Θέμα: Inosine (Nutrend)

Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 7 από 7
  1. 31-12-13 00:55 #1
    Προεπιλογή Inosine (Nutrend)
    Γεια σας.ειμαι 17 χρονων και ασχολουμαι με το κολυμπι.εχω καποιους σημαντικους αγωνες σε 4 μηνες και θελω να κανω αρκετη βελτιωση γρηγορα.κανω 6 προπονησεις στην πισινα και 2 στο γυμναστηριο (την εβδομαδα).τρωω αρκετα σωστα και κανω γενικα αρκετα καλη ζωη.
    παιρνω ηλεκτρολυτες κατα τη διαρκεια της προπονησης και πολυβιταμινη καθε μεσημερι.
    τα κυρια μου αγωνισματα ειναι 50 και 100 ελευθερο (πειρπου 26 και 56 δευτερολεπτα αντιστοιχα).σκεφτομαι να χρησιμοποιησω την ινοσινη της nutrend.τι πιστευεται για αυτην?
    η ωρα που αντεχω χωρις αναπνοη ειναι πολυ λιγη και γενικα νιωθω οτι ειμαι πισω στο θεμα αναπνοη.πιστευεται οτι θα με βοηθησει?επισης μπορει να προκαλεσει προβληματα στην υγεια μου?
    επισης εχω 16.5% λιπος.πιστευεται οτι πρεπει να παρω και λιποδυαλυτες?ευχαριστω



    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες   
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 01-01-14 06:17 #2
    Προεπιλογή
    παιδια μηπως ξερει κανεις να απαντησει?επειδη αν ειναι να παρω κατι θελω να το παρω γρηγορα για να δω βελτιωσξη μχρι τους αγωνες
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 01-01-14 15:27 #3
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Nikolas_mk2

    Εγγραφή
    05-06-2012
    Περ.
    Λάρισα-Θεσσ
    Μηνύματα
    2.990
    Προεπιλογή
    Καλησπέρα φιλε,

    μην ψαχνεις τετοιες λυσεις σ'ενα συμπληρωμα γιατί δεν θα τις βρεις,εφόσον εχεις 4 μηνες μπροστά σου μια χαρά μπορείς μ'ενα σωστο προγραμμα στοχευμενο στις αναγκες σου-μαζί με προσεγμενη διατροφή-και τις επιδόσεις σου ν΄ανεβασεις και να φυγουν λίγα κιλά απο πάνω σου.

    Ειδικά το θέμα της αναπνοής που ρωτάς δεν σχετίζεται σε καμία περιπτωση με συμπληρωματα,η άπνοια ειναι καθαρά θέμα εξάσκησης-όπως επίσης και η αυξηση της αντοχής μέσα στο νερό.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 01-01-14 16:14 #4
    Προεπιλογή
    απο θέμα προπονησης και διατροφης ειμαι ενταξει προσπαθω πολυ αλλα θεπω να κανω αυτο το κατι παραπανω.ακουσα οτι η ινοσινη βοηθαει πολυ σε αθλητες μικρων αποστασεων
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 02-01-14 13:54 #5
    Το avatar του χρήστη SotosTheBoss

    Εγγραφή
    02-08-2013
    Περ.
    Πάτρα
    Μηνύματα
    1.743
    Προεπιλογή INOSINE (NUTREND)
    Τι ακριβώς υποτίθεται ότι κανει ;


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    «Τ' αγαθά κόποις κτώνται...»
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 03-01-14 01:27 #6
    Προεπιλογή
    αυξάνει την παροχη οξυγονου στους μυς
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 28-06-17 09:40 #7
    Προεπιλογή
    Αυτές τις μέρες είναι σε προσφορά στον ΑΘΛΗΤΗ. Δείτε το εδώ.
    www.athlitis.gr
    Το πρώτο κατάστημα στην Ελλάδα, από το 1966.
    Απάντηση με παράθεση