Σελίδα 3 από 10 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 45 από 148
  1. 27-05-10 20:33 #31
    Το avatar του χρήστη psychofski

    Εγγραφή
    27-05-2010
    Περ.
    κορινθος
    Μηνύματα
    11
    Προεπιλογή
    παω shaolin 3 τωρα και σας λεω ειναι οτι ποιο συναρπαστικο συναντησα αποτε στη ζωη μου(εκτος απο τη γυναικα μου)
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 27-05-10 20:41 #32
    Το avatar του χρήστη psychofski

    Εγγραφή
    27-05-2010
    Περ.
    κορινθος
    Μηνύματα
    11
    Προεπιλογή
    στα 3΄12 ειναι ο δασκαλος ο οποιος μου λεει οτι δενειναια κομα η ωρα μου να δυναμωσω αυτο εκει το σημειο ...αλλα που θα παει ..


    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 28-05-10 09:56 #33
    Προεπιλογή
    ^^ σου εύχομαι ότι καλύτερο και να καταφέρεις τους στόχους σου!΄
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 05-06-10 20:47 #34
    Το avatar του χρήστη Pain

    Εγγραφή
    16-03-2010
    Περ.
    Πετρουπολη
    Μηνύματα
    102
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο psychofski Εμφάνιση μηνυμάτων
    http://www.shaolin.com.gr/alter1.aspx
    στα 3΄12 ειναι ο δασκαλος ο οποιος μου λεει οτι δενειναια κομα η ωρα μου να δυναμωσω αυτο εκει το σημειο ...αλλα που θα παει ..
    που ειναι αυτη η σχολη? θα ηθελα να την επισκεφτω μια μερα
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 06-06-10 01:41 #35
    Προεπιλογή
    παιδια ηθελα να ρωτησω αν καποιος ξερει καθολου τι γινεται με το bjj(brazilian jiu jitsu) ενδιαφερομαι να ασχοληθω αλλα προς το παρον θελω να επικεντρωθω στην απωλεια καποιον περιτων κιλων.Οι διαστασεις μου ειναι 1,86 υψος και 105 κιλα,υπαρχει περιπτωση να παιζει προβλημα λογω υψους??
    στο παρελθον ειχα ασχοληθει με kick boxing για ενα χρονο και μπορω να πω οτι γουσταρα αφανταστα,ηταν τρελη εκτονωση..αλλα λογω εγχεισησης στο αυτι απειχα τον τελευταιο καιρο...
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 06-06-10 05:45 #36
    Το avatar του χρήστη paulakos

    Εγγραφή
    08-03-2010
    Περ.
    Ροσγουελ
    Μηνύματα
    336
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο mik Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οι διαστασεις μου ειναι 1,86 υψος και 105 κιλα,υπαρχει περιπτωση να παιζει προβλημα λογω υψους??
    ...
    Σαν τι προβλημα δηλαδη?Να μην χωρας στο ρινκ ας πουμε?Στην τελικη σιγα το υψος 186 εισαι ρε μεγαλε εχω δει και πιο ψηλο,μα την παναγια.... σε λεωωωωωω....
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 06-06-10 19:42 #37
    Προεπιλογή
    ρε συ τι αρπαζεσαι,επειδη στο bjj εχει ριψεις κωλοτουμπες και λοιπα ζογκλερικα γι αυτο το λεω,
    και ρωτησα καποιον που να ξερει απο το συγκεκριμενο αθλημα...
    αν γνωριζεις κατι απαντησε αλλιως μαζεψε υφακι λιγο
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 07-06-10 02:05 #38
    Το avatar του χρήστη paulakos

    Εγγραφή
    08-03-2010
    Περ.
    Ροσγουελ
    Μηνύματα
    336
    Προεπιλογή
    Πλακα σου εκανα χαλαρωσε
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 07-06-10 04:29 #39
    Προεπιλογή
    οκ σορρυ ισως ημουν κ γω λιγο υπερβολικος στην αντιδραση,
    ελα κερναω
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 07-06-10 16:25 #40
    Το avatar του χρήστη paulakos

    Εγγραφή
    08-03-2010
    Περ.
    Ροσγουελ
    Μηνύματα
    336
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο mik Εμφάνιση μηνυμάτων
    οκ σορρυ ισως ημουν κ γω λιγο υπερβολικος στην αντιδραση,
    ελα κερναω
    No prob dude...
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 09-06-10 15:07 #41
    Το avatar του χρήστη Pain

    Εγγραφή
    16-03-2010
    Περ.
    Πετρουπολη
    Μηνύματα
    102
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο mik Εμφάνιση μηνυμάτων
    παιδια ηθελα να ρωτησω αν καποιος ξερει καθολου τι γινεται με το bjj(brazilian jiu jitsu) ενδιαφερομαι να ασχοληθω αλλα προς το παρον θελω να επικεντρωθω στην απωλεια καποιον περιτων κιλων.Οι διαστασεις μου ειναι 1,86 υψος και 105 κιλα,υπαρχει περιπτωση να παιζει προβλημα λογω υψους??
    στο παρελθον ειχα ασχοληθει με kick boxing για ενα χρονο και μπορω να πω οτι γουσταρα αφανταστα,ηταν τρελη εκτονωση..αλλα λογω εγχεισησης στο αυτι απειχα τον τελευταιο καιρο...
    δεν προκειται να εχεις προβλημα, θα εισαι στη Ultra Heavyweight κατηγορια (απο 105 κιλα και πανω)
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 11-07-10 15:06 #42
    Προεπιλογή
    Ασχολούμαι με KF εδώ και περίπου 15 χρόνια.

    Έχω περάσει από αθλητισμό (μπάσκετ, κολύμβηση, χαντμπολ), gym για αρκετά χρόνια αλλά τελικά οι Πολεμικές Τέχνες με κέρδισαν...

    Μια συμβουλή μόνο για όσους ενδιαφέρονται να ασχοληθούν: όλα τα συστήματα είναι ωραία και χρήσιμα και κανένα δεν υπερτερεί έναντι του άλλου. Σημασία έχει ο Δάσκαλος και όχι το σύστημα που διδάσκει.
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 11-07-10 15:29 #43
    Το avatar του χρήστη kwstas25

    Εγγραφή
    20-05-2010
    Περ.
    Metsovo
    Μηνύματα
    477
    Προεπιλογή
    Judo ιαπωνέζικη τέχνη με ύλη την άοπλη μάχη (πλέον χωρις χτυπήματα καθόλου) λαβές, ανατροπές κλπ

    Παγκράτειο ελληνική τέχνη των αρχαίων χρόνων που έχει αναβιώσει το τελευταίο διάστημα και κερδίζει συνεχώς έδαφος. Περιέχει πολύ μεγάλη ύλη σε χτυπήματα λαβές κλπ

    Παγκράτειο παω απο μικρος 10-11 και τωρα ειμε 16-17 δλδ παω 6-7 χρονια και σινεχιζω ακομα ...


    judo μας μαθενει σταδιακα ο κιριος μας ο πως και kick box. τα 2 τελευτεα χρονια
    Love
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 11-07-10 16:12 #44
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη sTeLaKoS

    Εγγραφή
    21-09-2009
    Περ.
    Καβάλα
    Μηνύματα
    7.966
    Προεπιλογή
    Παιδιά, από εσάς που ασχολείστε με τις πολεμικές τέχνες ξέρει κάποιος ένα Δάσκαλο, ονόματι Νικόπουλο;
    Κάνει μία δική του τέχνη, τη τέχνη των Αρπακτικών. Απ' ότι κατάλαβα θυμίζει αυτή των μοναχών Σαολίν.
    Ακούω πολλά γι' αυτόν τελευταία, έχει μπει και στο Guinness για ένα κατόρθωμα του πριν κάποια χρόνια. Στηρίχτηκε στο καπό ενός αυτοκινήτου μόνο με τους αντίχειρες ενώ το αυτοκίνητο ανέπτυξε ταχύτητα 60χμλ/ωρα.
    Επίσης επί Χούντας είχε διαφημίσει τη τότε νέα Lamborghini με τον ίδιο τρόπο στη παγκόσμια καμπάνια της.
    ὓβρις→ἂτη→νέμεσις→τίσις
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 11-07-10 16:48 #45
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sTeLaKoS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παιδιά, από εσάς που ασχολείστε με τις πολεμικές τέχνες ξέρει κάποιος ένα Δάσκαλο, ονόματι Νικόπουλο;
    Κάνει μία δική του τέχνη, τη τέχνη των Αρπακτικών. Απ' ότι κατάλαβα θυμίζει αυτή των μοναχών Σαολίν.
    Ακούω πολλά γι' αυτόν τελευταία, έχει μπει και στο Guinness για ένα κατόρθωμα του πριν κάποια χρόνια. Στηρίχτηκε στο καπό ενός αυτοκινήτου μόνο με τους αντίχειρες ενώ το αυτοκίνητο ανέπτυξε ταχύτητα 60χμλ/ωρα.
    Επίσης επί Χούντας είχε διαφημίσει τη τότε νέα Lamborghini με τον ίδιο τρόπο στη παγκόσμια καμπάνια της.
    Τον συγκεκριμένο κύριο δεν τον ξέρω.

    Από όσα έχω δει και έχω ακούσει πάντως και βάσει εμπειρίας, αν ακούς για κάποιον που δημιούργησε δικό του σύστημα κράτα και μια πισινή. Κατά 99% θα πρόκειται για άτομο που έχει κάνει λίγο απ'όλα χωρίς να κατέχει πραγματικά κάτι.

    Για να μάθεις πραγματικά μια ΠΤ, θες αρκετά χρόνια. Υπάρχουν άτομα που έχουν κάνει 6 μήνες εδώ, άλλους 5 εκεί και 8... παραεκεί και έχουν δημιουργήσει δικό τους σύστημα (ο Θεός να το κάνει )...
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 3 από 10 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία