Σελίδα 2 από 5 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 30 από 73
  1. 11-06-14 00:40 #16
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.801
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Andria Εμφάνιση μηνυμάτων
    να μην φοβουνται οτι θα τις κατασπαραξουμε μαζι με τα πιτογυρα

    Αυτο ακριβως φοβομαστε !!!!

    τα πήρατε απο φόβο τα παιδιά με φαίνετε , αφού ξέρετε πλέον οι γυναίκες έχετε γίνει το ισχυρό φύλο σύμφωνα με αυτα που βλέπουμε και ακούμε καθημερινα με τις συμπεριφορές των ανδρών , όχι βέβαια ότι δεν υπάρχουν και εξαιρέσεις αλλα ο κανόνας άλλαξε
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 11-06-14 00:42 #17
    War Veteran
    Το avatar του χρήστη RAMBO

    Εγγραφή
    06-01-2009
    Περ.
    Hardcore Earth
    Μηνύματα
    5.969
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Andria Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εξοπλισμενη για αμυνα απο την κατασπαραξη σας


    Δεν σε πειραζει κανεις μην ανχωνεσαι
    Y.o.l.o
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 11-06-14 00:43 #18
    Προεπιλογή
    Εγω στις εξαιρεσεις μαλλον ανηκω Λιακο
    Be crazy and everything can be done!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 11-06-14 01:04 #19

    Εγγραφή
    18-03-2013
    Περ.
    greece
    Μηνύματα
    107
    Προεπιλογή
    πολυ καλη ιδεα να συναντιουνται ατομα του φορουμ και επιτελους απο κοντα κριμα που ειμαστε ο ενας εδω ο αλλος εκει και χρονος για μετακινησεις ελαχιστος ε δεν νομιζω οτι πρεπει να σας φοβομαστε πιστευω οτι ισα ισα θα σας εχουμε προστασια εχουμε υπευθυνα παλικαρια στην ομαδα.Καλα να περασετε.............
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 11-06-14 01:19 #20
    Officer
    Το avatar του χρήστη Metalhead|T|

    Εγγραφή
    26-04-2012
    Περ.
    ΤhE SeWErs
    Μηνύματα
    3.642
    Προεπιλογή
    αντε ρε παιδιά...κοριτσια αγοριααα
    Τάσος
    * Online Coaching /Personal Training Services - Ατομικά προγράμματα προπόνησης /Διατροφικά πλάνα Instagram : HardCoretrainingSupport
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 11-06-14 01:23 #21
    War Veteran
    Το avatar του χρήστη RAMBO

    Εγγραφή
    06-01-2009
    Περ.
    Hardcore Earth
    Μηνύματα
    5.969
    Προεπιλογή
    Ευχαριστουμε marilla θα εχετε πλουσιο φωτογραφικο υλικο απο τα σοδομα και τα γομορα που θα συμβουν
    Y.o.l.o
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 11-06-14 01:27 #22
    Το avatar του χρήστη Ηλαπ

    Εγγραφή
    18-07-2011
    Περ.
    Εξαρχεια
    Μηνύματα
    1.938
    Προεπιλογή
    Εγω προτεινω να μαζευτουμε για ομαδικη προπονηση πρωτα γιατι ο ραμπος εχει αγριες διαθεσεις...
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 11-06-14 01:30 #23

    Εγγραφή
    18-03-2013
    Περ.
    greece
    Μηνύματα
    107
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο RAMBO Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ευχαριστουμε marilla θα εχετε πλουσιο φωτογραφικο υλικο απο τα σοδομα και τα γομορα που θα συμβουν
    Ετσι μπραβο θελω το τραπεζι με τα κοψιδια και τις μπυρες γιατι φατε και μια μερα σας εχι φοβηθει το ματι μου με τα στεγνα και μετα φωτο με ποτο σε μπουζουκια που εμεις πλεον δεν εχουμε και με ολα τα κορμια τα φιδισια στο τραπεζια .
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 11-06-14 01:31 #24
    War Veteran
    Το avatar του χρήστη RAMBO

    Εγγραφή
    06-01-2009
    Περ.
    Hardcore Earth
    Μηνύματα
    5.969
    Προεπιλογή
    Εσυ γατακι πρωτα θα ερθεις να φαμε και μετα εχει σειρα συναντηση για προπονηση ..
    Y.o.l.o
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 11-06-14 03:12 #25
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.801
    Προεπιλογή
    αντε γιατι με φαίνετε θα σας βάλουμε εμείς καμιά φωτο με την Μαρίλα απο κανα ξεφάντωμα στο Μάι κλάμπ στη Ξάνθη να σας δώσουμε το καλό παράδειγμα !!
    εγω τώρα βγήκαμε παρέα και με πιτσιρικάδες 18-19 χρονών που πήγαμε μια φορα προχθές Ξάνθη και τώρα με παίρνει τηλέφωνο ο ανηψιός μου και με λέει , θείο πάμε κανένα μαι κλάμπ το σάββατο και τον λέω γιατί να μην πάμε θα μας χαλάσει κανένας την διαγωγή?
    αφου σε κάποια φάση λέω νομίζω μάγκες πρέπει να φύγουμε τώρα και πιστεύω να καταλάβατε τον λόγο και λέει πολύ φίδι έμεινε εδω μέσα ρε θείο , το θηλυκό στοιχείο ελατώθηκε και λέω όταν το κλάμπ παιδιά θυμίζει το ΚΑ ΨΙ ΜΙ απ το στρατό κακά μαντάτα την κάνουμε για να ρίξουμε και κανα ύπνο να είμαστε αύριο φρεσκαδούρες την μέρα
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 11-06-14 10:48 #26

    Εγγραφή
    18-03-2013
    Περ.
    greece
    Μηνύματα
    107
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TRIANTAFYLLOU Εμφάνιση μηνυμάτων
    αντε γιατι με φαίνετε θα σας βάλουμε εμείς καμιά φωτο με την Μαρίλα απο κανα ξεφάντωμα στο Μάι κλάμπ στη Ξάνθη να σας δώσουμε το καλό παράδειγμα !!
    εγω τώρα βγήκαμε παρέα και με πιτσιρικάδες 18-19 χρονών που πήγαμε μια φορα προχθές Ξάνθη και τώρα με παίρνει τηλέφωνο ο ανηψιός μου και με λέει , θείο πάμε κανένα μαι κλάμπ το σάββατο και τον λέω γιατί να μην πάμε θα μας χαλάσει κανένας την διαγωγή?
    αφου σε κάποια φάση λέω νομίζω μάγκες πρέπει να φύγουμε τώρα και πιστεύω να καταλάβατε τον λόγο και λέει πολύ φίδι έμεινε εδω μέσα ρε θείο , το θηλυκό στοιχείο ελατώθηκε και λέω όταν το κλάμπ παιδιά θυμίζει το ΚΑ ΨΙ ΜΙ απ το στρατό κακά μαντάτα την κάνουμε για να ρίξουμε και κανα ύπνο να είμαστε αύριο φρεσκαδούρες την μέρα
    Ε δεν το πιστευω στο MY εχω κανενα χρονο να παω η αληθεια ειναι οτι και εγω αισθανθηκα καπως Μεγαλη εκει μεσα αλλα εαν τυχει με καλη παρεα και εχεις reserve κανενα προβλημα αλλα προτιμουσα τα μπουζουκια μας περναγαμαμε καλα και για να σβησουμε πηγαινα στο διπλα μετα στo MY.Eγω προτινω κυρ Ηλια να τους κατεβασουμε σε εμας και να κανουμε το ξεφαντωμα στα μερη μας να το κανονισετε εσεις.
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 11-06-14 13:21 #27
    Dah Pimp
    Το avatar του χρήστη COBRA_STYLE

    Εγγραφή
    15-11-2008
    Περ.
    Αlpha Male region
    Μηνύματα
    14.692
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο RAMBO Εμφάνιση μηνυμάτων
    Με τι ακριβως?...να φοβομαστε αν ειναι
    Taser
    If you can make her laugh,you can make her scream
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 11-06-14 17:01 #28
    War Veteran
    Το avatar του χρήστη RAMBO

    Εγγραφή
    06-01-2009
    Περ.
    Hardcore Earth
    Μηνύματα
    5.969
    Προεπιλογή
    Θα ναι γλυκος ο πονος
    Y.o.l.o
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 11-06-14 17:26 #29
    Προεπιλογή
    εγω νομιζα για κανα καφε θα πηγαιναμε.αλλα εσεις θελετε να φαμε κοντοσουβλια στον κιαμο. για κανα καφεδακο μεσα ειμαι,για τα υπολοιπα δε με κοβω.
    Το θέμα είναι να πείσουμε τις γυναίκες ότι η γκρίνια προκαλεί κυτταρίτιδα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 11-06-14 21:07 #30
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο RAMBO Εμφάνιση μηνυμάτων
    Να προσθεσω οτι θα βρεθουμε εξω απο την σταση του μετρο Κεραμεικος


    Golden εγω παω για κρεπαλη διχως αυριο τωρα αν κανενα απο τα γατακια αντεξει θα εχουμε και συνεχεια στα ξενυχταδικα της περιοχης με απωτερο σκοπο να χωνεψουμε


    Ποποοοοοοοό άγριες διαθέσεις έχεις βρε RAMBE μου και φοβάμαι ότι αν έρθω στο τέλος θα τραγουδάω:





    Πάντως μου αρέσει ο τρόπος που σκέφτεσαι......κρεπάλη δίχως αύριο.....ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ!!!!
    Go heavy or go home!
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 5 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία