Σελίδα 1 από 5 123 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 75
  1. 20-12-09 01:36 #1
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.563
    Προεπιλογή Σπύρος Μαραγκάκης
    o επόμενος αθλητης είναι έκπληξη και θα ήθελα να θεσω ένα κουιζ,μονο που ο Ηλίας θα είναι προς το παρόν εκτός συναγωνισμου !!
    ποιος ειναι ο επόμενος αθλητης ;;;Για να σας δω !


    Όνομα: 2.jpg Εμφανίσεις: 6270 Μέγεθος: 41,3 KB

    Όνομα: 3.jpg Εμφανίσεις: 6277 Μέγεθος: 41,1 KB


    Όνομα: 4.jpg Εμφανίσεις: 9293 Μέγεθος: 41,1 KB


    Όνομα: 5.jpg Εμφανίσεις: 6101 Μέγεθος: 41,2 KB


    Όνομα: 6.jpg Εμφανίσεις: 5892 Μέγεθος: 41,7 KB
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 20-12-09 02:02 #2
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.803
    Προεπιλογή
    όλο δύσκολα μας βάζεις ρε κώστα που να ξέρω τωρα εγω τον σ***ο μ *******η μήπως με ξέρει κι αυτός ?χαχαχαχα!! έχει και τα ε****μ σ ***ρς

    ωχ γκάφα εκανα δεν είδα οτι ήμουν εκτός συναγωνισμού και τα σβήνω όποιος πρόλαβε πρόλαβε
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 20-12-09 02:20 #3
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.563
    Προεπιλογή
    χα,χα,Ηλία,δεν παίζεσαι !!Περιμενω καποιος να το επιβεβαιωσει,προσεχως για σενα θα σου εχω φωτο από τον Σαμιώτη Χρήστο,ξερω ότι γνωριζεστε !!
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 20-12-09 02:52 #4
    Bodybuilding.gr
    Το avatar του χρήστη Muscleboss

    Εγγραφή
    06-04-2005
    Περ.
    All over the World
    Μηνύματα
    10.908
    Προεπιλογή
    ήρθα απο ενα πάρτυ και είμαι λίγο πιωμένος, ΑΛΛΑ συμφωνα με την κρεμάλα του ηλία και χωρίς να ξέρω τον αθλητή, αλλά μαντεύοντας συμφωνα με τις τότε συμετοχές κ μια προσφατη εικονα, θα πώ σπύρος μαραγκάκης...;;;
    Παναγιώτης Βίτσας
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 20-12-09 03:01 #5
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Muscleboss Εμφάνιση μηνυμάτων
    ήρθα απο ενα πάρτυ και είμαι λίγο πιωμένος, ΑΛΛΑ συμφωνα με την κραμάλα του ηλία και χωρίς να ξέρω τον αθλητή, αλλά μαντεύοντας συμφωνα με τις τότε συμετοχές κ μια προσφατη εικονα, θα πώ σπύρος μαραγκάκης...;;;
    Εγω γυρισα απο πολυ φαγοπότι και ειμαι ζαλισμενος, γιαυτο θα συμφωνησω με τον Πανο
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 20-12-09 04:53 #6
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.803
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Polyneikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    χα,χα,Ηλία,δεν παίζεσαι !!Περιμενω καποιος να το επιβεβαιωσει,προσεχως για σενα θα σου εχω φωτο από τον Σαμιώτη Χρήστο,ξερω ότι γνωριζεστε !!

    αυτες οι φωτο ξέρω αρέσουν σε όλους απο παλιούς αθλητες γιατι δείχνει πόσο όμορφο και ανθρώπινο ήταν το ββ τότε , αλλα εμένα ενα παραπάνω γιατι τα έζησα και τα είχα πρότυπο , αλλα αν βάλεις και απο τον χρήστο σαμιώτη θα με τρελάνεις τελείως ο χρήστος είναι τώρα στο άγιο όρος πολλα χρόνια στην μονή εσφιγμένου .

    και πήγε κάποιος και του είπα να τον δώσει χαιρετίσματα βέβαια δεν τον γνώρισε γιατι άλλαξε εμφανησιακα και με τα γένια , ο χρήστος είναι πολλα χρόνια στο άγιο όρος αλλα φώναξε χρήστο σαμιώτη και γύρισε κάποιος και του λέει ποιός είσαι τέκνο μου που με ξέρεις με το κοσμικό μου όνομα? και αυτός είπε ηλίας τριανταφύλλου είμαι φίλος του και χάρηκε πάρα πολύ και θέλει να πάω και μάλλον μπορεί να το κανονίσω μαζί με τον μπουρνάζο , γιατι ο σπύρος πηγαίνει τακτικα .

    βάλτε φωτο απο τον χρήστο ήταν πολύ καλός αλλα και πολύ καλό παιδί και ο νίκος ο σιγαλας τον ξέρει καλα είμασταν μαζί στην ιφββ τότε και πηγαίναμε σε αποστολές
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 20-12-09 10:16 #7
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.563
    Προεπιλογή
    Γιανα το παρει το ποταμι που λεμε,αν και το είπαν τα παιδια ο εικονιζόμενος είναι ο Σπύρος Μαραγκακης,ιδιοκτητης των Xtreme Stores!!Μιλαμε για δεκαετία του 80 ότι κατεβαινε σε αγωνες...

    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 20-12-09 19:57 #8
    Bodybuilding.gr
    Το avatar του χρήστη Muscleboss

    Εγγραφή
    06-04-2005
    Περ.
    All over the World
    Μηνύματα
    10.908
    Προεπιλογή
    Κώστα τι θέση είχε πάρει ο Μαραγκάκης σε εκείνον τον αγώνα; την κατηγορία του την είχε κερδίσει ο ίδιος ή άλλος;

    ΜΒ
    Παναγιώτης Βίτσας
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 20-12-09 22:53 #9
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.563
    Προεπιλογή
    Είχε κερδίσει την κατηγορία του,ναι,μετα είχε βγει για συγκρίσεις με τον Γκινη και τον Πιέρρο Πετρόπουλο,για τον Γενικος Τίτλο όπου εκει νικητης ήταν ο Πετρόπουλος.


    Όνομα: 7.jpg Εμφανίσεις: 5447 Μέγεθος: 40,8 KB


    Όνομα: 8.jpg Εμφανίσεις: 5556 Μέγεθος: 40,3 KB


    Όνομα: 9.jpg Εμφανίσεις: 5420 Μέγεθος: 39,0 KB
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 18-07-11 15:53 #10
    Το avatar του χρήστη Dinosaure

    Εγγραφή
    08-06-2011
    Περ.
    Δυτ. Ελλάδα
    Μηνύματα
    281
    Προεπιλογή
    Bonus, ένας Σπύρος Μαραγκάκης σε φωτογράφιση του 1984, οπότε και κέρδισε το Μίστερ Κρήτη...
    Επίσης εξαιρετικό παιδί, που στο γυμναστήριο το οποίο διατηρούσε σε στενάκι της αρχής της Πανόρμου, μαζί με το Γιώργο το θωκταρίδη, περάσαμε πολλά όμορφα απογεύματα παλεύοντας με τα σίδερα.......
    Και οι δύο, αθλητές που κέρδισαν τις κατηγορίες τους σε Μίστερ Ελλάς ενώ, αργότερα, ο Γιώργος ασχολήθηκε με πολεμικές τέχνες και, συγκεκριμένα, με το Kick Boxing.

    Όνομα: ΣΠΥΡΟΣ ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ&#931.jpg Εμφανίσεις: 2571 Μέγεθος: 80,0 KB
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 09-01-15 13:58 #11
    Προεπιλογή
    Καλημέρα στα μέλη του Forum!

    Εδώ και χρόνια είμαι φίλος της σελίδας και μπαίνω συχνά για να διαβάσω ενδιαφέρουσες συζητήσεις που ανοίγονται. Εντούτοις, λόγω περιορισμένου χρόνου, μόλις τώρα κατάφερα να γίνω μέλος. Όποτε θα βρίσκω τον χρόνο, σκοπεύω να γράφω κάτι για τα προσφιλή μου θέματα, όπως η Ιστορία του αγαπημένου μας αθλήματος και οι παλιοί αθλητές που ήταν πρωτοπόροι του Bodybuilding στη χώρα μας.

    Δεν θα παραλείψω το θέμα που με έχει συνεπάρει τους τελευταίους μήνες, το κατάστημα «ΑΘΛΗΤΗΣ», η αναγέννησή του, η ψηφιοποίηση των παλαιών περιοδικών, η παρουσίαση των παλαιών αθλητών κ.τ.λ.

    Ευχαριστώ το Forum για την φιλοξενία του και για την παρουσίασή μου ως αθλητή.
    Σίγουρα έχουμε να πούμε πολλά!
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 09-01-15 16:18 #12
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    Καλώς ήρθες και επίσημα στη παρέα μας Σπύρο (Μαραγκάκη)! Είναι ιδιαίτερη η χαρά μου, πρόσωπα όπως εσύ που έχουν συνεισφέρει και συνεχίζουν να συνεισφέρουν στο χώρο του αθλήματος, να παρευρίσκονται στη διαδικτυακή παρέα του φόρουμ
    Nasser Ammari
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 09-01-15 17:52 #13
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.563
    Προεπιλογή
    Σπύρο καλώς ήρθες και επίσημα σαν μέλος στην παρέα μας!
    Οι αφηγήσεις σου θα έχουν σίγουρα ενδιαφέρον, μιας και έχεις υπάρξει πρωταγωνιστής σε μια χρυσή εποχή του αγωνιστικου Bodybuilding, ο κόσμος γνωρίζει τις επιτυχίες σου και ως αθλητής αλλά αρκετοί ίσως δεν έχουν αρκετο υλικο, το οποιο θα φροντίσω να ενημερώσω σε αυτο το αφιέρωμα προς το πρόσωπό σου, αν και γνωρίζω πως είναι κάτι που δεν επιδιώκεις.

    Μια φωτογραφία από το 1986 , Γενικός Τίτλος με Πιέρρο Πετρόπουλο και Γιάννης Γκίνη





    Μερικές απο το Mr Eλλάς της WABBA το 1990







    Αυτή η φωτογραφία θα μπορούσε να χαρακτηριστεί επική, αν κρίνει καποιος όλους τους αθλητές που είναι πάνω στην σκηνή και τις διακρίσεις τους .
    Κούκος, Τσιλιγκούδης (Γενικός Νικητής),Μελισσουργός, Μαραγκάκης, Κομνηνός, Ασημομύτης, Αναστασόπουλος


    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες     
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 09-01-15 19:18 #14
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.803
    Προεπιλογή
    Καλωσήρθες Σπύρο στην παρέα μας και καλή δύναμη στην προσπάθεια αναβίωσης του ΑΘΛΗΤΗ και στον ελάχιστο φόρο τιμής στούς παλιούς ββερ , με την ψηφιοποίηση των παλιών περιοδικών , που δεν έτυχαν την προβολή των καινούριων ββερ με έντυπα και διαδυκτιακά μέσα , γιατι τότε ούτε φωτο υπήρχαν τόσο πολλες όπως σήμερα με τα ψηφιακά μέσα

    Ο Σπύρος έτυχε στην καλή εποχή της Ελίτ του Ελληνικού ββ με διακρίσεις και με μεγάλα ονόματα και καλούς αθλητες
    Καλή διαμονή στο φόρουμ και όσο μπορούμε να βοηθήσουμε στην προσπάθεια που κάνεις που είναι καλό για την ιστορία του Ελληνικού ββ ώστε να την μάθουν και οι νεότεροι
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 09-01-15 20:07 #15
    Προεπιλογή
    Καλως ηρθες Σπυρο στην παρεα μας κ με τον γραπτο σου λογο πλεον. Σιγουρα εχουμε να ακουσουμε κ να δουμε πολλα ενδιαφεροντα απο σενα μια κ εισαι παντα στην ''καρδια'' του αθληματος.
    Εκτος απο το πολυ καλο σωματικο επιπεδο που ειχες φτασει ,παντα θυμαμαι σε οσους αγωνες σε ειχα παρακολουθησει ,με τι κεφι ,ζωντανια και ποσο απολαμβανες εκεινες τις στιγμες πανω στην σκηνη.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 5 123 ... ΤελευταίαΤελευταία