Σελίδα 8 από 8 ΠρώτηΠρώτη ... 678
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 106 έως 114 από 114
  1. 03-02-15 12:07 #106

    Εγγραφή
    26-11-2013
    Περ.
    Αθήνα
    Μηνύματα
    67
    Προεπιλογή
    Παιδιά δεν ξέρω αν δουλεύει καλά το προϊόν και δεν θα τους κάνω την χάρη να το δοκιμάσω ποτέ.
    Πως είναι δυνατόν να εμπιστευτώ μία εταιρία όπου είναι υπεύθυνη για τον θάνατο ανθρώπων στην Αμερική (και πιθανόν και αλλού).
    Το Craze το απέσυραν άρον-άρον και τώρα, και καλά, βγάζουν κάτι εξίσου δυνατό αλλά πιο ασφαλές!

    Όταν έτυχε να το ζητήσει κάποιος σε γνωστό μαγαζί και έτυχε να είμαι εκεί, ο πωλητής πρασίνισε λες και του ζήτησαν φάρμακα. Με τρεμάμενη φωνή είπε: «Εμείς δεν φέρνουμε τέτοιες εταιρίες κ.τ.λ.»
    Ψάξτε λίγο παραπάνω στο Internet τι εστί «Driven Sports» και θα χάσετε πάσα ιδέα όχι μόνο γι’ αυτούς αλλά και για όσους τα πουλάνε και που παίζουν εν γνώσει τους με την υγεία σας.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 04-02-15 00:39 #107
    Dah Pimp
    Το avatar του χρήστη COBRA_STYLE

    Εγγραφή
    15-11-2008
    Περ.
    Αlpha Male region
    Μηνύματα
    14.692
    Προεπιλογή
    O,τι δουλευει πεφτουν κ το δαιμονοποιουν...δε θα παει ποτε μπροστα αυτος ο κοσμος..
    If you can make her laugh,you can make her scream
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 04-02-15 03:27 #108
    Προεπιλογή
    νομιζω οτι η ds ειναι μια εταιρεια που μετα το σκηνικο με το craze δυσκολα την εμπιστευεται κανεις...
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 04-02-15 03:48 #109
    Το avatar του χρήστη ArgoSixna

    Εγγραφή
    06-12-2010
    Περ.
    Κορυδαλλός
    Μηνύματα
    3.312
    Προεπιλογή
    Πλακα κανετε? Μετα το σκηνικο με το craze , εχει χεστει στο χρημα η DS..
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 04-02-15 14:02 #110
    Προεπιλογή
    Οπως εχω ξαναπει εμενα προσωπικα δεν θα με πειραζε αν ενα συμπληρωμα ειχε κατι παρανομο μεσα που θα εκανε δουλεια. Στη τελικη δε παιρνουμε ΑΑΣ...
    Not many people understand what a pump is. It must be experienced to be understood. It is the greatest feeling that I get.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 04-02-15 14:25 #111

    Εγγραφή
    26-11-2013
    Περ.
    Αθήνα
    Μηνύματα
    67
    Προεπιλογή
    Προφανώς και θα δουλεύει το προϊόν αυτό. Εξαρτάται όμως μέχρι που το ρισκάρει ο καθένας μας στο τι βάζει μέσα του.
    Τουλάχιστον ας υπάρχει ενημέρωση και μετά ας αποφασίσει ο καθένας για τον εαυτό του.
    Το λέω γιατί π.χ. κάποιος στο γυμναστήριο μου είπε χθες ότι παίρνει An_ _ _r για να γραμμώσει, χωρίς να γνωρίζει ότι είναι απαγορευμένη ουσία.
    Αυτός που του το πούλησε του είπε ότι είναι κάτι σαν ένα αθώο Fat Burner.

    Πάρτε τώρα ένα link από την έγκριτη εφημερίδα USA TODAY σχετικά με τους τύπους της Driven Sports, για ενημέρωσή σας.
    Αξίζει να διαβάσετε το άρθρο μέχρι και την τελευταία λέξη.
    Link: USATODAY
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 04-02-15 15:02 #112
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο storm68 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Προφανώς και θα δουλεύει το προϊόν αυτό. Εξαρτάται όμως μέχρι που το ρισκάρει ο καθένας μας στο τι βάζει μέσα του.
    Τουλάχιστον ας υπάρχει ενημέρωση και μετά ας αποφασίσει ο καθένας για τον εαυτό του.
    Το λέω γιατί π.χ. κάποιος στο γυμναστήριο μου είπε χθες ότι παίρνει An_ _ _r για να γραμμώσει, χωρίς να γνωρίζει ότι είναι απαγορευμένη ουσία.
    Αυτός που του το πούλησε του είπε ότι είναι κάτι σαν ένα αθώο Fat Burner.

    Πάρτε τώρα ένα link από την έγκριτη εφημερίδα USA TODAY σχετικά με τους τύπους της Driven Sports, για ενημέρωσή σας.
    Αξίζει να διαβάσετε το άρθρο μέχρι και την τελευταία λέξη.
    Link: USATODAY
    http://forum.bodybuilding.gr/showthr...Sports)/page25 μην φύγουμε πολύ εκτός θέματος, υπάρχουν όλα αυτά τα στοιχεία κ όλες οι πληροφορίες στο θέμα με το craze. Συμβουλή μου για ακόμη μία φορά: Μακρυά από driven sports.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 15-08-15 18:47 #113
    Post
    καλησπέρα και χρονια πολλά ρε όλους, ειχα ξεκηνίσει το Φρενζι τον απριλη αλλα το στάματησα μαιο που μπήκα γράμμωση, το εβαλα σε ενα ντουλάπι και το παράτησα εκεί....
    σημερα το άνοιξα και απο πάνω έχει κατι σαν μάυρο χρώμα, δεν έχει πετρώσει τελείως, πήρα ενα κουτάλι και το σκάλησα και ειναι οπως ηταν πριν, με προβληματίζει μόνο πάνω που έχει μαυρίσει...
    λέτε νατο καταναλώσω ή να το πεταξω?
    που έχει μείνει μισο κουτί
    eat clean, TRAIN HARD, get ripped
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 03-12-15 17:16 #114
    Προεπιλογή
    Καλο,φυσικα καμια σχεση με το Craze λιγοτερο φοκους και τσιτα αλλα καλο πανω στην προπονηση
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 8 από 8 ΠρώτηΠρώτη ... 678