Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 13 από 13
  1. 30-09-14 14:33 #1
    Το avatar του χρήστη zisis.z

    Εγγραφή
    23-06-2014
    Περ.
    ΑΘΗΝΑ
    Μηνύματα
    363
    Προεπιλογή Whey Protein 80 SF+ (The Protein Works)
    Nεα πρωτεινη,νεα εκδοση απο την γνωστη εταιρεια.Στα συν απαλαγμενη απο *χοληστερινη και απο τις πρωτες πρωτεινες που δεν χρησιμοποιει καθολου σογια,οπως ξερουμε ολες οι πρωτεινες εχουνε μεσα λεκιθινη σογιας.*Το μοναδικό είναι ότι έχει κατασκευαστεί χρησιμοποιώντας λεκιθίνη ηλιέλαιου, αντί του συνήθως που χρησιμοποιείται λεκιθίνη σόγιας. Το αποτέλεσμα είναι ένα επόμενης γενιάς καθαρή πρωτεΐνη ορού γάλακτος, ιδανικό για όσους αναζητούν μια εντελώς χωρίς σόγια πρωτεΐνη ορού γαλακτος.*Επισης ειναι φτιαγμενη με φυσικές γεύσεις και χρώματα,*Τέλος ειναι και χωρίς παχυντικά ή υλικά πληρώσεως.

    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες    
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη zisis.z : 30-09-14 στις 14:35
    _______________________________________________________________________________________________________________
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 03-10-14 22:26 #2
    Προεπιλογή
    Αξιολογη πρωτεινη και πολυ καλη σχεση ποιοτητας-ποσοτητας-τιμης.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 01-11-14 17:35 #3
    Το avatar του χρήστη zisis.z

    Εγγραφή
    23-06-2014
    Περ.
    ΑΘΗΝΑ
    Μηνύματα
    363
    Προεπιλογή
    Εκανα παραγγελια σημερα την συγκεκριμενη πρωτεινη μιας και την εφερε το γνωστο e-shop απο Ελλαδα που φερνει την συγκεκριμενη εταιρεια (the protein works) σε εκπληκτκη τιμη και σε γευση σοκολατα,Τις επομενες μερες που θα την παραλαβω θα γραψω και την κριτικη μου.....
    _______________________________________________________________________________________________________________
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 01-11-14 18:53 #4
    Προεπιλογή
    Ειναι στα πλανα μου για την επομενη παραγγελια μιας και εμεινα ευχαριστημενος απο την αρχικη εκδοση της...Περιμενω την κριτικη σου!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 02-11-14 12:49 #5
    Το avatar του χρήστη dimitrispump

    Εγγραφή
    02-07-2010
    Περ.
    ΚΟΡΙΝΘΟΣ
    Μηνύματα
    175
    Προεπιλογή
    λεω να την παραγγειλω για δοκιμη μιας και το eshop εδώ δεν εχει την go nutrition που είμαι πολύ ευχαριστημενος
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 08-11-14 17:48 #6
    Το avatar του χρήστη zisis.z

    Εγγραφή
    23-06-2014
    Περ.
    ΑΘΗΝΑ
    Μηνύματα
    363
    Προεπιλογή
    Mπραβο πραγματικα δεν περιμενα να εχει και τοσο καλη γευση(chocolate silk) λογο του οτι ειναι πρωτεινη χωρις τεχνιτα αρωματα και διαφορα προσθετα ειναι τελειως καθαρη,εχουνε κανει εξαιρετικη δουλεια με κερδισανε,τωρα απο διαλυτικοτητα 10 στα 10 την αραιωνω πολυ ανετα και σε ποτηρι με κουταλακι...Μου αρεσει επισης και το πινακακι που εχει πισω στην σακουλα της που γραφει αναλυτικα τα συστατικα και τα λοιπα....Και την σακουλα της την βρισκω καλυτερη απο της myprotein κλεινει πολυ πιο ευκολα,η αλλη με παιδευε.....Για το προφιλ της δεν χρειαζεται να πω κατι αλλο τα εχω πει στα προηγουμενα μηνυματα μου,απλα κορυφη.Ανοιπομονω να δοκιμασω και αλλες γευσεις.....

    Όνομα: 20141106_151024.jpg Εμφανίσεις: 1229 Μέγεθος: 120,4 KB Όνομα: 20141106_151223.jpg Εμφανίσεις: 1295 Μέγεθος: 386,9 KB
    _______________________________________________________________________________________________________________
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 16-11-14 08:13 #7
    Το avatar του χρήστη dimitrispump

    Εγγραφή
    02-07-2010
    Περ.
    ΚΟΡΙΝΘΟΣ
    Μηνύματα
    175
    Προεπιλογή
    την πηρα κ εγω μου φανηκε λιγο πιο γλυκια από την go nutrition whey 80 που επινα. κατά τάλλα πολύ καλη σε σοκολατα κ διαλυτοτητα
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 09-12-14 21:47 #8
    Προεπιλογή
    Κι εμένα σαν γεύση μου φάνηκε πολύ καλή (σοκολάτα). Πρέπει να διαλύεται εύκολα. Δύο φορές έχω πιει και τις δύο φορές πήρε το σέικερ η κόρη μου και το κουνούσε κανά τρίλεπτο. Οπότε δεν ξέρω τί γίνεται σε φυσιολογικές συνθήκες.

    Αν και η ποιότητα είναι καλή, μάλλον βρήκα την πρωτεΐνη μου. Αυτό θέλει χρόνο, βέβαια. Αν κάποιος την χρησιμοποιεί καιρό και έχει να μας πει εντυπώσεις "πάνω του" καλό θα ήταν.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 06-05-18 21:19 #9
    Προεπιλογή

    ξερεται μηπως τη δοσολογια θελει?γτ δεν γραφει
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 06-05-18 21:36 #10
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.563
    Προεπιλογή
    Φίλε γράφει, add 1 scoop, 25 g. Για μένα βεβαια, θέλει κανα 40αρι σκόνης
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 06-05-18 22:23 #11
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Polyneikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φίλε γράφει, add 1 scoop, 25 g. Για μένα βεβαια, θέλει κανα 40αρι σκόνης
    εχω ενα παλιο σκουπ απο μια whey προτεινη της on...λες να χρησημοποιησο αυτο??
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 06-05-18 22:28 #12
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.563
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο st@m07 Εμφάνιση μηνυμάτων
    εχω ενα παλιο σκουπ απο μια whey προτεινη της on...λες να χρησημοποιησο αυτο??
    Αν της On ηταν απο 35αρι scoop, ναι. Αναλογα το scoop, Κάποια προιοντα έχουν μικρό σκουπ και σου λεει για να πιάσεις τα 30 γρ προιοντος θελεις 2 scoops. Τα gainers αντιθέτως, έχουν μεγάλα scoops.
    Ειναι κάτι που προσωπικα έχει πάψει να με απασχολεί, το να βάλω 5-10 λαθος, αρκεί να είμαι στην δόση σίγουρα προς τα πάνω.
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 06-05-18 22:41 #13
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Polyneikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν της On ηταν απο 35αρι scoop, ναι. Αναλογα το scoop, Κάποια προιοντα έχουν μικρό σκουπ και σου λεει για να πιάσεις τα 30 γρ προιοντος θελεις 2 scoops. Τα gainers αντιθέτως, έχουν μεγάλα scoops.
    Ειναι κάτι που προσωπικα έχει πάψει να με απασχολεί, το να βάλω 5-10 λαθος, αρκεί να είμαι στην δόση σίγουρα προς τα πάνω.
    nomizo 30ari einai alla mpori na kano lathos tespa meta apo proponisi tha vazo 1 1/2 skoyp
    Απάντηση με παράθεση