Σελίδα 1 από 6 123 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 76
  1. 21-11-08 15:57 #1
    Bodybuilding.gr
    Το avatar του χρήστη Muscleboss

    Εγγραφή
    06-04-2005
    Περ.
    All over the World
    Μηνύματα
    10.916
    Προεπιλογή Κ.Ελευθεροτυπία και Γυναικείο Βodybuilding(.gr) + Στεφανίδου
    Μετά από πρωτοβουλία και συνενόηση της σελίδας και των moderators με την κυριακάτικη ελευθεροτυπία, την επόμενη Κυριακή (23 Νοεμβρ 2008 ) θα βγεί ρεπορτάζ αφιέρωμα σε ελληνίδες αθλήτριες του bodybuilding, στο ένθετο περιοδικό Έψιλον.

    Η προσπάθεια αυτή καρποφόρησε μετά από καιρό και μετά από πολλά προβλήματα, τόσο με τους υπεύθυνους του περιοδικού όσο και με τις λίγες σχετικά ελληνίδες αθλήτριες που μπορούν/θέλουν να φωτογραφηθούν αυτή την περίοδο.

    Τελικά φωτογραφήθηκαν 2 αθλήτριες, τα ονόματά τους δε θα τα αποκαλύψω, αλλά θα τις δείτε στο περιoδικό

    Ο δαίμων του τυπογραφίου ειχε σαν αποτέλεσμα να μη φαίνεται το link της σελίδας αλλά ο σύνδεσμός μας μας υποσχέθηκε ότι θα μπεί σαν παρατηρηση σε επόμενο τεύχος. Ας είναι... τουλάχιστον ελπίζω μέσα από αυτό το άρθρο να προβληθεί σωστά η γυναικεία πλευρά του αθλήματος.

    (Ακόμη, στα πλαίσια αναβάθμισης της σελίδας, τις προηγούμενες μέρες έγινε μεταφορά της σε άλλο host και ενδεχομένως κάποια ποστς να χάθηκαν. Συγνώμη για αυτό)

    ΜΒ
    Παναγιώτης Βίτσας
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 21-11-08 23:51 #2
    Προεπιλογή
    πολυ φοβερη κινηση πανο.συγχαρητηρια.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 22-11-08 12:42 #3
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.611
    Προεπιλογή
    Συγχαρητηρια Πάνο,ηταν πολύ καλη αυτη η κίνηση,κρίμα όμως που δεν θα φαινεται το link(γκρρρ....)σε αυτό το τεύχος αλλά τι να κανουμε.Αύριο λοιπόν όλοι το Έψιλον!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 23-11-08 20:55 #4
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    Παλικάρια πήρατε την Κυριοακατικη ελευθεροτυπια με το Εψιλον ???
    Τι σχολια εχετε να κανετε?

    Πιστευω πως ηταν μια καλη κινηση για προώθηση του αθληματος!
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 23-11-08 23:22 #5
    Weight Freak
    Το avatar του χρήστη billys15

    Εγγραφή
    29-07-2006
    Περ.
    Ptolemaida
    Μηνύματα
    3.918
    Προεπιλογή
    Δυστυχως τωρα βλεπω το topic και δεν πηγα να την παρω νωρις .Παντως ειναι οντως πολυ καλη κινηση και μπραβο!
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 24-11-08 00:17 #6
    Bodybuilding.gr
    Το avatar του χρήστη Muscleboss

    Εγγραφή
    06-04-2005
    Περ.
    All over the World
    Μηνύματα
    10.916
    Προεπιλογή
    Tο ρεπορτάζ ήταν καλό, αν και θα προτιμούσα να έβγαιναν πιο θηλυκές οι κοπέλες με ολόσωμες φωτογραφίες. Ωστόσο ξεραμε από την αρχή ότι ήθελαν να δώσουν μια ξεχωριστή όψη και το είχαν ξεκαθαρίσει.

    Καλό ήταν παντως που δεν έγινε καμία αναφορά σε θέματα ουσιών κάτι που φοβόμασταν και για το οποίο ρώτησαν επανελημένως τις κοπέλες.

    ΜΒ
    Παναγιώτης Βίτσας
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 24-11-08 00:38 #7
    Το avatar του χρήστη peris

    Εγγραφή
    27-08-2008
    Περ.
    patra
    Μηνύματα
    1.862
    Προεπιλογή
    ωραιος πανο πολυ καλη κινηση

    αν και δε το θυμηθηκα καθολου ενω το ειχες πει να παρω την εφημεριδα
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 24-11-08 00:58 #8
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    Ευχομαι να διαβαστει περισσοτερο απο γυναικες παρα απο αντρες η συνεντευξη.

    Θα ελεγα πως κοντραρει το γυναικείο φύλο τους αντρες καθως αναφερει χαρακτηριστικά

    Σαν τη γατα με το <<ποντικι>> ...Κλεβοντας τα <<ποντίκια>> απο τους άντρες, αμφισβήτησαν την ισχύ του αρσενικού. ...
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 24-11-08 09:12 #9
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.611
    Προεπιλογή
    Την διαβασα την συνεντευξη,θα πω μερικα πραγματακια που διαπιστωσα.
    Η κοπελια που έγραφε το άρθρο έδειχνε μια επιφυλακτικότητα ως προς το πως αντιμετώπιζε την γυναικεια πλευρά του αθληματος και δεν έδειχνε πολύ θετικη ως προς την γυμναστικη από γυναικες.Λίγο μου έβγαλε μια διστακτικότητα για αυτό που έβλεπε.Σίγουρα οι φωτο δεν με ικανοποιησαν,θα ήθελα πιο συνολικες,ας πουμε η Κασκανη ανεφερε ότι της πήρε 10 χρόνια να φερει τα πόδια της εκει που ήθελε και δεν βαλαν μια φωτο από πόδια,ούτε και στην άλλη αθλητρια,γενικα μου έβγαλε μια demi χροια η συνεντευξη,ούτε τις ανεδειξε πολυ χωρις να λεω βεβαια οτι τις εθαψε κιολας.Επίσης το μακιγιαζ και ή όψη τους τις έβγαζε λίγο επιθετικες.
    Το κακό είναι ότι δεν αναφερθηκε το forum,το αναφερω επειδη απ΄οτι ξερω είχε συμφωνηθει.
    Πάντως γενικα ήταν καλή κινηση για το άθλημα,τα κορμια των αθλητριων είναι βατά για όποια κοπέλα θα θελει να ασχοληθει.
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 24-11-08 14:25 #10
    Προεπιλογή
    αν ειναι ευκολο ας σηκωσει καποιος σκαναρισμενο το αρθρο να το δουμε οσοι δεν καταφεραμε να παρουμε το περιοδικο.

    φοβερη κινηση μπραβο!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 24-11-08 14:31 #11
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    Καθε αλλο polyneikos εμενα μου εδειξε πως η συγγραφεας έμεινε εκπληκτη με τον τροπο που αντιμετοπιζουν οι αθλητριες τα σωματα τους καθως το συνδυάζουν με τον τροπο ζωης τους.

    Οι κοπελες ειναι ομορφες και δείχνουν να εχουν μια καλλιεργημένη προσωπικότητα, καθε αντρας θα ηθελε να τις πλησιασει αλλα χριαζεται να εχει τα αναλογα προσοντα, οχι τοσο σωματικα αλλα πνευματικα. Αυτην την πνευματικη υπερίσχυση την δημιουργησε η ενασχοληση με το αθλημα!

    Οι γυναικες δεν εχουν παρα να τις μιμηθούν!

    Προσωπικά αυτος ο τύπος γυναικών μου αρεσει πολυ. Οχι μονο σαν σωματα αλλα και σαν προσωπικότητες.
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 24-11-08 15:52 #12
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.611
    Προεπιλογή
    Nasser δεν σχολίασα το πως τις βλέπω εγώ τις αθλητριες αλλά τι χροιά μου έβγαλε η συνεντευξη ή ακόμα καλυτερα πως θα το εβλεπα αν ημουν ασχετος με τον χωρο και απλα διαβαζα το άρθρο.Σίγουρα και εμενα μου αρεσουν αυτού του τυπου οι σωματότυποι για τις γυναικες,δεν το συζητω !!
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 24-11-08 15:56 #13
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.611
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο confessoras
    αν ειναι ευκολο ας σηκωσει καποιος σκαναρισμενο το αρθρο να το δουμε οσοι δεν καταφεραμε να παρουμε το περιοδικο.

    φοβερη κινηση μπραβο!!
    μπορώ να τα σκαναρω απλά θα πρέπει να μας πει την γνώμη του ο Muscleboss,αν μπορούμε να κανουμε αναδημοσιευση των σελίδων,το ανεβαζω εγώ !!
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 24-11-08 16:10 #14
    Προεπιλογή
    ευχαριστω προκαταβολικως!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 24-11-08 16:17 #15
    Bodybuilding.gr
    Το avatar του χρήστη Muscleboss

    Εγγραφή
    06-04-2005
    Περ.
    All over the World
    Μηνύματα
    10.916
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο polyneikos
    μπορώ να τα σκαναρω απλά θα πρέπει να μας πει την γνώμη του ο Muscleboss,αν μπορούμε να κανουμε αναδημοσιευση των σελίδων,το ανεβαζω εγώ !!
    κάντο ελέυθερα κώστα, δε νομίζω ότι υπάρχει πρόβλημα.

    ΜΒ
    Παναγιώτης Βίτσας
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 6 123 ... ΤελευταίαΤελευταία