Σελίδα 7 από 7 ΠρώτηΠρώτη ... 567
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 91 έως 100 από 100
  1. 10-05-18 22:49 #91
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Predator1995 Εμφάνιση μηνυμάτων
    πλεον αυτη ειναι η διατροφη που ακολουθω, ειμαι στα 75,5 κιλα στοχος ειναι να γραμμωσω λιγο παραπανω κρατωντας βεβαια οσοσ γινεται περισσοτερη μυικη μαζα. Κανω 4 φορες την εβδομαδα βαρη με διαχωρισμο: Δευτερα: Στηθος-Δικεφαλα Τριτη: Ποδια Τεταρτη: κενο Πεμπτη: Πλατη-τραπεζοειδης Παρασκευη: Ωμοι-Τρικεφαλα. Απο σημερα ξεκινησα αεροβιο στο σπιτι ποδηλατο και σκεφτομαι να κανω 4-5 φορες την εβδομαδα απο 40 λεπτα καθε πρωι με αδειο στομαχι. Τι λετε και εσεις?? ειναι λιγο το φαγητο?? Να ανεβασω καθολου υδατανθρακα??

Συνημμένο Αρχείο 122521
    Νομίζω είναι λίγες οι θερμίδες..στον όγκο στις πόσες Είσαι??
    Απάντηση με παράθεση

2. 10-05-18 22:57 #92
    Το avatar του χρήστη Predator1995

Περ.
    Athens, Greece, Greece
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο jjohny Εμφάνιση μηνυμάτων
    Νομίζω είναι λίγες οι θερμίδες..στον όγκο στις πόσες Είσαι??
    να σου πω την αληθεια στον ογκο δεν παιζω με ακριβως τις θερμιδες στο περιπου ειμαι, εχω 3 200αρια ρυζι εχω απο 100 κοτοπουλο 100 βρωμη πανω κατω στην ουσια ειμαι αναλογα με το πως με βλεπω στο καθρευτη
    I never feared death or dying
    I only fear never trying
    I am whatever I am
    Only God can judge me now
    Απάντηση με παράθεση

3. 10-05-18 23:07 #93
    Προεπιλογή
    να σου πω την αληθεια στον ογκο δεν παιζω με ακριβως τις θερμιδες στο περιπου ειμαι, εχω 3 200αρια ρυζι εχω απο 100 κοτοπουλο 100 βρωμη πανω κατω στην ουσια ειμαι αναλογα με το πως με βλεπω στο καθρευτη
    Νομίζω εισαι πολύ χαμηλά ειδικά σε υδ/κα..και θα φλαταρεις..βλεπω και φωτο σ εισαι νομίζω εκτομωρφος και βάζεις δύσκολα λίπος.. Εγώ στην θέση σου θα έπαιζα ψηλα τον υδ/κα για να έχω καλα μπαλαρισματα..
    Απάντηση με παράθεση

4. 10-05-18 23:19 #94

Περ.
    Athens, Greece, Greece
    Προεπιλογή
    Νομίζω εισαι πολύ χαμηλά ειδικά σε υδ/κα..και θα φλαταρεις..βλεπω και φωτο σ εισαι νομίζω εκτομωρφος και βάζεις δύσκολα λίπος.. Εγώ στην θέση σου θα έπαιζα ψηλα τον υδ/κα για να έχω καλα μπαλαρισματα..
    αυτο φοβαμαι και εγω οτι θα αρχισω να φλαταρω... βεβαια 1 φορα την εβδομαδα κανω ελευθερο γευμα ενα η δυο το πολυ... επισης τωρα αντι για ρυζομακαρονο θα εχω ρυζι κανονικο, λες να κανω τα 2 γευματα απο 200 ρυζι η να βαλω και στο γευμα πριν το βραδινο 150 ρυζι οποτε να εχω 3 γευματα με 150 ρυζι στο καθενα??
    I only fear never trying
    I am whatever I am
    Απάντηση με παράθεση

5. 10-05-18 23:45 #95
    Προεπιλογή
    αυτο φοβαμαι και εγω οτι θα αρχισω να φλαταρω... βεβαια 1 φορα την εβδομαδα κανω ελευθερο γευμα ενα η δυο το πολυ... επισης τωρα αντι για ρυζομακαρονο θα εχω ρυζι κανονικο, λες να κανω τα 2 γευματα απο 200 ρυζι η να βαλω και στο γευμα πριν το βραδινο 150 ρυζι οποτε να εχω 3 γευματα με 150 ρυζι στο καθενα??
    Βάλε και σε άλλο ένα γεύμα ρύζι και άσε το τελευταίο μόνο άμα θες πιο light..εγω δεν πέφτω κάτω από 2000 θερμίδες Πότε και 2γρ υδ/κα άμα κιλό σωματικού βάρους..αλλα αν θες να πέσεις κάντο σιγα σιγα και στο τέλος της γραμμωσης πχ Αύγουστο.. Άμα κολλήσεις με 1680 θερμίδες που πέρνεις πόσο θα πέσεις δλδ?
    Απάντηση με παράθεση

6. 10-05-18 23:49 #96

Περ.
    Athens, Greece, Greece
    Προεπιλογή
    Βάλε και σε άλλο ένα γεύμα ρύζι και άσε το τελευταίο μόνο άμα θες πιο light..εγω δεν πέφτω κάτω από 2000 θερμίδες Πότε και 2γρ υδ/κα άμα κιλό σωματικού βάρους..αλλα αν θες να πέσεις κάντο σιγα σιγα και στο τέλος της γραμμωσης πχ Αύγουστο.. Άμα κολλήσεις με 1680 θερμίδες που πέρνεις πόσο θα πέσεις δλδ?
    ναι εχεις δικιο και τωρα που μπηκε και το αεροβιο θα θελω ακομα περισσοτερο φαι... οποτε καλυτερα να κανω 3 γευματα με 200 ρυζι
    I only fear never trying
    I am whatever I am
    Απάντηση με παράθεση

7. 10-05-18 23:52 #97
    Προεπιλογή
    ναι εχεις δικιο και τωρα που μπηκε και το αεροβιο θα θελω ακομα περισσοτερο φαι... οποτε καλυτερα να κανω 3 γευματα με 200 ρυζι

Κοίτα αν στον ογκο έπαιζες 3 200αρια ρύζι στον όγκο και 100 βρώμη μείωσε τα λίγο.. πχ βάλε από 170 ρύζι και 80 βρώμη.. να είναι αισθητή η μείωση.. και σταδιακά οπότε κολλάς μειώνεις..
    Απάντηση με παράθεση

8. 10-05-18 23:58 #98

Περ.
    Athens, Greece, Greece
    Προεπιλογή
    Κοίτα αν στον ογκο έπαιζες 3 200αρια ρύζι στον όγκο και 100 βρώμη μείωσε τα λίγο.. πχ βάλε από 170 ρύζι και 80 βρώμη.. να είναι αισθητή η μείωση.. και σταδιακά οπότε κολλάς μειώνεις..
    θα το κανω ετσι και αν δω οτι κολαω ριχνω λιγο σε ευχαριστω πολυ για την βοηθεια φιλε μου
    I only fear never trying
    I am whatever I am
    Απάντηση με παράθεση

9. 16-05-18 19:35 #99

Περ.
    Athens, Greece, Greece
    Προεπιλογή
    καλησπερα, θα ηθελα να παρω μια αποψη/γνωμη για την keto διατροφη αυτη... πως την βλεπετε?? το λαδι το εβαλα καταλαθος ολο σε 1 γευμα κανονικα θα ειναι μοιρασμενο στα 2 βασικα με το κρεας

Όνομα: κετο.png Εμφανίσεις: 35 Μέγεθος: 30,6 KB
    I only fear never trying
    I am whatever I am
    Απάντηση με παράθεση

10. 16-05-18 22:35 #100

Περ.
    Athens, Greece, Greece
    Προεπιλογή
    την εχω φτιαξει την διατροφη με βαση τα ποσοστα στην κετο 75% λιπαρα 20% πρωτεινη και 5% υδατανθρακα
    I only fear never trying
    I am whatever I am
    Απάντηση με παράθεση

Σελίδα 7 από 7 ΠρώτηΠρώτη ... 567