Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 4 από 4
  1. 15-05-14 13:24 #1
    Προεπιλογή 100% Hi-Protein Builder (Win Nutrition)
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 15-05-14 13:31 #2
    Προεπιλογή
    Νομίζω υπάρχει κι αλλο θεμα με την συγκεκριμένη πρωτεΐνη, και αν όχι με αυτήν,υπάρχει με άλλη της ίδιας εταιρείας.
    Όπως και να έχει θα σου πω δυο πράγματα, έχω δοκιμάσει την hi standard. Δεν τρελάθηκα καθώς απ γεύση δεν λέει και πολλά. Αν την πλύνεις το σεικερ αλλά το αφήσεις λίγες ώρες διαπιστώνεις ότι "πηζει".επισης και κυριότερο πρόκειται για πρωτεΐνη σόγιας.

    Αλλά λόγω τιμής,και μόνο, είναι μια συμφέρουσα επιλογή.

    Στάλθηκε από το Nexus 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 17-05-14 02:06 #3
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο leftko Εμφάνιση μηνυμάτων
    Νομίζω υπάρχει κι αλλο θεμα με την συγκεκριμένη πρωτεΐνη, και αν όχι με αυτήν,υπάρχει με άλλη της ίδιας εταιρείας.
    Όπως και να έχει θα σου πω δυο πράγματα, έχω δοκιμάσει την hi standard. Δεν τρελάθηκα καθώς απ γεύση δεν λέει και πολλά. Αν την πλύνεις το σεικερ αλλά το αφήσεις λίγες ώρες διαπιστώνεις ότι "πηζει".επισης και κυριότερο πρόκειται για πρωτεΐνη σόγιας.

    Αλλά λόγω τιμής,και μόνο, είναι μια συμφέρουσα επιλογή.

    Στάλθηκε από το Nexus 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Ναι... Την αγωρασα 25 ευρο και ειναι πολυ μαπα θελει 600 μλ στα 40 γρ προτεινης και δεν ανακατεβεται με τιποτα και κολαει πανω στο σεικερ
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 17-05-14 16:07 #4
    Banned
    Εγγραφή
    02-07-2013
    Περ.
    Ηράκλειο Κρ
    Μηνύματα
    832
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Στέλιος Μουρατίδης Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι... Την αγωρασα 25 ευρο και ειναι πολυ μαπα θελει 600 μλ στα 40 γρ προτεινης και δεν ανακατεβεται με τιποτα και κολαει πανω στο σεικερ
    Δυστυχώς πρέπει να την πατήσεις για να πειστείς πως δεν αξίζει. Εγώ χρειαζόταν να μιλάω 5 λεπτά με επιχειρήματα σε φίλο για να μην την αγοράσει,για να λάβω την απάντηση "Εμα;; Πόσο χάλια να είναι;;" Ε,μέχρι που την πήρε και την πάτησε κι αυτός. Μετά ήρθε σα βρεγμένη γάτα και μου έλεγε πως έπρεπε να με είχε ακούσει.
    Απάντηση με παράθεση