Σελίδα 3 από 6 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 45 από 89
  1. 21-10-08 23:18 #31
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.810
    Προεπιλογή
    σωστά και ο αντώνης ο κονδύλης είναι τεράστιος αθλητής και καλός ο μπουζιάνας βεβαίως .

    εγώ έχω ενα άλλο κρητήριο αξιολόγησης οταν κάποιος δεν είναι ο πιό τεράστιος και κερδίζει με την συμετρία γράμωση , γιατί το πιό χάλια σκαρί να έχει κάποιος όταν φορτωθεί με τεράστιους μυς κρύβονται τα πάντα και όποιες αδυναμίες και φαίνετε ωραίος και στρογγυλός.

    ο στρατής δεν είναι ο πιό τεράστιος αλλά έχει καταπιεί πολλά τέρατα που με τα ρούχα δεν τον υπολόγιζαν

    αυτό βέβαια είναι υποκειμενικό έτσι το βλέπω εγώ γιατί και εγώ παλιά ποτέ δεν κέρδισα με τον όγκο όταν πήγα το 88 στο γκραν πρί στη σόφια ο αγώνας γινόταν σε 2 μέρες είχε πολλους αθλητές και την δεύτερη μέρα μόνο η εξάδα πήγαινε θυμάμε ήμουν ο πιό λίγος ήμουν μαζί με τζινίδη που ήταν ακόμη τζούνιορ αλλά έπαιζε άνδρών , μουλίνος ο γνωστός διαιτολόγος , σαμιώτης, μίχας , πεφάνης , ο φίλος ο νίκος ο σιγάλας,και πολλοί άλλοι ακόμη εγώ ήμουν το αουτσάιντερ δεν περίμενα τίποτε και ζύγιζα 89,5 κιλά και θυμάμε στην πρώτη έξω εμφάνιση βγήκα 5ος και αν πίστευα μπορεί και πιό μπροστα καί έμειναν απ έξω πολλοί καλοί αθλητές το μυστικό ήταν η γράμωση έβγαζα κόντρες και στούς γλουτούς για εκείνα τα χρόνια σπάνιο και την θέση καθαρά την πήρα απο τα πόδια και την γραμωση γενικότερα και την επόμενη χρονιά με 3 κιλά πάνω βγήκα τρίτος
    όταν κάναμε απολογισμό και μας έλεγε ο πρόεδρος τα αδύνατα΄σημεία σε μένα έλεγε έτσι όπως είσαι βάλε κιλά .

    γι αυτό λέω η γράμωση στη σκηνή σε κάνει να φαίνεσε τεράστιος και όποιος δεν το καταλαβαίνει μπορεί να του στοιχήσει γιατί στη δίαιτα μας πιάνει πανικός φοβόμαστε οτι χάνουμε μυς και κάνουμε λάθη γι αυτό χρειάζετε να έχουμε δίπλα μας άτομο εμπιστοσύνης και με γνώσεις.
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 21-10-08 23:41 #32
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.810
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο KATERINI 144
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TRIANTAFYLLOU
    στην αμερική υπάρχουν πραγματικά φίλαθλοι και τραβάν τους αθλητές να βελτιωθούν εδώ τωρα μας βλέπουν με μισό μάτι
    Εδώ δυστυχώς περνάει η φλωροκατάσταση (μαλλί πικατσού, σκουλαρίκια στα αυτιά και κολλητό παντελόνι για να τονίζονται οι καμπύλες τον οπισθίων )
    Πώς να μη κοιτάνε με μισό μάτι ρε Ηλία?!

    Πάντως από Ελλάδα παραδέχομαι Αργυράκη και Κεφαλιανό, μπορούν άνετα να σταθούν έξω, αλλά παίζει μεγάλο ρόλο το οικονομικό, και θέληση και καλούπι έχουν οι δικοί μας,
    σπόνσορες δεν έχουν.
    παγκοσμιοποίηση έχουμε τα ίδια είναι παντού ενοώ οι φλορωκαταστάσεις κάποτε έβλεπες ββερ ειδικά στην ελλάδα αλλά και έξω και έλεγες άντρας υποστήριζε αυτό που έδειχνε και υπήρχε και καμία εξαίρεση ενας μπομπ πάρις και ήταν δακτυλοδεικτούμενος αλλά και υπήρχε αμφισβήτηση.

    τώρα και τα αμερικανάκια για να βγάλουν τα προς της προετοιμασίας τους κάνουν πολλά μέχρι σχοινοκαθαριστήρες γίνονται (όσοι πήγαν στρατό καταλαβαίνουν).
    εδω ο αρνολντ τα πρώτα χρόνια που πήγε στο αμέρικα μέχρι φοτο για γκέι περιοδικά έκανε και όταν είχε βγει κυβερνητης τα βγάλαν φόρα παρτίδα.

    ασε να μην ανοίξουμε θέμα γιατί ξέρω αρκετά όπως και πολλές γυναίκες ββ ερς υπηρετούν την έβδομη τέχνη τέσπα αυτά δεν έχουν να κάνουν με τα σώματα αλλά με τα μυαλά που κουβαλάει ο καθένας.

    η μόνη απορία που δεν το κατάλαβα, πώς γίνετε να υδρώνει κάποιος να σηκώνει κιλά τόνους να κάνει τεράστιους μυς με τεστο στά κόκκινα και να είναι πισογλέντης.

    ίσως είναι η ευκολία που γίνεσε γιατί παλιά για να φτάσεις σε τέτοιο επίπεδο έπρεπε να είσαι σαν τον προιστορικό άνθρωπο αγριος με πειθαρχεία και πείσμα
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 21-10-08 23:46 #33
    Retired Μod
    Το avatar του χρήστη KATERINI 144

    Εγγραφή
    03-11-2007
    Περ.
    κατερινη
    Μηνύματα
    13.077
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TRIANTAFYLLOU
    η μόνη απορία που δεν το κατάλαβα, πώς γίνετε να υδρώνει κάποιος να σηκώνει κιλά τόνους να κάνει τεράστιους μυς με τεστο στά κόκκινα και να είναι πισογλέντης.
    σωστός
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 21-10-08 23:53 #34
    away
    Εγγραφή
    03-11-2007
    Μηνύματα
    5.638
    Προεπιλογή
    χααχαχαχχααχαχχαχα^^^ ακομα ενα νυχτιατικα ανεκδοτο αχχαχαχα
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 22-10-08 10:31 #35
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.625
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο RUHL
    καμια φωτο να δουμε?ποιος λες?
    ΚΟΝΔΥΛΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ








    ΜΠΟΥΖΙΑΝΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ(Γιος του ΒΑΣΙΛΗ ΜΠΟΥΖΙΑΝΑ)





    ΚΟΝΔΥΛΗΣ - ΜΠΟΥΖΙΑΝΑΣ




    ΓΚΙΚΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ










    Θεωρώ ότι τα παιδιά αυτά που κατεβαίνουν συνήθως στην Wabba εχουν καλές δυνατότητες και είναι πάντα φορμαρισμένοι.
    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες       
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 26-10-08 14:00 #36
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.625
    Προεπιλογή
    παιδιά θα ποιος είναι να κατεβαίνει σαν θεατής;για εκδειλωθείτε μπας και τα πουμε κιόλας !!
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 26-10-08 14:02 #37
    Bodybuilding.gr
    Το avatar του χρήστη Muscleboss

    Εγγραφή
    06-04-2005
    Περ.
    All over the World
    Μηνύματα
    10.918
    Προεπιλογή
    θα μαι εκεί το πρωί, όπως και αρκετά μέλη που έχω μιλήσει. μάλλον θα υπάρχει και μια έκπτωση στα μέλη του φόρουμ. περιμένετε ανακοίνωση τις επόμενες μέρες.

    ΜΒ
    Παναγιώτης Βίτσας
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 26-10-08 14:08 #38
    Το avatar του χρήστη dReik0

    Εγγραφή
    29-05-2008
    Περ.
    Lefkada
    Μηνύματα
    110
    Προεπιλογή
    εγώ θα έρθω σίγουρα πάντως
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 26-10-08 18:33 #39
    away
    Εγγραφή
    03-11-2007
    Μηνύματα
    5.638
    Προεπιλογή
    δεν αναφερομε σε αυτο το τοπικ θα επανελθω μετα δεν προλαβα να το διαβασω ολο
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 26-10-08 19:39 #40
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Muscleboss
    θα μαι εκεί το πρωί, όπως και αρκετά μέλη που έχω μιλήσει. μάλλον θα υπάρχει και μια έκπτωση στα μέλη του φόρουμ. περιμένετε ανακοίνωση τις επόμενες μέρες.

    ΜΒ
    Θα είμαι και εγώ εκεί το πρωί boss , κανά δώρο θα μας κάνεις? Σκεφτόμουν καμιά 50 κιλά πρωτεΐνη!

    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 26-10-08 19:44 #41
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.625
    Προεπιλογή
    50κιλη πρωτεϊνη δεν βλεπω να παίρνει ούτε ο νικητης του αγώνα,λες να πάρουμε οι θεατές;;
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 26-10-08 19:47 #42
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο polyneikos
    50κιλη πρωτεϊνη δεν βλεπω να παίρνει ούτε ο νικητης του αγώνα,λες να πάρουμε οι θεατές;;
    και εγώ που είχα μία ελπίδα! Polyneikos , σε έχω δει και αλλού στο net?

    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 26-10-08 19:54 #43
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.625
    Προεπιλογή
    χρησιμοποιώ γενικά σε πολλά sites στο νετ το όνομα,όχι μονο σε bodybuilding forums,μπορεί...
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 29-10-08 00:30 #44
    Προεπιλογή
    σιγουρα και εγω..αλλα κατευθειαν στους τελικους ..θα ξεκινησω.5 απο Γλυφάδα.να φτασω καμια ωρα νωρίτερα να πιασω θεσάρα και να τσιμπήσω και σοκολατίτσα κλασσικά!
    No pain, No gain
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 29-10-08 00:47 #45
    Προεπιλογή
    ρε σαν τα χιονια. Ακουσες αγωνες εσυ και εμφανιστικες. εσενα ποτε θα σε δουμε σε κανεναν?
    Bodybuilding.gr
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 3 από 6 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία