Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 18
  1. 31-10-11 22:14 #1
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.563
    Προεπιλογή Μενέλαος Μπαϊμπούτης
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο m3ssias Εμφάνιση μηνυμάτων
    ποποοοο ο μενιος ειναι !!!!!! αμα δεν το λεγατε δεν θα το καταλαβαινα με τπτ....ειναι πιτσιρικας σ αυτη την φοτο.... εμεις μεγαλωσαμε μεσα στον ατλα, ο μενιος ειναι ακομη εκει κι κρατιεται καλα! τον ειχα προλαβει κ εγω οταν ημουν μικροτερος σε πολυ καλη φορμα.....
    ο μενιος εχει υψος 1,85 και σε ογκο εφτανε τα 100-105 κιλα ενψ στους αγωνες κατεβαινε γυρω στα 95 αν δεν κανω λαθος.....
    αυτο που με κανε παντα εντυπωση ηταν τα ποδια του, ξεχωριζε γιατι ηταν παντα τεραστια και υπερβολικα κομματιασμενα....οταν επιανε φορμα δεν πιστευω να εχω δει καλυτερα ποδια απο κοντα....
    Μπραβο ρε παιδια, αμα δει ο μενιος εδω φοτο του 8α χαρει πολυ, με ρωτουσε συχνα αμα ανεβασαν καμια φοτο στο φορουμ απο τις παλιες....
    Φιλε Χρηστο αφιερωμενες σε σενα και τον δασκαλο σου



    Μρ Βορειος Ελλας 1984

    Όνομα: Mr Βορ Eλλας 1984.jpg Εμφανίσεις: 1849 Μέγεθος: 154,1 KB


    Όνομα: Μπαιμούτης.jpg Εμφανίσεις: 1918 Μέγεθος: 109,1 KB


    Όνομα: Μπαιμούτης1.jpg Εμφανίσεις: 1793 Μέγεθος: 134,8 KB


    Όνομα: Μπαιμούτης2.jpg Εμφανίσεις: 1886 Μέγεθος: 283,8 KB
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 31-10-11 22:56 #2
    Το avatar του χρήστη LION

    Εγγραφή
    27-05-2010
    Περ.
    ΑΘΗΝΑ
    Μηνύματα
    491
    Προεπιλογή
    Eσύ Κώστα πλάκα μας κάνεις!!!
    Ούτε ο ίδιος δεν τις έχει αυτές!
    Θυμάμαι που μας μιλούσε γι' αυτούς τους αγώνες στο γυμναστήριο!
    27 χρόνια πριν....


    Χρήστο η αφιέρωση σου ανήκει,αλλά δεν μπορούσα να μην σχολιάσω!

    Γεια σου ΜΕΝΙΟ!!!
    Χρήστος Γκολιάς
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 31-10-11 23:01 #3
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.801
    Προεπιλογή
    όλο ευχάριστες εκπλήξεις είστε , με γυρίσατε πολλα χρονια πίσω , αυτο το μρ βόρειος ελλάς το θυμάμε είχε κερδίσει ο τσαπακίδης , όλο καλοί αθλητες παγιαννίδης , μενέλαος , κεχαγιάς , γιαννόγλου ιορδάνης , επικές μάχες για εκείνη την εποχή , ο μενέλαος όντως ογκώδης και εντυπωσιακός αθλητής , αλλα χάθηκε ξαφνικά , όπως και πολλοι άλλοι καλοί αθλητες , αλλα είπαμε το ββ δεν μπορεί να είναι πρώτη προτεραιότητα .
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 01-11-11 00:16 #4
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.801
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο LION Εμφάνιση μηνυμάτων
    Eσύ Κώστα πλάκα μας κάνεις!!!
    Ούτε ο ίδιος δεν τις έχει αυτές!
    Θυμάμαι που μας μιλούσε γι' αυτούς τους αγώνες στο γυμναστήριο!
    27 χρόνια πριν....


    Χρήστο η αφιέρωση σου ανήκει,αλλά δεν μπορούσα να μην σχολιάσω!

    Γεια σου ΜΕΝΙΟ!!!
    αυτές χρήστο στάνταρ τις έχει δεί γιατι εγω τις θυμάμε απο περιοδικα της εποχής αν όχι όλες , σίγουρα τις περισσότερες , άλλωστε εκείνα τα χρόνια δεν έβρισκες εύκολα φωτογραφικό υλικό , τωρα και με τα κινητα βγάζουν και ο άλλος μπορεί να κατέβαινε μια ζωή σε αγώνες και να είχε λίγες μόνο φωτο.

    εγω παρ όλο που δεν είχαμε παρτίδα με τον μενέλαο είναι σαν να τον ξέρω αφού όταν ήταν φαντάρος γυμναζόταν καβάλα και άκουγα απο τους συναθλητές μου διάφορα , ειδικα για τα σκουώτ που φόρτωνε πολλα κιλα .
    άλλωστε εκείνα τα χρόνια το θεωρούσαμε ντροπή να μην βάζουμε πολλα κιλα , λέγαμε τι μόνο φιγούρα θα είμαστε? αλλα κάναμε και υπερβολές .

    απλα τωρα με το ίντερνετ και το φόρουμ δίνετε η ευκαιρία και σε παλιούς αθλητες να βλέπουν φωτο τους αγωνιστικές
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 01-11-11 01:27 #5
    Προεπιλογή
    τι να πω ρε παιδια, εχω παθει πλακα.....
    αυτες πραγματικα ουτε ο μενιος παιζει ν τις εχει.... ηταν πραγματι πολυ καλος, και ακομι ειναι μια χαρα....δεν αλλαξε καθολου απο τοτε, γιατι προσεχει πολυ τον εαυτο του!!
    Εχω δωσει διαβιβαση κατω στην ελλαδα να του τις δειξουν στο γυμναστηριο απο τον υπολογιστη.....σιγουρα θα χαρει πολυ!!!
    να στε καλα..... πραγματικα δεν υπαρχει καλυτερο φορουμ στον κοσμο
    Καρυπίδης Χρήστος
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 01-11-11 11:29 #6
    Το avatar του χρήστη LION

    Εγγραφή
    27-05-2010
    Περ.
    ΑΘΗΝΑ
    Μηνύματα
    491
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο m3ssias Εμφάνιση μηνυμάτων
    τι να πω ρε παιδια, εχω παθει πλακα.....
    αυτες πραγματικα ουτε ο μενιος παιζει ν τις εχει.... ηταν πραγματι πολυ καλος, και ακομι ειναι μια χαρα....δεν αλλαξε καθολου απο τοτε, γιατι προσεχει πολυ τον εαυτο του!!
    Εχω δωσει διαβιβαση κατω στην ελλαδα να του τις δειξουν στο γυμναστηριο απο τον υπολογιστη.....σιγουρα θα χαρει πολυ!!!
    να στε καλα..... πραγματικα δεν υπαρχει καλυτερο φορουμ στον κοσμο

    Aντε μετά να μη βρεις φωτογραφίες με το Μενέλαο,να τις δει πρώτα ο Χρήστος(m3ssias) και όλοι όσοι ενδιαφέρονται!!!


    Ηλία και να τις είχε, δεν τις έδειχνε!Είχε κι απ'ότι βλέπω συνεχίζει νά'χει, "χαμηλό" προφίλ!
    Χρήστος Γκολιάς
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 01-11-11 18:46 #7
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.801
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο LION Εμφάνιση μηνυμάτων
    Aντε μετά να μη βρεις φωτογραφίες με το Μενέλαο,να τις δει πρώτα ο Χρήστος(m3ssias) και όλοι όσοι ενδιαφέρονται!!!


    Ηλία και να τις είχε, δεν τις έδειχνε!Είχε κι απ'ότι βλέπω συνεχίζει νά'χει, "χαμηλό" προφίλ!
    έτσι είναι χρήστο , αυτός είναι ο Μενέλαος ,εγω τέτοια άτομα τα γουστάρω περισσότερο γιατι είναι προτιμώτερο να μιλάν οι άλλοι για κάποιον αθλητή παρα ο ίδιος για τον εαυτό του , απλα το λάθος για μένα πάντα, του Μενέλαου , είναι που αποκόπηκε τελείως απο διοργανώσεις και παρουσία έστω σε αγώνες και αυτο δεν είναι καλό .
    αυτό πάλι όμως ο Μενέλαος το χειρίζετε διαφορετικα απο κάποιους άλλους που ενω έχουν ρίξει μαύρη πέτρα πίσω τους ώς αναφορα το ββ , μετα γκρινιάζουν και λένε δεν μας αναφέρουν καθόλου , μα μόνοι τους έχουν αποστασιοποιηθεί και φυσικό και επόμενο είναι να συμβεί αυτο .
    ο Μενέλαος ανήκει στην κατηγορία των σκληροπυρηνικών και γνήσιων αθλητών του ββ και όχι απλα να συμπεριφέρετε σαν σελέμπριτις , γι αυτο και εγω προσωπικα τον αναφέρω , επειδη καταλαβαίνω την νοοτροπία εκείνης της εποχής και μιας μερίδας αθλητών που κι εγω έζησα
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 02-11-11 14:38 #8
    Το avatar του χρήστη LION

    Εγγραφή
    27-05-2010
    Περ.
    ΑΘΗΝΑ
    Μηνύματα
    491
    Προεπιλογή
    Όνομα: 1.jpg Εμφανίσεις: 2040 Μέγεθος: 144,0 KB


    Mόλις επικοινώνησε μαζί μου ο Μενέλαος Μπαιμπούτης και μου ζήτησε να σας ευχαριστήσω εκ μέρους του για τις φωτογραφίες που "κατεβάσατε" στο forum!

    Επίσης να κάνω και μια ανακεφαλαίωση για τους αθλητές,μια που με ενημέρωσε και για τον πέμπτο της φωτογραφίας ,που δεν διακρίνεται καθαρά επάνω!

    Από αριστερά προς τα δεξιά:

    Σπύρος Μπουρνάζος-Παύλος Γεροθανάσης-Δημήτρης Παπαντώνης-Μενέλαος Μπαιμπουτης-Ηλίας Παγιαννίδης.
    Χρήστος Γκολιάς
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 02-11-11 15:54 #9
    Προεπιλογή
    Ειμαι σιγουρος οτι ο μενιος χαρηκε πολυ μολις τις ειδε!!! Κ απ οτι εμαθα ετσι κ εγινε, τον θυμησαμε κατι απο τα παλια ωραια χρονια , οπως λεει παντα
    Καρυπίδης Χρήστος
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 02-11-11 16:12 #10
    Το avatar του χρήστη Dinosaure

    Εγγραφή
    08-06-2011
    Περ.
    Δυτ. Ελλάδα
    Μηνύματα
    281
    Προεπιλογή
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 02-11-11 16:38 #11
    Το avatar του χρήστη flexakis

    Εγγραφή
    08-07-2008
    Περ.
    Thessaloniki
    Μηνύματα
    247
    Thumbs up
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο LION Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όνομα: 1.jpg Εμφανίσεις: 2040 Μέγεθος: 144,0 KB


    Mόλις επικοινώνησε μαζί μου ο Μενέλαος Μπαιμπούτης και μου ζήτησε να σας ευχαριστήσω εκ μέρους του για τις φωτογραφίες που "κατεβάσατε" στο forum!

    Επίσης να κάνω και μια ανακεφαλαίωση για τους αθλητές,μια που με ενημέρωσε και για τον πέμπτο της φωτογραφίας ,που δεν διακρίνεται καθαρά επάνω!

    Από αριστερά προς τα δεξιά:

    Σπύρος Μπουρνάζος-Παύλος Γεροθανάσης-Δημήτρης Παπαντώνης-Μενέλαος Μπαιμπουτης-Ηλίας Παγιαννίδης.
    Εισαι και ο πρωτος Χρησταρα!
    ISSA Certified Fitness Trainer/Certified Fitness Nutrition

    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 02-11-11 17:00 #12
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.801
    Προεπιλογή
    και μείς το χαρήκαμε αυτο όσο νάναι έχουν αξία ειδικα για μας τούς παλιότερους αυτες οι φωτο , τον παυλο τον γεροθανάση δεν γνώρησα γιατι ήταν λοξα , τελευταίο αγώνα του είχαμε παίξει στις σέρρες το 97 , λύθηκε το πάζλ με τα ονόματα των αθλητών της φωτο
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 02-11-11 17:43 #13
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.563
    Προεπιλογή
    Όνομα: 1.jpg Εμφανίσεις: 1896 Μέγεθος: 185,2 KB


    Όνομα: IMG.jpg Εμφανίσεις: 1848 Μέγεθος: 143,8 KB


    Όνομα: IMG_0005.jpg Εμφανίσεις: 1839 Μέγεθος: 141,5 KB
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 02-11-11 17:47 #14
    Bodybuilding.gr
    Το avatar του χρήστη Muscleboss

    Εγγραφή
    06-04-2005
    Περ.
    All over the World
    Μηνύματα
    10.908
    Προεπιλογή


    Κωστα γουστάρω που βάζεις φώτος και δε λές λέξη... οι φωτος μιλάνε μόνες τους σε όσους έχουν τα "αυτιά" να ακουσουν.

    ΜΒ
    Παναγιώτης Βίτσας
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 02-11-11 17:49 #15
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.563
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Muscleboss Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κωστα γουστάρω που βάζεις φώτος και δε λές λέξη... οι φωτος μιλάνε μόνες τους σε όσους έχουν τα "αυτιά" να ακουσουν.

    ΜΒ
    Ακριβως
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία