Σελίδα 2 από 6 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 30 από 89
  1. 19-10-08 13:07 #16
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    Το συγουρο ειναι πως οι αθλητες που θα συμμετασχουν στον αγωνα αυτο της ΠΕΣΔ, θα εχουν την ευκαιρια να παιξουν και στον αγωνα CHRISBERG στη Ροδο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 19-10-08 15:55 #17
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.612
    Προεπιλογή
    Τέτοια λιστα φοβάμαι πως δεν υπάρχει,απλά τα προεδρεία των ομοσπονδιών έχουν τις πληροφορίες τους στο ποιοι θα κατέβουν λίγο πολύ.Οι αθλητές είναι λίγο πολύ γνωστοι αλλά δεν κατεβαίνουν κάθε χρονιά,ίσως εξαρτάται πως τους έχει πάει η προετοιμασία ή ανάλογα με τις υποχρεώσεις τους αν προλαβαίνουν να "κατέβουν".Δυστυχως ακόμα και οι αγωνιστικοί συντηρούνται από μια δουλειά και όλοι ξέρουμε πόσο ακριβή είναι μια πρετοιμασία , οπότε παίζει και ο παράγοντας "φράγκα" στο αν θα κατέβει ο άλλος η όχι.
    Το CHRISBERG GRAND PRIX γίνεται στις 15 Νοέμβρη,με 2 εβδομάδες διαφορά,οπότε όποιος μπορεί να κρατηθεί σε φόρμα σίγουρα μπορεί να "κατέβει" και εκεί.Και ο αγώνας του κ. ΧΡΥΣΟΒΕΡΓΗ αναμένεται ανταγωνιστικός,με καλούς αθλητες και προδιαγραφές ευρωπαϊκου επιπέδου,όποιος μπορεί να πάει είτε σαν αθλητής είτε σαν θεατής θα αξίζιε τον κόπο!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 20-10-08 17:42 #18
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.806
    Προεπιλογή
    αυτό ποτέ δεν κατόρθωσε να γίνει πάντα λέμε να δηλώνουν έγκαιρα συμετοχές να υπάρχει μια εικόνα για τις συμετοχές αλλά δεν ενημερώνει κανένας και έρχονται τελευταία στιγμή γιατί κανένας δεν νιώθει την υποχρέωση μόνο απαιτήσεις.
    σου λέει αν εσύ ομοσπονδία μας δυσκολεύεις πάω και αλλόυ και ώς γνωστ'ον οι αγώνες είναι μια παράσταση οι αθλητές δίνουν την παράσταση
    χωρίς αυτούς δεν γίνονται αγώνες ,δεκτόν αλλά πρέπει και αυτοί να έχουν και κάποιες υποχρεώσεις που είναι για την ομαλή διεξαγωγή των αγώνων και σωστότερη προβολή και οργάνωση.

    οι ξένοι όταν δηλώνουν για αγώνες εδω στην ελλάδα παγκόσμια κτλ στέλνουν ενα μήνα πρίν φάξ δεν νομίζω να είναι κατώτεροι,

    στα ολυμπιακά αθλήματα έχουν δελτία πληρώνουν συνδρομές δηλώνουν απο τούς συλλόγους συμετοχές υπάρχει μία οργάνωση και εμείς θέλουμε να έχουμε τα ίδια οφέλη χωρις να εχουμε τίποτε κοινό.

    βέβαια δεν μπορούμε να γίνουμε ίδιοι γιατί δεν γίνετε με τις υπάρχουσες συνθήκες μπορούμε όμως να πάρουμε κάποια καλά και να υιοθετήσουμε

    έπειτα το οικονομικό υπάρχει σε όλα τα αθλήματα γιατί μια προετοιμασία στοιχίζει για αυτό λέμε κάνεις τα κουμάντα και απλώνεις τα πόδια συμφωνα με το πάπλωμα αν δεν σε συμφέρει δεν το κάνεις όχι να κλαίγεσε μετά.
    αν όμως είμασταν ολυμπιακό άθλημα τότε αξίζει να προσπαθείς και με μεγαλύτερο κόστος γιατί έχεις άλλες αβάντες οικονομικές .
    εμείς τα ξέρουμε και κάνουμε λες και ζούμε σε άλλο πλανήτη .
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 20-10-08 17:58 #19
    away
    Εγγραφή
    03-11-2007
    Μηνύματα
    5.638
    Προεπιλογή
    ετσι απο περιεργεια επειδη βλεπω ολοι δηλωνουν οποτε θελουν και αν ερθουν 3 ατομα? να καταιβουν? 1 ωρα πριν αρχησει ο αγωνας? θα τραβαει τα μαλια του ο διοργανωτης χεχεχε

    Κατι τετοιο παιζει? η πηγαινουν απο μονοι τους ενδιαφεροντε περνουν τηλεφωνα ρωτανε ποιοι θα πανε οι διοργανοτες?

    Γιατι αν γηνοταν το παραπανω πολυ πλακα θα ειχε
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 20-10-08 18:02 #20
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.806
    Προεπιλογή
    όλα αυτά που λές παίζουν όπως επίσης την τελευταία στιγμή και ακόμη να καθηστερεί και ο αγώνας για να έρθει κάποιος να παίξει όλα τα σενάρια παίζουν .
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 20-10-08 19:39 #21
    away
    Εγγραφή
    03-11-2007
    Μηνύματα
    5.638
    Προεπιλογή
    bodybuilding in greece ....................failed

    Εγω ωρες ωρες απορω πως εχουμε γενικα ββερς και αγωνες εδω ελλαδα
    λεφτα δεν παιζουν ,διαφημιση λογω λεφτων παλι δεν γηνετε η νοοτροπια του λαου οτι νανε ακομα και να το δουν δεν ερχοντε ,οι διοργανοτες ολο "μπαινουν μεσα" αφου δεν ερχοντε ατομα
    οι ομοσπονδιες πληθηνουν και μαλονουν μεταξυ τους προοθοντας τον εαυτο τους μονο(τρυπα στο νερο)
    Οι παλιοι -τωρινοι γνωστοι ββερς ηδη σιγα σιγα τα μαζευουν για αποχορηση γερασαν ποσα χρονια να κατεβενουν και αυτοι φτανη νεους δεν εχουμε εstω να μπουν στην θεση τον παλιων
    Εχουμε και φαινομενα οπως κατηγοριες με 1 ατομο
    Αδικιες γηνοντε παρα τα πανω χαλια για χ,ψ,ζ λογους
    Ε βαλε και την περιπτωση οτι η διοργανοση του αγωνα διεξαγετε και στην τυχη
    οποιος περναει απο εξω
    η αν φτασει το τελευταιο 10λεπτο καποιος λεει τωρα ερχομε παιδια βαζω χρωμα
    και τοτε ακους α ωραια θα γηνει τελικα ο αγωνας βρηκαμε συμετεχοντες λολ
    Πολυ θελω να δω που θα ειναι σε 10 χρονια
    βλεπω να μαζευομαστε τα γυμναστηρια της γειτωνιας η τα παιδια του φορουμ και θα κανουμε δικους μας αγωνες χεχεχε χααχχα

    Αυτα ειναι bodybuilding in greece

    ρε μηπως ειμε απαισιοδοξος
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 20-10-08 20:50 #22
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.806
    Προεπιλογή
    έχει 20 χρόνια και παραπάνω που ακούω ότι το ββ θα γίνει ολυμπιακό άθλημα αλλά όχι μόνο δεν έγινε αλλά υποβαθμίστηκε κιόλας, αυτά για να γίνουν δεν φταίνε μόνο οι ομοσπονδίες αλλά και εμείς οι ίδιοι οταν κανένας δεν ανήκει πουθενά σε καμία ομοσπονδία άλλοι πάλι στηρίζουν ψευτοομοσπονδίες γιατί θα βγούν πρώτοι και άς είναι στους τυφλούς μονόφθαλμοι και έχουμε φτάσει καμία ομοσπονδία να μην γνωρίζει το δυναμικό της και όταν κάνει αγώνες χαίροντε οι διοργανωτές αν έχει αθλητές και λένε θα γίνει αγώνας έχουμε συμετοχές που αυτό έπρεπε να είναι δεδομένο τότε μην λέμε φταίνε οι άλλοι στο εξωτερικό δεν είναι έτσι αν είσαι στην ifbb η σε άλλη ομοσπονδία δοκίμασε να πάς αλλού τρώς πόρτα κατευθείαν, αλλά και εκεί δείχνουν ανέχεια γιατί έχουν πρόβλημα συμετοχών .

    γι αυτό στο χωριό μου λένε οταν κάτι δεν πάει καλά, ποτε δεν φταίει μόνο ο ένας ας αναλογιστεί κανένας και τις ευθύνες και υποχρεώσεις του για να μην λέμε οτι μόνο φταίνε οι ομοσπονδίες .
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 20-10-08 23:09 #23
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.612
    Προεπιλογή
    πάντως Ηλία αν οι αθλητες και οι ομοσπονδίες τηρούσαν την αποκλειστική συμμετοχή τα πράγματα θα ήταν πιο μελανά.
    Και μένα δεν μου αρέσει να κατεβαίνει ο καθένας π.χ. εκεί που νομίζει ότι θα πάρει πρωτια,ή επειδή την έχει σίγουρη επειδή είναι φίλος με τον τεινα ή τον δεινα αλλά αντέχει η χώρα μας 5 ομοσπονδίες που έχει ήδη με το δυναμικό αυτών των αθλητών;;
    Η΄ πρεπει να γίνει κατι να τραβήξει το άθλημα περισσότερα άτομα ή να λιγοστεψουν οι ομοσπονδίες και να έχει η καθεμια το δικό της δυναμικο και αποκλεισμους.Δεν ξέρω τι από τα δύο "βγαίνει πιο εύκολα",υπάρχει μια νεφελώδης κατασταση που ο καθενας απο ότι έχω καταλαβει προετοιμαζεται και αν νομιζει ότι ειναι καλος μπαίνει στον αγώνα ακομα και την τελευταια μερα.Οι διοργανωτες πάνω στην αδυναμια τους που δεν εχουν κοσμο,προφανως το αποδεχονται.Εσεις που ειστε απο μεσα τα ξερετε καλυτερα αλλά εγώ σαν εξωαγωνιστικος καπως έτσι το εισπράττω.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 21-10-08 16:42 #24
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.806
    Προεπιλογή
    εγώ έχω να πώ πως μια ζωή ήμουν αγωνιστικός στο ββ δεν με ενδιέφεραν τα διοικητικά και ούτε είχα χρόνο να ασχοληθώ απο τότε όμως που σταμάτησα ήμουν ενεργός και βοηθούσα όπου δινόταν ευκαιρία μέχρι πριν 2 χρόνια που ξανασυμετείχα σε αγώνες έτσι για ξεσκούριασμα .
    τώρα εφόσον δεν κατεβαίνω δεν γυρνάω την πλάτη αλλά βοηθάω σε οργανώσεις και έχω κάνει αρκετούς αγώνες με τεράστια επιτυχία .

    δεν με ενδιαφέρουν τα προεδριλίκια απλά μ αρέσει οταν υπάρχει κάποιος ανθρωπος και ενδιαφέρετε πραγματικά και κάνει αγώνα για το ββ να είμαι δίπλα και να τον στηρίζω .

    παλιότερα και για χρόνια ήμουν στην ifbb και στην wabba είχα συμετέχει αλλά απο τότε που ο αργύρης ο τσοπουρίδης ανέλαβε την ναββα στην ελλάδα είμαι στη ναββα επειδή είναι μια ομοσπονδία με ιστορία γνωρίζω τους περισσότερους προέδρους και στελέχη κρατών κάποιοι μάλιστα είναι απο το 1950-52 και είναι ακόμη ενεργοί και δεν έχω κάποιο λόγο να φύγω.

    τότε ο αργύρης είχε παρεξηγηθεί γιατί εφάρμοζε τα συστήματα του εξωτερικού δηλαδή τυπικότητα είχε ποινές στούς αθλητές που δεν ακολουθούσαν τους κανόνες της ομοσπονδίας , είχε κατάταξη αθλητών και βαθμολογία ανάλογα με τις συμετοχες και θέσεις έβγαζε εφημερίδα με νέα απο ελληνικό και ξένο ββ . αλλά όπως καταλαβαίνετε ο ανθρωπος νύχτα έφυγε γιατί δεν είχε βρεί στήριξη και τις ιδέες του τις θεωρούσαν απαράδεκτες καταστράφηκε και οικονομικά και είχες και κάποιους μπαγλαμάδες να λένε σε μένα δεν υπάρχει διαφάνεια στα διοικητικά και δεν ξέρουμε που πάνε τα εσοδα , εγω είπα κατα λέξη να εύχεστε να μην υπάρχει διαφάνεια γιατί αν επιμένετε και τα βάλουμε κάτω τότε όλοι πρέπει να βάλουμε το χέρι στην τσέπη γιατί σε όλες τις διοργανώσεις μπαίνουμε μέσα ασχέτως επιτυχίας οργανωτικής ,ελα μωρέ μου λέει ο τύπος αυτός είναι κατεστραμένος οικονομικά και επειδή είναι πρέπει και εμείς να τον δώσουμε μια να πάει πιό βαθιά δεν το καταλαβαίνω.

    ουτε νιώθω οτι είμαι εγκλοβισμένος γιατί και ο στράτος ο χατζηδημητριάδης είναι άτομο καλοπροαίρετο και πραγματικά κάνει αγώνα για να γίνουν κάποιες διοργανώσεις και σε χρόνο και χρήμα όπως ο βασίλης ο ζαχείλας και ο λάμπρου ο βασίλης απο κατερίνη άτομα που έχουν δώσει εξετάσεις .

    τώρα αν κάτι δεν γίνει σωστά η υπάρχουν κάπου κενά δεν είναι κατι που δεν επιδέχετε διόρθωση και ούτε υπάρχει δόλος και επειδή τα ξέρω απο πρώτο χέρι γι αυτό και ασχολούμε στο βαθμό πού μπορώ .

    ούτε ποτέ έχουμε ασχοληθεί με το τι κάνουν οι άλλες ομοσπονδίες που θέλω να πιστεύω θέλουν το καλό του ββ, με μόνη περίπτωση ήταν στην περίπτωση της ψευτονάββα που ήταν μια παράνομη κίνηση που πήγε να εκμεταλευτεί το όνομα και την ιστορία της ναββα.

    τώρα ως αναφορά με τους αθλητές και το γεγονός οτι είναι λίγοι και πολλές ομοσπονδίες τι να κάνουμε υπάρχει και οικονομική κρίση και είναι δισβάσταχτα τα έξοδα για μια προετοιμασία .

    άλλά και η ναββα δεν έμεινε έτσι κάναμε την ομοσπονδία wff-international την ομοσπονδία του φίτνεςς και δώσαμε την ευκαιρία σε περισσότερους που τους αρέσει η σωματοδόμηση και θέλουν να δοκιμάσουν την τύχη τους σε αγώνες να το κάνουν, αλλά χωρίς να θέλουν να φτάσουν σε χαρτκορ επίπεδο. εκεί μπορεί κανείς ανάλογα με την σωματική του κατάσταση να μπει στην ανάλογη κατηγορία φίτνες.

    τώρα πάνω σ αυτό που λέτε οτι δεν υπάρχουν αθλητές έχω να πώ μπορεί να μην υπάρχουν πολλοι αλλα αυτοί οι λίγοι είναι σε καλό επίπεδο και στέκονται άνετα και έξω και μην ξεχνάμε οτι το παλιό ββ έγινε τώρα φίτνες και έτσι μοιράζονται οι αθλητές

    παρ όλα αυτά όμως και με 3 άτομα πάλι ο αγώνας γίνετε γιατί αν είσαι καλός είσαι καλός δεν πα να είναι και 3 η 2 αθλητές σε μια κατηγορία αφού αν είναι καλός θα συμετέχει σε αντίστοιχο αγώνα του εξωτερικού όπου δεν μπορεί κανείς να αμφισβιτήσει τον τίτλο εφόσον είναι μιας καταξιωμένης ομοσπονδίας .

    ένα παράδειγμα ήταν ο τάσος ο μινήδης και ο γάκης απο την λάρισα ενας πολύ καλός αθλητής του καραμανλάκη του μανώλη όπου στο πανελλήνιο δεν είχαν ανταγωνισμό σε ποσότητα αθλητών η υπεροχή τους ήταν εμφανής και εντυπωσίασαν το κοινό , στο παγκόσμιο στην κατερίνη ο μινήδης μπήκε στην εξάδα και ο γάκης παρ όλο το επίπεδο του για λίγο έμεινε εκτός δηλαδή επειδή δεν έχει συμετοχές όπως παλιά δεν σημαίνει δεν είναι καλοί αθλητες .

    ένα άλλο παράδειγμα μετά το πανελλήνιο της ναββα είχε ένα ανοιχτό πρωταθλημα στη λάρισα υπο την αιγίδα της ifbb και 3 αθλητές της ναββα πήγαν και συμετείχαν, το αποτέλεσμα ήταν να πάρουν τις 3 πρώτες θέσεις αργυράκης πρώτος με διαφορά 2ος τσιρνιωβίτης πασχάλης ,3ος τσούνος γιάννης καί έπειτα ακολούθησαν οι αθλητές της ifbb δηλαδή ο χαράλαμπος ο σαρακίνης στην 4η θέση χωρίς να σημαίνει οτι ο μπάμπης δεν είναι καλός αθλητης αλλά έτσι όπως ηταν ο αργυράκης δύσκολα κάποιος στεκόταν δίπλα του ο πασχάλης επίσης πολύ γραμμωμένος και ο τσούνος σαν εξωγήινος σε τέτοιες περιπτώσεις φαίνετε το επίπεδο του αθλητη .

    γι αυτό αντί να γκρινιάζουμε ο καθένας να κάνει μια αυτοκριτική και να αναλογιστεί τις ευθύνες του παράγοντες και αθλητές.
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 21-10-08 20:09 #25
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.612
    Προεπιλογή
    Συμφωνω Ηλία ότι όταν είναι κάποιος ενεργος αθλητης δεν πρέπει να τον ενδιαφέρουν τα παραγοντιστικα ποιος διοικεί κτλ,
    αν είσαι καλός , είσαι καλός και παίρνεις πρωτιά στην Ελλάδα,στα παγκόσμια δειχνεις βεβαια ποσο μακρυα μπορείς να πας και εκει βλέπεις αν από καλός θεωρείσαι πολύ καλος λόγω του ανταγωνισμου.
    Από Wabba ποιους θεωρείς καλούς από αυτους που έχουν κατεβει στα προηγούμενα;
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 21-10-08 20:44 #26
    away
    Εγγραφή
    03-11-2007
    Μηνύματα
    5.638
    Προεπιλογή
    πολυνικε καλοι για που? και σε τι και σε ποια ομοσπονδια ?γιατι το καλος ειναι κατι σχετικο
    αναλογος με τι τους συγκρηνεις και με ποιους

    μετα τον κεφαλιανο νομιζω δεν εχει καποιον αρκετα αξιολογο να πατησει εστω στα παπουτσια του για εξω η wadda
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 21-10-08 21:41 #27
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.806
    Προεπιλογή
    παιδια υπάρχουν αρκετοί αθλητες που είναι καλοι η καλύτερα έχουν δυνατότητα για έξω και ο κεφαλιανός και ο καραμανλάκης κ ο μάγκος ακόμη και καινούριοι εκολαπτόμενοι δεν ξέρω σε ποιές ομοσπονδίες και αν ανήκουν κάπου επίσης ο αργυράκης έτσι όπως ήταν πέρυσι κατ αρχήν μπορεί να βγήκε 3ος στο παγκόσμιο αλλά για τον κόσμο και τους αθλητές πρώτος ήταν .

    μην κοιτάτε τούς φτασμένους αυτοί ότι ήταν να κάνουν το κάναν εγώ βλέπω οτι υπαρχουν δυνατότητες σε νεότερους όπως και αυτός ο γάκης απο λάρισα που τον ετοίμασε ο καραμανλάκης .
    αλλά είπαμε σημασία έχει να το θέλει κάποιος πολύ στην αμερική υπάρχουν πραγματικά φίλαθλοι και τραβάν τους αθλητές να βελτιωθούν εδώ τωρα μας βλέπουν με μισό μάτι εγω προσωπικά δεν έχω τέτοια αντιμετώπιση εδώ αλλά μιλάω γενικά.

    τώρα στα γρήγορα εκείνος που χτυπάει θέση στο εξωτερικό είναι ο κεφαλιανός έτσι όπως είναι αλλά με γράμωση μέχρι το κόκκαλο χωρίς χυδαία γράμωση απλά θα πάει καλά .
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 21-10-08 22:49 #28
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.612
    Προεπιλογή
    Ο Κεφαλιανός θα προσπαθησει μέσω της PDI και το Βattle Of The Giants να προχωρησει και σε άλλους επαγγελματικους αγώνες.
    Ο Αργυράκης έχει ξεφύγει και αυτός χρόνια τώρα από τα ελληνικά δεδομένα,το ότι δεν το έχει κοιτάξει για επαγγγελματική κάρτα είναι θεμα επιλογής ζωής όχι λόγω δυνατοτήτων,τα έχουμε ξαναπει.
    Ο Καραμανλάκης έχει απέχει αρκετο καιρό από το αγωνιστικό κομμάτι,ακουγεται ότι θα ξανακατέβει από τον Μαϊο 2009.
    Βασικα ρωτουσα για τον αγώνα που θα γίνει τώρα , τον πανελλήνιο.
    Εντάξει δεν μπορούν να γίνουν όλοι Κεφαλιανοι αλλά υπάρχουν και άλλοι αθλητες καλοι που με κάποια σωστη στοχοποιηση μπορουν να καταφέρουν πράγματα.Πολύ καλος είναι ο Κονδύλης,αρκετα θηριώδης και σε φόρμα όταν κατεβαίνει.Και ο Μπουζιάνας ο Γιώργος είναι καλουπάρα(με τέτοιο πατέρα [Βασίλη]πως να μην είναι!!).Επίσης από αγώνες της Wabba έχω δει τον Γκίκα ότι είναι πολύ καλος και με προδιαγραφες λόγω καλουπιου επίσης.
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 21-10-08 23:05 #29
    away
    Εγγραφή
    03-11-2007
    Μηνύματα
    5.638
    Προεπιλογή
    καμια φωτο να δουμε?ποιος λες?
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 21-10-08 23:07 #30
    Retired Μod
    Το avatar του χρήστη KATERINI 144

    Εγγραφή
    03-11-2007
    Περ.
    κατερινη
    Μηνύματα
    13.077
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TRIANTAFYLLOU
    στην αμερική υπάρχουν πραγματικά φίλαθλοι και τραβάν τους αθλητές να βελτιωθούν εδώ τωρα μας βλέπουν με μισό μάτι
    Εδώ δυστυχώς περνάει η φλωροκατάσταση (μαλλί πικατσού, σκουλαρίκια στα αυτιά και κολλητό παντελόνι για να τονίζονται οι καμπύλες τον οπισθίων )
    Πώς να μη κοιτάνε με μισό μάτι ρε Ηλία?!

    Πάντως από Ελλάδα παραδέχομαι Αργυράκη και Κεφαλιανό, μπορούν άνετα να σταθούν έξω, αλλά παίζει μεγάλο ρόλο το οικονομικό, και θέληση και καλούπι έχουν οι δικοί μας,
    σπόνσορες δεν έχουν.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 6 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία