Σελίδα 1 από 4 123 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 49
  1. 17-07-14 11:53 #1
    Προεπιλογή Shred-X Rippedcore (Sci-MX)
    Όνομα: 16019_1434.jpg Εμφανίσεις: 6099 Μέγεθος: 9,8 KB

    Όνομα: Shred-X Rippedcore, 100 caps (Sci-MX) ___1.jpg Εμφανίσεις: 6343 Μέγεθος: 213,7 KB

    Καλημερα σας!

    Υπαρχει καποια αποψη για τον συγκεκριμενο σκευασμα?Σημειωτεων οτι υποθυροειδισμο, επιτρεπετε να παρω κατι τετοιο?

    Ευχαριστω!
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 17-07-14 13:53 #2

    Εγγραφή
    14-07-2013
    Περ.
    ΒΟΛΟΣ
    Μηνύματα
    187
    Προεπιλογή
    κατι κανει αλλα υπαρχουν κ καλυτερα απο αυτο.

    Οχι δεν πειραζει τον θυροειδη ρε συμπ ειναι μην φοβασε
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 17-07-14 15:38 #3
    Προεπιλογή
    για πες μου αυτα τα καλυτερα
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 16-01-15 12:58 #4
    Προεπιλογή
    To χρησιμοποιω ενα 2μηνο σαν προεξασκητικο κ μονο (2καψουλες πριν βαροι η αεροβια) ωραια ενεργεια χωρις ζαλαδες , ταχυπαλμιες κ νευρικοτητες, καλη εφυδρωση διαρκεια εντασης για τουλαχιστον ενα 2ωρο, καθολου κρασαρισμα!!!!Τωρα οσον αφορα την λιποδιαλυση λιγα πραγματα λογο οτι δεν τηρω την χρηση που αναγραφη, αλλα καπως με εχει βοηθησει αισθητικα, διοτι ειχα ανεβαση 2 κιλα απο υδατανθρακες πριν το ξεκινησω με καποιο θολοματακι στην κοιλιακη περιοχη (το προπονητικο μου προγραμμα δεν το αλλαξα ποτε) κ παρολο που δεν αλλαξα την διατροφη μου τα εχασα τα κιλακια κ επανηλθαν οι κοιλιακοι στην αρχικη τους 6πακ μορφη!!!
    Γιαυτους που ειναι φαν τις καφεινης δεν κανει, θελει τη διπλασια δοσολογια οσον αφορα ενεργεια!!!!! αρα δεν συμφερει.!
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 23-01-15 15:23 #5

    Εγγραφή
    26-11-2013
    Περ.
    Αθήνα
    Μηνύματα
    67
    Προεπιλογή
    Είχα πάρει μία συσκευασία το προηγούμενο καλοκαίρι. Με πήγε πολύ καλά στις δύο κάψουλες την ημέρα και δεν χρειάστηκα παραπάνω για ενέργεια ίσως επειδή δεν είμαι της μεγάλης δόσης καφεΐνης.
    Για μένα 190mg δεν είναι και λίγα…
    Επίσης στα θετικά του βάζω: καθόλου κρασάρισμα και περιορισμός της όρεξης κάτι που το θεωρώ σημαντικό αν θέλεις να χάσεις λίπος.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 28-01-15 21:47 #6
    Προεπιλογή
    Ενδιαφέρουσα σύσταση . Μ αρέσει που εχει μεσα guarana, με πιάνει καλύτερα απο την καφεινη .Στα συν του το οτι δεν αναγραφεται blend αλλα αναλυτικά οι επι μερους περιεκτικοτητες τις οποιες προσωπικα τις βρισκω ικανοποιητικες στην μια καψουλα για τα δικα μου δεδομενα .Οι πιο ''σκληροι'' ας παρουν περισσοτερες !!
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 13-03-15 21:31 #7
    Προεπιλογή
    βασικά θα το παρομοίαζα σαν "τίμιο" θερμογενετικό λόγω του οτι δεν τα φορτώνει σε καφεινή οπως καποια και δεν νομίζω να εχει κάποιος ενοχληση (π.χ νευρα) αν το πάρει.. θεωρω επισης χωρις να το εχω δοκιμασει οτι θα ειναι αποτελεσματικο λογω του οτι βγαζει η εταιρια αυτη ειναι αξιόπιστο
    Something
    Takes
    A part
    Of me
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 23-03-15 14:48 #8
    Προεπιλογή
    γεια σας.ασχουλουμαι κοντα στα 2 χρονια με τ γυμναστικη.εχω παρει μονο πρωτεινη σαν συμπληρωμα και τωρασκεφτομαι να παρω εναν λιποδιαλυτη γιατι εχω προσθεσει μερικα κοιλα λογω του οτι ειμουν σε ογκο. το Dexaprine XR θα με βοηθησει στην καυση λιπους? εννοειται με τν καταλληλη διατροφη κ αεροβια ασκηση
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 23-03-15 15:18 #9
    Το avatar του χρήστη Billys51

    Εγγραφή
    27-03-2012
    Περ.
    MuscleBeach
    Μηνύματα
    589
    Προεπιλογή
    Ποιο το νόημα να κάνεις ερώτηση για κάποιο προϊόν που υπάρχει ήδη θέμα στο θέμα ενός άλλου προϊόντος?
    The easy day was yesterday
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 23-03-15 20:36 #10
    Προεπιλογή
    Αφου εγραψες που εγραψες εδω δεν παιρνεις το shred x απο το e shop του φορουμ που ειναι και σε σουπερ τιμη απ ο,τι ειδα???...αστειευομαι...το shred x δειχνει πολυ καλο,δυνατο μεν χωρις υπερβολες δε...η sci mx προσεχει τι βαζει κι αυτο ειναι καλο για καθε αθλουμενο θεωρω για να ξερει τι βαζει μεσα του και να αποδιδει...
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 23-03-15 20:38 #11
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    Ηello John ,beans i am planting..
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 23-03-15 23:13 #12
    Το avatar του χρήστη SOLID

    Εγγραφή
    26-01-2008
    Περ.
    HELL-AS
    Μηνύματα
    883
    Προεπιλογή
    Οχι οποια κι οποια beans ομως.FAVA BEANS.(κουκια) χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 31-03-15 21:17 #13
    Προεπιλογή
    αυτο χρησημοποιειται και τοις ρεστ ημερες?
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 02-04-15 14:44 #14
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    ε,κανονικα ενα λιποδιαλυτη τον περνεις καθε μερα..
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 17-09-15 15:09 #15
    Προεπιλογή
    Τελειωσε για 2η φορα το συγκεκριμενο προϊον και ειπα να γραψω εντυπώσεις. Ηταν η 1η φορα που εκανα χρηση τετοιου προιόντος.
    Εχουμε και λέμε 2 κυκλους αρα 2 κουτια με κενο 15 μερες μεταξυ τους + αυστηρη διαιτα + CF.
    Στον πρωτο κυκλο πηγα για τις πρώτες 4-5 μερες με δοσολογία 1/1 και μετα 2/2 όπως λεει η εταιρία.
    Στον δευτερο 1η μερα 1/1 μετα 2/2.
    Σα ποσοτητα καφεϊνης υπολογίζουμε +2 εσπρεσακια, χωρις καμια ενόχληση.

    Στην αξιολόγηση τωρα:

    Διαρκεια δινει αλλα οχι οσο θα ήθελα 6/10
    Μειωση της ορεξης..... δε τρελαθηκα κιολας οκ 3/10
    Νευρα - Ταχυπαλμιες 0/10
    Εφίδρωση 7/10
    Επισκεψεις στο WC 7/10
    Κρασαρισμα 0/10

    Γενικη θα εβαζα ενα 7/10 χαρακτιρίζοντάς το κατι παραπανω απο τιμιο για αρχαριους χρήστες.

    Στο τελος του πρώτου κύκλου ειχα πονοκεφαλο (οχι κατι τρομερο αλλα δε εφευγε) για 1 μερα αλλα στον δευτερο τιποτα ισως γιατι τις 2 τελευταιες μερες το γυρισα σε 1/1 παλι και επινα 1 καφεδακι παραπανω.

    Σιγουρα εκανε δουλεια αλλα εκανα κ γω παρα πολυ με τη γυμναστικη κ τη διαιτα. Τιποτα δε λειτουργει μονο του.

    Αν θα αγοραζα ξανά το προιόν ... οχι νομιζω πως θα πηγαινα σε κατι που θα ήταν ενα-δυο κλικ πιο πανω.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 4 123 ... ΤελευταίαΤελευταία