Σελίδα 3 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 45 από 49
  1. 17-06-16 11:54 #31
    Προεπιλογή
    Παιδιά είδα στο e-shop του αθλητή ότι άλλαξαν τα συστατικά!Ισχύει?Και τα ενεργά συστατικά από 10 έγιναν 14!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 17-06-16 17:51 #32
    Officer
    Το avatar του χρήστη Metalhead|T|

    Εγγραφή
    26-04-2012
    Περ.
    ΤhE SeWErs
    Μηνύματα
    3.641
    Προεπιλογή
    Κόψε για μερικές μέρες η έστω ελαττωσε τις αλλες πηγές καφεΐνης γιατί το σώμα μπερδευεται... Δοκίμασε 2 το πρωί και. 2 το απόγευμα και βλέπεις, 2πριν την προπο με άδειο στομάχι δηλαδή και 2καπια στιγμή το απόγευμα... Γενικά δεν είναι άγριο σα προϊόν αλλά δουλευει

    Στάλθηκε από το ZTE Blade A450 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Τάσος
    * Online Coaching /Personal Training Services - Ατομικά προγράμματα προπόνησης /Διατροφικά πλάνα Instagram : HardCoretrainingSupport
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 20-06-16 11:56 #33
    Προεπιλογή
    Σας παραθέτουμε παρακάτω το νέο πινακάκι συστατικών.

    Πράγματι αυτό το προϊόν δεν σε «τσιτάρει» όσο άλλα λόγω της χαμηλότερης περιεκτικότητας σε καφεΐνη σε σχέση με άλλα (π.χ.Black Burn). Όμως 192 mg καφεΐνης στις 2 κάψουλες …δεν το λες και ελαφρύ!

    Η αίσθηση της διέγερσης που θα σου δώσει λοιπόν εξαρτάται από τις ανοχές σου σε καφεΐνη, και αυτή η αίσθηση δεν είναι ο μοναδικός παράγοντας που επηρεάζει την καύση λίπους. Κάποια θερμογενετικά λειτουργούν πιο αθόρυβα, και βοηθούν στην καύση λίπους με έναν μελετημένο συνδυασμό συστατικών, χωρίς να βασίζονται στην πολύ καφεΐνη.

    Το Shred-X είναι αρκετά δημοφιλές, προφανώς γιατί σε αρκετούς δουλεύει καλά. Φυσικά κάθε οργανισμός αντιδράει διαφορετικά…

    Όνομα: 01-216-085-Shred-X-Rippedcore-100-caps_facts.JPG Εμφανίσεις: 1310 Μέγεθος: 103,2 KB
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 30-06-16 14:43 #34
    Προεπιλογή
    Καλό είναι αλλά ακριβούτσικο. Ελπίζω να βγει καμία προσφορά τώρα που είναι καλοκαίρι!
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 07-07-16 09:54 #35
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο SPARTANLOCO Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλό είναι αλλά ακριβούτσικο. Ελπίζω να βγει καμία προσφορά τώρα που είναι καλοκαίρι!
    Αυτές τις μέρες είναι ενεργή μία προσφορά για το προϊόν αυτό στον ΑΘΛΗΤΗ, και στο e-shop του Forum φυσικά.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 02-08-16 12:52 #36
    Question δοσολογία και timing
    Καλησπέρα σας! Είμαι 25 χρονών , στα 91 κιλά και ύψος 172.

    Warning!!! Wall of text incoming

    Κάνω σοβαρή προπόνηση εδώ και 1.5 χρόνο. Πάνω κάτω τα τελευταία 2 χρόνια είμαι γύρω στα 90 κιλά χωρίς σοβαρές διαφοροποιήσεις. Βέβαια λόγο της σοβαρής γυμναστικής και λόγω του ότι έφτιαξα την διατροφή μου(δεν τρώω σκουπίδια, μόνο λαχανικά, όσπρια και σκέτο κρέας ) έχω δει τρομερή διαφορά στο σώμα μου. Δηλαδή παρότι η ζυγαριά είναι ακίνητη αναγκάστηκα πριν μερικούς μήνες να αλλάξω μπλουζάκια γιατί μου ήτανε στενά στο στήθος και στους ώμους.

    Από supplements παίρνω μόνο λίγη προτείνη πότε πότε (σύνολο 8 κιλά τους τελευταίους 8 μήνες) και άρχισα κρεατίνη (απλή monohydrate) πριν από μία βδομάδα κυρίως για δοκιμή.

    Πρόσφατα αποφάσισα να αγοράσω το εν λόγω προιον Rippedcore Sci-MX γιατί λόγω τις καθημερινότητας μου έχω αποδείξει στον εαυτό μου ότι μου είναι αδύνατον να παραμείνω σε μια συγκεκριμένη διατροφή για πάνω από 2 εβδομάδες, και η καταμέτρηση θερμίδων είναι σχεδόν αδύνατη.

    Το σκεπτικό μου είναι ότι αφού από φυσικού μου ότι και να κάνω το σώμα μου πάντα γυρνάει μόνο του στα 90 κιλά προσέχω δεν προσέχω , αν το εν λόγω προιον με βοηθήσει να καίω έστω και 100 θερμίδες την ημέρα και με το σκεπτικό του ότι συνεχίζω να βάζω μυς εντατικά. Θα δω ίσως μια διαφορά σε μερικούς μήνες. Κάνω λάθος?

    Wall of text end !!!

    Η απορία μου κυρίως είναι στην δοσολογία αλλά και στο timing. Τους τελευταίους 6 μήνες έκοψα τελείως τον καφέ προκειμένου να χρησιμοποιώ την καφεΐνη ως εργαλείο πριν την προπόνηση. Συγκεκριμένα πριν από κάθε προπόνηση τώρα πια (5 φορές την εβδομάδα push , leg , rest, pull, rest ...) κουμπώνω ένα caffeine PRo από την Myprotein που είχα βρει φθηνά Έχει 200mg καφεΐνη σε κάθε tablet. Μερικές φορές μπορεί να πάρω ένα και μισό (δηλαδή 300mg ) άμα δεν βλέπω να με πιάνει.

    Οπότε τώρα που έχουμε όλο το info (και συγνώμη για την πολυλογία μου), η ερώτησή μου παραμένει. Πόσα και πότε ? Μπορώ να το συνδυάσω ? Δηλαδή ένα tablet Rippedcore με μισό Caffeine Pro (80mg +100mg = 180mg ) 2 φορές την ήμερα (360mg)?

    Έχει νόημα αν έχω άδειο στομάχι η όχι? Μπορώ να τα φάω με άδειο στομάχι και μετά από πόση ώρα να φάω (γιατί συνήθως τρώω κάτι πριν την προπόνηση).
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 03-08-16 13:19 #37
    Banned
    Εγγραφή
    03-06-2016
    Περ.
    Θεσσαλονικη
    Μηνύματα
    383
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο alex777 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα σας! Είμαι 25 χρονών , στα 91 κιλά και ύψος 172.

    Warning!!! Wall of text incoming

    Κάνω σοβαρή προπόνηση εδώ και 1.5 χρόνο. Πάνω κάτω τα τελευταία 2 χρόνια είμαι γύρω στα 90 κιλά χωρίς σοβαρές διαφοροποιήσεις. Βέβαια λόγο της σοβαρής γυμναστικής και λόγω του ότι έφτιαξα την διατροφή μου(δεν τρώω σκουπίδια, μόνο λαχανικά, όσπρια και σκέτο κρέας ) έχω δει τρομερή διαφορά στο σώμα μου. Δηλαδή παρότι η ζυγαριά είναι ακίνητη αναγκάστηκα πριν μερικούς μήνες να αλλάξω μπλουζάκια γιατί μου ήτανε στενά στο στήθος και στους ώμους.

    Από supplements παίρνω μόνο λίγη προτείνη πότε πότε (σύνολο 8 κιλά τους τελευταίους 8 μήνες) και άρχισα κρεατίνη (απλή monohydrate) πριν από μία βδομάδα κυρίως για δοκιμή.

    Πρόσφατα αποφάσισα να αγοράσω το εν λόγω προιον Rippedcore Sci-MX γιατί λόγω τις καθημερινότητας μου έχω αποδείξει στον εαυτό μου ότι μου είναι αδύνατον να παραμείνω σε μια συγκεκριμένη διατροφή για πάνω από 2 εβδομάδες, και η καταμέτρηση θερμίδων είναι σχεδόν αδύνατη.

    Το σκεπτικό μου είναι ότι αφού από φυσικού μου ότι και να κάνω το σώμα μου πάντα γυρνάει μόνο του στα 90 κιλά προσέχω δεν προσέχω , αν το εν λόγω προιον με βοηθήσει να καίω έστω και 100 θερμίδες την ημέρα και με το σκεπτικό του ότι συνεχίζω να βάζω μυς εντατικά. Θα δω ίσως μια διαφορά σε μερικούς μήνες. Κάνω λάθος?

    Wall of text end !!!

    Η απορία μου κυρίως είναι στην δοσολογία αλλά και στο timing. Τους τελευταίους 6 μήνες έκοψα τελείως τον καφέ προκειμένου να χρησιμοποιώ την καφεΐνη ως εργαλείο πριν την προπόνηση. Συγκεκριμένα πριν από κάθε προπόνηση τώρα πια (5 φορές την εβδομάδα push , leg , rest, pull, rest ...) κουμπώνω ένα caffeine PRo από την Myprotein που είχα βρει φθηνά Έχει 200mg καφεΐνη σε κάθε tablet. Μερικές φορές μπορεί να πάρω ένα και μισό (δηλαδή 300mg ) άμα δεν βλέπω να με πιάνει.

    Οπότε τώρα που έχουμε όλο το info (και συγνώμη για την πολυλογία μου), η ερώτησή μου παραμένει. Πόσα και πότε ? Μπορώ να το συνδυάσω ? Δηλαδή ένα tablet Rippedcore με μισό Caffeine Pro (80mg +100mg = 180mg ) 2 φορές την ήμερα (360mg)?

    Έχει νόημα αν έχω άδειο στομάχι η όχι? Μπορώ να τα φάω με άδειο στομάχι και μετά από πόση ώρα να φάω (γιατί συνήθως τρώω κάτι πριν την προπόνηση).
    αυτα τα ταμπλετακια ποσο καιρο τα κουμπωνεις? αν εισαι πανω απο ένα μήνα που απο'τι κατάλαβα είσαι, καλό θα είναι να σταματήσεις να τα παίρνεις γιατι θα συνηθίσεις τόσο άσχημα που μετά θα θές 5 τετοια για να στανιάρεις...! γενικά πιστεύω πως το συγκεκριμένο για τα κιλά σου και το οτι χρησιμοποιείς ταμπλέτα καφείνης, δεν θα σε κάνει πολλά...καλύτερα πάρε κατι ποιο "δυνατό" .
    τα λυποδιαλιτικά πάντα δουλευουν καλυτερα με άδειο στομάχι απο οσο ξέρω οπότε ναι εχει νοημα .
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 18-08-16 20:51 #38
    Προεπιλογή Ερωτηση
    Καλησπερα παιδια!Εβδομαδιαια παω γυμναστηριο 4-5 φορες!Προσπαθω οσο μπορω να προσεχω τη διατροφη μου!Αυτος ο λιποδιαλυτης μπορει να καταπολεμησει το λιπος της κοιλιας σε συνδυασμο διατροφης και ασκησης;Αν οχι,μπορει καποιος να προτινει καποιον;Διαβασα καπου για τον vintage burn αλλα πρωτον δεν ξερω αν ισχυει αυτα που ταζει και δευτερον δεν πρεπει να κυκλοφορει Ελλαδα!
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 18-08-16 22:33 #39
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.536
    Προεπιλογή
    Οι λιποδιαλύτες λειτουργούν συνδυαστικα με την διατροφή (υποθερμιδική) και την αεροβίωση
    Υπάρχει μερίδα αθλουμένων που δεν θεωρούν οτι βοηθάνε δραστικά αλλα καποια συστατικά αποδεδειγμένα ενισχύουν την προσπάθεια σου.
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 20-08-16 01:10 #40
    shake
    Καποιο οικονομικος λιπο κ να κανει κ δουλειτσα??δεν παμε για αγωνες κ δεν ζηταω κ τα τορ αλλα καποιο σεβαστο προιον..
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 20-08-16 10:30 #41
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Nikolakias Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καποιο οικονομικος λιπο κ να κανει κ δουλειτσα??δεν παμε για αγωνες κ δεν ζηταω κ τα τορ αλλα καποιο σεβαστο προιον..
    ρε ανθρωπε, εχεις γεμισει τα θεματα με ενα σωρο ακυρα ποστ.
    διαβασε την απαντηση που σου εδωσα στο θεμα με την προστασια συκωτιου, που ρωτας..
    το θεμα αυτο αφορα την αξιοογηση του συγκεκριμενου λιποδιαλυτη, δεν ειναι για να κανει ο καθενας ακυρες ερωτησεις για συμπληρωματα..
    οσο νεος στο φορουμ κ να εισαι 2 πραγματα πρεπει να τα καταλαβαινεις δεν μπορει..δεν εχει να κανει με το φορουμ, αλλα με λογικη.
    οποτε μην ξαναποσταρεις με ακυρο τροπο, γιατι απλα θα τα σβηνω.
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 20-08-16 17:54 #42
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.536
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Nikolakias Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καποιο οικονομικος λιπο κ να κανει κ δουλειτσα??δεν παμε για αγωνες κ δεν ζηταω κ τα τορ αλλα καποιο σεβαστο προιον..
    Αυτος εδω που σχολιάζεις, το κάνει αυτό που λες
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 21-08-16 12:11 #43
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο beefmeup Εμφάνιση μηνυμάτων
    ρε ανθρωπε, εχεις γεμισει τα θεματα με ενα σωρο ακυρα ποστ.
    διαβασε την απαντηση που σου εδωσα στο θεμα με την προστασια συκωτιου, που ρωτας..
    το θεμα αυτο αφορα την αξιοογηση του συγκεκριμενου λιποδιαλυτη, δεν ειναι για να κανει ο καθενας ακυρες ερωτησεις για συμπληρωματα..
    οσο νεος στο φορουμ κ να εισαι 2 πραγματα πρεπει να τα καταλαβαινεις δεν μπορει..δεν εχει να κανει με το φορουμ, αλλα με λογικη.
    οποτε μην ξαναποσταρεις με ακυρο τροπο, γιατι απλα θα τα σβηνω.
    Το διαβασα..δικιο εχεις απλα δεν εχω μπει στο τρυπακι το φορουμ τοσο πολυ γιατι εχει πολυ ψωμι
    Κ οντως δεν ειναι πανεπιστημιο..αλλα κατσε να παρω λιγο το κολαει..δεν ειμαι κ τρελλος γνωστης των θεματων..
    Ρωταω να μαθαινω
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 24-11-16 14:29 #44
    Προεπιλογή
    Αυτές τις μέρες παίζει μία καλή προσφορά στο e-shop – Δείτε εδώ.
    Παρόλο που είναι θερμογεννετικό, αρκετοί το χρησιμοποιούν και για ενέργεια πριν την προπόνηση, ή στοκάρουν για την άνοιξη!
    www.athlitis.gr
    Το πρώτο κατάστημα στην Ελλάδα, από το 1966.
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 10-04-17 14:59 #45
    Προεπιλογή
    Σε Πασχαλινή προσφορά αυτές τις μέρες στο e-shop. Δείτε το εδώ.
    www.athlitis.gr
    Το πρώτο κατάστημα στην Ελλάδα, από το 1966.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 3 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία