Σελίδα 29 από 39 ΠρώτηΠρώτη ... 192728293031 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 421 έως 435 από 581
  1. 03-02-15 16:05 #421
    Το avatar του χρήστη S. KTISTAKIS

    Εγγραφή
    29-09-2009
    Περ.
    ΜΙΝΩ'I'ΤΗΣ
    Μηνύματα
    1.491
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Nive Εμφάνιση μηνυμάτων
    χαχαχα ωραίος ο φάτσας!! κλασικό στραβωμένο bulldog....

    Τελείως φιλικά σε ρώτησα, απλά επειδή από τον σύλλογο ακούω κάποια περιστατικά έχουν αυξηθεί οι καταγγελείες για παραποίηση επαγγέλματος και επειδή οι καλοθελητές είναι μπόλικοι απλά στο αναφέρω.

    υ.γ. όχι γιατρός, Νίκος (φυσικοθεραπευτής είμαι)


    Νικολα μου χιλια συγνωμη τωρα ειδα την ερωτηση !

    Υπηρχε στο παρελθον συνεργασια με ομαδα φυσικοθεραπευτων στο χωρο μου με την σχετικη αδεια ευεξιας του πολιτη.

    Και παλι ειλικρηνα συγνωμη !
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 03-02-15 16:25 #422
    Bodybuilding.gr
    Το avatar του χρήστη Muscleboss

    Εγγραφή
    06-04-2005
    Περ.
    All over the World
    Μηνύματα
    10.909
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο D.ANTONIADIS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οι Masters έρχονται έκπληξεις.........



    Ωραία παρέα!
    Παναγιώτης Βίτσας
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 03-02-15 16:26 #423
    Το avatar του χρήστη Nive

    Εγγραφή
    12-04-2010
    Περ.
    Αιγάλεω city
    Μηνύματα
    1.993
    Thumbs up
    Κανένα πρόβλημα σύντεκνε!!

    Δεν παρεξηγήθηκα.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Nive : 03-02-15 στις 16:29
    PHYSIO ARK VERONIS
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 04-02-15 16:43 #424
    Προεπιλογή δασκαλε εγω ενα μονο θα πω....κομματια εχω γινει και εχεις την ευθυνη!!!
    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες  
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 06-02-15 22:04 #425
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο S. KTISTAKIS Εμφάνιση μηνυμάτων
    "Γιατρε" μπορει να λειπει ο μπαμπας OSCAR αλλα την θεση του την αντικατεστησε επαξια ο Yιος HULK !
    Και οταν εμπαινες μεσα και δεν τον εβλεπες κοιτουσες δεξια αριστερα και ελεγες καπου θα ειναι ξαπλωμενος τωρα.

    Πωωω ρε Στελιο!!!

    Ποσα πραγματα νοσταλγω..Ηταν 2006 , 2007 , 2008 και λες και ηταν προχτες..
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 06-02-15 22:42 #426
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο mparitakis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εδώ έχουμε άλλο έναν αξιόλογο αθλητή στη παρέα μας!! με ήθος και αθλητική παιδεία!!
    Καλως ήρθες φίλε Μανώλη!!!
    Nasser Ammari
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 07-02-15 00:52 #427
    Προεπιλογή
    Με οτι δασκαλο καθησεις...τετοια γραμματα θα μαθεις λενε...
    NASSER ειχα την τυχη στις πρωτες μου αγωνιστικες εμπειριες,να διδαχθω με
    εναν απο τους καλυτερους!!!
    κριμα που δεν εδωσα στον εαυτο την ευκαιρια να μπω πιο νωρις σε αυτο το ταξιδι...
    κριμα που εν αγνοια μου δεν μπηκα πιο νωρις σαν μελος στο φορουμ...
    απο τις συζητησεις που βλεπω...και το ολο κλιμα γενικα...ειμαι μονο χαμενος!!
    ευχαριστω για την αποδοχη!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 07-02-15 00:59 #428
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.803
    Προεπιλογή
    Μανωλιό καλως ήρθες και να ξέρεις ποτε δεν είναι αργα και εμείς που ξεκινήσαμε νωρίς κάναμε πολλά λάθη εν αγνοία μας και αργότερα μάθαμε , οπότε καλό ήταν που οι νεότεροι δεν έκαναν τόσα λάθη όσα εμείς

    και με τον Στέλιο μας συνδέει χρόνια φιλία και γι αυτο μεταξύ μας μιλούσαμε ανοιχτα και χύμα δεν χαιδεύαμε τ αυτιά που λένε και παίζαμε και ξύλο αμα λάχει καμια φορά



    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες   
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 07-02-15 01:30 #429
    Προεπιλογή
    Νομιζω μια απο τις κορυφαιες εμφανισεις στην Ελλαδα για το 2014 ο Μανωλης Μπαριτακης!
    Κριμα που δεν μπορεσε να δοκιμασει την αξια του κ στους διεθνεις αγωνες.
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 08-02-15 00:32 #430
    Προεπιλογή
    Ηλια....ξερεις τι λεμε εδω στην Κρητη?(ξυλουρης)
    ο αντρας δεν χρειαζεται πολλα...μονο οσα πρεπει για να κερνα φιλους αδερφικους ...και να περνα καλα!!
    Ωραιος ο ανθρωπος που λεει αληθειες χωρις μασκες ...και δεν χαιδευει τα αυτια οπως λες!!
    ειμαστε ολοι του χωρου μας εκπροσωποι θετικης ενεργειας...και εχουμαι την υποχρεωση να την μεταφερουμε
    σε ολους τους κοινους θνητους!!!
    χαιρομαι εσας ολους της παλιας σχολης...που σεμνοι και ταπεινοι...και χωρις κανενα οφελος προσφερετε γνωσεις
    που εχουν χυθει τονοι υδρωτα για να αποκτηθουν!!
    χαρηκα ιδιεταιρα που σας γνωρησα...που μου σφυξατε το χερι...που κανω παρεα μαζι σας εστω και διαδικτιακα!!!
    μενω συντονισμενος λοιπον..
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 08-02-15 00:42 #431
    Προεπιλογή
    ΧΡΗΣΤΟ 1961...ευχαριστω για το ψυχολογικο ντοπαρισμα!
    κυριως οικονομικοι και οικογενειακοι ηταν οι λογοι που με κρατησαν μακρια απο διεθνεις αγωνες...
    το 2014 η διακρισεις δεν ηταν ατομικες...ηταν ομαδικες!!!πρωτος και καλυτερος ο Κτιστακης...εγω ...μετα η οικογενεια...
    και φυσικα ολοι οσοι με στηριξαν!!!!
    η ομαδα λοιπον αποφασησε οτι καπου εκει επρεπε να σταματησω!!με τις καλυτερες εντυπωσεις
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 11-02-15 18:19 #432
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TRIANTAFYLLOU Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μανωλιό καλως ήρθες και να ξέρεις ποτε δεν είναι αργα και εμείς που ξεκινήσαμε νωρίς κάναμε πολλά λάθη εν αγνοία μας και αργότερα μάθαμε , οπότε καλό ήταν που οι νεότεροι δεν έκαναν τόσα λάθη όσα εμείς

    και με τον Στέλιο μας συνδέει χρόνια φιλία και γι αυτο μεταξύ μας μιλούσαμε ανοιχτα και χύμα δεν χαιδεύαμε τ αυτιά που λένε και παίζαμε και ξύλο αμα λάχει καμια φορά




    Xαχαχα, φανταστικές φωτό Ηλία που δείχνουν το φιλικό κλίμα μεταξύ σας, ευχαριστούμε που τις μοιράστικες μαζί μας!!!!!

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο NASSER Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εδώ έχουμε άλλο έναν αξιόλογο αθλητή στη παρέα μας!! με ήθος και αθλητική παιδεία!!
    Καλως ήρθες φίλε Μανώλη!!!
    Φανταστική η ποιότητα σε αυτή τη φωτό! Καλωσήρθες Μανώλη, θα έχουμε να διδαχθούμε πολλά από τις γνώσεις σου πάνω στο σιδερένιο άθλημα αν θελήσεις να τις μοιραστείς μαζί μας
    Go heavy or go home!
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 11-02-15 18:19 #433
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.803
    Προεπιλογή
    έτσι είναι Μανώλη και συμφωνώ απόλυτα , ο άντρας δεν χρειάζεται πολλα μόνο τα απολύτως απαραίτητα και περνά καλα με πολύ λίγα αλλα με σωστούς φίλους δίπλα του !!

    και άτομα σαν εσένα αποτελούν θετικη εντύπωση και ελπίδα για το μέλλον , γιατί όπως παλιά υπήρχε αυτή η νοοτροπία στην πλειοψηφία , εσύ που αγωνίζεσαι στο παρόν έχεις πάρει καλά στοιχεία που μόνο καλό κάνουν σε σένα τον ίδιο αλλα και θετική εντύπωση σ αυτούς που σε ξέρουν

    γιατι πρέπει να καταλάβουμε ότι στο δικό μας άθλημα αλλα και γενικότερα , ο καθένας προσπαθεί για το καλύτερο και κανείς δεν παίρνει τούς μυς του αλλου , ούτε έχουν να μοιράσουν κάτι μεταξύ τους οι αθλήτες αλλα μόνο να ανταλλάσουν γνώσεις και απόψεις για καλό και για την εξέλιξη στο άθλημα

    και εγω και ο Στέλιος είμασταν τυχεροί γιατι πήραμε καλα στοιχεία και ιδεολογία πάνω απ όλα και ξέρουμε πολυ καλα ότι η αξία ενός ανθρώπου δεν εξαρτάτε μόνο απο τους μυς που έχει
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 11-02-15 21:19 #434
    Το avatar του χρήστη S. KTISTAKIS

    Εγγραφή
    29-09-2009
    Περ.
    ΜΙΝΩ'I'ΤΗΣ
    Μηνύματα
    1.491
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TRIANTAFYLLOU Εμφάνιση μηνυμάτων

    και εγω και ο Στέλιος είμασταν τυχεροί γιατι πήραμε καλα στοιχεία και ιδεολογία πάνω απ όλα και ξέρουμε πολυ καλα ότι η αξία ενός ανθρώπου δεν εξαρτάτε μόνο απο τους μυς που έχει
    Κρυβε λογια παλιογρια για το τι "πηραμε" που δεν ηταν μονο "μυς" γιατι θα χαλασεις ολοκληρη την καλη εικονα που εχουμε μεχρι σημερα !
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 13-02-15 22:23 #435
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.803
    Προεπιλογή
    τώρα πάει μας ξέρουν σαν κάλπικες δεκάρες αυτοί που πρέπει βέβαια και μας ενδιαφέρει η γνωμη τους !!

    και καλή η κακή εικόνα Στέλιο για μένα εκείνο που μετράει είναι η αλήθεια !! να είμαστε αληθινοί πάνω απ όλα !! και τώρα και να θέλαμε ούτε να αλλάξουμε μπορούμε και ούτε και θέλουμε βέβαια , απλα να ωριμάζουμε όσο πάει βέβαια, αρκεί να μην παραωριμάσουμε και σαπίσουμε

    και σίγουρα ο χαρακτήρας και οι αρχές κάποιου διαμορφώνονται απο τα βιώματά του και απο αυτα τα εφόδια που παίρνουμε απο την ζωή και σίγουρα δεν είναι οι μύς , γιατι αυτοί έρχονται και παρέρχονται
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 29 από 39 ΠρώτηΠρώτη ... 192728293031 ... ΤελευταίαΤελευταία