Σελίδα 3 από 8 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 45 από 113
  1. 07-10-14 17:09 #31
    Προεπιλογή
    Αναμένουμε, όπως το λες , Βαγγέλη
    Go heavy or go home!
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 07-10-14 17:25 #32
    Προεπιλογή
    Καλη συνεχεια στην προετοιμασια κι απο μενα Μιχαλη!
    Καλη επανοδο στη σκηνη!
    Συγχαρητηρια για τις πολυ ωραιες (αγωνιστικες) εικονες
    αλλα και κυριως συγχαρητηρια για την επισης πολυ ωραια "εικονα" σου (οπως σε διαβαζουμε οσοι δε σε ξερουμε προσωπικα) σαν ανθρωπος!
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 11-10-14 13:51 #33
    Mr Hellas
    Το avatar του χρήστη michaelyatrakis

    Εγγραφή
    31-07-2014
    Περ.
    kalamaki attikis
    Μηνύματα
    43
    Προεπιλογή










    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες       
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη michaelyatrakis : 11-10-14 στις 14:05
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 11-10-14 15:10 #34
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    πολυ ποιοτικος... πιστευω την μερα των αγωνων θα βγεις ινες και θα σπειρεις τον πανικο με την συμμετρια και το σωστο καλουπι σου σε ογκωδεστερους αντιπαλους για ακομη μια φορα
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 11-10-14 15:30 #35
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.801
    Προεπιλογή
    μπράβο Μιχάλη όχι απλα είσαι σε καλό δρόμο αλλα πιστεύω θα είσαι σε τέλεια φόρμα αγωνιστικά είσαι στο σωστό τάιμινκ που σημαίνει δεν θα χρειαστει να τρέχεις τελευταία στιγμή , έγινε σωστός ο προγραμματισμός οπότε και γι αυτο εισαι σ αυτη την καταπληκτική φόρμα προαγωνιστικά

    μένει και το τελικό φινίρισμα την τελευταία κρίσιμη εβδομάδα που εκεί το σώμα αλλάζει πάντα πρός το καλύτερο, εκείνο που χρειάζεσαι καλή ψυχολογία θετική ενέργεια για να το χαρείς και να βγεί το καλύτερο δυνατό αποτέλεσμα
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 11-10-14 15:43 #36
    Προεπιλογή
    Ωραία φόρμα, καλή συνέχεια στην προετοιμασία και καλή δύναμη!!!
    Go heavy or go home!
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 11-10-14 16:38 #37
    Mr Hellas
    Το avatar του χρήστη michaelyatrakis

    Εγγραφή
    31-07-2014
    Περ.
    kalamaki attikis
    Μηνύματα
    43
    Προεπιλογή














    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες         
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 12-10-14 06:36 #38
    Mr Hellas
    Το avatar του χρήστη michaelyatrakis

    Εγγραφή
    31-07-2014
    Περ.
    kalamaki attikis
    Μηνύματα
    43
    Προεπιλογή
    Vaggan, levrone και goldenera σας ευχαριστώ μου δίνετε κουράγιο και δύναμη να συνεχίσω πιο δυνατά και με περισσότερη επιμονή σε αυτό που κάνω.
    Ηλία ,σε ευχαριστώ πολύ, τα λόγια σου με τιμούν αφάνταστα, πόσο μάλλον όταν είναι από έναν καταξιωμένο πρωταθλητή σαν και εσένα.
    Έχουμε ακόμα 3 εβδομάδες καιρό, μέχρι το Πανελλήνιο Κύπελλο της ΕΟΣΔ και μετά θεού θέλοντος έχουμε βάλει στόχο με τον Τζινίδη, το amateur mr.olympia στην Μόσχα, όπου εκεί θα κάνουμε το καλύτερο δυνατό.
    Σε γενικές γραμμές την φετινή προετοιμασία, την απόλαυσα πραγματικά, γιατί ξεκινήσαμε 11 μήνες πριν, πήγαμε σταδιακά χωρίς ιδιαίτερες πιέσεις στο θέμα διατροφής αλλά με επιμονή, να φανταστείτε μετράω τώρα 37 εβδομάδες σε διατροφικό πλάνο, το σώμα βέβαια ήθελε τον χρόνο του για να ξαναθυμηθεί την αγωνιστική κατάσταση γιατί έχει τεράστια διαφορά μένω σε shape από το να πεις κατεβαίνω αγώνα.
    Ελπίζω, σε μια καλή παρουσία μου στους αγώνες και πραγματικά παιδιά εύχομαι και ελπίζω ο αγώνας να έχει επίπεδο, ακόμα και αν δεν πάρεις την πρωτιά, ο σκοπός είναι να έχεις υψηλό συναγωνισμό γιατί τότε η συμμετοχή του αθλητή αποκτά ιδιαίτερη αξία.
    Υ.Γ. Την προσεχή εβδομάδα ετοιμάζω άλλη μια φωτογράφηση αυτή τη φορά σε ειδικά διαμορφωμένο χώρο για να δούμε και να σχολιάσουμε την διαφορά από εβδομάδα σε εβδομάδα μια πολύ Καλημέρα σε όλους.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 12-10-14 08:39 #39
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.563
    Προεπιλογή
    Μιχάλη ευχαριστούμε κατ΄αρχήν για τις φωτογραφίες που μας διαθετεις, μιας και εισαι στην τελική ευθεια και αρκετοι αθλητές γενικά το αποφεύγουν.
    Η δουλειά που έχεις κάνει στο σώμα σου τοσα χρονια αποτυπώνεται σε αυτες τις φωτογραφίες και επειδή δείχνεις μεθοδικότητα και αγάπη σε αυτο που κάνεις θα τα πας πολύ καλα.
    Φυσικά η συμβολή του Μανώλη Τζινίδη συμπληρώνει το παζλ για το μεγιστο αποτέλεσμα.
    Καλή επιτυχία στους στόχους, θα είμαστε στους αγώνες παρόντες !
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 12-10-14 11:02 #40
    Προεπιλογή
    καλη επιτυχία

    υπαρχει καποια photo απο πριν?
    αν σου ειναι ευκολο και οταν εχεις ευκαιρια και θελεις μπορεις να μας πεις πως ξεκινισες πριν 11 μηνες και συνεχισες .πχ εισουν χαμηλα σε λιπος ?προσπάθησες να βαλεις κιλα? κατι αλλο που ειχες πει πιο πισω οτι κανεις καθε μερα αεροβιο σε υποθερμιδικη διατροφη δεν κουράζεσαι ? οχι τπτ να μαθαίνουμε και εμεις
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 12-10-14 11:23 #41
    Προεπιλογή
    Με μεγάλη χαρά είδα στην τελευταία σειρά φωτογραφιών τον σπουδαίο πρωταθλητή και δάσκαλο Γιάννη Διακογιάννη. Ωραίες και οι τελευταίες φωτό, φαίνεται κατά τη γνώμη μου το αποτέλεσμα της συνεπούς και μακρόχρονης ποιοτικής διατροφής και βέβαια της κατάλληλης προπόνησης αφού η διάπλαση σου αποπνέει καλαισθησία και αποτελείται από όμορφα κατανεμημένες μάζες! Καλή συνέχεια, καλή δύναμη!
    Go heavy or go home!
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 12-10-14 12:41 #42
    Προεπιλογή
    Σε πολυ καλη κατασταση φαινεσαι Μιχαλη 20 μερες περιπου πριν τους αγωνες ,η πιο μακροχρονη προετοιμασια φερνει καλυτερα αποτελεσματα κ πιο αβιαστα οπως ειπες κ εσυ.
    Και με πολυ καλη παρεα οπως βλεπω ,με τον δασκαλο Διακογιαννη κ τον Παπαιωαννου.
    Καλη επιτυχια σου ευχομαι.
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 12-10-14 17:16 #43
    Mr Hellas
    Το avatar του χρήστη michaelyatrakis

    Εγγραφή
    31-07-2014
    Περ.
    kalamaki attikis
    Μηνύματα
    43
    Προεπιλογή
    Καλησπέρα και από εμένα, σας ευχαριστώ θερμά όλους και βέβαια ο Γιάννης Διακογιάννης είναι φίλος καλός και γνωριζόμαστε πάνω από 25 χρόνια , το γυμναστήριο του στην Δάφνη ήταν από τα πρώτα που γυμναστήκαμε, ο δε Κώστας Παπαϊωάννου και αυτός είναι ένας αθλητής διακεκριμένος στην σωματοδόμηση και αποτελούσε πρότυπο για εμάς τους μικρότερους, πραγματικά η παρουσία και των δύο ,όπως και άλλων φίλων στην φωτογράφηση, με τίμησε ιδιαιτέρως και τους ευχαριστώ για την υποστήριξη τους.
    Υ.Γ.GAZOS δεν ξεχνώ την ερώτηση σου ,μόλις βρω χρόνο να συντονιστώ θα σου πω την άποψη μου και πως λειτούργησα στο θέμα που με ρωτάς, σε ευχαριστώ για το ενδιαφέρον σου και την κατανόηση σου.
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 13-10-14 01:29 #44
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.801
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο michaelyatrakis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Vaggan, levrone και goldenera σας ευχαριστώ μου δίνετε κουράγιο και δύναμη να συνεχίσω πιο δυνατά και με περισσότερη επιμονή σε αυτό που κάνω.
    Ηλία ,σε ευχαριστώ πολύ, τα λόγια σου με τιμούν αφάνταστα, πόσο μάλλον όταν είναι από έναν καταξιωμένο πρωταθλητή σαν και εσένα.
    Έχουμε ακόμα 3 εβδομάδες καιρό, μέχρι το Πανελλήνιο Κύπελλο της ΕΟΣΔ και μετά θεού θέλοντος έχουμε βάλει στόχο με τον Τζινίδη, το amateur mr.olympia στην Μόσχα, όπου εκεί θα κάνουμε το καλύτερο δυνατό.
    Σε γενικές γραμμές την φετινή προετοιμασία, την απόλαυσα πραγματικά, γιατί ξεκινήσαμε 11 μήνες πριν, πήγαμε σταδιακά χωρίς ιδιαίτερες πιέσεις στο θέμα διατροφής αλλά με επιμονή, να φανταστείτε μετράω τώρα 37 εβδομάδες σε διατροφικό πλάνο, το σώμα βέβαια ήθελε τον χρόνο του για να ξαναθυμηθεί την αγωνιστική κατάσταση γιατί έχει τεράστια διαφορά μένω σε shape από το να πεις κατεβαίνω αγώνα.
    Ελπίζω, σε μια καλή παρουσία μου στους αγώνες και πραγματικά παιδιά εύχομαι και ελπίζω ο αγώνας να έχει επίπεδο, ακόμα και αν δεν πάρεις την πρωτιά, ο σκοπός είναι να έχεις υψηλό συναγωνισμό γιατί τότε η συμμετοχή του αθλητή αποκτά ιδιαίτερη αξία.
    Υ.Γ. Την προσεχή εβδομάδα ετοιμάζω άλλη μια φωτογράφηση αυτή τη φορά σε ειδικά διαμορφωμένο χώρο για να δούμε και να σχολιάσουμε την διαφορά από εβδομάδα σε εβδομάδα μια πολύ Καλημέρα σε όλους.
    κατ αρχήν μένω στην παράγραφο που τόνισα και αυτό είναι ένα μεγάλο μάθημα για τούς νεότερους αθλητες και αυτή είναι η ουσια της συμμετοχής σε αγώνες , πάντα και γω είχα αυτο στο μυαλό μου , μ ενδιέφερε οανταγωνισμός να είναι αξιοπρεπής και να είμαι εγω καλα στην καλύτερη δυνατή φόρμα , απο κεί και πέρα ας κερδίσει ο καλύτερος , μιας και υπάρχει και υποκειμενικότητα στην κρίση στο άθλημά μας

    με τον Μανώλη δίπλα σου με την τεράστια εμπειρία θα έχεις μεγάλο στήριγμα γιατι όλοι ξέρουμε δεν μετράει μόνο να μας πεί κάποιος κάποια πράγματα ένα μπούσουλα στην προετοιμασία , αλλα επειδη ο πρωταθλητισμός είναι ψυχολογία πάνω απ όλα η σωστη ψυχολογική ανάταξη απο άτομα εμπιστοσύνης είναι πολύ σημαντική , όπως χάρηκα που είδα και τον φίλο μας τον Γιαννη Διακογιάννη

    είσαι πολύ καλα Μιχάλη δώσε τον καλύτερο εαυτό σου λίγες μέρες έμειναν και η τελευταία εβδομάδα ειναι η καθοριστική για το τελικό αποτέλεσμα
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 18-10-14 13:20 #45
    Mr Hellas
    Το avatar του χρήστη michaelyatrakis

    Εγγραφή
    31-07-2014
    Περ.
    kalamaki attikis
    Μηνύματα
    43
    Προεπιλογή
    Καλησπέρα και από εμένα, 12 ημέρες έμειναν μέχρι το 20ο Κύπελλο της ΕΟΣΔ στα Μελίσσια το Σάββατο 1 Νοεμβρίου 2014, η προετοιμασία φτάνει στο τέλος της με τα γνωστά σε όλους μας συνεπακόλουθα, είμαι καλός..? σήμερα μου φάνηκα λίγο θαμπός...? και εσωτερικών αναζητήσεων συνέχεια... Μήπως, το άθλημα μας από μόνο του δεν είναι μια διαδικασία εσωτερικής αναζήτησης? Ένας συνεχής διάλογος με το νου και το σώμα?
    Σε λίγες ώρες θα δημοσιεύσω μερικές φωτογραφίες, που έκανα την περασμένη Τρίτη 14 Οκτώβρη, δηλαδή 17 ημέρες πριν το αγώνα, σας ευχαριστώ πολύ όλους για την στήριξη και την αγάπη σας.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 3 από 8 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία