Σελίδα 2 από 39 ΠρώτηΠρώτη 123412 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 30 από 581
  1. 06-10-09 21:45 #16
    Το avatar του χρήστη S. KTISTAKIS

    Εγγραφή
    29-09-2009
    Περ.
    ΜΙΝΩ'I'ΤΗΣ
    Μηνύματα
    1.491
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο savage Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στελιο γεια σου κ απο μενα.Καλως ηρθες στο φορουμ.Τις φωτο σου τις εχω ξαναδει στο MD προ 3ετιας,αν θυμαμαι καλα.Η αποψη μου δεν εχει αλλαξει καθολου απο τοτε.Πολυ γραμμωμενος κ συμμετρικος.Ευχομαι καθε επιτυχια στους αγωνες σου κ πολλες διακρισεις.
    Με μεγαλη μου χαρα βλεπω πως εισαι προθυμος να βοηθησεις τα μελη του φορουμ.Ειμαι σιγουρος πως οπως κ η Κων/να Κασκανη θα βομβαρδιστεις με ερωτησεις κ αιτηματα για νες προγραμματα προπονησης κ διατροφης.
    Εγω δε θα σε κουρασω ιδιαιτερα(τουλαχιστον προς το παρον).Θα ηθελα μονο την γνωμη σου για τις φωτο που εχω ποσταρει εδω
    http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?t=5691
    Aν ρωτησεις τους μαθητες μου θα σου πουν πως: Αυτος δεν χαιδευει αυτια!
    Βασικη μου αρχη οταν ξεκιναω την προετοιμασια η εστω την βοηθεια σε καποιον αθλητη-ασκουμενο μου ειναι να του διαμορφωσω ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΟ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ οπως λενε οι ααμερικανοι! Πρωτα τον μαθαινω να σκεφτετε και μετα τον προπονω!
    Εδω βλεπω εναν αθλητη που δεν εχει την διαθεση να θυσιασει χρονο ωστε να κανει το ονειρο του πραγματικοτητα.....δεν ξερει αν μπορει!!! ΛΑΘΟΣ
    Εφοσον τα εχει καταφερει καποιος πριν απο εσενα αδελφε μπορεισ και εσυ απλα ΠΙΣΤΕΨΕ το γιατι το σωμα που βλεπω εχει ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΕΣ!
    ΞΥΠΝΑ!
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 06-10-09 22:03 #17

    Εγγραφή
    18-07-2009
    Μηνύματα
    3.435
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο S. KTISTAKIS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Aν ρωτησεις τους μαθητες μου θα σου πουν πως: Αυτος δεν χαιδευει αυτια!
    Βασικη μου αρχη οταν ξεκιναω την προετοιμασια η εστω την βοηθεια σε καποιον αθλητη-ασκουμενο μου ειναι να του διαμορφωσω ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΟ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ οπως λενε οι ααμερικανοι! Πρωτα τον μαθαινω να σκεφτετε και μετα τον προπονω!
    Εδω βλεπω εναν αθλητη που δεν εχει την διαθεση να θυσιασει χρονο ωστε να κανει το ονειρο του πραγματικοτητα.....δεν ξερει αν μπορει!!! ΛΑΘΟΣ
    Εφοσον τα εχει καταφερει καποιος πριν απο εσενα αδελφε μπορεισ και εσυ απλα ΠΙΣΤΕΨΕ το γιατι το σωμα που βλεπω εχει ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΕΣ!
    ΞΥΠΝΑ!
    Xαχα!!!Δε ζητω να μου χαιδεψεις τα αυτια.Καλα κανεις.Ευχαριστω για τις συμβουλες.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 06-10-09 22:08 #18
    Kris Dim follower
    Το avatar του χρήστη thegravijia

    Εγγραφή
    31-07-2008
    Μηνύματα
    6.708
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο S. KTISTAKIS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Aν ρωτησεις τους μαθητες μου θα σου πουν πως: Αυτος δεν χαιδευει αυτια!
    Βασικη μου αρχη οταν ξεκιναω την προετοιμασια η εστω την βοηθεια σε καποιον αθλητη-ασκουμενο μου ειναι να του διαμορφωσω ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΟ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ οπως λενε οι ααμερικανοι! Πρωτα τον μαθαινω να σκεφτετε και μετα τον προπονω!
    Εδω βλεπω εναν αθλητη που δεν εχει την διαθεση να θυσιασει χρονο ωστε να κανει το ονειρο του πραγματικοτητα.....δεν ξερει αν μπορει!!! ΛΑΘΟΣ
    Εφοσον τα εχει καταφερει καποιος πριν απο εσενα αδελφε μπορεισ και εσυ απλα ΠΙΣΤΕΨΕ το γιατι το σωμα που βλεπω εχει ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΕΣ!
    ΞΥΠΝΑ!
    απο κει και περα ..
    στην πραξη τι τον συμβουλευεις....
    μην τα λετε πριβε γιατι τοτε οι υπολοιποι δεν θα μαθουμε τιποτα...
    bigger weights mean more mass.
    http://mdtv.musculardevelopment.com/...view/1935/218/
    Watch as Kai Greene lets his emotions do the talking about how feels homesick
    http://www.youtube.com/watch?v=Y7CqVPKbQ3cRonnie
    Ronnie Coleman 8X Mr Olympia
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 06-10-09 22:39 #19
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο S. KTISTAKIS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Aν ρωτησεις τους μαθητες μου θα σου πουν πως: Αυτος δεν χαιδευει αυτια!
    το επιβεβαιωνω!!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 06-10-09 22:41 #20
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.801
    Προεπιλογή
    ρε παιδια δεν υπάρχουν μυστικα μόνο θέληση και πράξη για να γίνεις και οι πολλές λεπτομέρειες και οι θυσίες μόνο σε επίπεδα επαγγελματικα και λιγότερα σε ερασιτεχνικα , γιατί πολύ απλα δεν αξίζει .

    δεν είπε και ο στελιος για μυστικες φόρμουλες , απλα αν καταλάβατε θέλει σωστό προγραματισμό και λαμβανοντας υπόψιν κάποιες παραμέτρους όπως είπε σωματικα στοιχεία και κατασταση

    και τι ενοώ αν κάποιος χρειάζεται επιστημονικες γνώσεις για να φτασει σε ένα επίπεδο για ενα κοινα αποδεκτό σώμα για παραλία τότε τι πρέπει να κάνει ο επαγγελματίας ουτε καν ο ερασιτέχνης γιατί αλλιώς είναι άχρηστο η ΄πύρειος νίκη θα το έλεγα .

    με όσο πιο απλα πραγματακια και με διαρκεια φτιάξεις κατι τόσο περισσότερα χρόνια θα το διατηρήσεις .

    αν κάποιος νομίσει ότι με μυστικες φόρμουλες και κόλπα μπορεί να φτιάξει ενα ωραίο σωμα η εστω και αγωνιστικό , τότε τα χασε τα κατσικια , είναι τόσο απλα όσο δεν φανταζεστε και τα εχουμε πεί πολλες φορες .

    δρόμοι υπάρχουν πολλοι όλοι μπορεί να καταλήγουν στον ίδιο προορισμό , χωρίς μερικες φορες να σημαίνει ο ενας είναι λάθος κι ο αλλος σωστός , απλα κοιταμε τον πιο αποτελεσματικό και αυτόν που ταιριαζει στον καθενα .

    και όπως είχα ξανααναφερει να μάθετε να χαίρεστε την διαδρομή και όχι μόνο τον προορισμό , δηλαδή την προπόνηση και τον τρόπο ζωής ενος ββερ και όχι μόνο το τελικό αποτελεσμα που είναι το σωμα της αρεσκείας σας.

    ούτε χρειάζονται ακραία πράγματα και υπερβολές στην διατροφή όποιος λέει τετοια σας δουλεύει χοντρα η δεν ξέρει τι του γίνετε απλα θέλει διάρκεια για να ερθει το αποτέλεσμα και όποιος βιάζετε θα νομίσει οτι δεν αποδίδει αυτό που κάνει και συνέχεια θα μπει στο τρυπάκι και θα αλλαζει προγραμματα και διατροφες και άκρη δεν θα βρίσκει , απλα πρεπει σε τακτα διαστήματα να ελέγχει και να μάθει να παρατηρεί της μικρες διαφορες και εξελήξεις που θα τον οδηγούν στο μεγαλο στόχο που αυτες μπορεί να είναι η μείωση του λίπους (αυτό ελέγχετε και με ενα δερματοπτυχόμετρο σε σημεία του σώματος )η αυξηση μάζας η βάρους απλα που και αυτό ελέγχεται και αν δεν βλέπουμε αυτα που θέλουμε τότε κάνουμε ανάλογες τροποποιήσεις στην διατροφή μας .

    εδω πάρτε παραδειγμα και απο τα κορίτσια του φόρουμ που μερικές κάνουν και τις ατασθαλείες στην διατροφή τους όπως λένε , αλλα είναι και φέτες χωρίς καν να είναι αγωνιστικές και δεν λέω ονόματα μην το πάρουν και πάνω τους .

    αυτό είναι το ββ ρε μάγκες θέλει τρελα αλλα καλή και καλή ψυχολογία , όχι μιζέρια και μαγκουφιά να σας βλέπουν και να σας ζηλεύουν με την καλή ένοια και όχι να μας λένε κακομοίρηδες
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 06-10-09 23:10 #21
    Το avatar του χρήστη S. KTISTAKIS

    Εγγραφή
    29-09-2009
    Περ.
    ΜΙΝΩ'I'ΤΗΣ
    Μηνύματα
    1.491
    Προεπιλογή
    Ηλια το μονο που εχω να σχολιασω ειναι οτι το 99% των παιδιων εδω μεσα εχουν χαθει στις λεπτομερειες καποιων!

    Διαβαζω για προιοντα που ΟΥΤΕ ενας επαγγελματιας θα επερνε!

    Εχουν χαθει στα μικρα μονοπατια και δυστηχως δεν ξερουν πως να βγουν στον κεντρικο.

    Τα πραγματα ειναι απλα οπως ειναι η ευθεια ο πιο συντομος δρομος! (γεωμετρικα το λεω)

    Θα διαφωνησω μαζι σου μονο στο θεμα τον γνωσεων!
    Αν δεν υπαρχουν δεν θα υπαρξει και προγραμματισμος....
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 06-10-09 23:26 #22

    Εγγραφή
    18-07-2009
    Μηνύματα
    3.435
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο thegravijia Εμφάνιση μηνυμάτων
    απο κει και περα ..
    στην πραξη τι τον συμβουλευεις....
    μην τα λετε πριβε γιατι τοτε οι υπολοιποι δεν θα μαθουμε τιποτα...
    Δεν μου ειπε τιποτα πριβε Μπιλι!!!Μην φοβασαι.Δεν υπαρχουν μυστικα.Χαχα!Αυτα που εγραψε μου μου ειπε μονο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 06-10-09 23:35 #23
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.801
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο S. KTISTAKIS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ηλια το μονο που εχω να σχολιασω ειναι οτι το 99% των παιδιων εδω μεσα εχουν χαθει στις λεπτομερειες καποιων!

    Διαβαζω για προιοντα που ΟΥΤΕ ενας επαγγελματιας θα επερνε!

    Εχουν χαθει στα μικρα μονοπατια και δυστηχως δεν ξερουν πως να βγουν στον κεντρικο.

    Τα πραγματα ειναι απλα οπως ειναι η ευθεια ο πιο συντομος δρομος! (γεωμετρικα το λεω)

    Θα διαφωνησω μαζι σου μονο στο θεμα τον γνωσεων!
    Αν δεν υπαρχουν δεν θα υπαρξει και προγραμματισμος....

    μια διευκρίνηση στέλιο ενοούσα δεν χρειάζεται να έχεις γνώσεις ολύμπια για να πετύχεις ενα σώμα για παραλία ακόμη και για συμμετοχή σε ενα πανελλήνιο , η ακόμη και να υπάρχουν που οι γνώσεις πάντα είναι πλούτος , η εφαρμογή γίνετε πάντα κατα περίπτωση .

    το θέμα είναι αψηφούν τα απλα πράγματα και ασχολούνται με το κυνήγι των μεγάλων μυστικών και εκεί χάνετε η ουσία και το κυριότερο γι αυτό και τα λέω μπορούν να γίνουν βορά στον κάθε επιτήδιο που σκοπό θα έχει να τους φαει χοντρα , γιατι δεν ζούμε σε κόσμο αγγελικα πλασμένο και η υγεία είναι ευθύνη του καθένα προσωπικα και όχι του κάθε επιτήδιου , που το τελευταίο που θα τον ενδιαφέρει δεν είναι η υγεία του αθλητη , αλλα το πορτοφόλι .

    απλα τα λέω γιατί καλό είναι να έχουν και το νού τους
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 06-10-09 23:40 #24
    Προεπιλογή
    εγω χαιρομαι που το φορουμ εχει τετοιους πρωταθλητες σαν μελη οπως ο ηλιας και ο στελιος...
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 06-10-09 23:46 #25
    Το avatar του χρήστη S. KTISTAKIS

    Εγγραφή
    29-09-2009
    Περ.
    ΜΙΝΩ'I'ΤΗΣ
    Μηνύματα
    1.491
    Προεπιλογή
    Με την υγεια δεν παιζουμε για κανενα λογο! Μιλαμε για ΕΓΚΛΗΜΑ!

    Θυμαμε ολους τους αθλητες μου μετα απο εναν αγωνα:<<Δασκαλε τα καταφεραμε!>>.

    Νομιζαν πως ενας αγωνας τελειωνε με το κλεισημο των προβολεων και ενα κυπελλο πρωτιας στις αποσκευες τους!

    Για εμενα ο αγωνας τελειωνε μετα απο μια εβδομαδα με τις γενικες εξετασεις!

    Ειναι σημαντικο να παραδιδεις εναν αθλητη μια εβδομαδα μετα με εξετασεις καλυτερες απο οτι σου ηρθε!
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 06-10-09 23:58 #26
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TRIANTAFYLLOU Εμφάνιση μηνυμάτων
    μια διευκρίνηση στέλιο ενοούσα δεν χρειάζεται να έχεις γνώσεις ολύμπια για να πετύχεις ενα σώμα για παραλία ακόμη και για συμμετοχή σε ενα πανελλήνιο , η ακόμη και να υπάρχουν που οι γνώσεις πάντα είναι πλούτος , η εφαρμογή γίνετε πάντα κατα περίπτωση .

    το θέμα είναι αψηφούν τα απλα πράγματα και ασχολούνται με το κυνήγι των μεγάλων μυστικών και εκεί χάνετε η ουσία και το κυριότερο γι αυτό και τα λέω μπορούν να γίνουν βορά στον κάθε επιτήδιο που σκοπό θα έχει να τους φαει χοντρα , γιατι δεν ζούμε σε κόσμο αγγελικα πλασμένο και η υγεία είναι ευθύνη του καθένα προσωπικα και όχι του κάθε επιτήδιου , που το τελευταίο που θα τον ενδιαφέρει δεν είναι η υγεία του αθλητη , αλλα το πορτοφόλι .

    απλα τα λέω γιατί καλό είναι να έχουν και το νού τους
    δυστηχος...θα συμφωνησο,με τους προλαλισαντες,διοτι την αγαπη καποιον ανθρωπον,για το αθλημα,ηταν και αφορμη για το ασηστολο κερδος[ το οποιο δεν ειναι το κακο,οταν υπαρχει μετρο] αλλα οτι ρισκο της υγειας,που δεν υπολογιζε,και μαλλον δεν ενοιαζε κανενα!!γιααυτο οπως ειπε και ο φιλος μου Γιαννης, ειναι χαρα και τυχη πιστεψε με,να υπαρχει η δυνατοτητα ,να απεφθηνεται καποιος σε ανθρωπους με τοση γνωση και εμπειρια!!!!!!! ΑΦΙΛΟΚΕΡΔΟς!!! και μονο κριτηριο,την αγαπη για το αθλημα!!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 07-10-09 00:02 #27
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 07-10-09 01:42 #28

    Εγγραφή
    18-07-2009
    Μηνύματα
    3.435
    Προεπιλογή
    Παιδια συμφωνω.Πανω απο ολα η υγεια.Σκοπος της αθλησης πρεπει να ειναι να προαγουμε την υγεια μας,αλλα δυστυχως καποιοι ενδιεφερονται μονο για το "φαινεσθαι" κ οχι για το ειναι,καταναλωνοντας ατελειωτο φαρμακο.Ωραια τα λετε αλλα η νοοτροπια καποιων δεν αλλαζει ποτε.Ξεκινουν το γυμναστηριο κ πρωτα σκεφτονται "τι να παρω???" κ μετα "τι να φαω" η "πως να γυμναστω" κτλ.
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 08-10-09 00:54 #29
    Προεπιλογή
    http://forum.bodybuilding.gr/showthr...651#post106651

    Γεια σου Στέλιο... ανέβασα νέες φωτό μου... ξέρω πως δεν είναι "αρκετές" και από ποιότητα και από ποσότητα/ πόζα κτλ... γράφω στις φωτό διάφορες λεπτομέρειες! Καληνύχτα για την ώρα!
    Hate me, for what I am.
    Love me, for what I'll never be.
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 14-10-09 20:23 #30
    Banned
    Εγγραφή
    08-09-2009
    Μηνύματα
    1.801
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο S. KTISTAKIS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Με την υγεια δεν παιζουμε για κανενα λογο! Μιλαμε για ΕΓΚΛΗΜΑ!

    Θυμαμε ολους τους αθλητες μου μετα απο εναν αγωνα:<<Δασκαλε τα καταφεραμε!>>.

    Νομιζαν πως ενας αγωνας τελειωνε με το κλεισημο των προβολεων και ενα κυπελλο πρωτιας στις αποσκευες τους!

    Για εμενα ο αγωνας τελειωνε μετα απο μια εβδομαδα με τις γενικες εξετασεις!

    Ειναι σημαντικο να παραδιδεις εναν αθλητη μια εβδομαδα μετα με εξετασεις καλυτερες απο οτι σου ηρθε!
    Μόνο μια λέξη : Αθλητισμός
    Συγχαρητήρια.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 39 ΠρώτηΠρώτη 123412 ... ΤελευταίαΤελευταία