Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 4 από 4
  1. 28-08-14 18:11 #1
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.563
    Προεπιλογή ΙFBB - ΕΕΟΣΔ 2o Πανελληνιο Πρωταθλημα 1989
    Στο 2ο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα της IFBB-ΕΕΟΣΔ , συμμετείχαν 34 αθλητές , όπως ο Ηλίας Τριανταφύλλου (νικητής στην +90),Βαγγέλης Μόκας, Νίκος Σιγάλας , Γιώργος Μουλίνος (ο γνωστός διατροφολόγος-νικητής στην -90), Σπύρος Φραντζιάς (νικητής στην -70), Νικολόπουλος (νικητής στην -80), Σίμος Μπατμάνης, Αλέξης Αλεξίου κτλ















    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες       
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 28-08-14 20:16 #2
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    εχω μια απορια.ποιος πηρε τον γενικο τιτλο του αγωνα?ο μουλινος πραγματικα πολυ καλος ωραιες μαζες δεν τον ειχα δει σαν μποντυμπιλντερ αν και ηξερα οτι κατεβαινε πολυ καλος και ο δικος μας ηλιας τριανταφυλλου με ογκο καλο αλλα και γραμμωση ακομα καλυτερη
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 28-08-14 20:27 #3
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.563
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο vaggan Εμφάνιση μηνυμάτων
    εχω μια απορια.ποιος πηρε τον γενικο τιτλο του αγωνα?ο μουλινος πραγματικα πολυ καλος ωραιες μαζες δεν τον ειχα δει σαν μποντυμπιλντερ αν και ηξερα οτι κατεβαινε πολυ καλος και ο δικος μας ηλιας τριανταφυλλου με ογκο καλο αλλα και γραμμωση ακομα καλυτερη
    Για κάποια χρόνια Βαγγέλη η ΕΕΟΣΔ δεν έκανε Γενικό Τίτλο, βγαίναμε μονο νικητές κατηγοριών
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 28-08-14 22:58 #4
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.801
    Προεπιλογή
    όντως τοτε δεν βγάζανε γενικό νικητή , αυτός ο αγώνας για μενα ήταν σταθμος γιατι μετα με λίγο καλύτερη φόρμα είχα βγεί 3ος στο γκράν πρί στην Σόφια και μετα κανένα μήνα παραμονή πρωτοχρονιάς είχα πάθει το ατύχημα που θα έχανα το αριστερό μου πόδι
    δεν είχα ούτε φωτο ούτε βίντεο απο αυτόν τον αγώνα σαν να μην κατέβηκα , μόνο τα έπαθλα τον θυμίζουν και ότι φωτο έχω είναι απο φίλους και απο αποκόματα απο τα περιοδικά της εποχής
    είχαμε κατεβεί αρκετα άτομα απο πάνω δικός μου ο Σταυράκης ο Καρανικόλας που βγήκε δεύτερος μετα τον Σπύρο Φραντζιά , ένας Σίμος Κώστας , ο Σίμος ο Μπατμάνης απο καβαλα και στη συνέχεια είχαμε πάει αποστολή στην Σόφια σε ένα αγωνα θεσμό
    εκεί ήμουν λίγο πιο κάτω σε κιλα απο το Πανελλήνιο κοντα στα 93 κιλα αν θυμάμαι καλα και η εικόνα μου με τα ρούχα ήταν σαν αθλητής του στίβου και στην σκηνή σαν αθλητής του σημερινού φίτνες , απλα είχα τετοια γράμωση που είχα κόντρες παντού και για τα τότε δεδομένα ήταν υπερβολική

    δεν θα ξεχάσω τον φίλο τον Γιώργο Μουλίνο που ήταν επιστημονας πάνω στην διατροφή και φυσικοθεραπευτής και όταν έβλεπε τι έτρωγα έλεγε Ηλία κρίμα είναι να χαλάσεις μην τρως τετοια πράματα και έλεγα Γιώργο εγω αυτα που τρώω για να με χαλάσουν πρέπει να περάσουν 2 μέρες ο αγώνας είναι αύριο και τίποτε δεν θα πάθω και όπως είχα πεί είχα την καλύτερη φόρμα απο όλη την αποστολή , απλα με έλειπε μάζα
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση