Σελίδα 2 από 6 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 30 από 76
  1. 24-11-08 18:20 #16
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο polyneikos
    Το κακό είναι ότι δεν αναφερθηκε το forum,το αναφερω επειδη απ΄οτι ξερω είχε συμφωνηθει.
    Πάλι καλά , θα έπρεπε να διαγράψω το roids laboratory!

    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 24-11-08 18:24 #17
    away
    Εγγραφή
    21-06-2008
    Περ.
    Ναύπλιο
    Μηνύματα
    4.833
    Προεπιλογή
    isis έχεις πολλά προβλήματα ρε φίλε! όλοι σε κυνηγάνε!
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 25-11-08 10:17 #18
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.625
    Προεπιλογή
    Ανεβάζω την συνέντευξη από το Έψιλον,ελπίζω να είναι ευανάγνωστες οι σελίδες.





























    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες       
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 25-11-08 10:59 #19
    Bodybuilding.gr
    Το avatar του χρήστη Muscleboss

    Εγγραφή
    06-04-2005
    Περ.
    All over the World
    Μηνύματα
    10.918
    Προεπιλογή
    ωραίος κώστα!

    ΜΒ
    Παναγιώτης Βίτσας
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 25-11-08 11:57 #20
    Προεπιλογή
    Πολυ καλη κινηση,συνχαρητηρια και στα κοριτσια που δεν εχουν "κολημα" και τα ειπαν ολα!!!!
    Βεβαια το θεμα ειναι και τι ανταποκριση θα εχει αυτο...?Θα δωσει σε καποιους το ερεθισμα να ξεκινισουν?Ή μηπως θα τους αποθισει και ολας???Γιατι βρισκομαστε και στην ελλαδα...αφηστε που θα δουν μερικοι αντρες τα μπρατσα και θα που "μα καλα εχουν μεγαλυτερα μπρατσα απο εμενα πως γινετε αυτο?"


    Παντως απο μενα πραγματικα
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 25-11-08 14:09 #21
    Το avatar του χρήστη yannis88

    Εγγραφή
    16-09-2008
    Περ.
    θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    194
    Προεπιλογή
    Great minds discuss ideas,average minds discuss events,small minds discuss people.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 25-11-08 15:14 #22
    Bodybuilding.gr
    Το avatar του χρήστη Muscleboss

    Εγγραφή
    06-04-2005
    Περ.
    All over the World
    Μηνύματα
    10.918
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο yannis88
    ναι και γώ στην αρχή έτσι έκανα. αλλά αν φανταστεί κανείς ότι μέχρι τώρα όλα τα άρθρα σε περιοδικά και εφημεριδες μεγάλης κυκλοφορίας είχαν μόνο αρνητική εικόνα για το αθλημα, με υπονοούμενα κτλ, αυτό ήταν κάτι καλύτερο.

    Μου ήρθε ένα μήνυμα σήμερα από εναν άνθρωπο του χώρου, άσχετο με τη σελίδα μας.

    Επιτέλους ενα άρθρο στα ΜΜΕ που τηρει ευνοική/ουδέτερη στάση απεναντι στο ΒΒ. Παρόλα αυτά οι φωτο που βάλανε ειχανε σκοπο να προκαλέσουν, να δειξουν αγριάδα και ελλειψη θηλυκότητας. Συνολικά ήτανε θετική η προβολή πάντως.
    νομίζω όπως τα λέει είναι.

    ΜΒ
    Παναγιώτης Βίτσας
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 25-11-08 17:15 #23
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.810
    Προεπιλογή
    εγώ έχω να πώ πώς σε γενικές γραμμές 'ηταν καλό το άρθρο τό μόνο που θα θεωρούσα λίγο αρνητικό είναι πάλι η παρομοίωση με τούς άντρες <<έκλεψαν τα ποντίκια>> σε καμία περίπτωση δεν κλέβουν τα ποντίκια απο τούς άντρες , τα κορίτσια στην φοτογράφηση πέρα απο την ομορφιά έχουν όμορφα ανεπτυγμένους μυς με θυληκότητα και χωρίς υπερβολές , πιστεύω άξια εκπροσωπησαν το γυναικείο bodybuilding και δεν μπορούμε να συγκρίνουμε αυτό που βλέπουμε με αντρική σωματική διάπλαση .

    εκείνο που μου άρεσε στην συνεντευξη είναι οτι φάνηκε πώς αυτό που βλέπει κάποιος στην εμφάνηση ανταποκρίνετε και στον χαρακτήρα τηςκοπέλας , η κωνσταντίνα είναι άξια συγχαρητηρίων και παράδειγμα πρός μίμηση μια γυναίκα που μεγαλώνει μόνη τα παιδιά της είναι αυτοδημιούργητη και πετυχημένη επαγγελματίας .
    όπως και η σταυρούλα υποστηρίζει πολύ καλά αυτό που είναι και πολύ σωστές οι απόψεις τους για το γυναικείο ββ και λέω ββ γιατί και το φίτνες ββ είναι, άσχετα αν το λέμε έτσι για να διαχωρίζουμε την λάιτ μορφή ββ.

    και οι άντρες όχι μόνο δεν πρέπει να φοβούνται τέτοιες γυναίκες αλλά να παραδειγματίζονται και αν μπορούν να είναι ακόμη πιό δυναμικοί για να υποστηρίζουν τον χαρακτήρα τους .
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 26-11-08 17:20 #24
    Bodybuilding.gr
    Το avatar του χρήστη Muscleboss

    Εγγραφή
    06-04-2005
    Περ.
    All over the World
    Μηνύματα
    10.918
    Προεπιλογή
    αυτή τη στιμγή η κασκάνη ειναι στην στεφανίδου. στο "αξίζει να το δείς". νομίζω ότι η προβολή στο έψιλον δούλεψε.

    ΜΒ
    Παναγιώτης Βίτσας
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 26-11-08 17:37 #25
    away
    Εγγραφή
    21-06-2008
    Περ.
    Ναύπλιο
    Μηνύματα
    4.833
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Muscleboss
    αυτή τη στιμγή η κασκάνη ειναι στην στεφανίδου. στο "αξίζει να το δείς". νομίζω ότι η προβολή στο έψιλον δούλεψε.

    ΜΒ
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 26-11-08 17:43 #26
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Muscleboss
    αυτή τη στιμγή η κασκάνη ειναι στην στεφανίδου. στο "αξίζει να το δείς". νομίζω ότι η προβολή στο έψιλον δούλεψε.

    ΜΒ
    δυστυχως αργα το καταλαβα και ειδα μονο 2λεπτα...Παντως πολλα μπραβο!!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 26-11-08 17:43 #27
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.625
    Προεπιλογή
    Πανο δεν την πρόλαβα! Τι παρουσίαζε;;
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 26-11-08 17:48 #28
    Το avatar του χρήστη peris

    Εγγραφή
    27-08-2008
    Περ.
    patra
    Μηνύματα
    1.862
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Muscleboss
    αυτή τη στιμγή η κασκάνη ειναι στην στεφανίδου. στο "αξίζει να το δείς". νομίζω ότι η προβολή στο έψιλον δούλεψε.

    ΜΒ
    +1 πανο καλο οντως δουλεψε η προβολη αν και η στεφανιδου αυτα που ελεγε και ρωταγε δεν υπαρχουν
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 26-11-08 18:12 #29
    Bodybuilding.gr
    Το avatar του χρήστη Muscleboss

    Εγγραφή
    06-04-2005
    Περ.
    All over the World
    Μηνύματα
    10.918
    Προεπιλογή
    η στεφανίδου πήρε μια μικρή συνάνετυξη από την κωνσταντίνα κασκάνη στην εκπομπή "αξίζει να το δείς" , και νομίζω ότι η εικόνα που πρόβαλε η κωνσταντίνα ήταν πολύ καλή!

    υπήρξε ενδιαφέρον από κανάλια αμέσως μετά τη δημοσίευση στο έψιλον, και η κωνσταντίνα επέλεξε να εμφανιστεί σε αυτή την εκπομπή ανέμσα στις υπόλοιπες προτάσεις που είχε.

    πριν λίγο μίλησα μαζί της και νομίζω ότι τα πράγματα εξελίχθηκαν πολύ καλύτερα από ότι περιμέναμε.

    ΜΒ
    Παναγιώτης Βίτσας
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 26-11-08 18:19 #30
    Το avatar του χρήστη peris

    Εγγραφή
    27-08-2008
    Περ.
    patra
    Μηνύματα
    1.862
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Muscleboss
    η στεφανίδου πήρε μια μικρή συνάνετυξη από την κωνσταντίνα κασκάνη στην εκπομπή "αξίζει να το δείς" , και νομίζω ότι η εικόνα που πρόβαλε η κωνσταντίνα ήταν πολύ καλή!

    υπήρξε ενδιαφέρον από κανάλια αμέσως μετά τη δημοσίευση στο έψιλον, και η κωνσταντίνα επέλεξε να εμφανιστεί σε αυτή την εκπομπή ανέμσα στις υπόλοιπες προτάσεις που είχε.

    πριν λίγο μίλησα μαζί της και νομίζω ότι τα πράγματα εξελίχθηκαν πολύ καλύτερα από ότι περιμέναμε.

    ΜΒ


    απλα καποια πραγματα που ελεγε η στεφανιδου δε μου αρεσαν πχ οπως για τα συμπληρωματα αυτο εννοουσα και τιποτα παραπανω ενω τις εξηγησε τι ειναι το συμπληρωμα διατροφης συνεχιζε και ελεγε τα δικα της
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 6 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία