Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 7 από 7
  1. 06-04-14 12:56 #1
    Προεπιλογή Διαφορές Όγκου-Γράμμωσης???
    Καλησπέρα σε όλους...θα ήθελα να μου πείτε τι διαφορά ακριβώς έχει ο όγκος απο την γράμμωση....από'σο ξέρω η διατροφή παίζει καθοριστικό ρόλο...για παράδειγμα εγώ τώρα κάνω για όγκο...παίρνω την μέρα 130g προτείνες και 250g υδατάνθρακες και στο πρόγραμμα μου οι επαναλήψεις μου είναι από 8-10...όταν πάω τα κιλά που θέλω για να ρίξω το σωματικό βάρος μου 5% πρέπει να παίρνω για παράδειγμα 200γ προτείνες και 50γ υδατάνθρακες και επίσης το προγραμμά μου να είναι ολα x12 επαναλήψεις και λιγότερα κιλά?? πείτε μου σας παρακαλώ τις γνώμες σας...τα λέω καλα ή ειμαι λαθος???
    θελω να παρω αποψεις γιατι απαυτά που διαβασα στο φορουμ και γενικα στο ιντερνετ δεν με καλυπτουν..
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 06-04-14 13:11 #2
    Προεπιλογή
    καλησπερα φιλε,αμά δε σε καλυψαν οσα διαβασες στο φορουμ μαλον δε τα διαβασες σωστα η δε διαβασες αρκετα γιατι ειδικα για ογκο και για γραμμωση υπαρχουν παρα πολλα ποστ..για ογκο θα πρεπει να λαμβανεις παραπανω θερμιδες απο τις θερμιδες συντηρησης σου ενω για γραμμωση λιγοτερες θερμιδες απο τις θερμιδες συντηρησης σου

    δες αυτο:http://forum.bodybuilding.gr/showthr...B7%CF%83%CE%B7
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Young member : 06-04-14 στις 13:13
    Never give up something that you can't go a day without thinking about
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 06-04-14 13:17 #3
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Young member Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλησπερα φιλε,αμά δε σε καλυψαν οσα διαβασες στο φορουμ μαλον δε τα διαβασες σωστα η δε διαβασες αρκετα γιατι ειδικα για ογκο και για γραμμωση υπαρχουν παρα πολλα ποστ..για ογκο θα πρεπει να λαμβανεις παραπανω θερμιδες απο τις θερμιδες συντηρησης σου ενω για γραμμωση λιγοτερες θερμιδες απο τις θερμιδες συντηρησης σου

    δες αυτο:http://forum.bodybuilding.gr/showthr...B7%CF%83%CE%B7
    ευχαριστω παρα πολυ φιλε μου αυτο οχι δεν το ειχα δει αλλα και παλι δεν μου απανταει στην ερωτηση για το ποσους υδατανθρακες χρειαζομε στο ογκο και ποσους στην γραμμωση
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 06-04-14 13:22 #4
    Προεπιλογή
    δεν εχω μαθηματικο μυαλο να υπολογισω ολα αυτα που μου ειπες οποτε θελω ευθης απαντηση ειμαι 1.80 και 75 κιλα και 19 χρονων περιμενω απαντησεις..θελω να παω 90 κιλα τι πρεπει να κανω?
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 06-04-14 13:53 #5
    Προεπιλογή
    Να φας πάνω απο τις θερμίδες συντηρησής σου. Θα βάλεις θέλεις δε θέλεις.
    I was born insane. I do stuff that you consider impossible on daily basis. My brain does not work like yours. No ethic, law or person will stop me from becoming a freak. So fuck you.l
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 06-04-14 14:02 #6
    Προεπιλογή
    πρωτεινες προσπαθησε να παιρνεις 1.5-2γρ ανα σωματικο βαρος τωρα για αναλογια υδατανθρακων κλπ αμα ψαξεις τα ποστ που αφορουν τη διατροφη εξηγει τα παντα.για να παρεις 15κιλα φαε πολυ οσο το δυνατον ομως πιο καθαρο φαγητο γινετε.μη περιμενεις παντως καποιος να σου πει ακριβως τι πρεπει να κανεις δε λειτουργει ετσι το φορουμ βγαζεις εσυ μια διατροφη η ενα προγραμμα γυμναστικης τι θελεις καθε φορα να μαθεις το ανεβαζεις και βλεπεις τι παρατηρησεις εχουν να σου κανουν οι αλλοι κανεις δε θα σου βγαλει προγραμμα διατροφης απο την αρχη για εσενα αλλα ουτε και προγραμμα γυμναστικης
    Never give up something that you can't go a day without thinking about
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 06-04-14 16:41 #7
    Προεπιλογή
    σας ευχαριστω πολυ για τις απαντησεις σας καταλαβα τις διαφορες....ογκος παραπανω θερμιδες απο της συντηρησης...γραμμωση υποθερμιδικη διατροφη
    Απάντηση με παράθεση