Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 7 από 7
  1. 07-07-14 20:38 #1
    Προεπιλογή 100 Vegetable Protein (MyVegies)
    Τι εχετε να πειτε για αυτη την πρωτεινη; Θα μπορουσε καποιος να μου πει τι το διαφορετικο προσφερει αυτη απο μια Whey;Όνομα: myvegies_100-vegetable-protein-4lbs-1814g_1 copy.jpg Εμφανίσεις: 344 Μέγεθος: 279,8 KBΌνομα: 16606_1043.jpg Εμφανίσεις: 323 Μέγεθος: 12,0 KB
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 07-07-14 20:43 #2
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    ε,ειναι πρωτεινη απο φυτικες πηγες,τι αλλη διαφορα θες δλδ..
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 07-07-14 20:47 #3
    Προεπιλογή
    Αντι μιας whey δλδ μπορει να προτιμησει και αυτην καποιος ή ειναι χαμηλοτερης ποιοτητας;
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 07-07-14 20:48 #4
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    δεν ειναι ιδιας βιολογικης αξιας..με τα ιδια λεφτα περνεις μια γαματη whey κ εχεις το κεφαλι σου ησυχο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 28-07-14 01:27 #5
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Gamatos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τι εχετε να πειτε για αυτη την πρωτεινη; Θα μπορουσε καποιος να μου πει τι το διαφορετικο προσφερει αυτη απο μια Whey;Όνομα: myvegies_100-vegetable-protein-4lbs-1814g_1 copy.jpg Εμφανίσεις: 344 Μέγεθος: 279,8 KBΌνομα: 16606_1043.jpg Εμφανίσεις: 323 Μέγεθος: 12,0 KB
    Τι παραπάνω μπορεί να σου προσφέρει μια πρωτείνη απο γάλα;
    Χοληστερίνη καρκινογόνες ορμόνες ισχυρά αντιβιωτικά τοξίνες κασείνη (συνδεδεμενη απο μελετες με καρκίνο) κλπ.
    Μια φυτική εννοείτα -κατα την αποψη μου φυσικα- ειναι καλλύτερη για την υγεία!
    Την αγόρασα πριν λίγο καιρο και είμαι πολύ ικανοποιημένος, και έχει και ωραία γεύση.

    Αλλα προτιμω αλλη γευση γιατι η σοκολάτα εχει λιγοτερη πρωτεινη εαν θυμαμια καλα 23 γρ. ενω η βανιλια και οι υπολοιπες γεύσεις έχουνε 25 γρ. σε ενα σκουπ.

    Θα γίνω φανατικός πελάτης τους!
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 28-07-14 01:29 #6
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο beefmeup Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν ειναι ιδιας βιολογικης αξιας..με τα ιδια λεφτα περνεις μια γαματη whey κ εχεις το κεφαλι σου ησυχο.
    με τα ίδια λεφτά;?!!!
    Εγω οσες εχω δει ειναι πανακριβες..
    ποια μαρκα προτεινεις με τα ιδια λεφτα;?!
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 28-07-14 03:20 #7
    Το avatar του χρήστη zisis.z

    Εγγραφή
    23-06-2014
    Περ.
    ΑΘΗΝΑ
    Μηνύματα
    363
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο VeganPower Εμφάνιση μηνυμάτων
    με τα ίδια λεφτά;?!!!
    Εγω οσες εχω δει ειναι πανακριβες..
    ποια μαρκα προτεινεις με τα ιδια λεφτα;?!
    φιλε πολυ σωστα τα ειπε πιο πανω ο beefmeup,ειναι πεταμενα λεφτα τετοιου ειδους πρωτεινες,περιμενεις να σε βοηθησει η να κανεις μυς με σιταρι και αρακα κτλ με φυτικες δηλαδη πρωτεινες,πολυ χλωμο καλυτερα εγω θα ελεγα να κρατησεις τα λεφτα σου και να μην παρεις τιποτα το ιδιο αποτελεσμα θα εχεις και θα σου μεινουν και τα λεφτα,εαν δεν θελεις να παρεις κανονικη πρωτεινη γουει παρε χιλιες φορες προτιμοτερο καποια καλα αμινοξεα θα σε βοηθησουν πολυ περισσοτερο απο την φυτικη πρωτεινη......
    Απάντηση με παράθεση