Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 4 από 4
  1. 27-11-13 22:19 #1
    Το avatar του χρήστη MUSKLGEORGE

    Εγγραφή
    31-05-2012
    Περ.
    ΑΘΗΝΑ
    Μηνύματα
    270
    Προεπιλογή Θλάση και Συμπληρώματα
    προγραμμα πλατης σημερα και μολις απεκτησα μια πρωτου βαθμου θλασουλα στον μηριαιο δικεφαλο υστερα απο κωπηλατικη στην τροχαλια με 90 κιλα-οιδημα ή μελανωμα δεν υπαρχει-.ηδη εφαρμοζω παγο.η ερωτηση προς τα μελη του φορουμ ειναι αν γνωριζουν ερευνες ή εχουν γνωση για την χρηση κρεατινης-γλουταμινης κατα τη διαρκεια τραυματισμων.για την πρωτεινη δε γραφω γιατι ηδη γνωριζω.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 28-11-13 10:34 #2
    Το avatar του χρήστη morbit_killer

    Εγγραφή
    05-12-2011
    Περ.
    ilion athens
    Μηνύματα
    411
    Cool
    δεν είναι τίποτα σε δυο εβδομάδες θα έχει υποχωρήσει , βάλε λίγο voltaren , έχω πάθει χειρότερη θλάση !!
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 28-11-13 11:28 #3
    Προεπιλογή
    Έχω πάθει και εγώ μια ελαφριά θλάση στο στέρνο, η οποία ευτυχώς μετά από μια εβδομάδα υποχώρησε. Καλή διατροφή και ξεκούραση θέλει όταν είναι ήπιος ο τραυματισμός.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 30-11-13 10:45 #4
    Προεπιλογή
    η ξεκουραση και η διατροφη θα παιξει τον κυριοτερο ρόλο.
    στην διατροφη μεγαλο ρολο θα παιξουνε τα ομεγα 3 fish oil που θα δουλεψουνε εως αντιφλεγμονωδη
    ακόμα έχω δει πολύ καλά αποτελεσματα απο συνδυασμό γλουκοζαμινης-χονδροιτινης και υαλουρονικου οξεος.με αυτό το ευρος καλυπτεις όλες τις πιθανες περιπτωσεις της θλασεως αλλά και στους τενοντες -αρθρωσεις.Οπως επίσης βοηθαει και ο ορος γαλακτος isolate
    Απάντηση με παράθεση