Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 7 από 7
  1. 22-04-14 00:00 #1
    Προεπιλογή Υγιεινα μικρογευματα για δουλεια?
    Συνηθως ειμαι στην δουλεια και δεν εχει τιποτα να φαω και ειμαι για πολλες ωρες χωρις φαγητο.

    Θα ηθελα αν μπορουσατε να με βοηθησετε.

    Σκεφτομαι να παω να αγορασω TOST με τυρι και ζαμπον. αλλα δεν ξερω τι θα μπορουσα να προσθεσω.

    Για παραδειγμα οταν ξυπνισω θα κανω ενα γαλα να πιω μετα παω στην δουλεια μετα απο 3 ωρες ξερω κατα τις 12 θα μπορουσα να φαω ενα Τοστ αλλα τις 3 ωρα το μεσημερι τι θα μπορουσα να αγορασω να φαω εκει περα?


    Δεν μπορω να παρω φαγητο κανονικο οπως (κρεας, η σουπα) η τιποτα μαγειρευτω αλλα κανενα μικρογευμα ισα ισα να κραταω την κοιλια μου με λιγο φαγητο παρα να ειναι αδεια.

    Αυτο που ζηταω δεν ειναι θεμα διαιτας ογκου η γραμμωσης ειναι γενικα , ψαχνω κατι υγεινο μικρογευμα.

    Ευχαριστω για την βοηθεια σας.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 22-04-14 00:41 #2
    Προεπιλογή
    Εγω φιλε περνω μια μπανανα και εχω αγορασει τορτιγιες(σαν αραβικη πιτα) γαλοπουλα τυρι και εισαι κομπλε .
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 22-04-14 01:23 #3
    Το avatar του χρήστη tasos2

    Εγγραφή
    17-02-2010
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    3.315
    Προεπιλογή
    σαντουιτς με μπιφτεκι κοτοπουλο, το ετοιμαζεις απο σπιτι σου

    * Αν θες να αγορασεις οπωσδηποτε πες τι επιλογες εχεις εκει ωστε να σου προτεινουμε

    My Records:
    Bench Press: 130kg
    Squat:6x100kg(game over)
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 22-04-14 12:54 #4
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Mikekan

    Εγγραφή
    18-10-2012
    Περ.
    Μαρουσι
    Μηνύματα
    4.075
    Προεπιλογή
    Φίλε βλέπω ότι ανοίγεις διάφορα θέματα για πράγματα που έχουν χιλιοσυζητηθεί.

    Όταν κάποιος ενδιαφέρεται πραγματικά να αλλάξει, το έχει πάρει απόφαση και είναι σοβαρός για αυτό κάνει την έρευνα του, αφιερώνει χρόνο σε αυτό και μετά όταν έχει απορίες ρωτάει.

    Φιλικά στο λέω.
    Μιχάλης
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 22-04-14 12:59 #5
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη TheWorst

    Εγγραφή
    12-12-2010
    Μηνύματα
    5.059
    Προεπιλογή
    Τοστ με τυρι και ζαμπον ειναι το τελευταιο πραγμα που θα παρεις , αν θες υγιεινο γευμα.
    Βασικα το υγεινο μπορει να το συζηταμε μεχρι αυριο και παλι δε θα καταλαβουμε τι ειναι.
    Απτο σουπερμαρκετ υγεινα πραγματα ελαχιστα,ειδικα αλλαντικα που επιλεγεις με μπολικο αλατι και με αλευρι
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 22-04-14 17:37 #6
    Προεπιλογή Υγειηνα μικρογευματα για δουλεια?
    Πιτακια βρωμης, ετοιμαζω καθε κυριακη για όλη τη βδομαδα. Τα κανεις σαν μεγεθος οσο θες. Και αραβικες με μοςχαρισιο μποφτεκι και λαχανικα. Και αυτα τα ετοιμαζω απο κυριακη κ ταχω όλη τη βδομαδα.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 22-04-14 19:30 #7
    Προεπιλογή
    euxaristo polu paidia gia tis apantiseis na ste kala.
    Απάντηση με παράθεση