Θέμα: Μονόζυγο

Σελίδα 12 από 23 ΠρώτηΠρώτη ... 2101112131422 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 166 έως 180 από 343
  1. 21-09-10 20:34 #166
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο giannis64 Εμφάνιση μηνυμάτων
    σε 1.5 μενα ειναι........
    την εβδομαδα με 1 μυικη εβδομαδα 6 προπονησεις πλατης!

    αντε 12 αμα την κανεις 2 φορες την εβδομαδα!!

    αν σε τοσο θα μπορουσες να δεις διαφορα, οι υπολοιποι που γυμναζοντε 2-3 χρονια και πανω θα ηταν τουμπανα!!
    Εχεις δικιο και το ξερω αλλα εχω τοση τρελα που κανω μονοζυγο μεχρι να λυποθιμισω και την μερα προσπαθω να εχω τουλαχιστον 100-120 γρ πρωτεινης χωρις κουβαδακια(οχι οτι δεν εχω παρει ποτε )και επειδη ξερεις και καποια πραγματα παραπανω με τα σωστα προιοντα πχ οπως ***** σε συνδιασμο με καποια αλλα συμπλιρωματα μπορεις να γινεις τουμπανο σε πολυ λιγοτερο χρονικο διαστημα απλα τωρα δεν με παιρνει επειδη θα ειναι ανωφελο λογω του οτι φευγω φανταρος.Τελος παντων το θεμα πιστευω εληξε και λυθηκε η αποροια μου συνεχιζω την προσπαθεια και οτι κατσει.Να σε καλα
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 21-09-10 20:37 #167
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο giannisrethymno Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εχεις δικιο και το ξερω αλλα εχω τοση τρελα που κανω μονοζυγο μεχρι να λυποθιμισω και την μερα προσπαθω να εχω τουλαχιστον 100-120 γρ πρωτεινης χωρις κουβαδακια(οχι οτι δεν εχω παρει ποτε )και επειδη ξερεις και καποια πραγματα παραπανω με τα σωστα προιοντα πχ οπως *******σε συνδιασμο με καποια αλλα συμπλιρωματα μπορεις να γινεις τουμπανο σε πολυ λιγοτερο χρονικο διαστημα απλα τωρα δεν με παιρνει επειδη θα ειναι ανωφελο λογω του οτι φευγω φανταρος.Τελος παντων το θεμα πιστευω εληξε και λυθηκε η αποροια μου συνεχιζω την προσπαθεια και οτι κατσει.Να σε καλα
    Ε άμα είναι με απλά συμπληρωματάκια σαν αυτό,οκ.....
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 21-09-10 20:37 #168
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Titanium Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ρε παιδια οταν λεμε διαφορα δεν μηλαμε να μη χοραει να περασει απο την πορτα.....απλα δεν θα ειναι και σαν να μην εκανε τιποτα....βεβεα πεζει ρολο και η κατασταση που βρισκετε τορα.....αν εχει ιδι εν τριγονο σχιμα η πλατη σου μπορει να μην καταλαβεις και τιποτα αλλα αν εισαι τελιος αγυμναστος μια εστο και μικρι διαφορα θα την δεις......
    μονο εσυ καταλαβες τι θελω να πω ακριβως
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 21-09-10 20:44 #169
    Το avatar του χρήστη Titanium

    Εγγραφή
    01-06-2010
    Περ.
    Volos
    Μηνύματα
    4.074
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο giannisrethymno Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εχεις δικιο και το ξερω αλλα εχω τοση τρελα που κανω μονοζυγο μεχρι να λυποθιμισω και την μερα προσπαθω να εχω τουλαχιστον 100-120 γρ πρωτεινης χωρις κουβαδακια(οχι οτι δεν εχω παρει ποτε )και επειδη ξερεις και καποια πραγματα παραπανω με τα σωστα προιοντα πχ οπως *******l σε συνδιασμο με καποια αλλα συμπλιρωματα μπορεις να γινεις τουμπανο σε πολυ λιγοτερο χρονικο διαστημα απλα τωρα δεν με παιρνει επειδη θα ειναι ανωφελο λογω του οτι φευγω φανταρος.Τελος παντων το θεμα πιστευω εληξε και λυθηκε η αποροια μου συνεχιζω την προσπαθεια και οτι κατσει.Να σε καλα
    Αμα μηλας για να γηνεις τουμπανο και να παρεις και 20 εκ. στο ανηγμα της πλατης τοτε δεν το σηζηταμε.......Επισεις δεν εχει σχεση αν κανεις ελξεις μεχρι να λιποθιμισεις και για να ανπτιχθει η πλατη σου πρεπει να ξεκουραζεσε κιολας οχι να κανεις καθε μερα 200 ελξεις(λεμε τωρα).......
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 21-09-10 20:44 #170
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη giannis64

    Εγγραφή
    25-04-2008
    Περ.
    kavala
    Μηνύματα
    19.241
    Προεπιλογή
    καλά ξέρεις αυτό το d............ol και δεν ξέρεις αν θα έχεις αποτελέσματα μετά από 1.5 μήνα μονόζυγο?

    πολύ προχωρημένο σε βρίσκω!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 21-09-10 20:49 #171
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο giannis64 Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλά ξέρεις αυτό το d............ol και δεν ξέρεις αν θα έχεις αποτελέσματα μετά από 1.5 μήνα μονόζυγο?

    πολύ προχωρημένο σε βρίσκω!!
    (Μην νομιζεις ξερω και αλλα) ασχολιομουνα καποια εποχη πολυ σοβαρα και εμαθα καποια πραγματα.Απλα ειναι το αδυναμο μου σημειο και ποτε δεν ασχοληθικα τοσο με αυτο,ειμαι τελειομανης και θελω να ρωταω παντα ατομα που ξερουν κατι παραπανω απο εμενα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 21-09-10 20:53 #172
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη giannis64

    Εγγραφή
    25-04-2008
    Περ.
    kavala
    Μηνύματα
    19.241
    Προεπιλογή
    ειμαι πολύ περίεργος να μάθω τι άλλα ξέρεις αλλά δυστυχώς η ευτυχώς δεν επιτρέπετε!!

    αλλά εγώ ξαναλέγω.....

    και αυτό το δ....ολ να πάρεις σε 1.5 μήνα τον ποπό σου στο τσιμέντο να χτυπάς, η πλάτη δεν ανοίγει!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 21-09-10 20:55 #173
    Το avatar του χρήστη Titanium

    Εγγραφή
    01-06-2010
    Περ.
    Volos
    Μηνύματα
    4.074
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο giannisrethymno Εμφάνιση μηνυμάτων
    (Μην νομιζεις ξερω και αλλα) ασχολιομουνα καποια εποχη πολυ σοβαρα και εμαθα καποια πραγματα.Απλα ειναι το αδυναμο μου σημειο και ποτε δεν ασχοληθικα τοσο με αυτο,ειμαι τελειομανης και θελω να ρωταω παντα ατομα που ξερουν κατι παραπανω απο εμενα.
    Παντος αφτο που ανεφερες παραπανο δεν ειναι για μονοζιγοκαι δεν ειναι συμπληρομα......
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 21-09-10 20:56 #174
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο giannis64 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ειμαι πολύ περίεργος να μάθω τι άλλα ξέρεις αλλά δυστυχώς η ευτυχώς δεν επιτρέπετε!!

    αλλά εγώ ξαναλέγω.....

    και αυτό το δ....ολ να πάρεις σε 1.5 μήνα τον ποπό σου στο τσιμέντο να χτυπάς, η πλάτη δεν ανοίγει!!!
    Σιγουρα απλα ειναι αυτες οι ανοητες ερωτησεις που κανουν οι αρχαριοι παντα αλλα ειναι και αυτες που τον βοηθανε να κανει σωστη γυμναστκη με επιμονη και υπομονη.
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 21-09-10 20:57 #175
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη giannis64

    Εγγραφή
    25-04-2008
    Περ.
    kavala
    Μηνύματα
    19.241
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο giannisrethymno Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σιγουρα απλα ειναι αυτες οι ανοητες ερωτησεις που κανουν οι αρχαριοι παντα αλλα ειναι και αυτες που τον βοηθανε να κανει σωστη γυμναστκη με επιμονη και υπομονη.
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 21-09-10 21:00 #176
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Titanium Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παντος αφτο που ανεφερες παραπανο δεν ειναι για μονοζιγοκαι δεν ειναι συμπληρομα......
    Το ξερω αλλα οτι και να ειναι αμα μπεις σε ενα προγραματακι κανεις τρομερη δουλεια.Αλλα το συγκεκριμενο δεν θα το επελεγα για τωρα επειδη εχω ακουσει οτι ειναι πολυ τοξικο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 21-09-10 21:27 #177
    Το avatar του χρήστη Titanium

    Εγγραφή
    01-06-2010
    Περ.
    Volos
    Μηνύματα
    4.074
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο giannisrethymno Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το ξερω αλλα οτι και να ειναι αμα μπεις σε ενα προγραματακι κανεις τρομερη δουλεια.Αλλα το συγκεκριμενο δεν θα το επελεγα για τωρα επειδη εχω ακουσει οτι ειναι πολυ τοξικο.
    Αφου ειναι φαρμακο.....
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 27-09-10 20:46 #178
    Προεπιλογή
    Να εκτελείς συνεχώς και ανηλεώς έλξεις. Καλό είναι να τρως και αρκετά. Πως θα αυξήσεις τα kg που σηκώνεις? Απλά με το να πάρεις σωματικό βάρος. Φυσικά δεν θα αποκτήσεις και διαστάσεις πολυκατοικίας αλλά εάν είσαι σχετικά αρχάριος, θα φανεί διαφορά.
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 27-09-10 22:39 #179
    Banned
    Εγγραφή
    22-11-2009
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    1.896
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Eddie Εμφάνιση μηνυμάτων
    Aμα ανοιξει η πλατη σου σε εναμιση μηνα εγω θα τα παρατησω...

    ρε συ δεν ειναι υπερβολικος. ηρεμισε

    σαν μια κοπελα το καλοκαιρι στο γυμναστηριο. ερχετε και κανει γεια σας σε 10 μερες παω διακοπες και θελω τελειους κοιλιακους και γλουτους


    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 27-09-10 22:56 #180
    The Quadzilla
    Το avatar του χρήστη Eddie

    Εγγραφή
    16-11-2009
    Περ.
    Βολος
    Μηνύματα
    9.514
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Qlim4X Εμφάνιση μηνυμάτων
    ρε συ δεν ειναι υπερβολικος. ηρεμισε

    σαν μια κοπελα το καλοκαιρι στο γυμναστηριο. ερχετε και κανει γεια σας σε 10 μερες παω διακοπες και θελω τελειους κοιλιακους και γλουτους


    χαχαχχ καλο καλο
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 12 από 23 ΠρώτηΠρώτη ... 2101112131422 ... ΤελευταίαΤελευταία