Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 26 από 26
  1. 04-10-09 16:48 #16

    Εγγραφή
    13-09-2009
    Περ.
    αθηνα
    Μηνύματα
    62
    Προεπιλογή
    ρε παιδιά...sorry για την χάζι ερώτηση που θα κάνω..αν κάποιος αρχίσει σοβαρά τώρα την προπόνηση-διατροφή,σε ποσο καιρό μπορεί να γίνει έτσι?(18 χρόνον)
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 04-10-09 17:20 #17
    Τhe nice guy
    Το avatar του χρήστη Exci

    Εγγραφή
    08-11-2008
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    1.750
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Adriano10 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ρε παιδιά...sorry για την χάζι ερώτηση που θα κάνω..αν κάποιος αρχίσει σοβαρά τώρα την προπόνηση-διατροφή,σε ποσο καιρό μπορεί να γίνει έτσι?(18 χρόνον)
    Σε 10 χορηγους
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 04-10-09 17:21 #18
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Exci Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σε 10 χορηγους
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 04-10-09 17:25 #19

    Εγγραφή
    13-09-2009
    Περ.
    αθηνα
    Μηνύματα
    62
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Exci Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σε 10 χορηγους
    τι εννοείς??
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 04-10-09 20:00 #20
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.604
    Προεπιλογή
    Θελει γενετικα πολύ καλα,ΠΛΗΡΗΣ ΑΦΙΕΡΩΣΗ ΚΑΙ ΑΦΟΣΙΩΣΗ,ξέχνα δηλαδη τα ποτακια,τα ξενυχτια,θελει πολλα λεφτα τον μηνα(υπολογισε καποια χιλιαδες ευρω το μήνα για διατροφη-συμπληρωματα-φαρμακα,οπότε εκει θες τους 10 χορηγους) και αν σε όλες αυτες τις παραμετρους σε βοηθησει το σώμα σου να αντεξεις καποια χρόνια,ναι , ίσως να φτασεις μετα από 10 χρόνια.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 08-10-09 17:46 #21
    Fitness Champion - R.I.P.+
    Το avatar του χρήστη ΜrΚommatias

    Εγγραφή
    07-11-2008
    Μηνύματα
    436
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Polyneikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θελει γενετικα πολύ καλα,ΠΛΗΡΗΣ ΑΦΙΕΡΩΣΗ ΚΑΙ ΑΦΟΣΙΩΣΗ,ξέχνα δηλαδη τα ποτακια,τα ξενυχτια,θελει πολλα λεφτα τον μηνα(υπολογισε καποια χιλιαδες ευρω το μήνα για διατροφη-συμπληρωματα-φαρμακα,οπότε εκει θες τους 10 χορηγους) και αν σε όλες αυτες τις παραμετρους σε βοηθησει το σώμα σου να αντεξεις καποια χρόνια,ναι , ίσως να φτασεις μετα από 10 χρόνια.
    Eτσι ακριβως ειναι οπως τα λεει ο POLYNEIKOS.Ξεχνας τους παντες και τα παντα και αφιερωνεις ολο το χρονο σου εκει.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 09-10-09 13:13 #22
    The Researcher
    Το avatar του χρήστη The Rock

    Εγγραφή
    28-08-2009
    Περ.
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    1.553
    Προεπιλογή
    Συμφωνώ σε όλα με τον Πολύνεικο μόνο στο χρόνια διαφωνώ ... Δέκα χρόνια είναι πολλά ...

    Δείτε τον Χιθ ..Μέ 2,5 χρόνια προπόνησης πήρε την Προ-καρντ και με σε 5,5 χρόνια σύνολο του πήρε να φτάσει αυτήν την σωματοδομή για Ολύμπια και βγήκε και 3ος
    Είναι στον άνθρωπο ...

    Δεν μπορώ να θυμηθώ και πολλά πραδείγματα αλλα όταν μπορέσω θα ποστάρω ..
    The last three or four reps is what makes the muscle grow. This area of pain divides the champion from someone else who is not a champion. That's what most people lack, having the guts to go on and just say they'll go through the pain no matter what happens.
    Arnold Schwarzenegger
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 09-10-09 21:17 #23
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.604
    Προεπιλογή
    Ρε συ Ροκ είσαι ακραιος μερικες φορες.10 χρόνια μπορεί να είναι και λίγα,συγκρινεις τωρα τον Heath με καποιον απο εδω μεσα που ρωταει;Θες να σου πω Αμερικανους που κανουν 20 χρόνια Bbing και ακομα δεν έχουν καταφερει να γινουν επαγγελματίες;
    Αυτο που αναφερεις για τον Heath,ta 2,5 χρόνια,δείξε μου πως ήταν ήδη πριν από αυτα τα 2,5 χρόνια και μετα τα λεμε αν πρόλαβε να γίνει έτσι,μηπως ασχολιοταν με κανενα αλλο αθλημα δεν ξερουμε,οι περισσότεροι παίζαν football οπότε είχαν ήδη καποια υποδομη....Μπορεί βεβαια να είναι και μια εξαιρεση....
    Ο Coleman κατεβαινε 10 χρόνια για να γίνει γνωστος..Εκτος αυτου πάντα υπάρχουν τρελλοι και που είναι διατεθειμενοι να παρουν τα παντα για να γίνουν έτσι,εδω στον αλλο είχαν διαγνωσει καρκίνο και προτίμησε να παει και να παίξει σε αγωνα και τελικα επίσπευσε το μοιραίο,πάντως δεν είναι έτσι ευκολα τα πράγματα,και θα το δείτε στην πορεία,δεν υπάρχει συνεχεια άνοδος και δεν σημαινει ότι καθε χρόνο θα βαζετε και 5 μυικα κιλα οπότε σε 10 χρόνια αθροιστικα θα γίνει καποιος έτσι...
    Ακόμα και με φαρμακο αν δεν είσαι συχνα μεσα δεν κανεις πολλά πράγματα,ανεβαινεις-κατεβαινεις,,αυτοι που βλεπετε είναι 12 μηνες μεσα αλλα παράλληλα και με το ένα πόδι στον ταφο,να τα λεμε τα πράγματα λίγο ρεαλιστικα ,έτσι;
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 10-10-09 02:07 #24
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.806
    Προεπιλογή
    έτσι ακριβως όπως τα λέει ο πολύνικος
    δεν μετραει μόνο το ταλέντο αλλα και το ταλέντο ποιός έχει μεγαλύτερη αντοχή σε ουσίες αλλα και τρέλα .
    πάντα θα υπάρχει ενας πιο τρελός που δεν θα υπολογίζει τίποτε και θα φτασει πιο ψηλά κι ας μην είναι ταλέντο σωματικα .
    τα ξέρω πολύ καλα απλα όταν εγω ξεκίνησα το ββ δεν ήταν ακριβως έτσι τα πράγματα και πιστέψετε , με είχε πιάσει και μενα η τρελα και λέω του χρόνου θα πάω να κερδίσω το παγκόσμιο , αλλα θα πολεμήσω με τα ίδια όπλα και ειλικρινα δεν έχω πάρει αυξητική και ήθελα να δοκιμάσω να φτασω ακόμη πιο ψηλα παρ όλο τον τραυματισμό μου .

    αλλα με απέτρεψε ο αργύρης ο τσοπουρίδης γιατι καταλαβε οτι είχα πλέον αγριέψει και μου πήρε αρκετο καιρο να συμβιβαστω με την ιδέα και επίσης να συμβιβαστω με το γεγονος οτι θα εχανα μυικα κιλα λόγω του ότι θα σταματούσα , αλλα το πάλεψα και προσπάθησα να συμβιβαστω .

    εξω απ τον χορό πολλα τραγούδια λένε είχα και τις γνωσεις αλλα το ατύχημα ήταν ενα σοβαρό εμπόδιο γιατι κυριολεκτικα σακατεύτικα και το ότι άρχησα να σκεύτομε και αυτό δεν ΄μου επέτρεπε να φτασω ψηλα γιατί πάντα θα υπήρχε κάποιος που θα σκεύτεται λιγότερο η καθόλου .

    γιατί τα φαρμακα έχουν και τέτοιες παρενέργειες δεν καταλαβαίνεις τίποτε και προτίμησα να κάνω τον χαβαλέ μου γιατί απλα το αγαπουσα πραγματικα αυτό που εκανα γι αυτό και το κανω 25 χρόνια και γι αυτόασχολουμε εστω απο άλλο πόστο .

    ενα να ξέρετε και το εχω ξαναπεί δεν ισχύει μόνο στο ββ αλλα στον αθλητισμό γενικότερα , ενω ο αθλητισμός είναι μια υγιείς δραστηριότητα , σε επίπεδο πρωταθλητισμού η υγεία έρχετε σε δεύτερη μοιρα , στην πρώτη βρίσκετε η νίκη
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 10-10-09 15:27 #25
    The Researcher
    Το avatar του χρήστη The Rock

    Εγγραφή
    28-08-2009
    Περ.
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    1.553
    Προεπιλογή
    Α όχι Πολύνεικε .... δεν το έθεσα σωστά ... δεν το λέω για κάποιον από εδώ μέσα .. γενικότερα το λέω ...
    Σίγουρα υπάρχουν και Αμερικάνοι και μη ,αλλά θεωρώ ότι είναι στον άνθρωπο κατά βάση γονιδιακά και μετά την αφοσίωση και το πείσμα ...
    Ίσως αρκετοί να βρίσκονται σε διαρκή κύκλο χωρίς όλες τις απαραίτητες αποθεραπείες κα ιτα σχετικά ... ναι εδώ δεν διαφωνώ γτ το έχω ακούσει και από επαγγελματία ....

    Ναι αυτή την παράμετρο ίσως ξέχασα να την υπολογίσω απλά έχω ξεφύγει από την άγνοια που είχα μέχρι και λίγο παλαιότερο,ότι τα ΑΑΣ είναι μαγικά και ίσως για αυτό ....

    Το τι χημεία χρησιμοποιεί ο καθένας δεν την βλέπουμε εμείς δυστυχώς ....

    Οπότε πολύνεικε η δικιά σου πτική λανθασμένη δεν είναι άρα σόρρυ αν σε ενόχλησα λίγο.

    Ηλία και πάλι συγχαρητήτηρια για ότι έχεις κάνει,έχω διαβάσει και το βιογραφικό σου σημείωμα στην αρχή του σάιτ και είναι εντυπωσιακό !
    The last three or four reps is what makes the muscle grow. This area of pain divides the champion from someone else who is not a champion. That's what most people lack, having the guts to go on and just say they'll go through the pain no matter what happens.
    Arnold Schwarzenegger
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 17-10-09 00:41 #26
    Το avatar του χρήστη mantus3

    Εγγραφή
    26-07-2008
    Περ.
    THESSALONIKI
    Μηνύματα
    2.369
    Προεπιλογή
    σορρυ παιδια αλλα δεν πιστεβω οτι καποιος σε 2-3 χρονια μπορει να κανει κατι το αξιολογο οσο ταλεντο κ αν ειναι... οτι κ να παρει... οσο αποφασισμενος κ να ειναι.. απλα κακα τα ψεματα στον χορο παιζει πολυ παπατζα.. ο καθενας λεει το κοντο κ το μακρι του. σκεφτειτε κ σεις ποσες φορες ειδατε αθλητες να ειναι πανω στην σκινη σε καλη φορμα κ να ακουτε τον εκφονιτη να λεει οτι ασχολιτε μονο 6 μηνες πχ...
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12