Σελίδα 3 από 5 ΠρώτηΠρώτη 12345 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 45 από 64
  1. 09-05-14 18:03 #31
    Post
    συμφωνώ ας μείνει ετσι μια χαρα ειναι!!!
    eat clean, TRAIN HARD, get ripped
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 10-05-14 11:09 #32
    Προεπιλογή χρονια πολλα bb.gr
    Ευχομαι κι εγω χρονια πολλα στο bb.gr!!και παντα προκοπη και σωστη προσεγγιση στο αθλημα μας απο το site,τα μελη του και ολο τον υπολοιπο κοσμο.Γιατι μπορουμε να εχουμε bb υψηλου επιπεδου στην ελλαδα!!να ειμαστε ολοι καλα!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 10-05-14 19:05 #33
    Προεπιλογή 10 ΧΡΟΝΙΑ Bodybuilding.gr!
    Να ευχηθω και γω χρόνια πολλα με τη σειρα μου. Μπορει να μην ειμαι πολύ ενεργό μέλος αλλα καθε μερα σχεδον διαβαζω το φορουν και το 80% απότι έχω μαθει πανω στη διατροφολογια,Ασκησεολογία και στα συμπληρωματα το χρωσταω στο φόρουμ


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 10-05-14 20:35 #34
    Προεπιλογή
    Nα τα χιλιασει το forum παιδια!!!Ελπιζω να αποκατασταθουν γρηγορα τα θεματα για να απολαυσουμε την νεα του οψη!
    Johnny
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 12-05-14 04:02 #35
    Bodybuilding.gr
    Το avatar του χρήστη Muscleboss

    Εγγραφή
    06-04-2005
    Περ.
    All over the World
    Μηνύματα
    10.906
    Προεπιλογή
    Ευχαριστούμε όλους για τις ευχές! Η νέα μορφή του φόρουμ θα είναι έτοιμη σύντομα, όπως και το νέο e-shop για να ολοκληρωθεί την αναβάθμιση της σελίδας. Θα ακολουθήσουν και άλλες εκπλήξεις.

    Ακόμα, υπάρχουν πολλές προτάσεις για τη διοργάνωση πάρτυ με hot babes (από αυτά που αρέσουν στον Ηλία Τριανταφύλλου) για τα 10 χρόνια του bodybuilding.gr, κάτι το οποίο εξετάζεται
    Παναγιώτης Βίτσας
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 12-05-14 07:29 #36
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.536
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Muscleboss Εμφάνιση μηνυμάτων

    Ακόμα, υπάρχουν πολλές προτάσεις για τη διοργάνωση πάρτυ με hot babes (από αυτά που αρέσουν στον Ηλία Τριανταφύλλου) για τα 10 χρόνια του bodybuilding.gr, κάτι το οποίο εξετάζεται
    Όνομα: 372516.jpg Εμφανίσεις: 467 Μέγεθος: 76,9 KB
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 12-05-14 17:12 #37
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.796
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Muscleboss Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ευχαριστούμε όλους για τις ευχές! Η νέα μορφή του φόρουμ θα είναι έτοιμη σύντομα, όπως και το νέο e-shop για να ολοκληρωθεί την αναβάθμιση της σελίδας. Θα ακολουθήσουν και άλλες εκπλήξεις.

    Ακόμα, υπάρχουν πολλές προτάσεις για τη διοργάνωση πάρτυ με hot babes (από αυτά που αρέσουν στον Ηλία Τριανταφύλλου) για τα 10 χρόνια του bodybuilding.gr, κάτι το οποίο εξετάζεται
    ε βέβαια γι αυτο λένε καλύτερα να σε βγεί το μάτι παρα το όνομα στον Ηλία αρέσουν αλλα λεει η παροιμία για χάρη του βασιλικού ποτίζετε και η γλάστρα , εγω με τον κώστα έχουμε ρόλο κυνηγών ταλέντων , τραβάμε μεγάλο ζόρι πονέσαν τα μάτια μας , αλλα θα μαζέψουμε μερικά κορίτσια για το πάρτυ των 10 χρόνων του φόρουμ , να σας δασκεδάσουμε
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 12-05-14 20:49 #38
    Το avatar του χρήστη Fataoulas

    Εγγραφή
    06-07-2012
    Περ.
    Zakynthos
    Μηνύματα
    2.213
    Προεπιλογή
    Παιδια, οσο και να εχουμε συνηθησει αυτη τη μορφη του φορουμ, δε γινεται να μεινει ετσι
    Ναι μεν η vB5 μπορει να εχει θεματακια, αλλα σιγουρα θα τα λυσουν και ολα θα κυλουν ομαλα.

    Δειτε το αλλιως, σε κανα δυο χρονακια οταν ολα τα αλλα φορουμς θα εχουν αναβαθμιστει στη 5, αυτο εδω θα φαινεται απαρχαιωμενο.
    Αν ηταν να λεμε οχι στο διαφορετικο και στην εξελιξη, θα επρεπε να τρεχουμε windows 3.1 και αντι για φορουμ να γραφαμε σε message boards




    MuscleΠανο, hot babes πασαλειμενα με λαδι να παλευουν πανω σε ring? Κρατα μου μια πρωτη θεση διπλα στον Ηλια πλιζ
    Είμαι απλά ένα αγόρι που στέκεται μπροστά σε ένα ταψί παστίτσιο,
    ζητώντας ένα πιρούνι...
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 12-05-14 21:00 #39
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TRIANTAFYLLOU Εμφάνιση μηνυμάτων
    ε βέβαια γι αυτο λένε καλύτερα να σε βγεί το μάτι παρα το όνομα στον Ηλία αρέσουν αλλα λεει η παροιμία για χάρη του βασιλικού ποτίζετε και η γλάστρα , εγω με τον κώστα έχουμε ρόλο κυνηγών ταλέντων , τραβάμε μεγάλο ζόρι πονέσαν τα μάτια μας , αλλα θα μαζέψουμε μερικά κορίτσια για το πάρτυ των 10 χρόνων του φόρουμ , να σας δασκεδάσουμε
    Ηλία, πριν διοργανωθεί το πάρτι θα πρέπει να συνεννοηθείς οπωσδήποτε με τον φίλο μου τον cobra (στο κομμάτι των hot-babes) έτσι ώστε να διασφαλιστεί η απόλυτη επιτυχία του
    Go heavy or go home!
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 13-05-14 19:10 #40
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.796
    Προεπιλογή
    τον κόμπρα πάντα τον έχουμε στούς επίτιμους προσκεκλημένους σε τέτοια ιβέντ , αλλα ρε Γιάννη η αλεπού 100 και το αλεπουδάκι 101 γίνετε? αλλα το σίγουρο είναι ότι θα βάλει κι αυτός το λιθαράκι του στην επιλογή των μοντέλων γιατι είναι εγγύηση το γούστο του
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 13-05-14 19:38 #41
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.536
    Προεπιλογή
    Θα βάλουμε την εμπειρία των γκρίζων κροτάφων μας και θα βάλει τον ενθουσιασμό της νιότης του ο Κομπρα και οι υπόλοιποι, για να έχουμε το επιθυμητό αποτέλεσμα
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 13-05-14 19:43 #42
    Προεπιλογή
    οποτε κανονισετε κωλομπαρο ειμαι μεσα
    Το θέμα είναι να πείσουμε τις γυναίκες ότι η γκρίνια προκαλεί κυτταρίτιδα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 13-05-14 20:20 #43
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.536
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο just chris Εμφάνιση μηνυμάτων
    οποτε κανονισετε κωλομπαρο ειμαι μεσα
    Εδω ρε συ μιλάμε για high καταστάσεις, θα εχουμε και hot braves για τα κορίτσια του φόρουμ
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 13-05-14 20:33 #44
    Προεπιλογή
    μεσα σου λεω
    Το θέμα είναι να πείσουμε τις γυναίκες ότι η γκρίνια προκαλεί κυτταρίτιδα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 13-05-14 21:07 #45
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.796
    Προεπιλογή
    τι ωραία που το έθεσε ο Κώστας , η εμπειρία των γκρίζων κροτάφων λέει

    και όπως σωστα είπε οχι ότι ναναι αλλα αυτοκρατορικές καταστάσεις με ποιότητα και ποσότητα για τα λαίμαργα παιδιά , πάντως σε κάποιον αγώνα αθήνα μετα το φαί πάμε να δούμε γυμναστικές επιδείξεις σε σωλήνα , έχει ωραία γυμναστήρια με καλές αθλήτριες
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 3 από 5 ΠρώτηΠρώτη 12345 ΤελευταίαΤελευταία