Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 39
  1. 24-10-13 12:51 #1
    Post Γνωμες για τα συμπλιρωματα που χρησιμοποιω
    Γεια σας,ειμαι νεος στο foroum και θα ηθελα να μου πειτε την γνωμη σας για τα συμπληρωματα που χρησημοποιω.
    Ειμαι 18 ετων,και ασχολουμε 2 χρονια με βαροι,οχι οτι θελω να ασχολιθω επαγγελματικα με το bodybuilding,αλλα θελω να φτιαξω κατι αρκετα καλο.Εχω δει αρκετα μεγαλη διαφορα,και την προσεχουν και οι υπολιποι.
    Λοιπον τα συμπληρωματα που χρησιμοποιω ειναι Πρωτεινη whey της warriorlab,και χρησιμοποιω και μια φορμουλα κρεατινης της Sci-Mx,την Crea+ Hardcore.
    Ειναι καλα συμπληρωματα η μπορω να βρω τα ιδια αποτελεσματα η και καλυτερα με πανω κατω τα ιδια λεφτα;
    Βοηθηστε οσοι γνωριζετε
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 24-10-13 17:35 #2
    Προεπιλογή
    Καλως ηρθες
    Το σημαντικοτερο ειναι η διατροφη που κανεις και οχι τα συμπληρωματα.
    Κατα τη γνωμη μου οι συγκεκριμενες εταιριες δεν ειναι και απο τις καλυτερες.
    Με λιγα περισσοτερα λεφτα μπορεις να παρεις συμπληρωματα απο καλυτερες εταιριες οπως on,reflex,eas,dymatize κτλπ.
    Αν θες ριξε μια ματια εδω:http://forum.bodybuilding.gr/forumdi...ρωμάτων
    Επισης ποσταρε και τη διατροφη που κανεις
    Even if nobody believes in me, supports me or recognizes my effort, I'll keep going...
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 24-10-13 19:53 #3
    Προεπιλογή
    Απλα αυτα τα συμπληρωματα μου τα εχει προτινει αυτος που δουλευει στο καταστημα του x-treme stores στο Βολο.
    Και μου εχει πει πως καλυτερα να περνω φορμουλα κρεατινης,παρα την απλη καθαρη μονοϋδρικη.Και επισης μου ειπε,οταν του ειχα ζητηση μια καλη πρωτεϊνη whey,πως της warriorlab ειναι η καλυτερη λυση,και οταν του ειπα για την πρωτεϊνη της OΝ μου ειχε πει πως ειναι καλυτερη αυτη που μου προτεινε αυτος,για αυτο κατελιξα και εγω σε αυτη.Λες να εκανα βλακεια που τον ακουσα;
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη EVS : 24-10-13 στις 20:02
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 24-10-13 20:06 #4
    Το avatar του χρήστη SotosTheBoss

    Εγγραφή
    02-08-2013
    Περ.
    Πάτρα
    Μηνύματα
    1.743
    Προεπιλογή
    Καλησπέρα.

    Τις ίδιες βλακείες λένε σε όλα τα xtreme.

    τα xtreme θέλουν να προωθούν την warriorlab για αυτό.....

    Ο φίλος από πάνω σ είπα τα καλύτερα.
    «Τ' αγαθά κόποις κτώνται...»
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 24-10-13 20:31 #5
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Nikolas_mk2

    Εγγραφή
    05-06-2012
    Περ.
    Λάρισα-Θεσσ
    Μηνύματα
    2.990
    Προεπιλογή
    Φίλε παρε αυτό που βαστάει η τσεπη σου και τελος....Αλλου πρεπει να εστιασεις για να δεις δυνατά αποτελεσματα,καμία σοβαρή διαφορά δεν θα δεις αν αλλάξεις πρωτείνη ή παρεις καθαρη μονουδρική αντί για φορμουλα
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 24-10-13 22:06 #6
    Προεπιλογή
    Φιλε Nikola το ξερω αυτο,και αυτο προσπαθω να κανω,σωστη διατροφη και πανω απ'ολα καλη προπονιση,και ξεκουραση οταν πρεπει
    Απλα για ενα + αναφερομε στα συμπλιρωματα αλλωστε για αυτο δεν χρησιμοποιω πολλα και διαφορα,απλα μια πρωτεϊνη και την κρεατινη.Και οσοω αφορα τα χρηματα,η πρωτεϊνη της warriorlab ειναι πιο ακριβη απο της ON που μου προτεινουν ολοι,εστω και για λιγο.Απλα η φορμουλα που πειρα,μου ειπε πως εχει μεγαλυτερη αποροφιτικοτιτα,και ειναι η καλυτερη λυση.Κρεατινη της Scitec-Nutrition επερνα,σε καψουλες,υδροχλορικη.Και για αυτο ρωτησα αμα ξερετε,σαν πιο εμπειροι καποιο καλυτερο
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 25-10-13 02:12 #7
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο EVS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φιλε Nikola το ξερω αυτο,και αυτο προσπαθω να κανω,σωστη διατροφη και πανω απ'ολα καλη προπονιση,και ξεκουραση οταν πρεπει
    Απλα για ενα + αναφερομε στα συμπλιρωματα αλλωστε για αυτο δεν χρησιμοποιω πολλα και διαφορα,απλα μια πρωτεϊνη και την κρεατινη.Και οσοω αφορα τα χρηματα,η πρωτεϊνη της warriorlab ειναι πιο ακριβη απο της ON που μου προτεινουν ολοι,εστω και για λιγο.Απλα η φορμουλα που πειρα,μου ειπε πως εχει μεγαλυτερη αποροφιτικοτιτα,και ειναι η καλυτερη λυση.Κρεατινη της Scitec-Nutrition επερνα,σε καψουλες,υδροχλορικη.Και για αυτο ρωτησα αμα ξερετε,σαν πιο εμπειροι καποιο καλυτερο
    Σου είπαν βλακείες στα xtr για να πουλήσουν. Απλό.
    «Όλοι αυτοί που αναφέρεις είναι μακρινοί,
    αφού έχουν χαθεί μαζί με τις διδασκαλίες τους.
    Κάθε άνθρωπος ανυψώνεται όταν έρθει ο καιρός του.
    Ως τότε, περιπλανιέται κουραστικά...»
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 25-10-13 04:53 #8
    Το avatar του χρήστη SotosTheBoss

    Εγγραφή
    02-08-2013
    Περ.
    Πάτρα
    Μηνύματα
    1.743
    Προεπιλογή
    Τρίχες.Στο ξαναλέω αυτοί έχουν εντολές να σπρώχνουν την warriorlab που για μένα είναι μια από τις χειρότερες εταιρίες Π υπάρχουν.

    Κρεατινη monohydrate θα παίρνεις τπτ άλλο.
    «Τ' αγαθά κόποις κτώνται...»
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 25-10-13 10:30 #9
    Προεπιλογή
    Ευχαριστω παιδια,πιστευω με καλυψατε απολυτος,απλα εδω στον Βολο δεν υπαρχει αλλο διαθεσιμο καταστημα συμπληρωματον,υπηρχε το μαγαζι του Καραμανλακη,απο το οποιο επερνα τα συμπλιρωματα,αλλα τωρα εχει κλεισει μετα το συμβαν που εγινε.
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 25-10-13 10:55 #10
    Το avatar του χρήστη billy89

    Εγγραφή
    18-04-2011
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    2.505
    Προεπιλογή
    Το θέμα είναι πριν πας στο μαγαζί να ξέρεις ποιο προϊόν θέλεις και γιατί οπότε ζητάς αυτό και τέλος. Αν αρχίσεις τα τι να πάρω θα βρεθείς τελικά με άσχετα πράγματα. Εγώ με τα παιδιά απ' τα xtreme μπορεί να μιλήσω για ένα σωρό βλακείες όταν πάω εκτός από συμπληρώματα! Και επειδή ξέρουν ότι ξέρω δεν προσπάθησαν ποτέ να μου πουλήσουν τίποτα. Που να δεις πώς κάνουν οι υπάλληλοι σε άλλη γνωστή αλυσίδα, που σου πρήζουν τα συκώτια για να προωθήσουν...
    SURVIVAL OF THE FITTEST
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 25-10-13 13:55 #11
    Προεπιλογή
    Σαν αρχαριος και εγω,τους εμπιστευτικα.Λογικο ειναι πιστευω,γιατι οσο να νε κατι παραπανω θα ξερουν,απο μενα.Δεν ηξερα πως προωθουν τοσο την warriorlab.
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 26-10-13 00:39 #12
    Προεπιλογή
    τα συμπληρωματα παιζουν ελαχιστο ρολο στην προοδο σου.αυτοι που κονομανε ειναι οι εταιρειες.φτιαξε τη διατροφη σου και την προπονηση σου και ολα θα ερθουν.μια απλη πρωτεινη και μια πολυβιταμινη ειναι αρκετα.μην ξοδευεις τα λεφτα σου ασκοπα
    [B"Οτι δεν καταφερες ειναι οτι δεν ποθησες αρκετα."Καζαντζακης
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 26-10-13 10:51 #13
    Προεπιλογή
    Αυτο σκοπευω να κανω παιδια,μια πρωτεϊνη και οταν θα ειμαι σε καιρο γραμμωσης μια κρεατινη για την εξτρα ενεργεια που θα μου δωσει για να κανω τις λιγες επαναληψεις παραπανω.
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 06-11-13 14:38 #14
    Προεπιλογή συμπληρωματα
    γεια σασ παιδια και εγω σχετικα καινουριοσ ειμαι καλησπερα σας.ηθελα να κανω μια ερωτηση ολες οι μονουδρικεσ κρεατινεσ ιδιεσ δεν ειναι?
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 06-11-13 14:41 #15
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο KDD Εμφάνιση μηνυμάτων
    γεια σασ παιδια και εγω σχετικα καινουριοσ ειμαι καλησπερα σας.ηθελα να κανω μια ερωτηση ολες οι μονουδρικεσ κρεατινεσ ιδιεσ δεν ειναι?
    αλλαζει η ποιοτητα της , αλλιως δε θα υπηρχαν τοσες διαφορετικες εταιριες.
    Not many people understand what a pump is. It must be experienced to be understood. It is the greatest feeling that I get.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίαΤελευταία