Σελίδα 39 από 55 ΠρώτηΠρώτη ... 29373839404149 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 571 έως 585 από 818
  1. 28-03-16 14:55 #571
    The Banned
    Το avatar του χρήστη lila_1

    Εγγραφή
    14-11-2009
    Περ.
    Εὐλόγησον
    Μηνύματα
    6.079
    Προεπιλογή
    Ρε φίλε σοβαρέψου, έχεις πάρει σβάρνα τα θέματα και πετάς ασυναρτησίες.... κράτα το το ρημάδι
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 28-03-16 15:03 #572
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη aris1994

    Εγγραφή
    17-09-2012
    Περ.
    ηλιούπολη
    Μηνύματα
    1.759
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο XPeterX Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τι στόχο έχεις; Βλέπω το ημερολόγιο σου και από ότι κατάλαβα κάνεις 4-5 χρόνια βάρη...Αν έχεις σκοπό την μάζα και την δύναμη έπρεπε να είχες βάλει τουλάχιστον 15-20 κιλά αυτά τα χρόνια... Αν βέβαια μιλάμε για bodybuilding και όχι κάτι άλλο...
    ούτε καν ρε συ!σοβαρά σοβαρά τα τελευταία δύο χρόνια...ναι οκ έκανα και παλιά κάτι ψευτοπράγματα και έτρωγα σκέψου μεταπροπονητικο τοστ ξέρογω...είχα σταματήσει και ένα διάστημα αλλά σοβαρά τα τελευταία δύο...τώρα να βάλω 15-20 μυικά κιλά σε 2 χρόνια μου φένεται τουλάχιστον αστείο!δε μπαίνουν έτσι τα μυικά κιλά!
    I do it because i can
    I can because i want to
    I want to because you said i couldn't
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 28-03-16 15:13 #573
    Banned
    Εγγραφή
    07-04-2014
    Μηνύματα
    77
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο lila_1 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ρε φίλε σοβαρέψου, έχεις πάρει σβάρνα τα θέματα και πετάς ασυναρτησίες.... κράτα το το ρημάδι
    Δεν σου απηύθυνα τον λόγο αγαπητή εσένα για αυτό κάνε μου την χάρη... Όταν πω κάτι που σε προσβάλει εσένα προσωπικά τότε μπορείς να γκρινιάξεις όπως συνηθίζεται από εσάς τις γυναίκες... Στο ενδιάμεσο όμως θα γράφω ό,τι θέλω. Δημοκρατία =Ελευθερία λόγου και σκέψης...
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 28-03-16 15:19 #574
    Banned
    Εγγραφή
    07-04-2014
    Μηνύματα
    77
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο aris1994 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ούτε καν ρε συ!σοβαρά σοβαρά τα τελευταία δύο χρόνια...ναι οκ έκανα και παλιά κάτι ψευτοπράγματα και έτρωγα σκέψου μεταπροπονητικο τοστ ξέρογω...είχα σταματήσει και ένα διάστημα αλλά σοβαρά τα τελευταία δύο...τώρα να βάλω 15-20 μυικά κιλά σε 2 χρόνια μου φένεται τουλάχιστον αστείο!δε μπαίνουν έτσι τα μυικά κιλά!
    Θα βάλεις και νερά όπως και υποδόριο ιστό μαζί με το κρέας...Αναμφίβολα...Είναι μέρος του παιχνιδιού.... Άλλωστε θα έχεις και τα newbie gains συν τοις άλλοις ...Αλλά θα ανέβεις και σε όλες τις βασικές κατά πολύ και θα μεταμορφωθείς... Μην φοβάσαι δεν θα χάσεις την πρωτιά στα NPC Nationals το καλοκαίρι...Έχεις δρόμο μέχρι τότε.. Το καλό είναι ότι λόγω ύψους αν κινηθείς σωστά θα γεμίσεις γρήγορα...
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 28-03-16 15:23 #575
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη aris1994

    Εγγραφή
    17-09-2012
    Περ.
    ηλιούπολη
    Μηνύματα
    1.759
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο XPeterX Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θα βάλεις και νερά όπως και υποδόριο ιστό μαζί με το κρέας...Αναμφίβολα...Είναι μέρος του παιχνιδιού.... Άλλωστε θα έχεις και τα newbie gains συν τοις άλλοις ...Αλλά θα ανέβεις και σε όλες τις βασικές κατά πολύ και θα μεταμορφωθείς... Μην φοβάσαι δεν θα χάσεις την πρωτιά στα NPC Nationals το καλοκαίρι...Έχεις δρόμο μέχρι τότε.. Το καλό είναι ότι λόγω ύψους αν κινηθείς σωστά θα γεμίσεις γρήγορα...
    και πάλι 15-20 κιλά μυικά σε δύο χρόνια δε βάζεις!ξεκίνησα από τα 57 κιλά και έχω φτάσει 74,500...δε φοβάμαι να φάω,ίσα ίσα υπερθερμιδικά τρώω...βασικές έχω ανέβει κατά πολύ,σκέψουν πριν 3 μήνες αίπεζα squat 45 κιλά και ούτε και τώρα χτυπάω και μια 100αρα...ναι ίσως να μην είναι πολλά αλλά τουλάχιστον συμαίνει ότι προοδεύω...
    I do it because i can
    I can because i want to
    I want to because you said i couldn't
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 28-03-16 16:08 #576
    Banned
    Εγγραφή
    07-04-2014
    Μηνύματα
    77
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο aris1994 Εμφάνιση μηνυμάτων
    και πάλι 15-20 κιλά μυικά σε δύο χρόνια δε βάζεις!ξεκίνησα από τα 57 κιλά και έχω φτάσει 74,500...
    Είπαμε θα βάλεις όγκο και νερά με λίπος...Και δεν είπαμε γουρουνιάσματα ή σαβούρα...Κι εγώ ξεκίνησα 65-70 σκελετός με ύψος 1.82+ και πήγα μέσα σε μερικά χρονάκια 110+ κιλά.. Κι όποιος δεν με πιστεύει έχω ανεβάσει φωτογραφίες εδώ από όλα τα στάδια που έχω περάσει... .Απλά πρέπει να μάθεις το σώμα σου και να τρως με μια συγκεκριμένη νοοτροπία και μοτίβο κάθε 2 ΤΟ ΠΟΛΥ ώρες και μην σου πω και στο ενδιάμεσο... Αν θες βέβαια να γίνεις γομάρι.. Αν απλά σε ενδιαφέρει η παραλία με κοιλιακούς της πείνας εγώ πάω πάσο...Το bodybuilding και η γυμναστική θέλουν μάσα όχι καλαμπούρια...Από εκεί και πέρα ο καθένας φτάνει όσο θέλει και όσο τον βαστάει η τσέπη του...
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 28-03-16 16:28 #577
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη aris1994

    Εγγραφή
    17-09-2012
    Περ.
    ηλιούπολη
    Μηνύματα
    1.759
    Προεπιλογή
    δε μίλησα για πείνα,ίσα ίσα σου είπα κινούμε υπερθερμιδικά...αυτό το κάθε δύο ώρες που λες δεν μου λέει κάτι...δηλαδή αν τρως κάθε 3 τι τρέχει;αυτό ο μύθος το ότι πρέπει απαραίτητα 6 γεύματα δεν ισχύει άλλο αν εγώ κάνω 7 γεύματα την ημέρα...ένας μπορεί να κάνει μια χαρά δουλειά και με 4 γεύματα...ακόμα το ότι έφτασες εσύ 110 κιλά δε σημαίνει τίποτα...δεν μπορείς να λες ότι όλοι με 2-3 χρόνια γυμναστική έπρεπε να είμαστε 110 μυικά κιλά...ακόμα αν με ενδιέφεραν οι κοιλιακοί πίστεψε με θα τους είχα...εμένα με ενδιαφέρει να καταναλώνω τις θερμίδες που θέλω και την πρωτεΐνη που θέλω μέσα στην ημέρα που συμαίνει κοντά στα 2 γραμμάρια αννά κιλό...
    I do it because i can
    I can because i want to
    I want to because you said i couldn't
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 28-03-16 16:29 #578
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Όπου_υπάρχει_θέληση_

    Εγγραφή
    07-11-2014
    Περ.
    Αθήνα
    Μηνύματα
    1.757
    Προεπιλογή
    Πέτρο....λες πραγματικά Ο,ΤΙ να'ναι...

    1. Δεν έχουν όλοι τον ίδιο στόχο με σένα. Δεν θέλουν ΟΛΟΙ να βάλουν τόσα κιλά ή μπορεί να μην έχουν την δυνατότητα είτε για οικονομικούς λόγους είτε για λόγους χρόνου απλά να γουστάρουν να κάνουν προπόνηση.
    2. Το ότι εσύ είσαι 30+ κιλά πάνω απ'το ύψος σου, δεν σε κάνει γομάρι αλλά ΧΟΝΤΡΟ.
    3. Δεν μου λέει κάτι να κάνεις 140kg squat άμα είσαι 110+

    Δεν είναι θέμα ελευθερίας λόγου + σκέψης γιατί:

    1. spam-άρεις και καταντάς εκνευριστικός
    2. Λες μονίμως το ίδιο περίπου πράγμα σε όλα τα post το οποίο ΚΑΝΕΙΣ δεν συμμερίζεται και δεν έχει και λογική

    Φιλικά στο λέω για να μην γίνεις μισητός σε όλους...Αν θέλεις βέβαια είσαι σε καλό δρόμο
    Όποιος δεν θέλει να 'ναι το αμόνι, πρέπει να γίνει το σφυρί
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 28-03-16 16:31 #579
    The Banned
    Το avatar του χρήστη lila_1

    Εγγραφή
    14-11-2009
    Περ.
    Εὐλόγησον
    Μηνύματα
    6.079
    Προεπιλογή
    τσάμπα γράφεις γιώργο, το βλέπεις το παιδί, δε μπορεί
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 28-03-16 16:45 #580
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη aris1994

    Εγγραφή
    17-09-2012
    Περ.
    ηλιούπολη
    Μηνύματα
    1.759
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Όπου_υπάρχει_θέληση_ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πέτρο....λες πραγματικά Ο,ΤΙ να'ναι...

    1. Δεν έχουν όλοι τον ίδιο στόχο με σένα. Δεν θέλουν ΟΛΟΙ να βάλουν τόσα κιλά ή μπορεί να μην έχουν την δυνατότητα είτε για οικονομικούς λόγους είτε για λόγους χρόνου απλά να γουστάρουν να κάνουν προπόνηση.
    2. Το ότι εσύ είσαι 30+ κιλά πάνω απ'το ύψος σου, δεν σε κάνει γομάρι αλλά ΧΟΝΤΡΟ.
    3. Δεν μου λέει κάτι να κάνεις 140kg squat άμα είσαι 110+

    Δεν είναι θέμα ελευθερίας λόγου + σκέψης γιατί:

    1. spam-άρεις και καταντάς εκνευριστικός
    2. Λες μονίμως το ίδιο περίπου πράγμα σε όλα τα post το οποίο ΚΑΝΕΙΣ δεν συμμερίζεται και δεν έχει και λογική

    Φιλικά στο λέω για να μην γίνεις μισητός σε όλους...Αν θέλεις βέβαια είσαι σε καλό δρόμο
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο lila_1 Εμφάνιση μηνυμάτων
    τσάμπα γράφεις γιώργο, το βλέπεις το παιδί, δε μπορεί

    παιδιά thanks που επεμβαίνεται αλλά αράξτε από το να σπαμαρει όλο το φόρουμ ας γράφει στο λογκ μου καλύτεραα!ως ένα σημείο κιόλας έτσι μην το χέσουμεε!
    I do it because i can
    I can because i want to
    I want to because you said i couldn't
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 28-03-16 17:27 #581
    Banned
    Εγγραφή
    07-04-2014
    Μηνύματα
    77
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο aris1994 Εμφάνιση μηνυμάτων
    δε μίλησα για πείνα,ίσα ίσα σου είπα κινούμε υπερθερμιδικά...αυτό το κάθε δύο ώρες που λες δεν μου λέει κάτι...δηλαδή αν τρως κάθε 3 τι τρέχει;αυτό ο μύθος το ότι πρέπει απαραίτητα 6 γεύματα δεν ισχύει άλλο αν εγώ κάνω 7 γεύματα την ημέρα...ένας μπορεί να κάνει μια χαρά δουλειά και με 4 γεύματα...ακόμα το ότι έφτασες εσύ 110 κιλά δε σημαίνει τίποτα...δεν μπορείς να λες ότι όλοι με 2-3 χρόνια γυμναστική έπρεπε να είμαστε 110 μυικά κιλά...ακόμα αν με ενδιέφεραν οι κοιλιακοί πίστεψε με θα τους είχα...εμένα με ενδιαφέρει να καταναλώνω τις θερμίδες που θέλω και την πρωτεΐνη που θέλω μέσα στην ημέρα που συμαίνει κοντά στα 2 γραμμάρια αννά κιλό...
    1.Από τους σοβαρούς bodybuilders κανείς δεν μετράει θερμίδες, macros,IIFYM και τα λοιπά... Κανείς δεν το κάνει και κανένας δεν πρόκειται παρόλο που ξέρουν. Αυτά είναι για τους μοντελικούς που θέλουν να είναι photoshoot ready όλο τον χρόνο...Κι όποιος θέλει το συγκεκριμένο το συζητάμε πιο πολύ..
    2.Για κοιλιακούς θα μιλάμε όταν το επίπεδο είναι αξιοπρεπές και έχει φτάσει κανείς σε μάζα και δύναμη ψηλά και όχι στα όρια του υποσυτισμού.Παμε παρακάτω τώρα.
    3.Αν φοβάσαι εσύ και ο καθένας ότι θα λιπώσεις ή θα θολώσεις ή δεν ξέρω κι εγώ τι τότε άστο αυτό το άθλημα και κάνε κάτι άλλο ή παίξε γκολφ.
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 28-03-16 17:39 #582
    Banned
    Εγγραφή
    07-04-2014
    Μηνύματα
    77
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Όπου_υπάρχει_θέληση_ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το ότι εσύ είσαι 30+ κιλά πάνω απ'το ύψος σου, δεν σε κάνει γομάρι αλλά ΧΟΝΤΡΟ.
    1.Όσους δεν συμφωνείτε με οσα λέω σας έχω γραμμένους κανονικά. Άντε @(*(/\+)

    2.Έχω περάσει από κάθε πιθανή αυξομείωση βάρους και κλίμακα όγκου και χτικιάσματος όλα αυτά τα χρόνια ξανά και ξανά και ξανα και ξανά.Το έργο το έχω δει άπειρες φορές.

    3.Όταν ο άλλος σου λέει ό,τι θελει όγκους και ιστορίες πρέπει να ακολουθήσει μια συγκεκριμένη διατροφολογική σειρά.

    4. Καλά σας τα λένε και οι παλιότεροι σφίχτες όπως ο Powerpappous που παρόλο τα χρόνια του αυτός και ο κάθε βετεράνος που σας ρίχνει μερικές δεκαετίες σας πιάνει και σας στιβει τσουτσέκια όλους.Καθίστε φρόνιμα λοιπόν και μάθετε από αυτούς που είναι στο κουρμπέτι χρόνια και έχουν μια άλφα προϋπηρεσία και έχουν φάει τα σίδερα με τη σέσουλα για να μην έχουμε άλλα μετά.
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 28-03-16 17:53 #583
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Όπου_υπάρχει_θέληση_

    Εγγραφή
    07-11-2014
    Περ.
    Αθήνα
    Μηνύματα
    1.757
    Προεπιλογή
    1.Όσους δεν συμφωνείτε με οσα λέω σας έχω γραμμένους κανονικά. Άντε @(*(/\+)
    Ευτυχώς που μας έχεις γραμμένους...Δεν θα άντεχα να ποστάρεις και σε δικό μου log...

    2.Έχω περάσει από κάθε πιθανή αυξομείωση βάρους και κλίμακα όγκου και χτικιάσματος όλα αυτά τα χρόνια ξανά και ξανά και ξανα και ξανά.Το έργο το έχω δει άπειρες φορές.
    Συγχαρητήρια γράψτα σ'ένα βιβλίο να μην τα λές ένα ένα όμως...Είμαι σίγουρος θα κάνει μεγάλη επιτυχία σου χω και τίτλο :

    "Πώς να γίνεις κουράδας με 10 απλά βήματα"

    3.Όταν ο άλλος σου λέει ό,τι θελει όγκους και ιστορίες πρέπει να ακολουθήσει μια συγκεκριμένη διατροφολογική σειρά.
    Στο μόνο που συμφωνούμε....αλλά καμία σχέση μ'αυτό που προτείνεις εσύ


    4. Καλά σας τα λένε και οι παλιότεροι σφίχτες όπως ο Powerpappous που παρόλο τα χρόνια του αυτός και ο κάθε βετεράνος που σας ρίχνει μερικές δεκαετίες σας πιάνει και σας στιβει τσουτσέκια όλους.Καθίστε φρόνιμα λοιπόν και μάθετε από αυτούς που είναι στο κουρμπέτι χρόνια και έχουν μια άλφα προϋπηρεσία και έχουν φάει τα σίδερα με τη σέσουλα για να μην έχουμε άλλα μετά.
    Έσυ πρέπει να χεις βγει από κολλέγιο σίγουρα...αλλά να κρατάς τους χαρακτηρισμούς για την παρέα σου και για τους φίλους σου.

    Όσο αφορά τα υπόλοιπα να σαι σίγουρος ότι ανθρώπους που έχουν γνώση τους ακούω. Μισό γιατί χέστηκα απ΄τον φόβο μου και πάω να αλλάξω πάνα...
    Όποιος δεν θέλει να 'ναι το αμόνι, πρέπει να γίνει το σφυρί
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 28-03-16 17:59 #584
    The Banned
    Το avatar του χρήστη lila_1

    Εγγραφή
    14-11-2009
    Περ.
    Εὐλόγησον
    Μηνύματα
    6.079
    Προεπιλογή
    XπίταΧ, πηγαινε στο διπλανο φορουμ, θα τα βρειτε τελεια εκει ολοι μαζί οι πυρόλιθοι
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 28-03-16 17:59 #585
    Γηράσκω αεί διδασκόμενος
    Το avatar του χρήστη Χαράλαμπος

    Εγγραφή
    12-04-2013
    Περ.
    Κόρινθος
    Μηνύματα
    1.445
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο XPeterX Εμφάνιση μηνυμάτων
    1.Όσους δεν συμφωνείτε με οσα λέω σας έχω γραμμένους κανονικά. Άντε @(*(/\+)

    2.Έχω περάσει από κάθε πιθανή αυξομείωση βάρους και κλίμακα όγκου και χτικιάσματος όλα αυτά τα χρόνια ξανά και ξανά και ξανα και ξανά.Το έργο το έχω δει άπειρες φορές.

    3.Όταν ο άλλος σου λέει ό,τι θελει όγκους και ιστορίες πρέπει να ακολουθήσει μια συγκεκριμένη διατροφολογική σειρά.

    4. Καλά σας τα λένε και οι παλιότεροι σφίχτες όπως ο Powerpappous που παρόλο τα χρόνια του αυτός και ο κάθε βετεράνος που σας ρίχνει μερικές δεκαετίες σας πιάνει και σας στιβει τσουτσέκια όλους.Καθίστε φρόνιμα λοιπόν και μάθετε από αυτούς που είναι στο κουρμπέτι χρόνια και έχουν μια άλφα προϋπηρεσία και έχουν φάει τα σίδερα με τη σέσουλα για να μην έχουμε άλλα μετά.
    Αν θυμάμαι καλά (που καλά θυμάμαι) είσαι εκείνος που είχει γράψει σε παλιότερο ποστ πως ήθελε να ξυπνάει από τις 3.00 τα ξημερώματα για να ξεκινήσει να τρώει. Τώρα μόνο από αυτό πόσο σοβαρά μπορεί να σε πάρει κανείς δεν νομίζω πως χρειάζεται να απαντηθεί.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Χαράλαμπος : 28-03-16 στις 18:02
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 39 από 55 ΠρώτηΠρώτη ... 29373839404149 ... ΤελευταίαΤελευταία