Θέμα: Diet Whey (NLS)

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 29 από 29
  1. 26-06-15 22:43 #16
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Feth Εμφάνιση μηνυμάτων
    Enaν με δυο δοσομετρητες την ημέρα εννοει 1-2 scoop την ημέρα, 1 σκουπ συμφωνα με την φωτογραφια στο αρχικο πόστ είναι 35 γραμμάρια. Όταν παιρνεις διπλάσιες δοσολογίες λογικο είναι να σου τελειωσει και γρήγορα.
    Αν έχει αλλάξει η συσκευασια που δεν νομιζω να πηδηξε από τα 35 γραμμάρια το σκουπ στα 75 τότε βάλε όσα γραφει η καινουργια συσκευασια αλλά είμαι σχεδόν σιγουρος οτι 35 γραμμάρια είναι το σκουπ.
    Νομιζω το λαθος ειναι στην μοναδα μετρησης. Πιθανοτατα 75ml να ζυγιζουν 35 γραμμαρια οποτε εγω μπερδευτηκα βλεποντας το 75ml πανω στο σκουπ και θεωρωντας οτι η συσκευασια μιλουσε για ml ενω αναφερει gr. Παντως δυο σκουπ μαζι δεν πηρα ποτε.....το περισσοτερο που εχω που εχω παρει ειναι ενα τριτο σκουπ αργα τη νυχτα αντι για γευμα...ενω εχουν περασει ωρες αρκετες αφου εχω παρει τα αλλα δυο. ΤΟ πρωτο το πρωι και το αλλο post w/o....
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 26-06-15 22:46 #17
    Προεπιλογή
    Παρ' όλα αυτά το γεγονός ότι τελειώνει αρκετά γρήγορα παραμένει
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 26-06-15 22:50 #18
    Το avatar του χρήστη Feth

    Εγγραφή
    04-05-2013
    Περ.
    Under A pale grey sky
    Μηνύματα
    2.164
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο stevevais Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παρ' όλα αυτά το γεγονός ότι τελειώνει αρκετά γρήγορα παραμένει
    Ζυγισετην για να είσαι σίγουρος, από οτι βλέπω και στο νετ τα δειγματα που πουλάνε είναι 35 γραμμάρια οπότε το σκουπ είναι 35 γραμμάρια, δεν τελειώνει, την τελειώνεις εκτός και αν τσιμπάει κανας άλλος από την πρωτεινη σου (αδερφοσ ξερω γω).
    I was LOST somewhere in SMALLVILLE for 24 days till my F.R.I.E.N.D.S. came from THE O.C,found me and became HEROES...
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 26-06-15 22:58 #19
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Feth Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ζυγισετην για να είσαι σίγουρος, από οτι βλέπω και στο νετ τα δειγματα που πουλάνε είναι 35 γραμμάρια οπότε το σκουπ είναι 35 γραμμάρια, δεν τελειώνει, την τελειώνεις εκτός και αν τσιμπάει κανας άλλος από την πρωτεινη σου (αδερφοσ ξερω γω).
    Mπα οχι μονο εγω την χρησιμοποιω. Θα το ζυγισω ναι αλλα πιθανοτατα τοσο ειναι, 35 γρ.... Κοιτα κατα το 80% των ημερων παιρνω μαξ τη συνιστωμενη ποσοτητα και το 20% θα παρω κι ενα τριτο αργα τη νυχτα που σημαινει πως δεν κανω και υπερκαταναλωση για να φευγει... θα ζυγιζω απο δω και περα για να μαι σιγουρος γιατι αλλο ενα σκουπ μεχρι πανω με πατικωμενη σκονη κι αλλο με αφρατη αν με πιανεις....
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 26-06-15 23:01 #20
    Προεπιλογή
    Ζυγισα ενα σκουπ μεχρι πανω και μου βγαλε με το ζορι 30 γρ...
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 07-08-15 19:50 #21
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    Την πρότεινα τώρα σε μία φίλη σαν σνακ μεταξύ βασικών γευμάτων. Την δοκίμασα κ εγώ σε γεύση λεμόνι ανακατεμένη σε γιαούρτι και ήταν πολύ ωραία! Βγάζει μία ήπια, ξινή αλλά ωραία γεύση λεμονιού. Από πεπτικά θέματα, όλα καλά κανένα θέμα, σε κρατάει όμως το ρόφημα, καθώς είναι πηχτό κ νιώθεις σαν να έχεις φάει για λίγη ώρα. Αναλόγως τη χρήση που την θες είναι μια καλή λύση.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 09-12-15 00:51 #22
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.562
    Προεπιλογή
    Μου ζητήθηκε μια γνωμη απο μια φίλη για αυτο το προιον, καθως έχει και προσφορά μια κρεατίνη (γυναικεία φόρμουλα- αλήθεια αν την πάρει άντρας τι θα πάθει).
    Μεταξύ lemon & cookies, υπάρχει καμία εικόνα;
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 10-12-15 19:29 #23

    Εγγραφή
    07-10-2015
    Περ.
    θεσσαλονικη
    Μηνύματα
    14
    Προεπιλογή
    Δεν ξέρω για το lemon ,αλλά η cookies είναι φανταστική. Την είχα πάρει το καλοκαίρι για την μητέρα μου και την δοκίμασα και εγώ..5-6 φορές!
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 10-12-15 21:46 #24
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TOLISKON Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν ξέρω για το lemon ,αλλά η cookies είναι φανταστική. Την είχα πάρει το καλοκαίρι για την μητέρα μου και την δοκίμασα και εγώ..5-6 φορές!
    Κι εγώ το ίδιο Τόλη! για την μητέρα μου την είχα πάρει σε γεύση λεμόνι όμως. Την είχα δοκιμάσει κι εγώ, ήταν συμπαθητική.
    Visit my website here ➡ https://iqfitness.gr/
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 18-09-16 19:57 #25
    Banned
    Εγγραφή
    03-06-2016
    Περ.
    Θεσσαλονικη
    Μηνύματα
    383
    Προεπιλογή
    μόλις την δοκίμασα γιατι είχα ενα δείγμα . διαλυτότητα παίρνει 10/10 διαλύθηκε απευθείας
    γεύση (cookies) 9/10
    αυτο που με εκανε εντύπωση ειναι η κρεμώδης υφή..τουμπανο!! πολυ καλο value for money η εταιρεία γενικότερα !
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 13-04-17 08:50 #26
    Προεπιλογή
    Αυτές τις μέρες ισχύει μία Πασχαλινή προσφορά στον ΑΘΛΗΤΗ. Δείτε το εδώ.
    www.athlitis.gr
    Το πρώτο κατάστημα στην Ελλάδα, από το 1966.
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 27-07-17 21:29 #27
    Προεπιλογή ΕΛΛΕΙΨΗ ΕΝΖΥΜΟΥ G6PD
    Καλησπέρα σας κύριοι θέλω να ρωτήσω εάν χρησιμοποιεί κάποιος αυτό το προϊών που να έχει έλλειψη ενζύμου?Σας ευχαριστώ προκαταβολικα
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 22-09-18 16:59 #28
    Προεπιλογή πως θα αξιολογουσατε την nls diet whey?? το εχω παρει εδω και κατι μερες απλα θελω να μου πει καποιος που τη τ
    πειτε μου τη γνωμη σας για την NLS DIET WHEY οσοι την εχετε δοκιμασει θελω να μου πειτε αν εκανε τη δουλεια της
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 22-09-18 17:22 #29
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    Ότι φέρει τον τίτλο diet δεν σημαίνει πως την πίνεις και αδυνατίζεις. Είναι ένα συμπληρωμα πρωτεΐνης που έχει επιπρόσθετα διατροφικά στοιχείο που βελτιώνουν τον μεταβολισμό. Ότι καταναλώνοτναι όλα μαζί, δίνει μια ευκολία στον καταναλωτή.
    Βασικό κριτήριο είναι να έχει καλή γεύση και να είναι εύπεμπτο λόγο της πολυκλοκότητας της συστασης του σκευάσματος.
    Nasser Ammari
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12