Θέμα: κολύμπι

Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 7 από 7
  1. 27-07-12 18:41 #1
    Προεπιλογή κολύμπι
    παιδιά καλησπέρα σας
    όσο για το κολύμπι στη θάλασσα πόση ώρα προτείνετε για γυμναστική ?
    κάνω 15-20 λεπτά με μικρά διαλείμματα και με πιάνει μήπως θέλει ποιο πολύ-λίγο ?
    ευχαριστώ και καλό καλοκαίρι
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 27-07-12 18:47 #2
    Προεπιλογή
    οταν λες σε πιανει τι εννοεις?

    θα μπορουσες ισως να βγεις μετα το 20 λεπτο να χαλαρωσεις κ μετα να ριξεις αλλο ενα τεταρο -εικοσαλεπτο...

    καλο καλοκαιρι κ σε σενα
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 27-07-12 18:53 #3
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο koukoutsaki Εμφάνιση μηνυμάτων
    οταν λες σε πιανει τι εννοεις?

    θα μπορουσες ισως να βγεις μετα το 20 λεπτο να χαλαρωσεις κ μετα να ριξεις αλλο ενα τεταρο -εικοσαλεπτο...

    καλο καλοκαιρι κ σε σενα

    με πιάνει στη πλάτη (φτερά)


    θα μπορουσες ισως να βγεις μετα το 20 λεπτο να χαλαρωσεις κ μετα να ριξεις αλλο ενα τεταρο -εικοσαλεπτο.
    τόσο πολύ ?
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 27-07-12 18:55 #4
    Προεπιλογή
    κοιταξε προσωπικα εγω οταν εχω διαθεση κανω 2 τετοια 20 λεπτα με ενα διαλειμμα αναμεσα τους εναλλασοντας διαφορα στυλ κολυμβησης κ νιωθω οτι δουλεψε ολο το σωμα
    τωρα μπορεις να δοκιμασεις κ να το δεις ..κ να αυξανεις προοδευτικα το χρονο..
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 27-07-12 19:03 #5
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο koukoutsaki Εμφάνιση μηνυμάτων
    κοιταξε προσωπικα εγω οταν εχω διαθεση κανω 2 τετοια 20 λεπτα με ενα διαλειμμα αναμεσα τους εναλλασοντας διαφορα στυλ κολυμβησης κ νιωθω οτι δουλεψε ολο το σωμα
    τωρα μπορεις να δοκιμασεις κ να το δεις ..κ να αυξανεις προοδευτικα το χρονο..
    τώρα δεν ξέρω τα διαφορα στυλ κολύμβησης ή αν εννοείς κάτι επαγγελματικό
    εγώ κάνω συνέχεια το ίδιο στυλ κολύμβησης κλασικό κολύμπι
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 18-05-13 15:54 #6
    Προεπιλογή ΚΟΛΥΜΠΙ
    καλησπερα σας! ασχολούμαι κ εγώ με το κολύμπι στη θάλασσα(δεν έχω πάει ποτέ κολυμβητήριο ποτέ δεν μ έχει δείξει κάποιος).. το πρόβλημα μου είναι όταν κολυμπάω πάνω από 20 λεπτά συγκαιομαι στη μασχάλη και σταματάω λόγω πόνου κ όχι κούρασης.. θα πρέπει να πάω σε κολυμβητήριο να μάθω σωστά την τεχνική? αν γνωρίζει κάποιος τι πρέπει να κάνω ας μ απαντήσει
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 01-01-14 21:30 #7
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ΓΙΩΡΓΟΣ1985 Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλησπερα σας! ασχολούμαι κ εγώ με το κολύμπι στη θάλασσα(δεν έχω πάει ποτέ κολυμβητήριο ποτέ δεν μ έχει δείξει κάποιος).. το πρόβλημα μου είναι όταν κολυμπάω πάνω από 20 λεπτά συγκαιομαι στη μασχάλη και σταματάω λόγω πόνου κ όχι κούρασης.. θα πρέπει να πάω σε κολυμβητήριο να μάθω σωστά την τεχνική? αν γνωρίζει κάποιος τι πρέπει να κάνω ας μ απαντήσει
    αυτο το παθαινεις λογω του αλατιου στη θαλασσα.μια λυση ειναι να βαζεις βαζελινη λιγο πριν ξεκινησεις
    Απάντηση με παράθεση