Θέμα: Xtend (Scivation)

Σελίδα 11 από 19 ΠρώτηΠρώτη ... 910111213 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 151 έως 165 από 272
  1. 04-08-13 01:22 #151
    Το avatar του χρήστη tzouas

    Εγγραφή
    18-07-2011
    Περ.
    Timisoara,Romania
    Μηνύματα
    188
    Προεπιλογή
    Να κανω και εγω ενα σχολιο....γευση καρπουζι πολυ καλη,δροσιστικη και διαλυτοτητα τελεια....
    Σε συγκριση με το purpke wraath σε ξεδιψαει καλυτερα μπορω να πω ισως λογω των ηλεκτρολιτων ισως αλλα το purple σου δινε λιγη παραπανω δυναμη μαλλον λογω βητα αλανινης....
    Και κατι ακομα εγω ριχνω τη σκονη σε μπουκαλι νερου μεγαλο διαφανο και τη χτυπαω. Αφου τελειωσει το xtend αφηνει χρωμα στο μπουκαλι οσο και αν το πλυνεις!!!αντιθετα το purple δεν χρωματιζει καθολου και το μπουκαλι μενει διαφανο...τι να πω μαλλον το xtend χρησιμοποιει και χρωστικες η κατι τετοιο δεν μπορω να ξερω....
    Παντως και τα 2 ειναι πολυ καλα....
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 06-08-13 11:02 #152
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο tzouas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Να κανω και εγω ενα σχολιο....γευση καρπουζι πολυ καλη,δροσιστικη και διαλυτοτητα τελεια....
    Σε συγκριση με το purpke wraath σε ξεδιψαει καλυτερα μπορω να πω ισως λογω των ηλεκτρολιτων ισως αλλα το purple σου δινε λιγη παραπανω δυναμη μαλλον λογω βητα αλανινης....
    Και κατι ακομα εγω ριχνω τη σκονη σε μπουκαλι νερου μεγαλο διαφανο και τη χτυπαω. Αφου τελειωσει το xtend αφηνει χρωμα στο μπουκαλι οσο και αν το πλυνεις!!!αντιθετα το purple δεν χρωματιζει καθολου και το μπουκαλι μενει διαφανο...τι να πω μαλλον το xtend χρησιμοποιει και χρωστικες η κατι τετοιο δεν μπορω να ξερω....
    Παντως και τα 2 ειναι πολυ καλα....
    ριξε στο Purple wrath λιγο αλατακι μεσα για ηλεκτρολιτες εγω αυτο κανω στο chain out που εχω
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 06-08-13 11:41 #153
    Το avatar του χρήστη tzouas

    Εγγραφή
    18-07-2011
    Περ.
    Timisoara,Romania
    Μηνύματα
    188
    Προεπιλογή
    Σωστος!!!!πραγματικα δεν μου περασε καθολου απο το μυαλο!!σευχαριστω φιλε να σαι καλα!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 12-08-13 02:27 #154
    Το avatar του χρήστη jam

    Εγγραφή
    14-05-2013
    Περ.
    Λευκωσια
    Μηνύματα
    499
    Προεπιλογή
    παιδια μονο απο ιντερνετ βρηκα το προιον το οποιο γιαυτο ακουσα πολυ καλα λογια σκευτομαι να το παρω μολις μεινω απο bcaa, παρολαυτα θελω να ρωτισω οσους εχον την συσκευασια να μου πουνε τελικα τα γνωστα Other Ιngredients περιεχει ασπαρταμη , acesulfame και sucralose ?!
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 26-08-13 00:03 #155
    Το avatar του χρήστη and345

    Εγγραφή
    17-03-2013
    Περ.
    Αθηνα
    Μηνύματα
    104
    Προεπιλογή
    Καπου πρεπει να ειδα new formula.
    το σιγουρο ειναι οτι τις 2 πρωτες φορες που ειχα παρει, ηταν θαμπο το μειγμα.
    τωρα που πηρα βατομουρο και μηλο (το ενα για φιλο), το μειγμα μετα το κουνημα ειναι διαφανο. και ποτε δεν αφηνει χρωμα στο μπουκαλι
    Το Σήμερα είναι το τέλος του Χθες και η αρχή του Αύριο... ΧθεΣήμερΑύριο
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 27-08-13 18:56 #156
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο jam Εμφάνιση μηνυμάτων
    παιδια μονο απο ιντερνετ βρηκα το προιον το οποιο γιαυτο ακουσα πολυ καλα λογια σκευτομαι να το παρω μολις μεινω απο bcaa, παρολαυτα θελω να ρωτισω οσους εχον την συσκευασια να μου πουνε τελικα τα γνωστα Other Ιngredients περιεχει ασπαρταμη , acesulfame και sucralose ?!
    Ασπαρταμη δεν εχει. Ακεσουλφαμη και σουκραλοζη εχει, οπως και τα περισσοτερα συμπληρωματα. Αλλα καλυτερα σιγα-σιγα να βαζουν στεβια.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 29-08-13 10:03 #157
    Το avatar του χρήστη jam

    Εγγραφή
    14-05-2013
    Περ.
    Λευκωσια
    Μηνύματα
    499
    Προεπιλογή
    ευχαριστω για την πληροφορια!
    Ωστοσο θα συμφωνισω μαζι σου για την στεβια και γιατι ακομη να αρχισουν να χρεισημοποιουν ειναι ερωτημα ωντος
    η στο κατω κατω ας το κανουνε και με κανονικη ζαχαρη , ολα τιγκα στην ασπαρταμη και ακεσουλφαμη
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 12-11-13 18:41 #158
    Προεπιλογή
    παιδεια εγω το δοκιμαζω μηνες ολοκληρους τωρα, και μπορο εχω να πω οτι

    1) ειναι πολυ προτυμοτερο να προμιθευεσται την μεγαλη συσκευασια, που κραταει 3 μηνες περιπου
    2) ειναι απλα φοβερο... εγω το περνω σε καθε προπονηση και με βοηθα παρα πολυ στην γρηγορη επαναφορα,ιδικα το καλοκαιρη
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 14-11-13 21:36 #159
    Προεπιλογή
    Το συγκεκριμενο σκευασμα μπορει να χρησιμοποιηθει για να φτιαξετε και το δικο σας νιτρικο στο σπιτι.Εμενα μου χε μεινει xtend και ειπα να δοκιμασω να παρω σκετη β αλανινη,κιτρουλινη,καφεινη.Κρεατινη και γλουταμινη ειχα ειδη.Τα προσθετω ολα σε ενα ποτηρι με νερο και πινω την καψουλα με την καφεινη μου και ειμαι ετοιμος.Βαζω 2γρ β αλανινη,2γρ κιτρουλινη,1 σκουπ Xtend,2.5γρ μονουδρικη κρεατινη και 3γρ γλουταμινη.Μαζι μ αυτα παιρνω και 200mg καφεινη
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 14-11-13 22:00 #160
    Το avatar του χρήστη ArgoSixna

    Εγγραφή
    06-12-2010
    Περ.
    Κορυδαλλός
    Μηνύματα
    3.312
    Προεπιλογή Xtend (Scivation)
    οχι καλυτερα να πιεις τα αλλα και αυτο να το πινεις μεσα στην προπονηση..
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 14-11-13 22:38 #161
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ArgoSixna Εμφάνιση μηνυμάτων
    οχι καλυτερα να πιεις τα αλλα και αυτο να το πινεις μεσα στην προπονηση..
    Tα αλλα δεν πινονται σκετα γι αυτο βαζω xtend προ-προπονητικα.Ισως να το κανω οπως λες οταν μπω γραμμωση οπου οι αναγκες ειναι διαφορετικες και η ενεργεια μικρη.Τωρα δεν βλεπω το λογο αφου απο υδατανθρακες ειμαι υπερκαλλημενος.Γενικα περιοδο ογκου δν πολυχρησιμοποιω intra workout συμπληρωματα μιας και δν τα εχω τοσο αναγκη οσο στη γραμμωση,προτιμω να χαλασω λεφτα σε αλλα ποιο αναγκαια συμπληρωματα η απλα να τα κρατησω στην τσεπη μου.Απλως επειδη μου χε περισεψει απο το καλοκαιρι ειπα να το βαλω.
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 14-11-13 23:05 #162
    Το avatar του χρήστη tzouas

    Εγγραφή
    18-07-2011
    Περ.
    Timisoara,Romania
    Μηνύματα
    188
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Steloukos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το συγκεκριμενο σκευασμα μπορει να χρησιμοποιηθει για να φτιαξετε και το δικο σας νιτρικο στο σπιτι.Εμενα μου χε μεινει xtend και ειπα να δοκιμασω να παρω σκετη β αλανινη,κιτρουλινη,καφεινη.Κρεατινη και γλουταμινη ειχα ειδη.Τα προσθετω ολα σε ενα ποτηρι με νερο και πινω την καψουλα με την καφεινη μου και ειμαι ετοιμος.Βαζω 2γρ β αλανινη,2γρ κιτρουλινη,1 σκουπ Xtend,2.5γρ μονουδρικη κρεατινη και 3γρ γλουταμινη.Μαζι μ αυτα παιρνω και 200mg καφεινη
    Μακουσες τελικα και την εβαλες την κρεατινη
    Πως σου φαινονται ολα μαζι? Τουμπανο ετσι?
    τα 200 μγ καφ δεν σε πειραζουν να φανταστω ισα ισα...
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 14-11-13 23:09 #163
    Το avatar του χρήστη ArgoSixna

    Εγγραφή
    06-12-2010
    Περ.
    Κορυδαλλός
    Μηνύματα
    3.312
    Προεπιλογή
    παρε στεβια σε υγρο. Εγω εχω της now foods για την αργινινη και την κιτρουλινη που ειναι ξυνες!

    Εχω δει μια φθηνη στεβια στον μασουτη νομιζω με 3-4 ευρω
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 14-11-13 23:58 #164
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο tzouas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μακουσες τελικα και την εβαλες την κρεατινη
    Πως σου φαινονται ολα μαζι? Τουμπανο ετσι?
    τα 200 μγ καφ δεν σε πειραζουν να φανταστω ισα ισα...
    Ναι σε ακουσα .Κομπλε ειναι ολα μαζι και θα με φτασουν καιρο.Μονο το xtend θα μου τελειωσει νωρις.Και τοτε θα δοκιμασω να βαλω στεβια που λεει ο ArgoSixna.Kαλα και για να ειμαι ποιο σαφης δεν παιρνω ολοκληρη την καψουλα κοβω λιγο λιγο στην ακρη,οποτε υποθετω παιρνω 170-180μγ καφεινη.Σε μενα πιανει μια χαρα αυτη η δοσηΚαλυτερα ειναι καποιος να δοκιμαζει να ανεβαζει σιγα σιγα τα mg παρα να δοκιμασει κατευθειαν τα 200mg,μιλαμε για ατομα οπως εμενα που δεν ειναι καθολου συνιθισμενοι στην καφεινη,οι υπολοιποι ενταξει δεν νμζω να τιθεται θεμα.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ArgoSixna Εμφάνιση μηνυμάτων
    παρε στεβια σε υγρο. Εγω εχω της now foods για την αργινινη και την κιτρουλινη που ειναι ξυνες!

    Εχω δει μια φθηνη στεβια στον μασουτη νομιζω με 3-4 ευρω
    Ειχα παρει παλια σε σκονη.Καπου εκει γυρω στα 3 ευρω ενα μικρο σακουλακι απο μαγαζι με βιολογικα προιοντα.Θα ξαναπαρω μολις τελειωσει το xtend να δοκιμασω.
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 29-11-13 14:55 #165
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Mikekan

    Εγγραφή
    18-10-2012
    Περ.
    Μαρουσι
    Μηνύματα
    4.075
    Προεπιλογή
    Tο παράγγειλα και εγώ σήμερα, σε γεύση καρπούζι, εξαιρετικό προφίλ συστατικών - ελπίζω να μου κάτσει καλά.
    Μιχάλης
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 11 από 19 ΠρώτηΠρώτη ... 910111213 ... ΤελευταίαΤελευταία