Θέμα: ZMA

Σελίδα 13 από 15 ΠρώτηΠρώτη ... 31112131415 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 181 έως 195 από 217
  1. 05-09-13 17:02 #181
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Mikekan Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πως και κατέληξες σε αυτό? Δεν έχω δοκιμάσει ZMA και θα ήθελα γιατί γενικώς έχω πρόβλημα με τον ύπνο!

    Από ότι κατάλαβα δεν σε ικανοποίησε το craze.
    Επειδή ηταν το ποιο φθηνό που βρήκα.
    Οχι ενταξει, μια χαρα πηγε, αλλα ας μην χαλαμε το topic εδω, θα ενημερώσω πλήρως αυριο , εχθες ειχα στηθος-τρικεφαλα, αυριο εχω πλατη-δικεφαλα, θα τα πουμε αυριο για το craze
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 05-09-13 17:03 #182
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Mikekan

    Εγγραφή
    18-10-2012
    Περ.
    Μαρουσι
    Μηνύματα
    4.075
    Προεπιλογή


    Περιμένουμε!
    Μιχάλης
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 20-03-14 15:38 #183
    Προεπιλογή
    ρε παιδια με το zma σε ποσο καιρο βλεπεις αποτελεσματα οσον αφορα τον υπνο γιατι εχω σοβαρο θεμα με 5-6 ωρες υπνου πηγαινω στην πρωινη προπονηση κουρασμενος συνεχωςστα ποδια και δεν μπορω να αποδοσω
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 21-08-14 20:35 #184
    Προεπιλογή
    Εχω μια απορια σε ολο το θεμα...ας πουμε πως καταληγουμε στο συμπερασμα πως ειναι προτιμοτερο να παρεις απομονωμενα τα συστατικα παρα zma.Αν πχ λαβεις ενα συμπληρωμα μαγνησιου που ξεπερνα το ανωτερο επιπεδο προσληψης (350 mg) τοτε θα πρεπει να λαβεις και ασβεστιο που ειναι ανταγωνιστικο για λογους τοξικοτητας;Γτ βλεπω πολλα συμπληρωματα που τα εχουν μαζι δν νομιζω ολες αυτες οι αιτεριες να τα βαζουν χωρις λογο...να πω οτι ηταν κανα 2 συμπληρωματα μονο θα ελεγα ενταξει αλα ειναι αρκετα...
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 21-08-14 22:49 #185
    Dah Pimp
    Το avatar του χρήστη COBRA_STYLE

    Εγγραφή
    15-11-2008
    Περ.
    Αlpha Male region
    Μηνύματα
    14.692
    Προεπιλογή
    Καταρχας η υποτιθεμενη ΣΗΠ ειναι 400mg/μερα....κατα δευτερον υπαρχουν πολλοι παραγοντες που μειωνουν το μαγνησιο μεσα μας και ετσι απαιτειται παραπανω ποσοτητα...πχ καπνισμα,εντονη σωματικη δραστηριοτητα,καφες,vit D κτλ κτλ...επισης οσο πιο πολλα κιλα εισαι,χρειαζεσαι κ παραπανω μαγνησιο.

    Γενικα τις ΣΗΠ μη τις εχετε σαν ευαγγελλιο γτ οπως στα περισσοτερα,ετσι κ δω στο μαγνησιο ειναι χαμηλα...και σε πολλα ειναι εντελως γτπ.
    If you can make her laugh,you can make her scream
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 21-08-14 22:52 #186
    Το avatar του χρήστη liveris

    Εγγραφή
    27-06-2012
    Περ.
    winter is coming
    Μηνύματα
    3.504
    Προεπιλογή
    δεν πανε μαζι αυτα..πρεπει να περασει καποιο διαστημα αφου θα φας τροφες με ασβεστιο
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 22-08-14 11:00 #187
    Προεπιλογή
    Εγω με το zma της now sports ειμαι απολυτα ευχαριστημενος. Πολυ καλο recovery!
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 06-09-14 13:58 #188
    Προεπιλογή
    μια χαρα πανε το ασβεστιο και το μαγνησιο μαζι..τοσο καιρο παιρνω πρωτεινη που εχει και τα 2 μεσα.επισης πινω γαλα και μετα απο λιγο παιρνω το ζμα..δεν εχω παρατηρησει καποια διαφορα
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 06-09-14 16:51 #189
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο john619 Εμφάνιση μηνυμάτων
    μια χαρα πανε το ασβεστιο και το μαγνησιο μαζι..τοσο καιρο παιρνω πρωτεινη που εχει και τα 2 μεσα.επισης πινω γαλα και μετα απο λιγο παιρνω το ζμα..δεν εχω παρατηρησει καποια διαφορα
    Το ότι το κάνεις εσύ έτσι δεν σημαίνει πως είναι κ το σωστό. Δεν είναι βλάκες οι κατασκευαστές που το γράφουν επάνω ούτε οι έρευνες που λένε πως δεν ταιριάζει το zma με το ασβέστιο κ τα ανάλογα προϊόντα (καζείνη κτλ). Και είναι θέμα απορρόφησης όχι τόσο παρενεργειών. Το ότι δεν νιώθεις κάτι δεν σημαίνει πως δουλεύει σωστά μέσα σου ο ψευδάργυρος κ το μαγνήσιο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 06-09-14 22:47 #190
    Προεπιλογή
    και τοτε η πρωτεινη που εχω..γτ εχει μεσα και μαγνησιο και ασβεστιο?
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 07-09-14 09:38 #191
    Το avatar του χρήστη morbit_killer

    Εγγραφή
    05-12-2011
    Περ.
    ilion athens
    Μηνύματα
    411
    Cool
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο muaythaispirit Εμφάνιση μηνυμάτων
    tha protinate se kapoion ti xrisi zma gia ayxisi muikis mazas kai perisoteri paragogi testosteronis?skeftomai na dokimaso gia proti fora zma kai leo na paro eas
    το ZMA δεν παράγει από μόνο του τεστοστερόνη , το μόνο που κάνει είναι εξισορρόπηση της τεστοστερόνης και βοηθάει στην παραγωγή αυξητικής ορμόνης , μέσω της χαλάρωσης και της καλύτερης ποιότητας στον ύπνο λόγω του μαγγνησίου που περιέχει ! κάθε φορά που γυμνάζεσε καταστρέφεις την τεστοστερόνη σου η οποία διατείθεται στο χτίσιμο των μυών , με αποτέλεσμα στις επόμενες προπονήσεις να έχεις <<μειωμένη>> τέστο , εκεί έρχεται το ZMA να διορθώσει τα πράγματα ...
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 08-09-14 15:53 #192
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη giannis64

    Εγγραφή
    25-04-2008
    Περ.
    kavala
    Μηνύματα
    19.241
    Προεπιλογή
    και μετα ηρθαν οι μελισσες..

    τελικα θα αρχησω να ψαχνω για μπροκολα..
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 23-06-15 12:19 #193
    Lightbulb
    γεια σας μια ερωτηση θελω να κανω αμα καποιος γνωριζει το ΖΜΑ σου δινει θερμιδες σας ρωταω επειδη γιατι πρεπει να ειμαι μεχρι καποια κιλα αμα καποιος γνωριζει ευχαριστω πολυ...
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 23-06-15 12:24 #194
    Το avatar του χρήστη Feth

    Εγγραφή
    04-05-2013
    Περ.
    Under A pale grey sky
    Μηνύματα
    2.164
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο βασιλης94 Εμφάνιση μηνυμάτων
    γεια σας μια ερωτηση θελω να κανω αμα καποιος γνωριζει το ΖΜΑ σου δινει θερμιδες σας ρωταω επειδη γιατι πρεπει να ειμαι μεχρι καποια κιλα αμα καποιος γνωριζει ευχαριστω πολυ...
    Όχι, το zma δεν έχει θερμιδες.
    I was LOST somewhere in SMALLVILLE for 24 days till my F.R.I.E.N.D.S. came from THE O.C,found me and became HEROES...
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 18-02-16 11:06 #195
    Το avatar του χρήστη LuNaT1C

    Εγγραφή
    07-07-2014
    Περ.
    Ioannina
    Μηνύματα
    532
    Προεπιλογή ZMA
    Καλημέρα !
    Σκέφτομαι για αγορά ZMΑ
    Πέρα από τις κλασικές σχεδόν στάνταρ δοσολογίες που έχουνε όλα, πρέπει να έχω στο νου μου κάτι άλλο?

    Thanx in advance

    Στάλθηκε από το ASUS_Z00AD μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Loosers in mind have no life...
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 13 από 15 ΠρώτηΠρώτη ... 31112131415 ΤελευταίαΤελευταία