Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 14 από 14
  1. 12-10-14 11:32 #1
    Προεπιλογή Γραμωση και γεμισμα μυων

    καλημερα σας ειμαι νεος στο site..λοιπον κανω γυμναστικη εντατικη 2 χρονια..παλιοτερα περισσοτερο αλλα σταματησα και απο κακη διατροφη εχασα τα παντα απλος κρατιθηκα αδυνατος,οποτε εχω ξανα 2 χρονια που κανω καλη προπονηση...για 6 μηνες εκανα 600 κοιλιακους την ημερα χωρισμενους σε ροκανισματα σετ των 30,πλαγιους και κατω στον μονοζυγο,και 5 ελξεις την ημερα...μετα τους εξι μηνες αρχισα να παιρνω πρωτεινη(whey gold της on) και λιποδιαλυτη και τους ξεχωρισα μεσα σε 4εις μηνες μετα αυξισα τα σετ κατα πολλυ οποτε τωρα εχω αλαξει την πρωτεινη σε scimx nutrition (whey plus hardcore) 1 σκουπ μετα την προπονηση σωστα γευματα 5-6 την ημερα...εκοψα τον λιποδιαλητη αφου δνε χρειαζετε αλλο σιγουρα..και η προπονηση μου ειναι εδω και εναμιση χρονο η εξης:σε πενηνταρια σετ 2900 ροκανισματα,1000 πλαγιους,180 κατω με λιγισμενα γονατα σε μονοζυγο,120 πλαγιους με βαροι 4200 κοιλιακους συνολο,5 ελξεις μονοζυγο αυτα δευτερα-τεταρτη-παρασκευη,τριτη πεμτη κανω 150 ελξεις στο μονοζυγο και θα προσθεσω και βαροι...,σαββατο κανω σταδιο 4 κυκλους τζοκιν και 6-7 γρηγορο περπατημα,κυριακη ξεκουραση εντελος,για αποθεραπια εκτος απο την πρωτεινη παιρνω βραδυ 2μιση ωρες μετα το φαγητο ZMA της wariror lab σε καψουλες,εχω γραμωσει καπως τους κοιλιακους μου...η πανω περιοχη ειναι σφιχτη η κατω πιο αχνη τωρα εμφανιζετε πιο πολλυ σιγα σιγα οι πλαγιοι ειναι καλοι και το six pack τελοιο..ειμαι 25 ετων και 58 κιλα...αυτο που θελω ειναι να γεμισω πιο πολλυ..και μου προταθηκε να παρω την πρωτεινη της scimx omni hardcore η οποια εχει 45 γ πρωτεινη 75 υδατανθρακα,10 γρ κρεατινης αλλα εγω σκευτικα εκτος απο αυτη να παρω και μια κρεατινη καθαρη και ας ειμαι σε περιοδο γραμωσης και να αυξησω την προπονηση μου ειδικα στα βαροι...να κανω κυκλο 6 εβδομαδες και 1,5 μηνα αποχη..κ να ξεκηνησω με φορτωμα αυτο που θελω ειναι να παρω μυηκο ογγο να μεγαλωσω κοιλιακους και χερια και οσο παιρναει ο καιρος να γραμωνω σας ευχαριστω!γυμναστικη κανω στο σπιτι σε στρωμα..αλλλα με προγραμμα οπως σας ειπα ακουω προτασεις!
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 12-10-14 14:25 #2
    Προεπιλογή
    εγ'ω προσωπικά δεν μπαίνω καν στον κόπο να το διαβάσω σορρυ
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 12-10-14 17:36 #3
    Προεπιλογή
    φιλε ενα μονο την sci-mx nutrition μην την αλλαξεις ποτε η καλυτερη ειναι χρησιμοποιω και εγω την omni mx hardcore και σου βαζει μυικη μαζα οσο καμια αλλη
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 12-10-14 17:38 #4
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Αλεξανδρος Κυπρος Εμφάνιση μηνυμάτων
    φιλε ενα μονο την sci-mx nutrition μην την αλλαξεις ποτε η καλυτερη ειναι χρησιμοποιω και εγω την omni mx hardcore και σου βαζει μυικη μαζα οσο καμια αλλη
    Όνομα: 5514_1482033878686099_154450918_n.jpg Εμφανίσεις: 968 Μέγεθος: 13,9 KB
    Απάντηση με παράθεση
     

  5.  

  6. 12-10-14 17:44 #6
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο pg bal Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλημερα σας ειμαι νεος στο site..λοιπον κανω γυμναστικη εντατικη 2 χρονια..παλιοτερα περισσοτερο αλλα σταματησα και απο κακη διατροφη εχασα τα παντα απλος κρατιθηκα αδυνατος,οποτε εχω ξανα 2 χρονια που κανω καλη προπονηση...για 6 μηνες εκανα 600 κοιλιακους την ημερα χωρισμενους σε ροκανισματα σετ των 30,πλαγιους και κατω στον μονοζυγο,και 5 ελξεις την ημερα...μετα τους εξι μηνες αρχισα να παιρνω πρωτεινη(whey gold της on) και λιποδιαλυτη και τους ξεχωρισα μεσα σε 4εις μηνες μετα αυξισα τα σετ κατα πολλυ οποτε τωρα εχω αλαξει την πρωτεινη σε scimx nutrition (whey plus hardcore) 1 σκουπ μετα την προπονηση σωστα γευματα 5-6 την ημερα...εκοψα τον λιποδιαλητη αφου δνε χρειαζετε αλλο σιγουρα..και η προπονηση μου ειναι εδω και εναμιση χρονο η εξης:σε πενηνταρια σετ 2900 ροκανισματα,1000 πλαγιους,180 κατω με λιγισμενα γονατα σε μονοζυγο,120 πλαγιους με βαροι 4200 κοιλιακους συνολο,5 ελξεις μονοζυγο αυτα δευτερα-τεταρτη-παρασκευη,τριτη πεμτη κανω 150 ελξεις στο μονοζυγο και θα προσθεσω και βαροι...,σαββατο κανω σταδιο 4 κυκλους τζοκιν και 6-7 γρηγορο περπατημα,κυριακη ξεκουραση εντελος,για αποθεραπια εκτος απο την πρωτεινη παιρνω βραδυ 2μιση ωρες μετα το φαγητο ZMA της wariror lab σε καψουλες,εχω γραμωσει καπως τους κοιλιακους μου...η πανω περιοχη ειναι σφιχτη η κατω πιο αχνη τωρα εμφανιζετε πιο πολλυ σιγα σιγα οι πλαγιοι ειναι καλοι και το six pack τελοιο..ειμαι 25 ετων και 58 κιλα...αυτο που θελω ειναι να γεμισω πιο πολλυ..και μου προταθηκε να παρω την πρωτεινη της scimx omni hardcore η οποια εχει 45 γ πρωτεινη 75 υδατανθρακα,10 γρ κρεατινης αλλα εγω σκευτικα εκτος απο αυτη να παρω και μια κρεατινη καθαρη και ας ειμαι σε περιοδο γραμωσης και να αυξησω την προπονηση μου ειδικα στα βαροι...να κανω κυκλο 6 εβδομαδες και 1,5 μηνα αποχη..κ να ξεκηνησω με φορτωμα αυτο που θελω ειναι να παρω μυηκο ογγο να μεγαλωσω κοιλιακους και χερια και οσο παιρναει ο καιρος να γραμωνω σας ευχαριστω!γυμναστικη κανω στο σπιτι σε στρωμα..αλλλα με προγραμμα οπως σας ειπα ακουω προτασεις!
    τρολαρεις ασυστολα. μου φαινετε διαφημιζετε την εταιρια scimx τωρα τελευταια. μαρεσει που θες να μεγαλωσεις και τους κοιλιακους χαχαχαχα αυτοι αν οντως εκανες αυτα που λες καθε μερα δεν θα υπαρχουν ποια. αλλα οτι κρατηθικες αδυνατος ειναι φανταστικο απιστευτο ακατορθωτο
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 12-10-14 18:07 #7
    Προεπιλογή
    οχι αυτη ειναι η προπονηση μου και οι κοιλιακοι υπαρχουν και δεν πιανονται εδω και πολλυ καιρο απλος αρχιζει να ξεχωριζει σιγα σιγα η κατω περιοχη...,δεν ειναι καθε μερα οι κοιλιακοι ειναι δευτερα τεταρτη παρασκευη...το ερωτημα ειναι αν παρω κρεατινη αν θα δω μυικη αυξιση...ναι την πρωτεινη θα την κρατησω καλη ειναι..και αν πρεπει να κρατισω τα zma
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 13-10-14 01:29 #8
    Προεπιλογή
    Λιγου κοιλιακους κανεις , βαλε και την Κυριακη ενα ακομα σετακι των 1000. Ακους εκει ξεκουραση!
    Follow me to glory or die alone
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 13-10-14 09:12 #9
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο pg bal Εμφάνιση μηνυμάτων
    οχι αυτη ειναι η προπονηση μου και οι κοιλιακοι υπαρχουν και δεν πιανονται εδω και πολλυ καιρο απλος αρχιζει να ξεχωριζει σιγα σιγα η κατω περιοχη...,δεν ειναι καθε μερα οι κοιλιακοι ειναι δευτερα τεταρτη παρασκευη...το ερωτημα ειναι αν παρω κρεατινη αν θα δω μυικη αυξιση...ναι την πρωτεινη θα την κρατησω καλη ειναι..και αν πρεπει να κρατισω τα zma
    πως να πιαστουν αφου τους εχεις καψει. τι να ξεχωρισει αφου εισαι αδυνατος. ολοι οι αδυνατοι λεμε για κοκκαλο ειναι κομματια στην γραμμωση. δεν χρειαζεσαι ουτε κρεατινη ουτε πρωτεινη αντε παρε καμια πολυβιταμινη. με 3 μακαροναδες με κυμα για τα κιλα που εισαι θα γινεις τουμπανο για αρχη.
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 13-10-14 09:34 #10
    Προεπιλογή
    οχι παιδια μην μπερδευεστε με το δεν πιανομαι εννοω δεν τραυματιζομαι ...στα ψυλα σετ τουσ καταλαβαινω να σφιγουν ειναι τρεις ημερες την εβδομαδα εχουν χρονο αποθεραπιας... πχ στο τελευτεο χιλιαρι οι απαντησεις που ζηταω ειναι συγγεκριμενεσ...δεν ειμαι αδυνατος τωρα ειμαι λιγα κιλα αλλα εχω μυικη μαζα την οποια θελω να αφξισω αν παρω κρεατινη θα γινει αυτο...?η απλος θα σβηστουν ?
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 13-10-14 09:41 #11
    Προεπιλογή
    δηλαδη τραυματιζεσε κιολας? ποιος σου ειπε οτι με τοσες επαναληψεις ξεκουραζονται? ειπες οτι εισαι αδυνατος και τωρα λες δεν εισαι. τι να σβηστουν? μεταξεταστεως θα μεινεις. Όνομα: 1001020_239131416269680_1058132663_n.jpg Εμφανίσεις: 1437 Μέγεθος: 21,6 KB Όνομα: 1016564_10200695725834633_1863086413_n.jpg Εμφανίσεις: 790 Μέγεθος: 10,5 KB
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 13-10-14 09:54 #12
    Προεπιλογή
    ας τα παρουμε απο την αρχη λοιπον δεν τραυματιζομαι πια...απο τοτε που παιρνω πρωτεινη εδω και 7 μηνες ...αν πρεπει να μειωσω τους κοιλιακους ποσα σετ να κανω?αδυνατος ημουν πριν τωρα οχι...απλος δεν εχω και την μαζα που θελω πχ μεγαλυτερα χερια και μεγαλυτερους μυες γενικα...κανω γευματα...αν παρω κρεατινη τι θα γινει?οι κοιλιακοι ειναι εμφανεις ολοι κια δεν με λες αδυνατο τωρα αλλα κανονικο...
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 13-10-14 16:20 #13
    Προεπιλογή
    Thread bookmarked
    «Όλοι αυτοί που αναφέρεις είναι μακρινοί,
    αφού έχουν χαθεί μαζί με τις διδασκαλίες τους.
    Κάθε άνθρωπος ανυψώνεται όταν έρθει ο καιρός του.
    Ως τότε, περιπλανιέται κουραστικά...»
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 14-01-15 18:22 #14
    Προεπιλογή
    Δεν ξερω αν συνεχιζεις στον ιδιο ρυθμο τους κοιλιακους αλλα θα σου προτεινα να τους μειωσεις αρκετα αν δεν θες να τους καψεις τελειως .Παρ ολα αυτα αν επρεπε να επιλεξω ενα μονο συμπληρωμα η omni mx hardcore θα ηταν must επιλογη λογω εξαιρετικης φορμουλας .
    Απάντηση με παράθεση