Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 13 από 13
  1. 17-10-14 23:54 #1
    Question Σωστή επιλογή λιποδιαλύτη.
    Καλησπέρα σας ! θα ήθελα να με συμβουλέψετε για να αγοράσω έναν λιποδιαλύτη. Ειμαι 78 κιλα , υψος 1,73. Επειδη το λιπος μου ειναι συσσωρευόμενο στην κοιλια, ιδι χρησιμοποιώ μια ζωνη εφίδρωσης αλλα οσο περναει ο καιρος νιωθω μια εξαντληση. στο παρελθον εχω χρησημοποιησει μονο θερμογενιτικα(την μαρκα θα σας την αφησω σε σχολιο γτ δεν την θυμαμαι τωρα).Αν και δεν ειναι του παρόντος επισης ομως ενδιαφερομαι και για συμπληρωματα επειδη εχω αδυνατα χερια, ενω τα ποδια μου ειναι σωστα(εκανα αρση βαρων) . οτι συμβουλη θα μου ηταν πολυ χρησημη ! ευχαριστω πολυ !
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 18-10-14 18:15 #2
    Προεπιλογή
    Τα κανεις ολα λαθος...
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 19-10-14 09:54 #3
    Προεπιλογή
    διευκρίνισε το λίγο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 19-10-14 12:20 #4
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Nikolas_mk2

    Εγγραφή
    05-06-2012
    Περ.
    Λάρισα-Θεσσ
    Μηνύματα
    2.990
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο vagos789 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τα κανεις ολα λαθος...

    Ποστ τέτοιου είδους δεν βοηθούν κανεναν....Αν μπορείτε να βοηθήσετε κάποιον για να διορθώσει τα λάθη του κάντε το σωστά,αλλιώς μην γράφετε τίποτα
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 19-10-14 13:35 #5
    Το avatar του χρήστη ArgoSixna

    Εγγραφή
    06-12-2010
    Περ.
    Κορυδαλλός
    Μηνύματα
    3.312
    Προεπιλογή
    Tι εννοεις εκανες αρση βαρων? Επολε ζετε αρασε εκανες??

    Λογικο ειναι να νιωθεις εξαντληση , αυτες οι ζωνες ειναι οτι πρεπει για να μειωνουν οχι το λιπος αλλα τις αποδοσεις σου

    Ποσες ειναι οι θερμιδες συντηρησης σου ?
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 19-10-14 15:40 #6
    Προεπιλογή
    έκανα κανονικά απο απο 8 χρονων μεχρι 14 χρονων.
    η ζωνη δηλαδη δεν ειναι καλη επιλογη ;
    για τις θερμιδες ψεματα θα σου πω.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 20-10-14 22:07 #7
    Το avatar του χρήστη MUSKLGEORGE

    Εγγραφή
    31-05-2012
    Περ.
    ΑΘΗΝΑ
    Μηνύματα
    270
    Προεπιλογή
    οι ζωνες προκαλουν μονο εφιδρωση και δεν καινε ουτε γραμμαριο λιπους.ειναι αχρηστες γι' αυτη τη δουλεια.για να χασεις λιπος,πρεπει να φτιαξεις ενα ισοθερμιδικο προγραμμα διατροφης και να γυμναζεσαι τουλαχιστον 3-5 φορες την εβδομαδα.τα θερμογεννετικα,βοηθουν να καψεις λιπος,δινοντας σου επιπλεον ενεργεια,αλλα πανω απ' ολα η διατροφη σου θα κανει τη διαφορα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 21-10-14 22:07 #8
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο MUSKLGEORGE Εμφάνιση μηνυμάτων
    πρεπει να φτιαξεις ενα ισοθερμιδικο προγραμμα διατροφης και να γυμναζεσαι τουλαχιστον 3-5 φορες την εβδομαδα.τα θερμογεννετικα,βοηθουν να καψεις λιπος,δινοντας σου επιπλεον ενεργεια,αλλα πανω απ' ολα η διατροφη σου θα κανει τη διαφορα.
    Το προγραμμα αυτο μπορω να το φτοιαξω εγω διαβαζοντας καποιο βιβλιο ή κατι σχετικο επι της ισοθερμιδικης διατροφης, ή να απευθυνθω σε καποιον ειδικο ; Αν ναι γιατι ειδικο να ψαξω;
    οσο αναφορα την διατροφη , ειναι πραγματικα αθλια, επειδη δουλευω πολλες ωρες αναγκαστικα τρωω μονο οτι εχουν ιδι ετοιμο στο σπιτι , ενα γευμα το απογευμα αντε και βραδυ αμα δεν με παρει ο υπνος. χρειαζομαι οπωςδιποτε βελτιωση. το θερμογεννετικο δεν μπορω να πω την μαρκα του γιατι θα παραβω τους κανονες του forum.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 21-10-14 22:30 #9
    Το avatar του χρήστη ArgoSixna

    Εγγραφή
    06-12-2010
    Περ.
    Κορυδαλλός
    Μηνύματα
    3.312
    Προεπιλογή
    Κανενα συμπληρωμα, κανενα λιποτροπικο , κανενα χαπι δεν θα καψει λιπος. ΚΑΝΕΝΑ . ΤΕΛΟΣ. ΝΟΜΟΣ
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 21-10-14 22:32 #10
    Το avatar του χρήστη MUSKLGEORGE

    Εγγραφή
    31-05-2012
    Περ.
    ΑΘΗΝΑ
    Μηνύματα
    270
    Προεπιλογή
    δεν υπαρχει λογος να απευθυνθεις σε επαγγελματια.διαβασε τις διατροφες των μελων του φορουμ και φτιαξε το δικο σου με βαση τις τροφες που προτιμας και τις ωρες που μπορεις να τρως.προτιμησε ομως να κανεις και καποιο γευμα στη δουλεια σου για να σε κραταει και να εχεις συνεχη παροχη αμινοξεων και ενεργειας.
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 22-10-14 10:44 #11
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sigki07 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το προγραμμα αυτο μπορω να το φτοιαξω εγω διαβαζοντας καποιο βιβλιο ή κατι σχετικο επι της ισοθερμιδικης διατροφης, ή να απευθυνθω σε καποιον ειδικο ; Αν ναι γιατι ειδικο να ψαξω;
    οσο αναφορα την διατροφη , ειναι πραγματικα αθλια, επειδη δουλευω πολλες ωρες αναγκαστικα τρωω μονο οτι εχουν ιδι ετοιμο στο σπιτι , ενα γευμα το απογευμα αντε και βραδυ αμα δεν με παρει ο υπνος. χρειαζομαι οπωςδιποτε βελτιωση. το θερμογεννετικο δεν μπορω να πω την μαρκα του γιατι θα παραβω τους κανονες του forum.

    Μην ασχολεισαι με τιποτα "μαγικο" που θα σε κανει αδυνατο,δυνατο κ.ο.κ.,μονο προπονηση και διατροφη.
    Αν εχεις ενα ποσο να διαθεσεις (πχ 100 ευρω για 3 μηνες χρεωνει ο δικος μου διαιτολογος) , θα προτεινα πρωτα να πας σε διαιτολογο και μετα αφου εκπαιδευτεις,τοτε να αρχισεις να φτιαχνεις μονος σου προγραμματα διατροφης ή να κοπιαρεις αλλα απο το internet.
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 23-10-14 18:43 #12
    Προεπιλογή
    η περιπτωση σου μου φαινεται λιγο διαφορετικη, ακριβη απαντηση δεν εχω αλλα μπορω να σου συμβουλεψω ενα πολυ καλο λιποδιαλυτη το arson, ειναι λιγο τσιμπιμενο αλλα ειναι αποτελεσματικο.

    Όνομα: 465-0001.jpg Εμφανίσεις: 732 Μέγεθος: 135,5 KB
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 25-10-14 10:31 #13
    Προεπιλογή
    ευχαριστω πολυ για τις απαντησεις σας, απλα ενα μικρο "boost" ηθελα. αλλα εχω βρει καποιες πολυ ωραιες διατροφες που πιστευω θα με καλυψουν και στις θερμιδες και στην ενεργεια!
    Απάντηση με παράθεση