Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 7 από 7
  1. 08-04-14 05:35 #1
    Προεπιλογή χρειαζομαι τις συμβουλες σας
    για σας ηθελα να συμβουλευτω τι πρεπει να κανω γιατι εχω καπωσ μπερδευτει λοιπον ειμαι 19 χρονων παω στο γυμναστηρειο 8 μηνες τωρα ειμαι περιπου 1,85 κ 87 κιλα...το προβλημα μου ειναι οτι θελω να δωσω ογκο στηθοσ,χερια και να χασω στα ποδια διοτι εκει περνω τα πιο πολλα κιλα και με αυτον τον τροπο δεν διχνει ωραιο το σωμα μου...σκεφτομαι να παρω μια καθαρη προτεινι και κρεατινι λετε να κανει δουλεια αν οχι πειτε την αποψης σασ...σηγνωμη αν σας κουρασα παιδι
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 08-04-14 10:09 #2
    Προεπιλογή
    [QUOTE=giannis xania;784060]για σας ηθελα να συμβουλευτω τι πρεπει να κανω γιατι εχω καπωσ μπερδευτει λοιπον ειμαι 19 χρονων παω στο γυμναστηρειο 8 μηνες τωρα ειμαι περιπου 1,85 κ 87 κιλα...το προβλημα μου ειναι οτι θελω να δωσω ογκο στηθοσ,χερια και να χασω στα ποδια διοτι εκει περνω τα πιο πολλα κιλα και με αυτον τον τροπο δεν διχνει ωραιο το σωμα μου...σκεφτομαι να παρω μια καθαρη προτεινι και κρεατινι λετε να κανει δουλεια αν οχι πειτε την αποψης σασ...σηγνωμη αν σας κουρασα παιδι[/QUO

    η πρωτεινη και η κρεατινη δεν θα σου κανουν τπτ απο μόνες τους, γραψε μας το προγραμμα σου που κανεις στο γυμναστηριο κα την διατροφη σου να σου πούμε
    eat clean, TRAIN HARD, get ripped
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 08-04-14 16:47 #3
    Προεπιλογή
    κανω ογκο σε ολο το πανω μερος...πυραμιδα παιζω στο πανω μεροσ 10-6 επαναληψεις και ανεβαζω κιλα...στα ποδια κανω γραμωση γιατι εχω πιο πολλα νερα...κανω προσεγμενη διατροφι και περνω μια καθαρη πρωτεινι τισ x core που ειναι 93τισ εκατο καθαρο και ενα λιποδιαλιτι shred matrix για να στεγνωσω αλλα φοβαμαι οτι ετσι 8α χασω αρκετι μυικι μαζα την οπια χρειαζομαι στηθοσ χερια...
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 08-04-14 17:30 #4
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    Καλώς ήρθες στο φόρουμ

    Οι γυμναστές στο γυμναστήριο τι συμβουλές σου έδωσαν? Τους ρώτησες?
    Nasser Ammari
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 08-04-14 19:07 #5
    Προεπιλογή
    καλως σας βρεικα...ναι μ ειπαν οτι πρεπει να κανω πολλη αεροβια και γραμοση στα ποδια και ογκο στο πανω μερος αλλα δν ρωτησα για συμπληρωματα απλα εγω σκετομαι μια καθαρη πρωτεινι με λιγα ζαχαρα και μια κρεατινη αλλα φοβαμαι μην μ βαλω πολλα νερα στα ποδια
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 09-04-14 04:45 #6
    Το avatar του χρήστη Madd_Chadd

    Εγγραφή
    26-09-2010
    Περ.
    serres
    Μηνύματα
    3.844
    Προεπιλογή
    If you eat like a girl you look like a girl!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 10-04-14 13:19 #7

    Εγγραφή
    16-08-2013
    Περ.
    Αθήνα
    Μηνύματα
    251
    Προεπιλογή
    Απάντηση με παράθεση