Θέμα: GABA

Σελίδα 10 από 10 ΠρώτηΠρώτη ... 8910
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 136 έως 149 από 149
  1. 13-06-14 19:31 #136
    The Quadzilla
    Το avatar του χρήστη Eddie

    Εγγραφή
    16-11-2009
    Περ.
    Βολος
    Μηνύματα
    9.514
    Προεπιλογή
    Ειχα δει κι εγω παλαιοτερα καποιες αναφορες για τη χρηση του ως pre workout αλλα δε το τολμησα ποτε.Εχω αρκετο ακομη,μπορει να το δοκιμασω..Λες να με βρουν τ'ανασκελα στον παγκο να ροχαλιζω?
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 13-06-14 21:47 #137
    Προεπιλογή
    beefmeup
    ναι αντρεα εχεις δικιο..εχει μεσα στο blend του gaba,δεν το ειχα προσεξει..
    Και στο Preamp περιέχεται. Έχω ένα κουτάκι , αλλά το βλέπω να ανοίγεται αργότερα , οπότε Review τότε..
    Πάντως για να προκαλεί ύπνο και με τα υπόλοιπα που έχει μέσα , μπάααα
    Ίδωμεν....
    -> Όλο αερόβιο , αερόβιο , πότε θα πιάσω σίδερα ???
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 15-06-14 11:38 #138
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    αυτο εδω λες?
    το ανοιξα σε θεμα,φαινεται πολυ καλο κ απο τι διαβαζω απεξω εχει φοβερες κριτικες..
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 15-06-14 11:46 #139
    Προεπιλογή
    Ακριβώς αυτό!
    Το χα σταμπάρει λιιιγο καιρό τώρα και με μεγάλη μου χαρά είδα ότι το φερε το e-shop μας οπότε καβάτζωσα κατευθείαν ένα κουτάκι
    Gaba από μόνο του δεν είχα σκεφτεί να πάρω γιατί δεν έχω τέτοια ανάγκη προς το παρόν αλλά μου κίνησε ιδιαίτερα την περιέργεια η ύπαρξη του σε pre. Ίσως να κάνει καλή δουλειά στη βελτίωση της διάθεσης...
    -> Όλο αερόβιο , αερόβιο , πότε θα πιάσω σίδερα ???
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 25-06-14 23:20 #140
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    στα 2γρ που το πηρα μαζι με ενα prewo μου εκανε τα κλασσικα sides για κανα μισαωρο..αλλα μου φανηκαν πολλα,οποτε το δοκιμασα κ με 1γρ την φορα παλι μαζι με prewo..καλυτερα απο πλευρας sides,ηταν πολυ πιο ηπια..
    με 3-4 φορες ομως δεν μπορω να ξερω σιγουρα αν κ παρατηρησα αυτο που γραφει κ ο φιλος απο πανω.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ktm620 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ίσως να κάνει καλή δουλειά στη βελτίωση της διάθεσης...
    συν περισοτερη διαυγεια μεσα στην προπονηση...παντως για υπνος ουτε λογος,μια χαρα ηταν τελικα..
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 25-06-14 23:23 #141
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Mikekan

    Εγγραφή
    18-10-2012
    Περ.
    Μαρουσι
    Μηνύματα
    4.075
    Προεπιλογή
    Δύσπνοια;
    Μιχάλης
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 25-06-14 23:26 #142
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    ε,ναι κλασσικα...οσο ανεβαινει η δοση τοσο πιο εντονα ειναι..το 1γρ για μενα ειναι υποφερτο..στα 2 ειχα θεμα μεχρι να μου περασει λιγο το ολο πακετο..ταχυκαδιες κλπ..
    οταν το χρησιμοποιω πριν τον υπνο συνηθως ποτε δεν ειναι τελειως αδειο το στομαχι μου οποτε εκει μου κανει λιγοτερα sides..πριν την προπονηση ομως σχεδον παντα παω με αδειο στομαχι,οποτε εκει γιαυτο με εσκισε περισοτερο..
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 22-09-15 15:41 #143
    Officer
    Το avatar του χρήστη Metalhead|T|

    Εγγραφή
    26-04-2012
    Περ.
    ΤhE SeWErs
    Μηνύματα
    3.642
    Προεπιλογή
    Διονύση,το χρησιμοποιείς ακομα ως συμπλήρωμα?...Σε τί φάση αξιζει κάποιος να το χρησιμοποιήσει γενικότερα και τι να περιμένει απο αυτο?
    Τάσος
    * Online Coaching /Personal Training Services - Ατομικά προγράμματα προπόνησης /Διατροφικά πλάνα Instagram : HardCoretrainingSupport
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 22-09-15 15:53 #144
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    νευροδιαβιβαστης ειναι..
    για πριν τον υπνο βοηθαει να σε ηρεμει, χοντρα χοντρα..ειναι γραμμενα κ καποια πραγματα πιο πισω.
    το θεμα ειναι αυτο που εγραψα στο απο πανω ποστ κ το εχω ξανατονισει κ αλλου..οτι κανονικα ποσιμο δεν θα πρεπε να δουλευει (τοσο).
    υπαρχουν δλδ επιστημονικες αναφορες που δειχνει οτι δουλευει, αλλα δεν θα επρεπε βαση αλλων επιστημονικων αναφορων, λογω της αδυναμις που εχει που εγραψα στο πανω ποστ.

    εχει κ "παρενεργειες" απο την χρηση του, σαν ποσιμο, που κ αυτες αναφερονται πιο πανω.
    γενικα εμενα με πιανει καλα σε χρηση που του κανω πριν τον υπνο..ισως καμια φορα περισοτερο απο την μελατονινη οποτε εχω κ απτα 2 κ τα συνδιαζω αναλογα.
    μπορεις να τα κανεις κ κοκτεηλ, αν μιλαμε για περιπτωσεις αυπνιας.

    κ πριν την προπονηση μπορει να χρησιμοποιηθει..κατα ενα περιεργο τροπο δεν σε νυσταζει, αλλα σου δινει καλυτερες συγκεντρωσεις..σε μενα δλδ αυτο εγινε..παιζει κ ρολο στις μυικες συσπασεις σαν ουσια στον ανθρωπο.
    το απλο gaba σε σκονη, απο διαφορες εταιριας ειναι φτηνο συμπληρωμα..οποτε μπορει καποιος να το δοκιμασει, χωρις να χασει κ πολλα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 11-01-17 14:18 #145
    Προεπιλογή
    καλησπέρα...εμένα μπορεί να μου πεί κάποιος γιατί δε με πιάνει το GABA; χρησιμοποιώ της now foods σε σκόνη (από γνωστό αμερικάνικο σάιτ),το χρησιμοποιούσα 3 ώρες μετά απο γεύμα σε άδειο στομάχι 1γρ στην αρχή γτ φοβήθηκα λίγο επειδή παίρνω πρώτη φορά για τις "παρενέργεις" του αλλά τίποτα!!! την επόμενη μέρα πήρα περίπου 3γρ ούτε πάλι ένιωσα κάτι! στο τέλος πήρα 5γρ και απολύτως τίποτα!!! ούτε μούδιασμα,ούτε δύσπνοια,ούτε ταχυκαρδίες ,ούτε καλύτερο ύπνο!!! να δοκιμάσω άλλη εταίρια;;
    CHANGE DOES NOT COME WITH COMFORT...EVER !!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 11-01-17 17:22 #146
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    Δεν ειναι απολυτο οτι θα σου κανει sides, απλα το αναφερουν στην περιπτωση που τα εχεις..
    Κ κατα συνεπεια δεν σημαινει οτι δεν σε επιασε που ρωτας..γενικα ειναι μυστηριο τρενο το gaba..
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 11-01-17 17:33 #147
    Προεπιλογή
    άσχετα με τα sides όπως λές,δέν είδα καμία διαφορά σε θέμα ξεκούρασης-ύπνου οπότε δέ μου δούλεψε. αξίζει να δοκιμάσω άλλη εταίρια; αν και πιστεύω ότι θα είναι το ίδιο
    CHANGE DOES NOT COME WITH COMFORT...EVER !!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 11-01-17 17:35 #148
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    Καλυτερα δοκιμασε κατι αλλο γιατι η now ειναι αξιοπιστη εταιρια, αρα δεν φταει το συμπληρωμσ..
    Κατι σε συνδιασμο μαγνησιου με μελατονινη, η σκετη μελατονινη πχ..
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 11-01-17 17:42 #149
    Προεπιλογή
    μαγνήσιο χρησιμοποιώ της εταιρίας Galenica πωλείται μόνο σε φαρμακεία,MAG2 λέγεται και είναι σε αμπούλες, σε pidolate μορφή,μελατονίνη ε;;; δεν έχω ξαναδοκιμάσει το χα όμως στο μυαλό μου κάποια στιγμή επειδή έχω λίγο θεματάκι με τον ύπνο!!
    CHANGE DOES NOT COME WITH COMFORT...EVER !!!
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 10 από 10 ΠρώτηΠρώτη ... 8910