Θέμα: Xtend (Scivation)

Σελίδα 16 από 19 ΠρώτηΠρώτη ... 61415161718 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 226 έως 240 από 272
  1. 11-08-15 14:45 #226
    Προεπιλογή
    Εγω εχω το προηγουμενο σε γευση καρπουζι και η γευση του ειναι πολυ καλη!
    Τα αμινοξεα,μπορω να πω,πως καταλαβαινω πως με βοηθουν μεσα στην προπονηση,οταν ειμαι κουρασμενος ή οταν νοιωθω δυσφορια απο την πολυ ζεστη.
    Προσωπικα θα τα επελεγα απο το να παρω ενα προεξασκητικο με ενα σκασμο διεγερτικα μεσα,μιας και σε τονωνουν αλλα παιρνεις και την πρωτεινη σου ταυτοχρονα.
    Johnny
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 21-10-15 04:49 #227
    Προεπιλογή
    εχω αγορασει το προιον σε γευση ανανα.Πραγματι η γευση του ειναι πολυ ασχημη για τα γουστα μου.Σαν να πινεις πολυ γλυκο red bull με γευση εντονης χημικιλας.Δεν τη συνιστω.Απο διαλυτοτητα παντως ειναι αριστο στα 500 ml με απλα χτυπηματα και τουλ αυτη η γευση δεν εχει χρωστικες ,οπως το προηγουμενο intra που δοκιμασα (maximuscle viperboost) που μου εβαφε κιτρινα τα παγουρια
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 31-03-16 22:31 #228
    Προεπιλογή
    Τελικά δε βρήκα το Complete Intra που έψαχνα και κατέληξα σ' αυτό.
    Πήρα τη γέυση μανγκο και μετά την πρώτη δοκιμή έχω να πω ότι σε γεύση είναι ό,τι καλύτερο έχω πιει σε οποιαδήποτε κατηγορία συμπληρώματος, θες υγρά αμινοξέα, θες πρωτεΐνες, θες νιτρικά θες άλλα αμινοξέα...

    Ξεπέρασε και το αγαπημένο μου -μέχρι τώρα- Essential Amino Energy της ON.

    Γεύση - Διαλυτότητα (1 scoop/300ml) 10/10 χαλαρά.
    Για συμπεράσματα σαν intra σε λίγο καιρό θα αφήσω γνώμη...
    Τα χρυσά σλόγκαν των σωστών έλλήνων Bodybuilders:
    - " Όποιος έχει πιό ωραίο σώμα από εμένα, παίρνει αναβολικά και δε θα του σηκώνεται σε 3 χρόνια."
    - " Παίρνεις πρωτείνη? Εχω είμαι φυσικός, ρε φίλε."
    - " Ποιά πόδια ρε φίλε, τί να τα κάνεις τα πόδια..? Παίξε ώμους!"
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 05-04-16 22:07 #229
    Banned
    Εγγραφή
    27-02-2016
    Περ.
    Π.Φαληρο
    Μηνύματα
    208
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Lainus Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τελικά δε βρήκα το Complete Intra που έψαχνα και κατέληξα σ' αυτό.
    Πήρα τη γέυση μανγκο και μετά την πρώτη δοκιμή έχω να πω ότι σε γεύση είναι ό,τι καλύτερο έχω πιει σε οποιαδήποτε κατηγορία συμπληρώματος, θες υγρά αμινοξέα, θες πρωτεΐνες, θες νιτρικά θες άλλα αμινοξέα...

    Ξεπέρασε και το αγαπημένο μου -μέχρι τώρα- Essential Amino Energy της ON.

    Γεύση - Διαλυτότητα (1 scoop/300ml) 10/10 χαλαρά.
    Για συμπεράσματα σαν intra σε λίγο καιρό θα αφήσω γνώμη...
    Το Essential Amino Energy σου αρεσε οσον αφορα την γευση του (ποια γευση μιλαμε η σαν αποτελεσματικοτητα;
    Δοκιμασα σημερα ενα σκουπ και πραγματικα δεν καταλαβα τιποτα, ειμαι επιφυλακτικος μαζι του λογω της καφεινης. Το Xtend τελικα πως σου φανηκε; Γευση; Διαφορα στο γυμναστηριο;
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 05-04-16 22:25 #230
    Προεπιλογή
    Και τα 2 αν και η συγκεκριμένη σύγκριση αφορούσε τη γεύση... Βέβαια το EAE της ON το έπινα στα 4 scoop μία περίοδο Που τα XTR το βαρούσαν στα 21-24 ευρώ, τώρα που το βλέπω στα 29 δε με παίρνει, όταν αποφασίσω να το χρησιμοποιήσω πάλι θα το φέρω από βότανο...

    Και σαν ιντρα στα 4 σκουπ ήταν πολύ δυνατό, με κρατούσε στις σκληρότερες προπονήσεις κάτι ωραία μεσημέρια Ιουλίου με 35 βαθμούς έξω!

    Το Xtend είναι πιό ήρεμη δύναμη, αποτελεσματικό και με εξαιρετικά ευχάριστη γεύση!
    Τα χρυσά σλόγκαν των σωστών έλλήνων Bodybuilders:
    - " Όποιος έχει πιό ωραίο σώμα από εμένα, παίρνει αναβολικά και δε θα του σηκώνεται σε 3 χρόνια."
    - " Παίρνεις πρωτείνη? Εχω είμαι φυσικός, ρε φίλε."
    - " Ποιά πόδια ρε φίλε, τί να τα κάνεις τα πόδια..? Παίξε ώμους!"
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 03-06-16 08:58 #231
    Banned
    Εγγραφή
    27-02-2016
    Περ.
    Π.Φαληρο
    Μηνύματα
    208
    Προεπιλογή
    Νομίζω ότι βλέπω διάφορα με το xtend. Βάζω ένα σκουπ στο νερό που πινω στο γυμναστηριο, 1 λιτρο. Στο γυμναστήριο καμία διαφορά πέρα από την ευχάριστη γεύση καρπουζιού, η οποία είναι πάρα πολύ καλή. Την επόμενη μέρα όμως δείχνει την δουλειά που κάνει. Έχω δοκιμάσει πολλες φορες με on-off στην προσπάθεια μου να καταλάβω διάφορες και παρατηρώ ότι όταν περνώ την επόμενη δεν είμαι πιασμενος. Όταν δεν πάρω τότε έχω ένα πιάσιμο στις μυϊκές ομάδες που έκανα για μια-δυο ημέρες.
    Δεν ξέρω εάν είμαι μόνο εγώ το βλέπω αυτό.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη orck : 03-06-16 στις 09:00
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 04-06-16 11:10 #232
    Officer
    Το avatar του χρήστη Metalhead|T|

    Εγγραφή
    26-04-2012
    Περ.
    ΤhE SeWErs
    Μηνύματα
    3.642
    Προεπιλογή
    Από τα καλύτερα τόσο intra όσο και post workout το Xtend... Με κρύο νερό Κ παγάκια στο σεικερ τώρα το καλοκαίρι είναι άλλο πράμα... Χαρακτηριστικη είναι η δράση του όπως το αναφέρεις... Σε κάποιους δουλεύει έτσι.. Όπως Κ να έχει δουλεύει...

    Στάλθηκε από το ZTE Blade A450 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Τάσος
    * Online Coaching /Personal Training Services - Ατομικά προγράμματα προπόνησης /Διατροφικά πλάνα Instagram : HardCoretrainingSupport
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 16-06-16 14:03 #233
    Προεπιλογή Χορηγηση σε ανηλικο 16 ετων
    Υπαρχουν τυχον φθορες στο συκωτι εαν το χρησιμοποιησω?Εχω ακουσει διαφορα επειδη ειμαι 16 ετων.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 16-06-16 14:13 #234
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    σιγα μην πεσουν κ οι σοβαδες

    οχι φιλε δεν υπαρχει θεμα, αυτα τα διαφορα που εχεις ακουσει χαζομαρες ειναι απο χαζους.
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 20-09-16 10:48 #235
    Προεπιλογή
    παιδια θα ήθελα να δοκιμάσω τα αμινοξέα και από ότι έχω ψάξει το συγκεκριμένο θεωρείται αρκετά καλό. Παλιότερα έπαιρνα ast bcaa 4500.
    Θα ήθελα να ρωτήσω κάτι για το συγκεκριμένο (xtend) σε περίπτωση που έπαιρνα μόνο μετά την προπόνηση θα μπορούσε να κάνει κάτι?

    Σίγουρα θέλω να αποκλείσω το να το παίρνω κατά την διάρκεια της προπόνησης.
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 20-09-16 10:50 #236
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    ναι κ μετα μπορεις να το παιρνεις..
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 20-09-16 10:58 #237
    Προεπιλογή
    το θέμα είναι αν θα έχει νόημα και αποτέλεσμα να παίρνω 1 scoop μόνο μετά
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 20-09-16 11:02 #238
    Dah Pimp
    Το avatar του χρήστη COBRA_STYLE

    Εγγραφή
    15-11-2008
    Περ.
    Αlpha Male region
    Μηνύματα
    14.692
    Προεπιλογή
    Δεν εχεις θεμα,την ιδια δουλεια που θα κανε αν επαιρνες πρωτεινη.
    If you can make her laugh,you can make her scream
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 20-09-16 12:14 #239
    Banned
    Εγγραφή
    27-02-2016
    Περ.
    Π.Φαληρο
    Μηνύματα
    208
    Προεπιλογή
    Γιατί όχι κατά την διάρκεια; Γιατί να πάρεις αμινοξέα μετά και όχι πρωτεινη whey;
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 21-09-16 13:42 #240
    Προεπιλογή
    Δεν παίρνω πρωτείνες. Τις έχω σταματήσει λόγω του ότι παίρνω άλλα φάρμακα εκτός γυμναστηρίου και κανονικά δεν θα έρπεπε να παίρνω ούτε αμινοξέα.

    Κατά την διάρκεια της προπόνησης προτιμώ να πίνω σκέτο νερό επειδή ότι άλλο πίνω με φουσκώνει και δεν μπορώ να αποδόσω.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 16 από 19 ΠρώτηΠρώτη ... 61415161718 ... ΤελευταίαΤελευταία