Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 32
  1. 08-08-14 17:08 #1
    Προεπιλογή Ελαχιστο αποτελεσμα
    Γεια σας !!!! Είμαι νέο μέλος και θέλω να σας πω ότι μετά από ένα μίση χρόνο γυμναστικής δεν έχω δει τα αποτελέσματα που άλλοι βλέπουν στο ίδιον καιρό π.χ. τα χέρια μου δεν είναι μεγαλυτέρα από όσο πρέπει ούτε το στήθος!!! Να πω ότι δεν τρώω τίποτα από γλυκο-ασπρο ψωμι-ασπρο ρύζι,μακαρονια- και ότι άλλο απαγορεύετε !!! Είμαι 22 χρονον,υψος 1.80cm και 88 κιλά!! συμπληρώματα περνώ προτεινη whey,βητα-αλανινη,κρεατινη,αμινοξεα,γλουταμινη,(καρνιτινη μονο σε μερα αεροβιας)...τρώω αυγά πολλά και τέλος πάντων πολύ προτεινη από τροφές !!! γυμναστική κάνω 4 φορές την εβδομάδα με μια αερόβια και πριν από τους 5 μήνες έκανα 3 φορές και καμιά αερόβια!!! Τέτοιο ποστ μπορεί να έχει ξανά ανέβει άλλα πιστεύω βοηθάει και άλλα άτομα!! Ευχαριστώ!!!
    Το ενστικτο ειναι ο πιο δικαιος κριτης [/B]
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 08-08-14 17:22 #2
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Mikekan

    Εγγραφή
    18-10-2012
    Περ.
    Μαρουσι
    Μηνύματα
    4.075
    Προεπιλογή
    Καλώς ήρθες.

    Θερμίδες συντήρησης έχεις υπολογίσει? Έχεις συγκεκριμένη διατροφή? Με περίπου μεθοδολογία έρχονται και περίπου αποτελέσματα.

    Ποιος ακριβώς είναι ο στόχος σου? Να χάσεις λίπος ή να βάλεις μάζα?
    Μιχάλης
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 08-08-14 17:42 #3
    Προεπιλογή !!!!
    Ευχαριστώ καλώς σας βρηκα!! Έχω στόχο την μυϊκή μάζα άλλα άμα γίνετε να ισιώσει και λίγο η κοιλιά!! Τρώω κάθε 3-4 ώρες με μεγάλο γεύμα το μεσημέρι και θερμίδες έχω υπολογίσει με ζυγαριά ηλεκτρονική!!!
    Το ενστικτο ειναι ο πιο δικαιος κριτης [/B]
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 08-08-14 21:03 #4
    Προεπιλογή
    Υδατάνθρακες αρκετούς τρως;
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 08-08-14 22:43 #5
    Προεπιλογή !!!!
    Και υδατάνθρακες όπως πατατες,κουακερ(βρώμη)ρύζι μαυρο,μακαρονια μαύρα!!! Δεν ξέρω τι άλλο να κάνω... Και προπόνηση σκληρή κάνω 40 λεπτά και κάθε 2 μήνες ξεκούραση 1 εβδομάδα με συντήρηση μονο
    Το ενστικτο ειναι ο πιο δικαιος κριτης [/B]
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 08-08-14 22:56 #6
    Προεπιλογή
    Χμμ.. το πρόγραμμα το αλλάζεις καθόλου; Αν όχι άλλαξε το τελείως.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 08-08-14 23:04 #7
    Προεπιλογή !!!!
    Άλλαξα τους πρώτους 3 μήνες μετά από 2 μήνες ξανά και μετά ανά 2 μήνες άλλαζα μέχρι και Τορά πριν ένα μήνα αλαξα!! τι να γίνεται με έχει ανησυχήσει.. παλιά που έπαιρνα μονό αμινοξέα δηλαδή πριν 10 μήνες έβλεπα καλύτερα αποτελέσματα συν(+) ότι έτρωγα και διάφορες βλακείες!!!
    Το ενστικτο ειναι ο πιο δικαιος κριτης [/B]
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 08-08-14 23:12 #8
    Προεπιλογή
    Τρώγε περρισότερες βλακείες
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 08-08-14 23:14 #9
    Προεπιλογή !!!!
    χαχαχαχαχαχ !!!!
    Το ενστικτο ειναι ο πιο δικαιος κριτης [/B]
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 08-08-14 23:36 #10
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Mastoras13 Εμφάνιση μηνυμάτων
    μετά από ένα μίση χρόνο γυμναστικής δεν έχω δει τα αποτελέσματα που άλλοι βλέπουν στο ίδιον καιρό π.χ. τα χέρια μου δεν είναι μεγαλυτέρα από όσο πρέπει ούτε το στήθος!!!
    Αδερφε
    1. Καλως ηρθες!
    2. Δε σε νοιαζει τι κανουν οι αλλοι , ουτε ξερεις τι μεσα χρησιμοποιουν (διατροφκα προπονητικα και μη) ουτε ποιος τους προπονει, ουτε τι γονιδα εχουν στο φιναλε.
    3. 1,5 χρονος ειναι ενα αρχικο μικρο διαστημα, ακομα καλα καλα τις ασκησεις δεν κατανοεις. Γυμναζεις και δεν ξερεις τι γυμναζεις.
    4. Συνεχισε το ιδιο. 30 γραμμαρια πρωτεινη πανω ή 50 γραμμαρια υδατανθρακας περισσοτερα δε θα κανουν τωρα τη διαφορα. Εσυ συνεχισε δουλεια δουλεια δουλεια. Το αποτελεσμα ερχεται συνεχως. Αλλωστε υποθετω δεν εισαι το ιδιο με το πως ξεκινησες. Η προοδος ερχεται ολο και πιο γρηγορα, και αν στον 1,5 χρονο εκανες 5 βηματα (σε γνωση, εμπειρια, αντοχη, δυναμη, ογκο κτλ) τον επομενο 1,5 χρονο θα κανεις αλλα 10 , και τον μεθεπομενο 1,5 χρονο θα κανεις αλλα 15.
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 08-08-14 23:58 #11
    Προεπιλογή !!!!
    Ευχαριστώ!!!Και ξανά ευχαριστώ για τα σωστά λόγια!!! Η αλήθεια είναι ότι δεν είμαι όπως ήμουν εννοείτε!! Έχω διαβάσει πάρα πολλά και έχω δει βιντεακια και με μερικές συζητήσεις φίλων έβγαλα αυτό το συμπέρασμα γι αυτό παραξενεύτηκα... σε βάζουν σε σκέψεις όπως και όλους όσους κάνουν γυμναστική και είναι σε αρχικά στάδια
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Mastoras13 : 09-08-14 στις 00:11
    Το ενστικτο ειναι ο πιο δικαιος κριτης [/B]
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 09-08-14 13:43 #12
    Προεπιλογή
    Καλώς ήρθες
    Even if nobody believes in me, supports me or recognizes my effort, I'll keep going...
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 09-08-14 18:35 #13
    Προεπιλογή !!!!
    Ευχαριστώ καλώς σας βρηκα!!!!!!
    Το ενστικτο ειναι ο πιο δικαιος κριτης [/B]
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 10-08-14 23:03 #14
    Προεπιλογή !!!!
    Για να φουσκώσει το στήθος και να μεγαλώσουν οι κοιλιακοί τη προτείνετε ? Συγνώμη για το πρήξιμο άλλα έχω απορίες και δυσκολίες....
    Το ενστικτο ειναι ο πιο δικαιος κριτης [/B]
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 10-08-14 23:06 #15
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Mastoras13 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για να φουσκώσει το στήθος και να μεγαλώσουν οι κοιλιακοί τη προτείνετε ? Συγνώμη για το πρήξιμο άλλα έχω απορίες και δυσκολίες....
    Προπονηση με ενταση και επιμονη και διατροφη.
    Λυπαμαι που δε σου λεω τιποτα συγκεκριμενο αλλα σου λεω την αληθεια.

    Με τον καιρο ολα θα ερθουν. Γιατι εισαι βιαστικος καλε μου?
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίαΤελευταία