Σελίδα 3 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 45 από 47
  1. 30-11-08 19:27 #31
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.563
    Προεπιλογή
    Η Νόρα λέγεται Κόλια στο επωνυμο και πρωτη της συμμετοχη ηταν στο Chrisberg grand prix ,πριν 2 εβδομαδες.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 01-12-08 14:07 #32
    Προεπιλογή
    ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΤΡΙΑ στο team του bodybuilding.gr για την κάλυψη και αυτου του αγώνα,
    συγχαρητήρια επίσης και στους αθλητες που συμμετειχαν.


    Η πρώτη φωτογραφία με την αφίσσα του αγώνα κοσμούσε το χώρο γύρω από το κλειστό της πεντέλης και είναι
    Aφιερωμένη στον κ. Χρυσοβέργη που μας έκανε παράπονα έλλειψης ενημέρωσης για την αφίσσα 01. lol
    posted by MB

    Eυχαριστώ παιδιά θα σας το χρωστάω!!!

    Ο γαρμπής 1ος από δεξιά, 1ος στην κοντή φίτνεςς.

    και...Νίκος Μαστροκωστόπουλος.... σε ΡΕΣΙΤΑΛ 08. Turtle και το κλειστό πήρε φωτιά! 08. Elephant
    posted by MB

    ΝΤΡΟΠΗ (στην πυροσβεστική) ξανακάηκε η Πεντέλη???
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 01-12-08 17:31 #33
    away
    Εγγραφή
    21-06-2008
    Περ.
    Ναύπλιο
    Μηνύματα
    4.833
    Προεπιλογή
    τον καγγελάρη τον έχω δει σε 2 αγώνες και έιναι πάντα πολύ καλός
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 01-12-08 18:33 #34
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.803
    Προεπιλογή
    απλά διαβάστε τι έγραψα σε κάποιο πόστ για τον αγώνα δεν είμαι ο μάντης κάλχας αλλά κάτι ξέρω , ο μαστροκωστόπουλος πρίν μια εβδομάδα ήταν στη γερμανία με την αποστολή της ναββα και wff και επειδή δεν είχε τα προσόντα για να πλαισιώσει την αποστολή πήγε με δικά του έξοδα .

    χρησιμοποιήθηκε το σήμα της ναββα όπως είχα προβλέψει .

    και το βασικότερο που είπα μην αναρωτιέτε κανένας γιατί δεν πάει μπροστά το ββ όταν σας είπα πλάκα πλάκα μπορεί να κοροιδεύουμε αλλά φανταστείτε κατι τέτοιο να δείξει η τηλεόραση εγω αν ήμουν διοργανωτής θα κρατούσα μακρυα τα κανάλια δεν μας συμφέρει να δείχνουν κάτι τέτοιο απλά δέστε να μην νομίσετε τα λέω τώρα ..

    τώρα αυτά που λέτε οτι δεν ήταν σε φόρμα ο ένας η ο άλλος ,τα ακούω βερεσέ, αφου δεν ήταν σε φόρμα τι πήγαν να κάνουν εκεί , που αλλού θα ήταν για την παραλία πήραν και τίτλο για άτομα με χαμηλές φιλοδοξίες καλά είναι .

    αλλά πέστε ειληκρηνά ένας που θα δεί στην τηλεόραση κατι τέτοιο τι θα λέει όταν άλλος αγωνίζετε και παίρνει με το ζόρι μια θέση στην τριάδα ενώ ειναι καλός και άλλος για τα πανηγύρια παίρνει τίτλο .

    θα ήμουν μεγάλος μα***ας αν καθόμουν τώρα και έγραφα τι ωραίος αγώνας και διάφορα τέτοια καλύτερα να λέγαν κάνουμε ένα γκράν πρί ανεξαρτήτου ομοσπονδίας και δεν τρέχει τίποτε ,που και καλός να είναι κάποιος συμετέχοντας εκεί χάνει την αξία του δηλαδή τι να πεί κέρδισα πανελλήνιο.
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 01-12-08 19:08 #35
    Προεπιλογή
    Η Ελλάδα τρώει τα παιδιά της. Χωρίς να θέλω να ειρωνευτώ ή να θίξω κάποιους ή ακόμα να το παίξω κάποιος, θέλω να πω το εξής.
    Είμαστε μια μικρή χώρα με λίγους αθλητές. Μία χώρα που για να ασχοληθείς με το άθλημα σοβαρά πρέπει να αφιερώσεις πολύ χρήμα και πολύ χρόνο, σε αντίθεση με Ευρώπη και Αμερική.
    Γιʼ αυτό πιστεύω είναι κρίμα να ʼʼτρωγόμαστεʼʼ μεταξύ μας. Ας δούμε τα θετικά των αγώνων και μην χωριζόμαστε σε ομάδες.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 01-12-08 19:13 #36
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.563
    Προεπιλογή
    Ηλια αυτο ηταν κατι που είχε σχολιαστει,οτι θα χρησιμοποιηθει δηλαδη το σημα από τουςδιοργανωτες,μονο ανεξαρτητο grand prix δεν προέκυψε τελικά.Το θεμα είναι όμως υπάρχει κανενας που να έχει χρόνο και ορεξη να κυνηγησει τους διοργανωτες την στιγμη που υπάρχει δεδικασμενο και απόφαση κατακυρωσης του σηματος υπερ της NABBA INTERNATIONAL;
    Οι αθλητές τώρα τι να κανουν,αυτα είναι γνωστα,καποιος προτιμαει να βγει πρωτος στο χωριο παρα δευτερος στην πόλη(ή εβδομος),αλλά μην ξεχνας ότι μπαινουν μπροστα και οι προσωπικες φιλιες δηλαδη αν ημουν εγω κολλητος σου και διοργανωνες εναν αγωνα θα σε στηριζα,καπως έτσι πρεπει να γινεται χωρις να θελω να δικαιολογησω τα αδικαιολογητα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 01-12-08 20:07 #37
    Προεπιλογή
    Ενταξει,καταλαβαινω,το ανχος,και την αναγκη του αθλητη,για καποια διακριση,αλλα οταν δεν υπαρχει,#το γνωθεις *αυτον#,τοτε τα αποτελεσματα,εχουν το αντικτηποτους...και αφου ο αθλητης,δεν ειναι σε θεση,να κρινει,τοτε την ευθυνει,φερει αποκλειστηκα,το περιβαλουν,που τον στηριζει!!!! καθως εκμεταλευωνται,την *διψα*για διακρισει...
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 01-12-08 20:28 #38
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.803
    Προεπιλογή
    το έχω ξαναπεί πως αυτά γίνονται οι συμετοχές δηλαδή , είτε λόγω αγνοίας είτε εσκεμένα για αυτό που λέμε πρώτος στο χωριό μόνο που εδώ δεν μιλάμε για χωριό αλλα για πανελλήνιο πρωτάθλημα υπο την αιγίδα ομοσπονδίας και βεβαίως ποιός να ασχοληθεί αφου αυτοί που ενδιαφέρονται και έχουν πληρώσει για δικαστικές διαμάχες δεν έχουν ιδέα και όταν το μάθουν ήδη έγινε ο αγώνας για αυτό και δεν υπάρχει εγκαιρή ενημέρωση .

    ούτε θα αμφισβητήσω κάποιον που πήρε μέρος και είναι καλός , αλλά δεν κάνει σε κανέναν εντύπωση αφού είναι καλός γιατί πάει εκεί ;.

    γιατί αυτά δεν γίνονται σε άλλα αθλήματα παρά μόνο στο ββ; γι αυτό και είμαστε παρεξηγημένοι γιατί ενώ όλοι οι αθλητές σε όλα τα αθλήματα ανήκουν σε ομοσπονδίες και συμετέχουν και έχουν τούς τίτλους τους γιατί αγωνίζονται υποτήθετε με τούς καλύτερους και έχουν αξία oi τίτλοι.

    αυτό για φιλίες βεβαίως και στηρίζεις τον φίλο αλλά αν βλέπεις οτι κάπου κάνει λάθος θα τού πείς την γνώμη σου και τίποτε δεν μπορείς παραπάνω.

    τώρα επι της ουσίας για να μην αμφισβητήσει κανένας αυτά που γράφω όλοι ξέρετε οτι ο στρατής ο αργυράκης πέρα τού ότι απο τότε που ξεκίνησε να γυμνάζετε το έκανε στο γυμναστήριο μου εκτός αυτού ακόμη και να σταματήσει να ασχολείτε με το ββ δεν θα πάψει ποτέ να είναι και φίλος, σε κάποια φάση λόγω άγνοιας πήρε μέρος σε αρκετούς αγώνες σε αυτήν την ναββα και μάλιστα πήρε παγκόσμιο τίτλο και πανελλήνια , εγώ βέβαια τού είχα πεί οτι είναι απάτη αλλά δεν είχα στοιχεία ακόμη γιατί δεν είχε γίνει δικαστήριο .
    τι έπρεπε να κάνω να πάω μαζί του στους αγώνες και να συνεναίσω σε κάτι που δεν πιστεύω ;

    τι έγινε λοιπόν ήρθε το πλήρωμα του χρόνου ξεδυάλειναν τα πράγματα και κατάλαβε τι έγινε και ούτε αναφέρει γι αυτούς τούς τίτλους που παρόλα αυτά τούς άξιζε αλλά περισσότερο μέτρησε η τρίτη θέση στο παγκόσμιο στη ναββα στη μάλτα παρά ο παγκόσμιος τίτλος στο αλικάντε .

    και απο ότι λέει το έκανε γιατί δεν ήξερε και το σπουδαιότερο δεν παρεξηγηθήκαμε ούτε και είπαμε ασχημες κουβέντες .
    και τα λέω αυτά γιατί αν δεν είχα μπεί σ αυτή την διαδηκασία δεν θα τολμούσα να ασκήσω καμία κρητική εκ τού ασφαλούς.

    το ββ είναι ένα ωραίο άθλημα και είναι η βάση για όλα τα αθλήματα αλλά δυστηχώς είναι και ένα άθλημα πού θα τραβήξει και άτομα με χαμηλή αυτοεκτήμηση απλά γιατί είναι κάτι που φαίνετε στο μάτι ενώ ένας ποδοσφαιριστής η στιβικός αν δεν τον δείς να αγωνίζετε δεν θα καταλάβεις με τι ασχολείτε .

    μην ξεχνάμε όμως αν ένας είναι τενεκές ξεγάνωτος και ββ να κάνει πάλι τενεκές ξεγάνωτος θα είναι με μπράτσα και αυτό δεν είναι πρόβλημα αλλά τι φταίει να στιγματίζετε όλος ο κλάδος εκτός αν υπάρχει κάποιος που συμφωνεί οτι όποιος κάνει μπράτσα έπιασε τον παπά απ τα αρ***ια .
    ένα κόψιμο υπόθεση είναι και τα έχασε όλα η τουλάχιστον τα μισά.

    είναι πολύ πιό αξιοπρεπές να συμετέχει κάποιος σε ένα αγώνα φίτνες και μάλιστα σε κατηγορία που να ταιριάζει στο επίπεδο και τον σωματότυπό του παρά να θέλει σώνει και καλά να γίνει πρωταθλητής στο ββ γιατί είναι επόμενο πώς μέχρι και στην πάνια θα πάει αν έχει τέτοιο κόλημα και ας βγεί και μρ σφίχτης που εκεί θα λέει είμαι μρ σφίχτης όχι μρ ελλάς της ναββα .
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 01-12-08 21:15 #39
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TRIANTAFYLLOU
    απλά διαβάστε τι έγραψα σε κάποιο πόστ για τον αγώνα δεν είμαι ο μάντης κάλχας αλλά κάτι ξέρω , ο μαστροκωστόπουλος πρίν μια εβδομάδα ήταν στη γερμανία με την αποστολή της ναββα και wff και επειδή δεν είχε τα προσόντα για να πλαισιώσει την αποστολή πήγε με δικά του έξοδα .

    χρησιμοποιήθηκε το σήμα της ναββα όπως είχα προβλέψει .

    και το βασικότερο που είπα μην αναρωτιέτε κανένας γιατί δεν πάει μπροστά το ββ όταν σας είπα πλάκα πλάκα μπορεί να κοροιδεύουμε αλλά φανταστείτε κατι τέτοιο να δείξει η τηλεόραση εγω αν ήμουν διοργανωτής θα κρατούσα μακρυα τα κανάλια δεν μας συμφέρει να δείχνουν κάτι τέτοιο απλά δέστε να μην νομίσετε τα λέω τώρα ..

    τώρα αυτά που λέτε οτι δεν ήταν σε φόρμα ο ένας η ο άλλος ,τα ακούω βερεσέ, αφου δεν ήταν σε φόρμα τι πήγαν να κάνουν εκεί , που αλλού θα ήταν για την παραλία πήραν και τίτλο για άτομα με χαμηλές φιλοδοξίες καλά είναι .

    αλλά πέστε ειληκρηνά ένας που θα δεί στην τηλεόραση κατι τέτοιο τι θα λέει όταν άλλος αγωνίζετε και παίρνει με το ζόρι μια θέση στην τριάδα ενώ ειναι καλός και άλλος για τα πανηγύρια παίρνει τίτλο .

    θα ήμουν μεγάλος μα***ας αν καθόμουν τώρα και έγραφα τι ωραίος αγώνας και διάφορα τέτοια καλύτερα να λέγαν κάνουμε ένα γκράν πρί ανεξαρτήτου ομοσπονδίας και δεν τρέχει τίποτε ,που και καλός να είναι κάποιος συμετέχοντας εκεί χάνει την αξία του δηλαδή τι να πεί κέρδισα πανελλήνιο.

    ΛΙΑΚΟ και πάλι
    2-3 ακόμη ΑΡΣΕΝΙΚΟΥΣ να είχαμε στο χώρο μας... Τι καλά που θα ήτανε...

    ΣΟΒΑΡΑ ΤΩΡΑ απο αύριο για πρώτη φορά στη ζωή μου θα ζητήσω απο αθλητή να τον αναλάβω.
    Αύριο κιόλας θα πάρω τηλέφωνο τον Fitness 2 MR HELLAS Γαρμπή Παναγή να τον ετοιμάσω για το Universe...
    Ηλια θα χρειαστώ τις γνώσεις σου

    Αλήθεια ψήλωσε ο Καγγελάρης???


    Λυπήθηκα για τον Φάνη και τους 3 αθλητές του αλλά δε θα πώ τη γνώμη μου γιατί τον συμπαθώ...
    ΚΡΙΜΑ!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 01-12-08 22:29 #40
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.563
    Προεπιλογή
    Ηλία είσαι 100 φορές σωστός και όχι επειδη είσαι πρωταθλητης ή μεσα στα πραγματα,δεν προσπαθω να σε κολακέψω απλά πραγματικά συμφωνω !
    Μιχάλη είσαι καυστικος και εύστοχος σε σχόλια σου,χα,χα !!
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 01-12-08 22:47 #41
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.803
    Προεπιλογή
    απλά πρίν πώ κάτι πρέπει να έχω επιχειρήματα να το στηρίξω δεν το παίζω ξύπνιος αλλά κάποια τα ξέρω καλά και απο πρώτο χέρι και στον γραπτό λόγο πολλές φορές γίνονται παρεξηγήσεις γιατί κάτι μπορεί να ερμηνευτεί διαφορετικά , δεν υπάρχει όμως πρόθεση .

    όπως δεν μπορεί να αναλύουμε ολόκληρα πόστ για το τι είναι καλό για το ββ και να μην εφαρμόζουμε αυτά που λέμε είμαστε για μπάτσες .

    και για μένα τα λέω αν κάπου κάνω λάθος βεβαίως και να ακούσω κρητική
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 02-12-08 14:07 #42
    Προεπιλογή
    Παρακολούθησα και εγώ μαζί με τα παιδιά τον αγώνα της Πεντέλης, και σε κάποια σημεία ρίξαμε πολύ γέλιο

    Γαρμπής σε ποζάρισμα με χρυσόσκονη να θυμίζει σιώτη...
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 02-12-08 23:21 #43
    Προεπιλογή
    ελα ρε παιδια κοροιδευομαστε τωρα.οσο ξερω τον μαστροκωστοπουλο απηχε πολυ απο την καλη του φορμα.για τι επιπεδο αγωνων μιλαμε τωρα.δυσφημηση ειναι του αθληματος.λυπαμαι που ο καγκελαρης πηρε μερος .τον εχω σε αλλο επιπεδο...
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 02-12-08 23:39 #44
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.803
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο KontorinisMD
    Παρακολούθησα και εγώ μαζί με τα παιδιά τον αγώνα της Πεντέλης, και σε κάποια σημεία ρίξαμε πολύ γέλιο

    Γαρμπής σε ποζάρισμα με χρυσόσκονη να θυμίζει σιώτη...
    ε ρε εγω δεν σκεύτηκα την χρυσόσκονη σε κανένα αγώνα είδατε πήραμε και ιδέα .

    πλάκα πλάκα μπορεί όταν το έκανε ο παναγιώτης το είχα δεί δεν υπήρχε αρνητικότητα αλλά φτάνει μια φορά, τώρα όποιος πάει να μιμηθεί κάτι δεν παύει να είναι μια απομίμηση και αν δεν είναι και κάποιου επιπέδου ο αθλητής θα είναι και κακή , κάποια πράγματα δεν είναι να γίνονται σούπα .
    πάντως γέλιο είχε αυτό θα πεί διασκέδαση
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 03-12-08 01:31 #45
    Προεπιλογή
    οι κοπέλες πάντως ήταν φοβερα κορμιά
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 3 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία