Σελίδα 10 από 10 ΠρώτηΠρώτη ... 8910
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 136 έως 148 από 148
  1. 31-01-15 11:31 #136
    Προεπιλογή
    Ψαχνω γ σχολη πυγμαχιας κοντα στο Ηρακλειο αττικης.Οποιος γνωριζει ας μου προτεινει καποια.Ευχαριστω
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 01-02-15 18:17 #137
    Question Παιδία τελικά βρήκα αυτό που θέλω για να πάρω το δίπλωμα στο thai boxing αλλά δεν ξέρω αν αξίζει;
    Παιδία τελικά βρήκα αυτό που θέλω για να πάρω το δίπλωμα στο thai boxing αλλά δεν ξέρω αν αξίζει; και είναι στο Master Academy εσείς τι λέτε; αξίζει να πάω ή δεν αξίζει; η σελίδα του είναι εδώ ------> http://www.masteracademy.edu.gr/coach/index.php και είναι στην Θεσσαλονίκη καλαμαριά με βολεύει να πάω όσον αναφορά τα λεωφορεία. για δει τε και πείτε μου την γνώμη σας. θα περιμένω της απαντήσεις σας.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Iron Thai : 01-02-15 στις 18:24
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 01-02-15 19:26 #138

    Εγγραφή
    05-12-2012
    Περ.
    Winter is coming
    Μηνύματα
    1.969
    Προεπιλογή
    φιλε, μην ανοιγεις νεο θέμα με το κάθε τι που θες να πεις
    κάνε και ενα search πρώτα
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 20-03-15 16:33 #139
    Προεπιλογή
    Να πω και εγω την εμπειρία μου ασχολούμαι με την πυγμαχία τα 3 τελευταία χρόνια και θα έλεγα οτι ειναι ενα υπερβολικά δυνατό όπλο και για να ξεσκάς απο τα προβλήματα που έχεις αλλα και για να την βγάλεις καθαρή και με το παραπάνω στους δρόμους αμα ποτέ χρειαστεί. Λογω 3χρονης εμπειρίας θα έλεγα στα παιδιά που θέλουν να ασχοληθούν να το ψάξουν εννοώ εναν καλο δάσκαλο γιατί υπάρχουν πολλά τσογλανάκια εκει έξω που σε βλέπουν σαν κινούμενο ευρώ και πανω απ όλα να έχουν πείσμα να μην απογοητευτούν αμα κάπιος τους πει μια εξυπνάδα ,έξυπνοι υπάρχουν πολλοί, άλλωστε οπως λέει και το ρητό η Ρώμη δεν φτιάχτηκε σε μια μέρα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 27-07-15 21:17 #140
    Προεπιλογή
    Καλησπέρα παιδιά .Ήθελα να ρωτήσω εαν κάποιος σας γνωρίζει καμιά σχολή-σωματείο στην δυτική με κεντρική θεσσαλονίκη που να ασχολείται με kick-boxing ή mma ή κάτι παρεμφερές τέλος πάντων. Ευχαριστώ εκ των πρωτέρων
    Sometimes i feel like giving up. Then i remember i have a lot MotherF*ckers to prove wrong
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 31-07-15 03:21 #141
    Lightbulb -
    καλησπέρα μάγκες , θα ήθελα αν ξέρει κάποιος αν υπάρχει στο φόρουμ σχετικά για σχολές ανα περιοχή στην Αθήνα για τον λόγω ότι ψάχνω στην Περιοχή Αιγαλέου αλλά δεν βρίσκω κάτι .
    Gym = Life
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 14-08-15 21:07 #142
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Sir Tex Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα παιδιά .Ήθελα να ρωτήσω εαν κάποιος σας γνωρίζει καμιά σχολή-σωματείο στην δυτική με κεντρική θεσσαλονίκη που να ασχολείται με kick-boxing ή mma ή κάτι παρεμφερές τέλος πάντων. Ευχαριστώ εκ των πρωτέρων


    Καλησπέρα sir tex. Αν θες μια σχολή πολεμικών τεχνών με Kick boxing-Muay Thai και MMA υπάρχει στην δυτική Θεσσαλονίκη. Η σχολή λέγεται Corpus arena kiourtidis και νομίζω πριν η μετα την από την Σίνδο για να πας παίρνεις το 81Α αλλά δεν ξέρω σε ποια στάση πρέπει να κατέβεις ελπίζω να βοηθησα.


    Όνομα: Scr000078.jpg Εμφανίσεις: 835 Μέγεθος: 74,3 KB
    Όνομα: Scr000077.jpg Εμφανίσεις: 873 Μέγεθος: 72,1 KB
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 10-12-15 19:10 #143
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Iron Thai Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παιδία τελικά βρήκα αυτό που θέλω για να πάρω το δίπλωμα στο thai boxing αλλά δεν ξέρω αν αξίζει; και είναι στο Master Academy εσείς τι λέτε; αξίζει να πάω ή δεν αξίζει; η σελίδα του είναι εδώ ------> http://www.masteracademy.edu.gr/coach/index.php και είναι στην Θεσσαλονίκη καλαμαριά με βολεύει να πάω όσον αναφορά τα λεωφορεία. για δει τε και πείτε μου την γνώμη σας. θα περιμένω της απαντήσεις σας.
    το διπλωμα ποιος το δινει?ειναι αναγνωρισμενο απο το υπουργειο αθλητισμου(η οπως το βαφτιζουν μετα απο καθε εκλογες).Γιατι αν δεν ειναι το μονο που περνεις ειναι μια λαδοκολα
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 10-12-15 19:11 #144
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ninjamousegr Εμφάνιση μηνυμάτων
    ακριβώς όπως τα λες είναι. Λόγο του μαρκετινγ υπάρχουν πολλές παρεξηγήσεις.... Μέχρι που άκουσα πριν μέρες οτι σε στρατιώτες δίδασκαν tae kwon do....Αντε να σε δω να κάνεις λάκτισμα με αρβίλες, φόρτο όπλα κτλ... για χάρη του μάρκετινγκ θυσιάζονται πολλές αλήθειες..
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 10-12-15 19:16 #145
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Nikolas_mk2 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όσο σπουδαίος μαχητής κι αν είναι κάποιος δεν σημαινει απαραίτητα οτι μπορεί να οδηγήσει κι αλλους σε αυτο το επίπεδο-πχ.οι κορυφαίοι αθλητές σπάνια γίνονται σπουδαίου προπονητές
    φιλε ειναι η ποιο σωστη κουβεντα που διαβασα....
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 20-12-17 13:48 #146
    Προεπιλογή
    παιδες απαντηστε μου σε μια απορια π εχω...μου εχει καρφωθει το τελευταιο καιρο να ξεκιναγα καποια πολεμικη τεχνη για αυτοαμυνα κυριως krav maga(η και kick boxing)..αλλα εγω εχω προπονησεις στη πισινα καθε βδομαδα με τη ναυαγοσωστικη...αξιζει να ξεκιναγα τα παραπανω η καλυτερα να μη τα σκεφτομαι;
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 29-12-17 19:22 #147
    Προεπιλογή
    γεια σας, ειχα μια απορια περι πολεμικων τεχνων οι οποιες περιλαμβανονται στους ολυμπιακους αγωνες...αναμεσα απ αυτες ποια θα ηταν καλυτερη στο δρομο ετσι απο περιεργεια;

    ελληνορωμαικη παλη
    ελευθερα παλη
    τζουντο
    μποξ
    ταε κβον ντο
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 08-10-18 17:07 #148
    Kris Dim follower
    Το avatar του χρήστη thegravijia

    Εγγραφή
    31-07-2008
    Μηνύματα
    6.708
    Προεπιλογή


    εχασε o mcgregor
    bigger weights mean more mass.
    http://mdtv.musculardevelopment.com/...view/1935/218/
    Watch as Kai Greene lets his emotions do the talking about how feels homesick
    http://www.youtube.com/watch?v=Y7CqVPKbQ3cRonnie
    Ronnie Coleman 8X Mr Olympia
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 10 από 10 ΠρώτηΠρώτη ... 8910