Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 30
  1. 17-08-14 23:47 #1
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.536
    Προεπιλογή Σταύρος Παπαδόπουλος
    O Σταύρος Παπαδόπουλος είναι γνωστός αθλητής , (Stavros76 στο forum) o οποίος δραστηριοποιείται πολλά χρόνια στους αγώνες ,ως αθλητής αλλά και προετοιμάζωντας άλλους αθλητές.
    Πολλοι θα τον γνωρίζουν σίγουρα και από την συμμετοχή του με άρθρα και προπονητικές συμβουλές στα διαδικτυακά μέσα.Γνώστης του αθλήματος και αρκετά καταρτισμένος σε θέματα που αφορούν το αθλημα.
    Πλέον κατοικεί μόνιμα στην Ταυλάνδη όπου εξασκεί το επάγγελμα του Personal Trainer.
    Ξεκίνησε τα βαρη αρκετά νωρίς ,στα 14 και μόλις στα 17 του, κάνει ως εφηβος την πρωτη του συμμετοχή στο 6ο Πανελληνιο Πρωταθλημα της IFBB το 1993, καταλαμβάνωντας την 2η θεση.








    Την επόμενη χρονιά, το 1994 ,διαγωνιζεται στο Κύπελλο της WABBA, καταλαμβάνωντας παλι την 2η θεση στους εφήβους.




    Ακολουθεί μια αγωνιστική αποχή ως το 2003, όπου αποφασιζει να διαγωνιστεί σε κατηγορια Fitness στο Κύπελλο της WABBA,όπου βγαίνει 1ος στην κατηγορία του (παιζει και στον Γενικό με τις κατηγοριες Bodybuildingr)και ακολουθεί την αποστολή στο Παγκόσμιο της WABBA στην Γαλλία, όπου εκεί παίρνει την 7η θέση.






    WABBA World 2003 - Γαλλία

    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες       
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 17-08-14 23:54 #2
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.536
    Προεπιλογή
    Μετά το 2003, αποφασίζει να ανέβει κατηγορία, να παίξει σε bodybuilding, κατι που του πήρε 2 χρόνια, προσθέτωντας πάνω από 15 κιλά πάνω του, όπου και διαγωνίζεται στο Κύπελλο της WABBA το 2005, νικώντας την Ψηλή Κατηγορια , συμμετέχωντας και στον Γενικό Τίτλο.(Νικητής ο Δαυίδ Μπαλάσας)








    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες     
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 18-08-14 00:08 #3
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.536
    Προεπιλογή
    Μετά απο μεγάλη αγωνιστική αποχή, αφου εγκαταστάθηκε στην Ταυλάνδη για οικογενειακούς και επαγγελματικούς λόγους,ήταν παντα σε προαγωνιστική κατάσταση, οπότε αποφάσισε να κανει εμφανίσεις σε τοπικούς αγώνες, εχωντας και την στήριξη της Thailand Muscletech που τον σπονσοραριζε

    Το 2012 , έκανε guest στο Phuket Classic.





    Το 2013 , διαγωνιστηκε σε τοπικό αγωνα.





    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες     
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 18-08-14 10:52 #4
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.536
    Προεπιλογή
    Ο Σταύρος Παπαδόπουλος, είχε πρόσφατα μια περιπέτεια με την υγεία του, την οποία θέλησε να γνωστοποιήσει, ενημερώνοντας και τον κόσμο του bodybuilding, οπότε το δημοσιεύουμε και εδώ :

    Αγαπητοι μου φιλοι κ γνωστοι το μηνυμα μου αυτο απευθυνεται πιο πολυ στους λατρεις του σπορ της σωματικης διαπλασης . Σε νεους κ παλιοτερους. Νιωθω οτι θελω να ανοιξω την καρδια μου κ να σας πω πολλα τα οποια πρεπει να ακουσετε με προσοχη κ επειτα να κανετε τις επιλογες σας κ να βγαλετε τα συμπερασματα σας.
    Απευθυνομαι σε ολους εσας που γνωριζω κ δεν γνωριζω με απολυτη αγαπη. Ξερω οτι θα βρεθουν πολλοι που θα πουνε ασχημα πραγματα γιατι ξερω οτι εχω κ αρκετους εχθρους εκτος απο φιλους κ οι εχτροι μου ειναι αυτοι που με κανουν να νιωθω οτι ισως εχω κανει κατι σημαντικο για να φτασω να τους ενοχλω. Ομως το μηνυμα μου απευθυνεται κ σε εκεινος που με μισουν, παντα με αγαπη.
    Παρολα αυτα δεν με νοιαζει οτι κ αν υποθει γιατι νιωθω οτι ειμαι ενας απο αυτους που επιβιωσαν γιατι ο Θεος το θελησε, ισως κ μονο για να σας μεταφερω αυτα που οι αλλοι συναθλητες μας δεν μπορουν γιατι βρισκονται στο χωμα δυστυχως.

    Πριν ξεκινησω το μηνυμα μου, θελω να ευχαριστησω δημοσια κ εγκαρδια τον φιλο κ συναθλητη μου Γιωργο Τουλιατο γιατι απο αυτα που εγραφε καθε μερα στο προφιλ του με ευαισθητοποιησε να κανω τις απαραιτητες κινησεις που επρεπε για να δω εγκαιρα τι συνεβαινε στην υγεια μου αλλα θελω να ευχαριστησω επισης τον θεραποντα ιατρο μου καρδιολογο κ. Διονυση Αντωνατο που του χρωσταω καθε μου ανασα αυτη την στιγμη.
    Τον Φεβρουαριο του 2014 ξεκινησα να εχω εναν πονο αριστερα στο στηθος μου εκει που βρισκονται η μυικη ομαδα serratus anterior (μεσα στα γυμναστηρια συνηθιζουμε να αποκαλουμε αυτη την μυικη ομαδα «οδοντωτοι μυς» ) . Στην αρχη νομιζα οτι ειναι νευροπονος απο την προπονηση. Ομως αυτος ο πονος γινοταν ολο κ πιο εντονος οταν εκανα αεροβικη προπονηση δηλάδη, οταν ανεβαζα παλμους. Εκει αρχισα να συμπαιρενω οτι κατι ισως συμβαινει με την καρδια μου. Ξεκινησα κ εκανα τις απαραιτητες εξετασεις .
    Καρδιογραφημα (ολα καλα), υπερηχο καρδιας(ολα καλα περα απο μια σχετικη υπερτροφια που ολοι οι αθλητες εχουν) , τεστ κοπωσεως .... εδω το διεκοψα λογο αυτου του πονου που αρχισε με τον καιρο να γινεται ολο κ πιο εντονος κ μαλιστα ειχε απηχηση κ στο σαγονι μου. Τις τελευταιες μερες οσο περναγε ο καιρο ειχε φτασει σε σημειο να με πιανει κ οταν περπατουσα μετα απο λιγο.
    Ο γιατρος που πηγα εδω στο Πουκετ που ζω, μου συνεστησε να κανω αξονικη στεφανιογραφια για να δουμε τι γινεται μεσα στις αρτηριες μου. Δεν ηθελα να την κανω στην αρψχη γιατι εδω η υγεια ειναι πολυ ακριβη κ η εξεταση στοιχιζε, αλλα σκεφτηκα οτι για τα φαρμακα τοσο καιρο εδινα τοσα χρηματα, δεν πρεπει να θυσιασω κ για την υγεια μου καποια απο αυτα.
    Οποτε εκανα την εξεταση κ το αποτελεσμα ηταν τραγικο...

    Ειχα παει να προπονησω πελατες μου κ ο γιατρος θα επαιρνε τηλ την γυναικα μου να της πει πρωτα τα αποτελεσματα προφορικα κ μετα θα μας εδινε κ την εξεταση γραπτως. Η γυναικα μου δνε με επαιρνε τηλ κ νομιζα οτι το εκανε για να μην με ενοχλησει στην δουλεια μου. Οταν γυρισα μου ειπε το αποτελεσμα κ εχασα την γη κατω απο τα ποδια μου. Σθενωση στην κεντρικη αρτηρια της καρδιας 95%.
    Ο γιατρος της ειπε οτι αν κλεισει 100% θα παθω καρδιακη προσβολη κ θα πεθανω. Οποτε πρεπει να βιαστω κ να κανω το συντομοτερο αγγειοπλαστικη κ να τοποθετησουμε στεντ στην αρτηρια μου.
    Δεν το πιστευα οτι συνεβαινε σε εμενα αυτο. Νομιζα μεχρι τοτε οτι ολα αυτα θα συμβαινουν παντα στους αλλους κ ποτε σε εμενα... εγω τα «επαιρνα» παντα σωστα με ολες τις προφυλαξεις, διαβαζα τα απαντα κ εκανα τα παντα... ομως.. η μανια μου να γινω ολο κ καλυτερος, η πλεονεξια μου με εκανε να ειμαι σε κυκλους για μακροχρονιο διαστημα για να βελτιονωμαι συνεχως, απολαμβανα τα βλεματα στην παραλια, τον κοσμο που με θαυμαζε κ ηθελε να φωτογραφιζεται μαζι μου, την αποδοχη που ειχα κ τις νικες μου στην σκηνη, τις επαγγελματικες μου επιτυχιες στις φωτογραφησεις κ ολο ενα περισσοτερη ζητηση για το ατομο μου σε δουλιες εδω στο εξωτερικο. Ειχα φτασει να ακουω ατομο της «Γερμανικης σχολης» οπου η καταχρηση πηγαινε συννεφο. Δεν με ενοιαζει τιποτα αλλο μα τιποτα, ουτε να βαζω χρηματα στην ακρη ουτε τιποτα. Μονο να γινομαι καλυτερος πιο μεγαλος κ πιο δυνατος να απολαμβανω τους καρπους κ να βελτιονομαι. Ημουν μηχανη ακουραστη η αναρρωση ηταν αμεση κ η κοπωση αγνωστη για μενα.
    Ολα ομως ηρθαν στο μυαλο μου μα ολα οταν ξαπλωσα στο κρεβατι του χειρουργειου κ ξυπνιος παρακολουθουσα την επειχηρηση που εκαναν οι γιατροι για να μου σωσουν την ζωη. Δεν θα ξεχασω ποτε το ασπρο απο τον τρομο κ αγωνια προσωπο της μητερας μου κ το κλαμα που εριχνε.
    Δεν θα ξεχασω ποτε οτι απο το 95% στενωση κ μετα σου κανουν μπαϊ πας επεμβαση ανοιχτης καρδιας κ οχι «μπαλονακι» κ τοποθετηση στεντ που μου εκαναν εμενα.... Μου ηρθε στο μυαλο κ η γυναικα που με παντρευτηκε με την ελπιδα να κανει οικογενεια κ ενα εχει ενα συντροφο στην ζωη της κ εγω ο ηλιθιος κ ξεροκεφαλος νομιζοντας οτι ημουν ατρωτος θα την αφηνα μονη στον κοσμο μονο κ μονο για την ματαιοδοξια μου.

    Ας γυρισουμε λιγο πιο πισω λοιπον... εδω οι γιατροι μου λεγαν οτι πρεπει να την κανω εδω την επεμβαση γιατι ειναι επικινδυνο να πεταξω για Ελλαδα λογο θρομβωσεων κλτ (οπου κ θρομβωση ειχα κ μου εκαναν θρομβωληση παραλληλα με την αγγειοπλαστικη. Κλασσικα οι θρομβοι προερχονται απο τα 17-α ΑΑΣ) .
    Εκει ηρθε η επεμβαση του φιλου κ συναθλητη μου ιατρου κ συγγραφεα Γ. Τουλιατου ο οποιος χωρις μεχρι τοτε να με εχει γνωρισει απο κοντα παρα μονο απο το ιντερνετ που κ εκει τον ειχα μπλοκαρει απο φιλο για ενα χρονο , εκεινος παρολα αυτα με εφερε χωρις 2η κουβεντα σε επαφη με τον γαμπρο του καρδιολογο Διονυσιο Αντωνατο κ ξεκινησε να με αναλαβει απο οταν ημουν στην Ταίλανδη ακομα .
    Μου ειπε οτι πραγματικα δεν μπορω να πεταξω γιατι αυτο ειναι επικινδυνο αλλα μου ειπε να κανω 2 ενεσεις ιπαρινης τοπικα στην κοιλια κ καποια αλλα πραγματα κ εφτασα ζωντανος στην Ελλαδα οπου μου εκανε την επεμβαση.
    Σωθηκα απο θαυμα κ αναθεωρησα για ολα στην ζωη μου. Ειμαι 6 μηνες εξω απο τα ΑΑΣ που τα χρησιμοποιουσα απο τα 17 μου εως κ πριν 6 μηνες στα 38 μου. Ημουν επισης μανιωδης καπνιστης κ ειχα κ το βεβαρημενο ιστορικο οτι ο πατερας μου πεθανε στα 48 του απο την ιδια παθηση. Πηγε για επεμβαση μπαι πας με βουλωμενη την κεντρικη αρτηρια 90 % κ αλλες 2 βουλωμενες 100% κ επαθε καρδιακη προσβολη στην επεμβαση οπου κ απεβιωσε.

    Αγαπω κ σεβομαι ολα τα παιδια που προσπαθουν με τους αγωνες κ ονειρευονται αλλα θελω να προσεχετε ολοι γιατι η ζωη ειναι γλυκια οσο σκληρη κ αν ειναι καποιες φορες. Υπαρχουν ατομα που μας αγαπουν κ αξιζει να ζουμε κ να προσπαθουμε γι αυτους ολους ειτε ειναι μητερες μας, αδερφια μας, παιδια μας η γυναικες μας. Μην απογοητευτε τους ανθρωπους που σας αγαπουν κ μην τους κανετε να νιωσουν την ελειψη σας για την ματαιοδοξια.

    Αυτη την στιγμη παρακολουθουμαι απο τον γιατρο μου χρησιμοποιω 2 φαρμακα για την καρδια μου καθημερινα. Κ κανω συχνες εξετασεις . Η διατροφη μου ειναι περα απο το κανονικο αψογη, κανω αεροβικη κ εχω βαλει το τρεξιμο στην ζωη μου (σιγανο γιατι ειμαι κ βαρυς κ ειναι μεγαλη επιβαρυνση για τα οστα αλλα κανω) κ εχω κοψει το καπνισμα εδω κ 16 μηνες. ΑΑΣ δεν εχω χρησιμοποιησει για τους τελευταιους 6 μηνες κ ουτε προκειται ξανα. Ο επομενος μου στοχος ειναι να φτιαξω το σωμα μου φυσικος κ να αγωνιστω ξανα στο αθλημα που αγαπω μεσω της ομοσπονδιας ΙΝΒΑ στην Ελλαδα.

    Πρεπει πρωτα να αναρρωσω κ να μπορεσω να επαναφερω το δικο μου ορμονικο περιβαλλον το οποιο ειναι αρκετα χαμηλο λογο της χρησης που εκανα κ χρειαζεται υπομονη κ σωστη μεθοδο για να τα καταφερω. Δε μπορω πια να αναρρωνω οπως παλια απο τις προπονησεις κ διαχειριζομαι ετσι την προπονηση μου ωστε 1ο ρολο παιζει η αναρρωση. Ο γιατρος μου δεν με αφηνει να σηκωνω βαρια κιλα κ προσαρμοζομαι σε απολυτα τεχνικη προπονηση. Κραταω λιπος με το παραμικρο λογο χαμηλης παραγωγης τεστοστερονης κ εχω κ ενοχλησεις στον προστατη μου (οξεια προστατιτιδα) τον τελευταιο μηνα οπου κ εκει ακολουθω θεραπεια.
    Με αγαπη προς ολους εσας απο καποιον που απο θαυμα εζησε για να σας τα διηγηθει.
    Ευχομαι να προσεχετε, να ζητε την καθε μερα σαν να ειναι η τελευταια αλλα οχι με γλεντια κ μαλακιες. Αλλα με το να αποδιδετε αγαπη στα κοντινα στα προσωπα, να μην θεωρητε τιποτα δεδομενο κ ατρωτο κ να αποροφατε την καθε στιγμη κ την καθε εικονα γιατι δεν ξερουμε οταν κοιμηθουμε αν καταφερουμε να ξυπνησουμε.

    • Το μηνυμα με την αδεια μου ελευθερο για αναδημοσιευση σε ολα τα Ελληνικα φορουμ σωματικης διαπλασης.

    Θεωρώ ότι αυτη η κατάθεση ψυχής αποτελεί τροφή για σκέψη.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 18-08-14 13:08 #5
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 18-08-14 14:44 #6
    Προεπιλογή
    Τα διαβασα και εγω στο fb απο αλλη πηγη.Πολλα μπραβο του για την ειλικρινεια και την προβολη του θεματος του.
    Αυτα καλο ειναι να τα διαβαζουν οσο εντυπωσιαζονται και θεωρουν πως τα φαρμακα ειναι καραμελες.
    Χαμος γινεται,εχουμε χασει τοσους αθλητες και καλο θα ειναι να ειμαστε προσγειωμενοι και συνειδητοποιημενοι!
    Εγω θα του ευχηθω περαστικα και να εχει παντοτε την υγεια του γιατι ειναι ειλικρινα ενας αξιολογος ανθρωπος!!!
    Johnny
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 18-08-14 14:54 #7
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη sTeLaKoS

    Εγγραφή
    21-09-2009
    Περ.
    Καβάλα
    Μηνύματα
    7.966
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο No Fear Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τα διαβασα και εγω στο fb απο αλλη πηγη.Πολλα μπραβο του για την ειλικρινεια και την προβολη του θεματος του.
    Αυτα καλο ειναι να τα διαβαζουν οσο εντυπωσιαζονται και θεωρουν πως τα φαρμακα ειναι καραμελες.
    Χαμος γινεται,εχουμε χασει τοσους αθλητες και καλο θα ειναι να ειμαστε προσγειωμενοι και συνειδητοποιημενοι!

    Εγω θα του ευχηθω περαστικα και να εχει παντοτε την υγεια του γιατι ειναι ειλικρινα ενας αξιολογος ανθρωπος!!!
    +1

    Κατά διαβολική σύμτωση χθες κιόλας είχαμε την απώλεια του Mike Matarazzo ακριβώς από τέτοιο πρόβλημα. Περνόντας τα χρόνια βλέπουμε πως πολλοί αθλητές χάνονται είτε από καρδιακή, είτε από νεφρική ανεπάρκεια.

    Περαστικά σου Σταύρο
    ὓβρις→ἂτη→νέμεσις→τίσις
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 18-08-14 15:04 #8
    Το avatar του χρήστη liveris

    Εγγραφή
    27-06-2012
    Περ.
    winter is coming
    Μηνύματα
    3.504
    Προεπιλογή
    αυτο πρεπει να μπει ξεχωριστα στο φορουμ να το διαβασουν ολοι κ να το διαβαζουν οσοι σκεφτονται να ξεκινησουν τα φαρμακα κ οσοι τα δουλευουν ηδη
    κ οσοι θεωρουν πως δεν ειναι βλαβερα με σωστη χρηση κ λοιπες π@παριες..

    συγχαρητηρια στον αθλητη για την ειλικρινια του κ καλη αναρωση ...
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 18-08-14 15:26 #9
    The Quadzilla
    Το avatar του χρήστη Eddie

    Εγγραφή
    16-11-2009
    Περ.
    Βολος
    Μηνύματα
    9.514
    Προεπιλογή
    Το ειδα κι εγω χθες στο facebook.Περαστικα στον Σταυρο..Οσο για την τροφη για σκεψη που λετε,ειμαι σιγουρος οτι το 99% κανει πως δεν ειδε,δεν ακουσε κλπ..Η ματαιοδοξια ειναι τοσο μεγαλη δυστηχως που ακομα κι ο Σταυρος,ενας ωριμος ανθρωπος και απ το λιγο που τον ξερω,αρκετα σκεπτομενος δεν ειδε τα σημαδια της καταστροφης.Ας το παραδεχτουμε..οτι μαλακια κανουμε παντα σκεφτομαστε οτι οι συνεπειες δε θα τυχουν σε μας αλλα σε καποιον αλλον..Ο ταδε κι ο παραταδε παιρνουν τ αντερα τους και δεν εχουν τιποτα,σε μενα θα τυχει που "προσεχω"?

    Εγω παρολα αυτα ενα πραγμα δε θα συγχωρουσα (αν ημουν θεος,λεμε τωρα) Το οτι δεν υπαρχει καμια προληψη.Ειναι υπερβολικα πολλοι αυτοι που ειναι μεσα ακομα και για χρονια και δε ξερουν τι ορμονο-αιματολογικο προφιλ εχουν..Προσωπικα αν αποφασιζα ποτε να μπω,αν εδινα 5 δραχμες για τη θεραπεια θα εκανα το κουμαντο μου να βρω κι αλλες 10 για ολες τις απαραιτητες εξετασεις..πριν,κατα τη διαρκεια,στην αποθεραπεια κλπ..
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 18-08-14 17:59 #10
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    Εγώ θα πω στον Σταύρο πως μπορεί να αγωνιστεί οπουδήποτε ανεξάρτητα από ταμπέλα ''natural'' . Όταν είμαστε σίγουροι για τον εαυτό μας δεν χρειάζεται να φοβόμαστε κανέναν και το βασικό είναι πως ανεβαίνουμε στη σκηνή για μας και όχι για τους άλλους. Δυστυχώς και η κατάχρηση προέρχεται στο να αρεσκόμαστε να αρέσουμε στους άλλους και όχι στον εαυτό μας. Η δύναμη και η γοητεία του ανθρώπου φαίνεται στο πνεύμα του και το χαρακτήρα του κυρίως ενώ η εξωτερική εμφάνιση ξεπερνιέται πολύ γρήγορα.
    Σταύρο έχεις το πακέτο δεν πιστεύω πως χρειάζεται να βάζεις λανθασμένους στόχους. Εφόσον σέβεσαι και αγαπάς την γυναίκα σου και την οικογένεια σου, κοίτα να κάνεις αυτούς ευτυχισμένους και έπειτα κάνεις και το κομμάτι σου αγωνιστικά.
    Nasser Ammari
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 18-08-14 17:59 #11
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.796
    Προεπιλογή
    πραγματικα κατάθεση ψυχής και τίποτε το περίεργο η υπερβολικό και μάλιστα απο έναν άνθρωπο που ότι έκανε το έκανε σωστα με διατροφή πάντα και αερόβια , αλλα παρ όλα αυτα όπως λέμε αυτα δεν αρκούν και ούτε ποτε είναι δεδομένο ότι επειδη κάποιος που έκανε χρόνια κατάχρηση ουσιών και δεν έπαθε τίποτε δεν θα πάθει και αυτός
    και να γίνει ένα μάθημα σε όλους ότι η υγεία είναι πιο σημαντική απο την φιγούρα και αν χαθεί η υγεία χανονται όλα
    γι αυτο και αυτη η απαξίωση πρός τους ββερ σαν κατι το φτιαχτο και ψεύτικο και παίρνει η μπάλα όλους και να καταλάβουμε ότι η ομορφιά δεν βρίσκετε μόνο στην εξωτερική εμφάνηση και στην υπερβολική μάζα , άλλα έχει να κάνει με το σύνολο και με την αισθητική που δεν είναι μόνο απαραίτητα όγκος
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 18-08-14 20:40 #12
    Το avatar του χρήστη stef.

    Εγγραφή
    21-05-2013
    Περ.
    Θεσσαλονικη
    Μηνύματα
    333
    Προεπιλογή
    συγχαρητηρια που εξεθεσε το λαθος του δημοσια ωστε να παραδειγματιστουν κι αλλοι...
    μακαρι να πιασει τοπο..
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 18-08-14 22:32 #13
    Το avatar του χρήστη sadistic

    Εγγραφή
    14-04-2011
    Περ.
    Νew zealand/auckland
    Μηνύματα
    510
    Προεπιλογή
    Me stenaxorises vre mpagasa Stauro.kai mono pou vgikes dimosia kai eksefrases to provlima sou eisai magas!sou euxomai olopsixa perastika kai agirista.tora to ti epairnes einai diko sou prosopiko thema kai den nomizo oti apasxolei ton perigiro.kai pali mpravo gia tin ilikrinia sou!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 18-08-14 22:52 #14
    Προεπιλογή
    Μαγκας και ωραιος
    Ολα καλα να πανε ευχομαι.
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 19-08-14 00:27 #15
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    περαστικα του αν και θα προτιμουσα να μην ειχε αυτα τα δυσαρεστα με την υγεια ωστε να χρειαστει τωρα να μιλαει γιαυτα τα θεματα.δυστυχως ομως πολλες φορες ισχυει το αν δεν παθεις δεν θα μαθεις καλη αναρωση και για μενα μακρυα απο αγωνες νατουραλ η μη.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία