Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 7 από 7
  1. 10-04-14 13:51 #1
    Banned
    Εγγραφή
    07-04-2014
    Μηνύματα
    77
    Προεπιλογή Διάφορες απορίες
    Βασικά έχω κάποιες ερωτήσεις αλλά δεν ξέρω σε ποιο section να τις ποστάρω γι' αυτό τις βάζω εδώ:

    1)Τα πρωινά όταν ξυπνάω και αμέσως μετά την προπόνηση δεν έχω ΚΑΘΟΛΟΥ όρεξη να φάω.Το πρωινό και το μεταπροπονητικό μου τα κατεβάζω κάτω με την βοηθεια ποσότητας νερού με τα χίλια ζόρια.Πράττω σωστά;
    2)Ένας τύπος που κατέβαινε σε αγώνες μου είπε ότι όταν είναι σπίτι βάζει ορό ενδοφλέβιο για να καθαρίσει το αίμα και το σώμα του από τα φάρμακα.Ισχύει κάτι τέτοιο;
    3)Έχω ακούσει για ένα ψιλοκαινούργιο συμπλήρωμα-βασικά δεν ξέρω αν είναι ακριβώς συμπλήρωμα -το οποίο σου δίνει οξυγόνο εισπνέοντας το κατά την διάρκεια της προπόνησης.Τι είναι αυτό;Δεν θυμάμαι ποια εταιρεία το βγάζει.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 15-04-14 21:10 #2
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο XPeterX Εμφάνιση μηνυμάτων
    Βασικά έχω κάποιες ερωτήσεις αλλά δεν ξέρω σε ποιο section να τις ποστάρω γι' αυτό τις βάζω εδώ:

    1)Τα πρωινά όταν ξυπνάω και αμέσως μετά την προπόνηση δεν έχω ΚΑΘΟΛΟΥ όρεξη να φάω.Το πρωινό και το μεταπροπονητικό μου τα κατεβάζω κάτω με την βοηθεια ποσότητας νερού με τα χίλια ζόρια.Πράττω σωστά;
    2)Ένας τύπος που κατέβαινε σε αγώνες μου είπε ότι όταν είναι σπίτι βάζει ορό ενδοφλέβιο για να καθαρίσει το αίμα και το σώμα του από τα φάρμακα.Ισχύει κάτι τέτοιο;
    3)Έχω ακούσει για ένα ψιλοκαινούργιο συμπλήρωμα-βασικά δεν ξέρω αν είναι ακριβώς συμπλήρωμα -το οποίο σου δίνει οξυγόνο εισπνέοντας το κατά την διάρκεια της προπόνησης.Τι είναι αυτό;Δεν θυμάμαι ποια εταιρεία το βγάζει.
    1) Εξαρταται απο πολλους παραγοντες το ναι η το οχι εδω, οποτε θα το αφησω κενο. Γενικα, χωρις να ξερω ολη την υπολοιπη διατροφη σου, το βαρος κλπ λεω οχι, δεν κανεις σωστα.
    2)ΟΧΙ
    3) Ο ορος που ψαχνεις ειναι bronchodillators (δεν εχω ιδεα πως λεγεται στα ελληνικα) και χρησιμοποιουνται σε διαφορες παθησεις του αναπνευστικου οπως ασθμα, ΧΑΠ κλπ. Δεν ειναι συμπληρωμα, ειναι φαρμακο, και πρεπει να περνεται μονο υπο την εποπτεια γιατρου. Εαν εχεις προβλημα με το αναπνευστικο, μπορεις να πας να σε εξετασει ενας πνευμονολογος.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 15-04-14 21:23 #3
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    βρογχοδιαστολεις ειναι,αλλα ποιο ειναι αυτο το συμπληρωμα?
    κ η εφεδρινη το ιδιο εφε δινει..

    αν κρινω βεβαια απο την απορεια νο.2 δεν το βλεπω να βγαζουμε κ πολυ ακρη..η κατι σου ειπαν λαθος η κατι καταλαβες λαθος..
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 15-04-14 21:33 #4
    Officer
    Το avatar του χρήστη Metalhead|T|

    Εγγραφή
    26-04-2012
    Περ.
    ΤhE SeWErs
    Μηνύματα
    3.642
    Προεπιλογή
    μήπως ο φιλος μας εννοει το Eleuthero?


    φίλε,για να φάς το πρωινό,θα σηκώνεσαι μια ωρίτσα νωρίτερα..ειχα και εγω αυτο το πρόβλημα..αλλα πλεον με τη διατροφη που εχω,κοιμαμαι το βράδυ και ανυπομονώ να ξυπνησω να φαω
    Τάσος
    * Online Coaching /Personal Training Services - Ατομικά προγράμματα προπόνησης /Διατροφικά πλάνα Instagram : HardCoretrainingSupport
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 15-04-14 22:49 #5
    Banned
    Εγγραφή
    20-03-2013
    Μηνύματα
    731
    Προεπιλογή
    [QUOTE=XPeterX;784429]Βασικά έχω κάποιες ερωτήσεις αλλά δεν ξέρω σε ποιο section να τις ποστάρω γι' αυτό τις βάζω εδώ:


    2)Ένας τύπος που κατέβαινε σε αγώνες μου είπε ότι όταν είναι σπίτι βάζει ορό ενδοφλέβιο για να καθαρίσει το αίμα και το σώμα του από τα φάρμακα.Ισχύει κάτι τέτοιο;


    Μηπως ητανε ο blade......
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 15-04-14 22:59 #6
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.801
    Προεπιλογή
    Aν μάθουμε το τι κάνει ο καθένας θα σαλτάρουμε , άλλος μπορει να παίρνει και αμινοξέα σε υπόθετα , το τι τρέλα και καφρίλα κουβαλάει ο καθένας στο μυαλό του δεν πρέπει να μας ενδιαφέρει , απολύτως και για κανένα λόγο

    ότι τα κάνουν τα κάνουν και τι έγινε? παίρνει ο ένας ένα τσουβάλι φάρμακα και μετα τον ενδιαφέρει η υγεία και παίρνει άλλα φάρμακα και μάλιστα με τρόπο που μόνο σε νοσοκομείο και γιατρός πρέπει να τα δίνει και μείς καθόμαστε να εξηγήσουμε τον λόγο για την καφρίλα που έχει ο καθένας

    άλλοι βάζουν λάδια και ξύδια μεσα στους μυς , τώρα αυτός το είπε για πιο λόγο δεν μπορώ να καταλάβω , για να δώσει τα φ'ώτα του να το κάνουν και άλλοι? να το παίξει επιστήμονας ? δεν μπορω να καταλάβω
    αλλα το έχει κατεβάσει ο καθένας κανείς δεν ξέρει , άλλος μπορεί να έχει πιο πολύ τοξικότητα και απο την φουκοσίμα
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 16-04-14 11:32 #7
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο XPeterX Εμφάνιση μηνυμάτων
    Βασικά έχω κάποιες ερωτήσεις αλλά δεν ξέρω σε ποιο section να τις ποστάρω γι' αυτό τις βάζω εδώ:

    1)Τα πρωινά όταν ξυπνάω και αμέσως μετά την προπόνηση δεν έχω ΚΑΘΟΛΟΥ όρεξη να φάω.Το πρωινό και το μεταπροπονητικό μου τα κατεβάζω κάτω με την βοηθεια ποσότητας νερού με τα χίλια ζόρια.Πράττω σωστά;
    2)Ένας τύπος που κατέβαινε σε αγώνες μου είπε ότι όταν είναι σπίτι βάζει ορό ενδοφλέβιο για να καθαρίσει το αίμα και το σώμα του από τα φάρμακα.Ισχύει κάτι τέτοιο;
    3)Έχω ακούσει για ένα ψιλοκαινούργιο συμπλήρωμα-βασικά δεν ξέρω αν είναι ακριβώς συμπλήρωμα -το οποίο σου δίνει οξυγόνο εισπνέοντας το κατά την διάρκεια της προπόνησης.Τι είναι αυτό;Δεν θυμάμαι ποια εταιρεία το βγάζει.
    1) Όχι, δεν πράττεις σωστά. Γνωρίζω την αξία του μεταπροπονητικού γεύματος, ωστόσο εάν δεν έχεις καθόλου όρεξη να φας όπως λες, τότε για κάποιο λόγο το σώμα σου εκείνη την ώρα θέλει να απασχοληθεί με κάτι άλλο. Άκου το σώμα σου και δεν θα βγεις χαμένος. Απόλυτες αρχές ΔΕΝ υπάρχουν.

    2) .....................

    3) Μήπως είναι Ontrivin?
    «Όλοι αυτοί που αναφέρεις είναι μακρινοί,
    αφού έχουν χαθεί μαζί με τις διδασκαλίες τους.
    Κάθε άνθρωπος ανυψώνεται όταν έρθει ο καιρός του.
    Ως τότε, περιπλανιέται κουραστικά...»
    Απάντηση με παράθεση