Θέμα: Xtend (Scivation)

Σελίδα 5 από 19 ΠρώτηΠρώτη ... 3456715 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 61 έως 75 από 272
  1. 25-09-11 20:52 #61
    The Blacksmith
    Το avatar του χρήστη Tasos Green

    Εγγραφή
    10-05-2010
    Περ.
    Kepler 22-b
    Μηνύματα
    3.465
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο karpoutzidis Εμφάνιση μηνυμάτων
    φίλος εγω εξω την μεγάλη την βρήκα ιδία τιμη με εδω.απο που θα την παρεις?
    λιονταράκι... να ειναι τσιμπημένο ....εδω που ειμαι τωρα δεν υπαρχει ιχνος καταστήματος οπότε παραγγελία..
    Sometimes you have to pretend the fool, to fool the fool that takes you for fool !
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 25-09-11 21:09 #62
    Προεπιλογή
    Το καρπουζι το καινουριο εγω το βρηκα απιστευτο. Ακομα και η aftetaste ειναι σα να εχεις καταπιει καρπουζι. Απλα δεν εχω δοκιμασει το παλιο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 25-09-11 21:17 #63
    The Blacksmith
    Το avatar του χρήστη Tasos Green

    Εγγραφή
    10-05-2010
    Περ.
    Kepler 22-b
    Μηνύματα
    3.465
    Προεπιλογή
    με καλυψες τοτε... το καρπουζι θα παρω.. (θα το συνδυάσω με λιγη φετα )
    Sometimes you have to pretend the fool, to fool the fool that takes you for fool !
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 25-09-11 22:30 #64
    Dah Pimp
    Το avatar του χρήστη COBRA_STYLE

    Εγγραφή
    15-11-2008
    Περ.
    Αlpha Male region
    Μηνύματα
    14.692
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Tasos Green Εμφάνιση μηνυμάτων
    με καλυψες τοτε... το καρπουζι θα παρω.. (θα το συνδυάσω με λιγη φετα )
    καλυτερα ναι καρπουζι..εγω εχω το πρασινο μηλο και με πινει
    If you can make her laugh,you can make her scream
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 26-09-11 00:52 #65
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Tasos Green Εμφάνιση μηνυμάτων
    λιονταράκι... να ειναι τσιμπημένο ....εδω που ειμαι τωρα δεν υπαρχει ιχνος καταστήματος οπότε παραγγελία..
    αν θες απο ελληνικό site για να το πάρεις πιο γρηγορα πες με
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 26-09-11 01:34 #66
    Προεπιλογή
    Απο καινουρια γευση εχω το λεμονι. Πινεται πολυ ανετα!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 26-09-11 16:53 #67
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο deluxe Εμφάνιση μηνυμάτων
    Απο καινουρια γευση εχω το λεμονι. Πινεται πολυ ανετα!!
    Και γω αυτό έχω,
    την πρώτη μέρα δεν πολύ τρελάθηκα με την γεύση,
    αλλά τώρα μου αρέσει πολύ.
    No money no
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 26-09-11 16:56 #68
    Το avatar του χρήστη xrisbud

    Εγγραφή
    06-11-2009
    Περ.
    Aθήνα
    Μηνύματα
    94
    Προεπιλογή
    refreshing grape, the best taste αναγνωρισμένη σε όλα τα αμερικάνικά φόρουμς
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 26-09-11 19:20 #69
    Προεπιλογή
    10αδες reviews από το εξωτερικό λένε το ίδιο πράγμα.
    Η καινούρια έκδοση του Xtend με τους ηλεκτρολύτες έχει πολύ χειρότερη γεύση.
    Οι περισσότεροι λένε ότι δεν θα το ξανά αγοράσουν αν δεν αλλάξει η εταιρεία την γεύση.
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 26-09-11 19:40 #70
    Προεπιλογή
    Ισως δεν ειναι τοσο γλυκια, δε σημαινει οτι ειναι απαισια ομως!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 26-09-11 22:28 #71
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο assos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οι περισσότεροι λένε ότι δεν θα το ξανά αγοράσουν αν δεν αλλάξει η εταιρεία την γεύση.
    λίγο κούφο αυτό!εδώ εχει αλλα και αλλα με σκατα γεύση και φευγουν αβερτα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 26-09-11 22:32 #72
    Το avatar του χρήστη amateur666

    Εγγραφή
    08-02-2011
    Περ.
    Τσερνομπιλ
    Μηνύματα
    1.735
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο karpoutzidis Εμφάνιση μηνυμάτων
    λίγο κούφο αυτό!εδώ εχει αλλα και αλλα με σκατα γεύση και φευγουν αβερτα.
    + οτι δεν τ αγοραζεις κυριως γ τη γευση αλλα κ γ αυτα π εχει μεσα!!..κ τ νεο μ τουσ ηλεκτρο..ειναι λιγο καλυτερο.....
    Αυτή τη στιγμή, κάποιοι ερωτεύονται...
    κάποιοι χωρίζουν.......
    και κάποιοι έχουν ήσυχο το κεφάλι τους...


    https://www.youtube.com/watch?v=JGwWNGJdvx8
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 27-09-11 01:21 #73
    Προεπιλογή
    Sep 20, 2011 6:50 am: I am a long time Xtend customer and was going through 1.5-2 of the large containers every month of various flavors. The new V2 Version of Xtend is terrible. I have tried both watermelon and green apple now, watermlon is especially bad. It does not mix as well and it has a almost creamy texture to it compared to the watery mix of before. The flavors do not taste the same and are no longer enjoyable to drink. I will not be purchasing this product anymore until they go back to their old formula.

    Sep 18, 2011 8:02 pm: I ordered my usual Scivation Xtend, not realizing a new (SUPPOSEDLY IMPROVED!) version had now replaced the original version. So, I figured it must be great product since I was more than 100% satisfied and happy with with the original version. Well..... I WAS WRONG! This new version of Xtend tastes HORRIBLE! The Refreshing Grape flavor was my favorite, which i kept in my cupboard. It has bee replaced with Grape Escape.... It tastes absolutely foul. I am a true fan of Scivation supplements, but what the hell were they thinking this time!??? Please go back to the original formula, ASAP!

    Sep 17, 2011 1:47 pm: The new watermelon Xtend taste terrible. I absolutely love the old watermelon formula. It's a shame that they couldn't improve the formula without changing the flavor. So i gave it away for free to a buddy and even he said it's nasty lol. Please change the flavoring!!! Until they fix this, i'm going with USP Labs bcaa product.

    Sep 17, 2011 11:48 am: i don't know if its me but this new formula taste like garbage the old xtend tasted amazing so I am very disappointed with this "new formula" that taste like garb, old product tasted great new product not so much.

    Sep 16, 2011 11:19 am: I've been on the watermelon Xtend for a couple years, so I thought nothing of it when ordering "Watermelon madness". My mistake. It tastes HORRIBLE. I should have read the label and saw that they increased the amount of sodium from 0 to 230 mg/scoop. I prefer not have my intra workout supplement supply 30-40% of my RDA of sodium, that is absurd. I am only going to do 1 scoop per day from here out. Unfortunately, I bought the 90 servings size, so it is going to take me a while to exhaust this. The BCAAs are still there, so I expect results, but I am going to have to find a sodium free BCAA drink to sip on all day. I do not need the extra. I am quite disappointed.

    Sep 14, 2011 10:59 am: Old formula way beter than this one.

    Sep 14, 2011 7:57 am: The new flavor sux bring the old flavor back You lost a customer on the new stuff.

    Sep 14, 2011 12:55 am: This new formula SUX bring old one back.

    Sep 12, 2011 2:25 pm: Compared to the old formula, this tastes pretty terrible. The old formula was so delicious, I looked forward to drinking it, but now I have to talk myself into mixing it up for my workouts. Still works well though. Please bring back the old formula!

    Sep 11, 2011 5:14 am: The new taste and texture is HORRIBLE! I used to look forward to adding this to my water because it made it yummy and easier to drink, now it tastes like soap and has a thick consistency.....it's so awful I ended up not finished the 90 servings that I ordered, and ordered some amino chews to try instead. Please change it back!

    Τα reviews είναι μόνο απο τις τελευταίες 15 ημέρες. Υπάρχουν 10άδες με το ίδιο περιεχόμενο. Δεν μπορεί όλοι ξαφνικά να τρελάθηκαν.
    Το βασικό πλεονέκτημα του Xtend σε σχέση με τους ανταγωνιστές του ΗΤΑΝ η υπέροχη γευση του. Όταν ένα συμπλήρωμα το παίρνεις στην διάρκεια της προπόνησης η γεύση είναι πολύ σημάντική.

    Sorry για το μεγάλο Post.
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 27-09-11 01:53 #74
    Προεπιλογή
    γενικά ειμαι λιγο δύσπιστος με τα reviews γτ παιζουν πολλά άτομα απο αιτεριες που ειτε θάβουν ειτε θεοποιήουν κάποιο προϊών.γτ να το πάρεις κατα την διάρκεια και οχι πριν?ασε που οτι αρέσει σε μένα δεν σημαίνει οτι θα αρέσει και σε σένα.εμενα π.χ δεν μου άρεσε το AMINOCELL που εχει 30 δόσεις και εχει τιμη ιδια με το xtend των 90 δόσεων και πουλάει μια χαρα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 29-10-11 14:58 #75
    Προεπιλογή
    Καταρχάς καλησπερα!προσφατα αγορασα απο το ιντερνετ τα xtend(παλια συσκευασια) με τα 90 servings αλλα το κουτι τους μου φανηκε λιγο περιεργο-διαφορετικο και θελω τη γνωμη σας για τη γνησιοτητα τους και αν προτεινετε να τα συνεχισω... ???(σορυ για την αναλυση των φωτο αλλα δν ξερω να τις μικραινω)

    Όνομα: IMG_20111029_143455.jpg Εμφανίσεις: 970 Μέγεθος: 106,6 KB Όνομα: IMG_20111029_143514.jpg Εμφανίσεις: 948 Μέγεθος: 111,0 KB Όνομα: IMG_20111029_143527.jpg Εμφανίσεις: 958 Μέγεθος: 90,1 KB
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 5 από 19 ΠρώτηΠρώτη ... 3456715 ... ΤελευταίαΤελευταία