Σελίδα 9 από 9 ΠρώτηΠρώτη ... 789
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 121 έως 124 από 124
  1. 18-09-18 15:03 #121
    Το avatar του χρήστη Predator1995

Περ.
    Athens, Greece, Greece
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TheWorst Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τα 100 γρ μακαρονια ειναι περιπου 30 γρ υ/ες , βεβαια ισως και λιγοτερο εξαρταται πως τα βραζεις , για αυτο τα μετραμε ωμα. Απο κει και περα 500 γρ χ30 =150 και τα δημητριακα που λες κανουν εκει στα 200. Αλλα επειδη εισαι και αγωνιζομενος φανταζομαι τρως και ρυζι μιας και ειναι καλυτερη πηγη υ/α απο το αλευρι (μακαρονια) και τα τρως εναλλαξ , εκει διαφερει πολυ το πραγμα στο βρασμενο ,αλλα καπου 20 γρ ανα 100. Μετρα τα ωμα μια φορα πριν τα μαγειρεψεις να παρεις την πραγματικη εικονα, ετσι υποθετεις απλα,αν και βεβαια με το καιρο βλεπεις τη ζυγαρια αν αλλαζει , σαν αγωνιζομενος που εισαι καλυτερα να μην αφηνεις ετσι στην τυχη τα πραγματα.
    Ναι τρωω και μακρονια και ρυζι εναλλαξ τωρα οσο ειμαι στην περιοδο ογκου, γενικα που μιλησα με τον προπονητη μου μου εξηγησε την φιλοσοφια του προγραμματος μεχρι στιγμης χτυπαμε τα ποδια ετσι γιατι θελουμε να αντλησουν ολα σχεδον τα θρεπτικα συστατικα και γενικα οποια μυικη ομαδα κανουμε την κανουμε με τετοιο τροπο ετσι ωστε ολα τα θρεπτικα συστατικα της διατροφης να πηγαινουν σε αυτην κατα κυριο λογο, τωρα οσον αφορα τη διατροφη αυτη ειναι απλα η αρη τωρα στο σκ αυτο προβλεπεται αυξηση των υδατανθρακων κατα 5% επειδη εχω αρκετους μηνες δεν θελουμε να κανουμε βιαστικες κινησεις θελουμε να κανουμε οσο δυνατον γινεται clean bulking
    I never feared death or dying
    I only fear never trying
    I am whatever I am
    Only God can judge me now
    Απάντηση με παράθεση

2. 18-09-18 15:03 #122

Περ.
    Athens, Greece, Greece
    Προεπιλογή
    Τριτη: Pull day Σωματικο βαρος: 73,6 κιλα

Τροχαλια κλειστη λαβη 3χ 15-10-6
    Κωπηλατικη με αλτηρα 3χ15
    Κωπηλατικη με μπαρα ανοιχτη λαβη 3χ 12-10-8
    Τραπεζιοι 3χ 12
    Πισω ωμοι αλτηρες σκυφτος 3χ 15
    καμψεις δικεφαλων καθιστος εναλαξ 3χ 12
    καμψεις δικεφαλων με μπαρα 3χ12

50 δευτερολεπτα το διάλειμμα
    I only fear never trying
    I am whatever I am
    Απάντηση με παράθεση

3. 18-09-18 15:14 #123
    Το avatar του χρήστη mono AEK

Περ.
    ΑΘΗΝΑ
    Προεπιλογή
    παντως κι εμενα μου φαινεται λιγο το φαι για ογκο που θες και αποτι ειδα εισαι και μισο κιλο κατω αρα υπεθερμιδικα δεν εισαι σιγουρα

παρολα αυτα απο τη στιγμη που εχεις προπονητη εννοειται θα ακουσεις και θα κανεις οτι σου λεει αυτος

απο συμπληρωματα τι χρησιμοποιεις?
    Απάντηση με παράθεση

4. 18-09-18 15:24 #124

Περ.
    Athens, Greece, Greece
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο mono AEK Εμφάνιση μηνυμάτων
    παντως κι εμενα μου φαινεται λιγο το φαι για ογκο που θες και αποτι ειδα εισαι και μισο κιλο κατω αρα υπεθερμιδικα δεν εισαι σιγουρα

παρολα αυτα απο τη στιγμη που εχεις προπονητη εννοειται θα ακουσεις και θα κανεις οτι σου λεει αυτος

απο συμπληρωματα τι χρησιμοποιεις?
    ναι η αληθεια ειναι οτι εχασα 0,4 αλλα γενικα επειδη σημειωνω τα νουμερα αυτες τις 16 μερες τα κιλα μου ειναι λιγο πανω η λιγο κατω μονο 2 μερες ηταν σταθερα στα 74 κιλα γι αυτο και του το ειπα και μου εχει πει πως εχει προγραμματισμενο πλανο με τις αυξησεις του υδατανθρακα, απο συμπληρωματα μεχρι στιγμης εχω 4: βιταμινη B complex βιταμινη C κρεατινη μονουδρικη και isolate πρωτεινη
    I only fear never trying
    I am whatever I am
    Απάντηση με παράθεση

Σελίδα 9 από 9 ΠρώτηΠρώτη ... 789