβαια να κατέβω σε αγώνες
    ένα παράδειγμα το οποίο επιβεβαιώθηκε σήμερα στο γυμναστήριο είναι που έλεγα ότι τωρα που κατέβηκα 7 κιλά (είμαι 115) κάνω καμια 20 έλξεις στο μονόζυγο ενω πρώτα έκανα 15 εως 18 αΛΛα βαρύτερος εως 125 κιλα και πιο γυμνασμένος και εκεί που τα λέγαμε ήταν και ο Στρατής ο Αργυράκης μπροστα λέει δε νομίζω Ηλία και λέω ας δοκιμάσω και μόλις είχα φαει με πρησμένο στομάχι και ξεκινάω με μετρούσανε και έβγαλα 18 και σταμάτησα , ίσως να έβγαζα και άλλες 2 αν ήθελα να ζοριστω παραπάνω και δεν είχα φάει

    όταν οι αθλητες αυτής της ηλικίας με την χημική υποστήριξη και την αυξητική (όσοι πέρνουν αν παίρνουν) , έχουν περισσότερη αυξητική απο ότι το σώμα 15χρονου , δεν είναι απίθανο να διατηρούνται και να κάνουν επιδόσεις , εγω ξέρω ΄'ατομο 47 χρονών που παίζει μπάλα κανονικά σε τοπική ομάδα και είναι απο τούς καλύτερους παίχτες

    όλα γίνονται μόνο του σπανού τα γένια δε γίνονται , αρκεί να υπάρχει σωστη υποδοιμή μεθοδικότητα και σταθερότητα και πάνω απ όλα καλή ψυχολογία και τότε θα διαπιστώσει κάποιος ότι η ηλικία είναι απλα ένας αριθμός
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 11-11-15 23:43 #2462
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο vaggan Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλα ο συγκεκριμενος δεν ειχε κρεατα επανω του οποτε με ευκολια θα διατηρηθει σε σχεση με καποιον αλλον οσο πιο λιγο κρεας εχεις τοσο ποιο ευκολα θα διατηρηθεις αυτος απο επαγγελματιες ειχε την μινιμουμ μαζα χωρις βεβαια να μειωσω την αξια του ειναι διαχρονικος σιγουρα
    Πως δεν ειχε κρεατα ρε Vagg; Δεν ειναι κ τυπου Κολεμαν βεβαια ,αλλα οι περισσοτεροι με τα μισα κρεατα απο αυτον μετα απο 30 χρονια εχουν γινει σαβουρες ,η προς τα πανω η προς τα κατω!
    Βεβαια οταν εχεις λιγοτερα κρεατα ειναι πιο ευκολο να διατηρησαι μετα αλλα δεν ειναι το μοναδικο κριτηριο οπως ειπε κ ο Ηλιας και σε αυτην την περιπτωση εδω μιλαμε οτι αυτος εγινε καλυτερος.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 12-11-15 00:12 #2463
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.801
    Προεπιλογή
    έτσι είναι Χρήστο αυτός έγινε καλύτερος , εγω και τον γνώρησα απο κοντα και κάναμε και παρέα 4 μέρες στην Γερμανία στη φίμπο με τον Γιόχαν Ελευθεριάδη , ζαχαροπλάστης ήταν αν θυμάμαι καλα και έκανε και κάποιες ατασθαλείες ελεγχόμενες βέβαια
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 12-11-15 12:08 #2464
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ΧΡΗΣΤΟΣ1961 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πως δεν ειχε κρεατα ρε Vagg; Δεν ειναι κ τυπου Κολεμαν βεβαια ,αλλα οι περισσοτεροι με τα μισα κρεατα απο αυτον μετα απο 30 χρονια εχουν γινει σαβουρες ,η προς τα πανω η προς τα κατω!
    Βεβαια οταν εχεις λιγοτερα κρεατα ειναι πιο ευκολο να διατηρησαι μετα αλλα δεν ειναι το μοναδικο κριτηριο οπως ειπε κ ο Ηλιας και σε αυτην την περιπτωση εδω μιλαμε οτι αυτος εγινε καλυτερος.
    ναι γιατι δεν γυμναζονται τα παρατανε χρηστο ο συγκεκριμενος προφανως και δεν σταματησε ποτε τωρα για το αν εγινε καλυτερος η οχι δεν το ξερω απο μια φωτο δεν θα κρινω αν τον δω ολοκληρωτικα θα σου απαντησω πειτεμου εναν πραγματικα κρεατωμενο που κρατησε μαζες ιδιες απο τα 30 του 35 και να ηταν ιδιος η καλυτερος στα 50 θεςαπο ντιλετ θες απο κολεμαν θες απο γειτς θες απο χανευ?κανενας γιατι?γιατι εκαναν τις καταχρησεις του αιωνα σε φαρμακα, ο αμπντουλαχ γιαουρτλου επειδη παντα μου αρεσε ηταν ηλιου φαινοτερον οτι εκανε την ελαχιστη δυνατη χρηση σε φαρμακοδιεγερση ΓΙΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ δεν μπηκε στο παιχνιδι του να κινηγησει μεγαλες μαζες και γιαυτο κατεβαινε καραγραμμωμενος οποτε τωρα τον παιρνει στα 50 να ριξει λιγα περισσοτερα καυσιμα στο ντεποζιτο και να δειχνει ιδιος η ακομα καλυτερος αν κατι μας διδασκει το μποντυμπιλντινγκειναι οτι στο τελος ηχελωνα ειναι αυτη που θα νικαει τον λαγο ας ερθει τωρα ο κολεμαν ο ντιλετ ο ρουλ και ολα τα τερατα με την χ υποδομη να γινουν οπως ηταν στην ακμη τους θα κλαταρουν γιατι ειναι καμμενοι στο υπογραφω χρηστο

    και μην πατε μακρια θα σου πω εγχωριο παραδειγμα αθλητη τασος κολιγκιωνης εινι κλασης ανωτερος απο πριν 20 χρονια γιατι αραγε???
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη vaggan : 12-11-15 στις 12:12
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 12-11-15 18:13 #2465
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.801
    Προεπιλογή
    η γνώση είναι δύναμη και αυτο συμβαδίζει με την ηλικία και εκτός αυτού αυτός που γυμνάζετε σταθερα για χρόνια αποκτα μυική ωριμότητα και ποιότητα και γι αυτο και αυτα που βλέπουμε σε μεγαλύτερους αθλητες

    τωρα θα με πεί κάποιος και το ορμονικό? το ίδιο είναι το σώμα του νέου που παράγει περισσότερη τεστο ? μα εδω δεν τίθετε καν τετοιο θέμα γιατι ο παλιός αν έχει και τα μπακίρια στην τσέπη το ρυθμίζει μια χαρα το θέμα με τον καλύτερο δυνατό τρόπο

    και επίσης ο αμπτουλάχ δεν είναι ότι δεν ήθελε να βάλει παραπάνω μύς απλα δεν είχε τις προδιαγραφες και δεν ήθελε να φτάσει τον εαυτο του εκτός ορίων δυνατοτήτων του και με το ωραίο σχήμα και την ξεραίλα που έβγαζε κέρδιζε πρωτιες οπότε χαζός ήταν να κάνει κάτι παραπάνω ? δεν αρκουσε που κέρδιζε πρωτιές έπρεπε να ήταν και πιο μεγάλος ?
    αυτός ήταν πιστός ακόλουθος την φιλοσοφίας του αγωνιστικού ββ

    απο την άλλη ο κόλεμαν ο ρούλ αν σ αυτη την ηλικία δεν είχαν κουσούρια και θέματα υγείας θα ξανακατέβαιναν άνετα με λιγότερα κιλά αλλα θα ήταν και πάλι ογκώδης και ποιοτικοί , γιατι έχουν κρέας που σαλεύει μπόλικο και όσο και να λιγοστέψει λίγους δεν θα τούς λές σε καμία περίπτωση

    απλα δεν χρειάζετε πάντα να πρέπει να αποδείξει κάποιος κάτι και γω ξέρω ότι μπορω να κατεβω σε αγωνες και να είμαι κάπου 104-106 (2-3 λιγότερα απο παλια ) κιλά αλλα δεν θα το έκανα μόνο και μόνο να αποδείξω κάτι , πόσο μάλιστα ο κόλεμαν που τα πήρε όλα κι έφυγε
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 12-11-15 18:42 #2466
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    πιστευω μια χαρα προδιαγραφες εχει για να βαλει και αλλα αν ηθελε αλλα δεν το εκανε γιατι του εβγαινε και ετσι το σωμα το καλο τωρα αν του πηγαιναν τα εξτρα γεμισματα και οι κοιλιες ειναι αλλη ιστορια καποιοι ειναι φτιαγμενοι να τους πηγαινει ο ογκος σε αλλους οχι εγω πχ πιστευω ακραδαντα οτι εσυ ηλια και ο κυριος χρηστος αν θελησετε μπορειτε να γινετε πολυ καλυτεροι απο παλια για τον απλο λογο οτι δεν εχετε καψει φλατζες ΑΝ ΘΕΛΗΣΕΤΕ.δεν ξερω για γεννετικες προδιαγραφες, θυμαμαι παντως καποιους που ενω λιγα χρονια πριν δεν γεμιζαν το ματι πριν τα σαρωσουν ολα ενα παραδειγμα που θυμαμαι ηταν ο mickael francois ο οποιος αν δεν κανω λαθος ηταν ενα αθλητης ελαφρων μεσαιων βαρων και καποιος τον ανελαβε νομιζω ο κρις ασετο τον εκανε τεραστιο δηλαδη δεν μπορουσες να πιστεψεις οτι ηταν ο ιδιος ανθρωπος ακομα και ο big roniie υπηρχαν χρονια που δεν γεμιζε το ματι οτι αυτος ο ανθρωπος θα κερδιζε τιτλους ολυμπια δειτε τον στις αρχες τις καριερας του και θα καταλαβετε ι εννοω δεν πιστευε κανεις οτι θα βαλει τοση μαζα μετα εχουμε εγχωρια παραδειγματα γιαννης γκιννης πχ οποτε ειναι θεμα γεννετικης η σκευασματων??ειναι θεμα γεννετικων εκει που φτανει καποιος καθαρα, η μερικοι απλα αποφασιζουν να μην κολυμπησουν στα πολυ βαθια και λενε εγω με αυτα και με αυτα θα πορευτω ομως αν εκαναν και αυτοι καταχρηση τωρα θα μιλαγαμε διαφορετικα γιαυτους?ειναι θεμα που σηκωνει πολυυυυ συζητηση
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 12-11-15 22:55 #2467
    Προεπιλογή
    Πάντα θα εμπνέει η ιστορία του Άρνι από κάθε άποψη τότε αλλά και τώρα.....γεννημένος για να πετυχαίνει


    Όνομα: as2.jpg Εμφανίσεις: 838 Μέγεθος: 27,9 KBΌνομα: as.jpg Εμφανίσεις: 828 Μέγεθος: 48,3 KB
    Go heavy or go home!
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 28-11-15 17:27 #2468
    Banned
    Εγγραφή
    06-10-2015
    Μηνύματα
    175
    Προεπιλογή
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 06-12-15 18:27 #2469
    Banned
    Εγγραφή
    06-10-2015
    Μηνύματα
    175
    Προεπιλογή
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 27-12-15 21:21 #2470
    Προεπιλογή
    Αδερφοί Raymond με πολλά προβλήματα στην παιδική τους ηλικία, σήμερα ο Τίτο είναι προπονητής στο περίφημο Gold's gym παντρεμένος με την άλλοτε ντίβα του fitness Amy fadhli, και ο Χοσέ από του κορυφαίους αθλητές στο χώρο του bodybuilding στην κατηγορία εως 212.


    Όνομα: JOSE-RAYMOND-MASSIVE-DELTS-INS7.jpg Εμφανίσεις: 655 Μέγεθος: 239,1 KB
    Go heavy or go home!
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 22-01-16 23:24 #2471
    Προεπιλογή
    Γεια hardcore προπονήσεις

    http://www.thebarbellcompound.com/
    Go heavy or go home!
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 30-01-16 12:47 #2472
    Προεπιλογή
    Από νωρίς σήμερα έχουμε παιδικά πάρτι κλπ, οπότε είχε πρωινό ξύπνημα, προπόνηση και ήμεθα έτοιμοι για........εξόρμηση οινομπυρογαστριμαρική

    Μερικές φωτό από την υπόγα μου, για όποιον θεωρεί ότι μπορεί να τον εμπνεύσουν για τις δικές του προπονήσεις Καλή μέρα σε όλους να περάσετε καλά ότι και αν κάνετε!


    Όνομα: DSC07443.JPG Εμφανίσεις: 549 Μέγεθος: 105,4 KBΌνομα: DSC07439.JPG Εμφανίσεις: 558 Μέγεθος: 120,6 KBΌνομα: DSC07435.JPG Εμφανίσεις: 517 Μέγεθος: 121,3 KBΌνομα: DSC07431.JPG Εμφανίσεις: 531 Μέγεθος: 81,1 KBΌνομα: DSC07427.JPG Εμφανίσεις: 511 Μέγεθος: 107,3 KB
    Go heavy or go home!
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 02-02-16 14:23 #2473
    Officer
    Το avatar του χρήστη Metalhead|T|

    Εγγραφή
    26-04-2012
    Περ.
    ΤhE SeWErs
    Μηνύματα
    3.642
    Προεπιλογή
    Εισαι τεράστιος Γιάνναρε...τι εχεις φτιάξει εκει...
    Τάσος
    * Online Coaching /Personal Training Services - Ατομικά προγράμματα προπόνησης /Διατροφικά πλάνα Instagram : HardCoretrainingSupport
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 06-02-16 17:47 #2474
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.801
    Προεπιλογή
    Κατα την γνώμη μου αυτο ειναι σώμα Ολυμπια , δεν τον συγκρίνω με κανέναν απο τους νεότερους κ μάζα οσο χρειαζεται κ αισθητική κ παράστημα
    κ πόδια όμορφα κορμό στήθος που ακομη κ οι τεράστιοι σημερινοί αναλογικά δεν δείχνουν ετσι κ οποιος δεν έχει αυτα τα προσόντα τότε προσπαθεί με υπερβολικές μάζες να σταθεί

    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες  
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 06-02-16 20:27 #2475
    Προεπιλογή
    ^^Κ σε ανοιχτες ποζες Ηλια η συγκριση θα γινοταν ακομη πιο δυσκολη εως αδυνατη.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 165 από 176 ΠρώτηΠρώτη ... 65115155163164165166167175 ... ΤελευταίαΤελευταία