Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 35
  1. 04-11-13 22:52 #1

    Εγγραφή
    24-05-2013
    Περ.
    Εύβοια
    Μηνύματα
    41
    Προεπιλογή Άπο το 15% στο 8% με λιποτροπικό.
    Καλήσπέρα παιδιά! Καιρό τώρα ψάχνω να βρω ένα φορουμ που να υπάρχει ξεκάθαρα αυτό που ψάχνω αλλά δεν έβρισκα τίποτα οπότε αποφάσησα να ανοίξω νέο θέμα (το 1ο μου).

    Ψάχνω, λοιπόν, ένα λιποτροπικό που να μην με επιβαρύνει πολύ σε θέμα υγείας, γιατί ακόμα είμαι 16 και έχω χρόνια μπορστά μου για να καταστρέψω τον οργανισμό μου. Ξέρω ότι δεν υπάρχουν λιποτροπικά που να μην με επιβαρύνουν καθόλου, και δεν με ενδιαφέρει. Μία φορά έχω σκοπό να πάρω ούτος η άλλως... Θέλω κάτι λοιπόν να με βοηθήσει να πέσω γρήγορα σχετικά από ~15% bodyfat σε 8-9. Δεν με ενδιαφέρει αν θα είναι 1 η 2 σκευάσματα, αρκεί να δω αποτελέσματα. Κάνω διατροφή, αλλά θα αργήσω πολύ μόνο με διατροφή και εγώ βιαζομαι. Περιμένω προτάσεις. Ευχαριστώ.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 04-11-13 22:57 #2
    Το avatar του χρήστη billy89

    Εγγραφή
    18-04-2011
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    2.505
    Προεπιλογή
    Έχεις πολύ λάθος άποψη για τα λιποτροπικά αν νομίζεις ότι θα σε πάνε από 15% στο 8. Τα συμπληρώματα δεν κάνουν θαύματα ειδικά αυτά που κυκλοφορούν πλέον.
    SURVIVAL OF THE FITTEST
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 04-11-13 23:00 #3
    Banned
    Εγγραφή
    20-03-2013
    Μηνύματα
    731
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Giannis. Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλήσπέρα παιδιά! Καιρό τώρα ψάχνω να βρω ένα φορουμ που να υπάρχει ξεκάθαρα αυτό που ψάχνω αλλά δεν έβρισκα τίποτα οπότε αποφάσησα να ανοίξω νέο θέμα (το 1ο μου).

    Ψάχνω, λοιπόν, ένα λιποτροπικό που να μην με επιβαρύνει πολύ σε θέμα υγείας, γιατί ακόμα είμαι 16 και έχω χρόνια μπορστά μου για να καταστρέψω τον οργανισμό μου. Ξέρω ότι δεν υπάρχουν λιποτροπικά που να μην με επιβαρύνουν καθόλου, και δεν με ενδιαφέρει. Μία φορά έχω σκοπό να πάρω ούτος η άλλως... Θέλω κάτι λοιπόν να με βοηθήσει να πέσω γρήγορα σχετικά από ~15% bodyfat σε 8-9. Δεν με ενδιαφέρει αν θα είναι 1 η 2 σκευάσματα, αρκεί να δω αποτελέσματα. Κάνω διατροφή, αλλά θα αργήσω πολύ μόνο με διατροφή και εγώ βιαζομαι. Περιμένω προτάσεις. Ευχαριστώ.
    χα χα χα χα φιλε ωραιο το ανεκδοτακι σου με εκανες και γελασα βραδιατικα.....
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 05-11-13 00:27 #4
    Προεπιλογή
    βιαζεσαι να κανεις σωμα?
    ηδη ξεκινησες λαθος,επισης δεν υπαρχει κατι τετοιο που ζητας.
    Το θέμα είναι να πείσουμε τις γυναίκες ότι η γκρίνια προκαλεί κυτταρίτιδα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 05-11-13 01:33 #5

    Εγγραφή
    24-05-2013
    Περ.
    Εύβοια
    Μηνύματα
    41
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο billy89 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έχεις πολύ λάθος άποψη για τα λιποτροπικά αν νομίζεις ότι θα σε πάνε από 15% στο 8. Τα συμπληρώματα δεν κάνουν θαύματα ειδικά αυτά που κυκλοφορούν πλέον.
    Παιδιά δεν περιμένω θαύμα, δεν είμαι 15 αυτή τη στιγμή, το κείμενο το είχα γράψει λίγο καιρό πριν αλλά δεν ήταν σίγουρο αν θα πάρω λιποτροπικο ή όχι.. Από 15 έπεσα σε 2 βδομάδες 13. Αλλά τώρα όσο πάει δυσκολεύει.. Και πεινάω όλη μέρα.. Δεν παλεύεται.. Έχεις να προτείνεις κάτι όμως?
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 05-11-13 01:38 #6

    Εγγραφή
    24-05-2013
    Περ.
    Εύβοια
    Μηνύματα
    41
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο just chris Εμφάνιση μηνυμάτων
    βιαζεσαι να κανεις σωμα?
    ηδη ξεκινησες λαθος,επισης δεν υπαρχει κατι τετοιο που ζητας.
    έφτιαξα πολύ μυϊκή μάζα πολύ σύντομα.. Το σώμα μου είχε πολύ καλές προδιαγραφές και τις εκμεταλευτηκα όσο πήγαινε. Και αν σου ζητήσει και εσένα ο ιδιοκτήτης του γυμναστηρίου να κάνεις φωτο σουτ, τότε και εσύ θα βιαστείς.. 4 κιλά αν χάσω θα το φτάσω το 9
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 05-11-13 01:50 #7
    Dah Pimp
    Το avatar του χρήστη COBRA_STYLE

    Εγγραφή
    15-11-2008
    Περ.
    Αlpha Male region
    Μηνύματα
    14.692
    Προεπιλογή
    Τραβα αλλου να τρολλαρεις γτ δεν το'χεις...θελεις πολυ προπονηση ακομα.

    Προσεξε μονο μην πεσεις πολυ χαμηλα σε λιπος γιατι ερχεται δυσκολος χειμωνας.
    If you can make her laugh,you can make her scream
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 05-11-13 01:53 #8
    Προεπιλογή
    ΠΟΛΥ ΘΑ ΘΕΛΑ ΝΑ ΔΩ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΣΟΥ ΝΑ ΣΕ ΘΑΥΜΑΣΩ
    mens sana in corpore sano LIKE STEPHEN HAWKING
    https://www.goodreads.com/user/show/35486941-giannis (audiobooks)
    first master the rules then bend the rules
    know what you support but also know what you reject
    challenge conventional wisdom
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 05-11-13 01:53 #9
    Προεπιλογή
    Στο πρωτο σου ποστ γραφεις οτι κανεις διατροφη,μετα γραφεις πεινας ολη μερα...Δεν γραφεις τπτ για τον εαυτο σου στατς κλπ...Τα 4 κιλα που γραφεις βλεπω να τα χανεις σε μυς με τον δρομο που πας να παρεις.
    Τελευταια συμβουλη προσεχε στο gym μην σου προτεινουν καμια απαγορευμενη μαλα@@α και απο την βιασυνη σου να πεσεις σε % το τσιμπησεις.
    I don’t eat for taste, I eat for function.
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 05-11-13 01:58 #10
    Προεπιλογή
    λιγο παραξενο να σου ζητησε εσενα που εισαι πιτσιρικας φωτο σουτ οπως λες αλλα τεσπα. αυτο το 2% που εχασες μπορεις να το ξαναπαρεις το ιδιο γρηγορα οποτε παμε παρακατω. το οτι εχασες κιλα δε σημαινει αναγκαστικα οτι εχασες και λιπος , απλα μπηκες μεσα. οποτε τραβα σε κανα μαγαζι και ζητα τους λιποδιαλυτες,καρνιτινες,cla να σου φανε τα λεφτα ετσι απλα για να σου φυγει η καψα.
    Not many people understand what a pump is. It must be experienced to be understood. It is the greatest feeling that I get.
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 05-11-13 01:59 #11

    Εγγραφή
    24-05-2013
    Περ.
    Εύβοια
    Μηνύματα
    41
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο shazam Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στο πρωτο σου ποστ γραφεις οτι κανεις διατροφη,μετα γραφεις πεινας ολη μερα...Δεν γραφεις τπτ για τον εαυτο σου στατς κλπ...Τα 4 κιλα που γραφεις βλεπω να τα χανεις σε μυς με τον δρομο που πας να παρεις.
    Τελευταια συμβουλη προσεχε στο gym μην σου προτεινουν καμια απαγορευμενη μαλα@@α και απο την βιασυνη σου να πεσεις σε % το τσιμπησεις.
    Είναι το 1ο ποστ.. Δεν ξέρω τι να γράψω... Κάνω διατροφή, με 6 γεύματα την ημέρα. 170g προτεινης σίγουρα τα παίρνω.. Το θέμα είναι ότι έκανε 4 μήνες όγκο και επειδή δεν είχα πάρει προτεινη συμπλήρωμα αλλά έτρωγα όλα μέρα,, τώρα μόλις τρώω πεινάω μέσα σε 10 λεπτά..τώρα στατσ..Δλδ? Και τέλος στο γυμναστήριο που πάω δεν πουλάνε τίποτα και δεν θέλουν οι πελάτες να παίρνουν το παραπάνω από καθαρή whey.
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 05-11-13 02:01 #12

    Εγγραφή
    24-05-2013
    Περ.
    Εύβοια
    Μηνύματα
    41
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο stone garden Εμφάνιση μηνυμάτων
    λιγο παραξενο να σου ζητησε εσενα που εισαι πιτσιρικας φωτο σουτ οπως λες αλλα τεσπα. αυτο το 2% που εχασες μπορεις να το ξαναπαρεις το ιδιο γρηγορα οποτε παμε παρακατω. το οτι εχασες κιλα δε σημαινει αναγκαστικα οτι εχασες και λιπος , απλα μπηκες μεσα. οποτε τραβα σε κανα μαγαζι και ζητα τους λιποδιαλυτες,καρνιτινες,cla να σου φανε τα λεφτα ετσι απλα για να σου φυγει η καψα.
    Ζυγίζομαι σε ζυγαριά με λιπομετριτη οπότε ακόμα αυτό το λες.
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 05-11-13 02:03 #13
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gaz Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΠΟΛΥ ΘΑ ΘΕΛΑ ΝΑ ΔΩ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΣΟΥ ΝΑ ΣΕ ΘΑΥΜΑΣΩ
    ΠΟΛΥ ΘΑ ΘΕΛΑ ΝΑ ΔΩ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΣΟΥ ΝΑ ΣΕ ΘΑΥΜΑΣΩ ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΔΕΣ
    mens sana in corpore sano LIKE STEPHEN HAWKING
    https://www.goodreads.com/user/show/35486941-giannis (audiobooks)
    first master the rules then bend the rules
    know what you support but also know what you reject
    challenge conventional wisdom
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 05-11-13 02:05 #14

    Εγγραφή
    24-05-2013
    Περ.
    Εύβοια
    Μηνύματα
    41
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gaz Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΠΟΛΥ ΘΑ ΘΕΛΑ ΝΑ ΔΩ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΣΟΥ ΝΑ ΣΕ ΘΑΥΜΑΣΩ ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΔΕΣ
    Ναι, δεν μπορώ να κάνω κάτι στη 1 το βράδυ
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 05-11-13 02:08 #15
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Giannis. Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι, δεν μπορώ να κάνω κάτι στη 1 το βράδυ
    ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΚΑΛΗ ΑΝΑΛΥΣΗ ΚΑΙ ΚΑΛΟΣ ΦΩΤΙΣΜΟΣ ΛΙΓΟ ΠΟΛΥ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΜΕ ΒΑΛΕ ΜΙΑ ΣΤΟ ΑΒΑΤΑΡ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΟ
    mens sana in corpore sano LIKE STEPHEN HAWKING
    https://www.goodreads.com/user/show/35486941-giannis (audiobooks)
    first master the rules then bend the rules
    know what you support but also know what you reject
    challenge conventional wisdom
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίαΤελευταία