Θέμα: Xtend (Scivation)

Σελίδα 19 από 19 ΠρώτηΠρώτη ... 9171819
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 271 έως 272 από 272
  1. 07-06-19 09:34 #271
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Tom Konlon Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θα ήθελα να ρωτήσω αν θα μπορούσα να προσθέσω και κρεατίνη γιατί σκέτη δεν πίνετε καθώς την whey την έχω κόψει και προτιμώ στερεό γεύμα για μετά την προπόνηση.
    με μπερδευεις ομως
    τι σχεση εχει η κρεατινη που δεν μπορεις να πιεις μονη της με τη whey που εχεις κοψει μεταπροπονητικα?
    η προταση απο πανω δεν βγαζει νοημα, οποτε σου απαντησα μονο στο αν μπορεις να αναμιξεις την κρεατινη με το xtend.

    κ μετα μου γραφεις αυτο

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Tom Konlon Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ωραία μικροιονισμένη έχω, παίζει κάποιο ρόλο αν το παίρνω pre,intra ή post;
    τελικα παιρνεις η δεν παιρνεις συμπληρωμα post, επειδη απο πανω γραφεις οτι το εχεις κοψει?

    pre ποιος ο λογος να το παρεις το συμπληρωμα αυτο, δεν καταλαβα παλι.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 08-06-19 01:26 #272
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο beefmeup Εμφάνιση μηνυμάτων
    με μπερδευεις ομως
    τι σχεση εχει η κρεατινη που δεν μπορεις να πιεις μονη της με τη whey που εχεις κοψει μεταπροπονητικα?
    η προταση απο πανω δεν βγαζει νοημα, οποτε σου απαντησα μονο στο αν μπορεις να αναμιξεις την κρεατινη με το xtend.

    κ μετα μου γραφεις αυτο



    τελικα παιρνεις η δεν παιρνεις συμπληρωμα post, επειδη απο πανω γραφεις οτι το εχεις κοψει?

    pre ποιος ο λογος να το παρεις το συμπληρωμα αυτο, δεν καταλαβα παλι.
    Την κρεατίνη την έβαζα με whey στο shaker για post οπότε αφού έκοψα την whey δυσκολεύομαι να πιω την κρεατίνη σκέτη.
    Σωστά κατάλαβες, για post το πήρα το xtend απλά ρωτάω αν είναι καλύτερα να το παίρνω intra η pre.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 19 από 19 ΠρώτηΠρώτη ... 9171819